PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

NEO 206 GTI ?
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούλ 2003, 10:01:35    Θέμα δημοσίευσης: NEO 206 GTI ? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπάρχει νέο μοντέλο 206 gti ή xsi 1,6
με ''προχωρημένο'' εξοπλισμό ?

ξέρει κανείς λεπτομέριες ?


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούλ 2003, 11:52:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απ' ότι είδα έχει βγει μια νέα έκδοση 206 1.6 GTI, η οποία έχει κάποια extra στον εξοπλισμό. Αυτό έχει παραγγείλει ο Byron.


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούλ 2003, 12:42:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κόστος 15760Ε (xs 14710E)

Διαφορές από xs:
-Σποτ ανάγνωσης χάρτη
-Εμπρός υαλοκαθαριστήρας με ανιχνευτή βροχής
-Αυτόματος κλιματισμός
-Ζάντες ελαφρού κράματος
-Καθρέπτες με ειδική επίστρωση βερνικιού
-Δερμάτινα καθίσματα

Διαφορά από 2lt gti,δεν έχει πλευρικούς αερόσακους.


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
t69sniper 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206cc

Ένταξη: 16 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 12

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Ιούλ 2003, 07:35:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vgeni tora apo septemvrio! des to link http://www.in.gr/auto/parousiaseis/in_Peugeot_206RC_052003.htm
Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Ιούλ 2003, 07:55:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vgeni tora apo septemvrio! des to link http://www.in.gr/auto/parousiaseis/in_Peugeot_206RC_052003.htm


δεν εννοώ το RC
μιλάμε για το 1,6 16V


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ivang (Βαγγέλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 16V

Ένταξη: 15 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 230
Τόπος: Θεσ/νίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Ιούλ 2003, 08:42:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Κόστος 15760Ε (xs 14710E)

Διαφορές από xs:
-Σποτ ανάγνωσης χάρτη
-Εμπρός υαλοκαθαριστήρας με ανιχνευτή βροχής
-Αυτόματος κλιματισμός
-Ζάντες ελαφρού κράματος
-Καθρέπτες με ειδική επίστρωση βερνικιού
-Δερμάτινα καθίσματα

Διαφορά από 2lt gti,δεν έχει πλευρικούς αερόσακους.


Βγάλε τον αυτόματο κλιματισμό, διότι το XS το έχει standard ...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Ιούλ 2003, 08:46:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ivang έγραψε:
teoman έγραψε:
Κόστος 15760Ε (xs 14710E)

Διαφορές από xs:
-Σποτ ανάγνωσης χάρτη
-Εμπρός υαλοκαθαριστήρας με ανιχνευτή βροχής
-Αυτόματος κλιματισμός
-Ζάντες ελαφρού κράματος
-Καθρέπτες με ειδική επίστρωση βερνικιού
-Δερμάτινα καθίσματα

Διαφορά από 2lt gti,δεν έχει πλευρικούς αερόσακους.


Βγάλε τον αυτόματο κλιματισμό, διότι το XS το έχει standard ...


Τέλικα έχεις δίκιο.... Κάτι άλλο με μπέρδεψε... Wink


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Ιούλ 2003, 12:39:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το αναφερει αλλωστε και το site της Peugeot. www.peugeot.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Byron206 (Αρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) GTi (2003)

Ένταξη: 06 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 294
Τόπος: Αθήνα Βύρωνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Ιούλ 2003, 09:44:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ivang έγραψε:
teoman έγραψε:
Κόστος 15760Ε (xs 14710E)

Διαφορές από xs:
-Σποτ ανάγνωσης χάρτη
-Εμπρός υαλοκαθαριστήρας με ανιχνευτή βροχής
-Αυτόματος κλιματισμός
-Ζάντες ελαφρού κράματος
-Καθρέπτες με ειδική επίστρωση βερνικιού
-Δερμάτινα καθίσματα

Διαφορά από 2lt gti,δεν έχει πλευρικούς αερόσακους.


Βγάλε τον αυτόματο κλιματισμό, διότι το XS το έχει standard ...


επιπλεον
-εχει αυτοματο αναμα φωτων
-το ντουλαπακι εχει κλειδαρια
-εχει νικελ στην χειρολαβη του ντουλαπιου, στους αεραγωγους (οπως το Q.SILVER), στο χειροφρενο και ο μοχλος ταχυτητων
-ολα τα πλαστικα ειναι με επιστρωση βερνικιου


Υ.Γ. Ειμαι ο πρωτος στην Ελλαδα κατοχος του 206GTi 1.6 (16v)


BYRON206


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Byron206 στις Σαβ 12 Ιούλ 2003, 11:57:37, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Ιούλ 2003, 11:11:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλορίζικο και καλοτάξιδο φιλαράκι...

Αλήθεια το Quiksilver έχει ασημί πλαϊνούς αεραγωγούς; Πόσο να κάνουν άραγε... Όχι, τίποτε άλλο, αλλά να μην καθόμαστε και βάφουμε τους δικούς μας με το χέρι... Laughing




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Byron206 (Αρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) GTi (2003)

Ένταξη: 06 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 294
Τόπος: Αθήνα Βύρωνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Ιούλ 2003, 12:00:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Καλορίζικο και καλοτάξιδο φιλαράκι...

Αλήθεια το Quiksilver έχει ασημί πλαϊνούς αεραγωγούς; Πόσο να κάνουν άραγε... Όχι, τίποτε άλλο, αλλά να μην καθόμαστε και βάφουμε τους δικούς μας με το χέρι... Laughing


Moλις εμαθα οτι εχει και το Quiksilver νικελακια στους αεραγωγους αλλα δεν μπορεσα να μαθω τιμη.......sorry. Crying or Very sad


BYRON206
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nikapos 
Μέλος
Μέλος


rallye - 307

Ένταξη: 15 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 117
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Σεπ 2003, 10:56:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gia osous exoun to xs i to gti... pws einai sto dromo? stribei kalytera apo to 1.4? kala, se sxesi me to rallye den tolmw na rwtisw..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Σεπ 2003, 11:08:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikapos έγραψε:
gia osous exoun to xs i to gti... pws einai sto dromo? stribei kalytera apo to 1.4? kala, se sxesi me to rallye den tolmw na rwtisw..


Αν έχει διαφορά το 1.6 xs ή Gti από το 1.4;;;;

Ότι διαφορά έχει το 106 1.4 με το rallye....


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Σεπ 2003, 16:56:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετά από ερώτηση στη NewLand, έμαθα ότι οι πλαϊνοί αεραγωγοί του Quiksliver δεν είναι νίκελ αλλά απλώς σκούρο γκρι (ανθρακί) οπότε δεν είναι αυτό που ψάχνουμε. Του 206 του Byron πρέπει να είναι ακριβώς ό,τι πρέπει...

Αλήθεια το 206 σου Byron είναι χωρίς τις τελευταίες αισθητικές βελτιώσεις;




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Σεπ 2003, 01:46:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο μηχανικα??Ειναι ιδιος με του XS(16V)!Γιατι κατι πηρε το ματι μου για μελλοντικο μοντελο 206 με ραλιστικο κινητηρα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Σεπ 2003, 06:38:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pezomania έγραψε:
nikapos έγραψε:
gia osous exoun to xs i to gti... pws einai sto dromo? stribei kalytera apo to 1.4? kala, se sxesi me to rallye den tolmw na rwtisw..


Αν έχει διαφορά το 1.6 xs ή Gti από το 1.4;;;;

Ότι διαφορά έχει το 106 1.4 με το rallye....


Το 2.0GTi ναι έχει πολύ μεγάλη διαφορά. Το 1.6XS έχει μικρότερη, κάπου ενδιάμεσα. Φυσικά με τοποθέτηση ράβδων στρέψης-αντιστρεπτικών η διαφορά σχεδόν μηδενίζεται (μένουν τα πιο ενισχυμένα αμορτισέρ-ελατήρια αλλά το 1.4 είναι και πιο ελαφρύ οπότε δεν είναι και τόσο πρόβλημα αυτό).


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Σεπ 2003, 20:56:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια υπολογιζω μεσα στον Οκτωβριο να εχω πουλησει το ραλλακι μου και να "κλεισω" το RC.
Αν και εχω ενδοιασμους για το αν θα πρεπει να προτιμησω το GTi ή το RC,πιστευω οτι το δευτερο αξιζει τα επιπλεον χρηματα του.
Ασχετο αλλα μην σκεφτειτε τιποτα περιεργο,με δοσεις θα το παρω... Laughing
Το θεμα ειναι οτι παρολο που εχω φιλο πωλητη μεσα στην Peugeot-Μπροζος,μου ειπε οτι χρειαζεται 1500 ευρω για να κανεις το δελτιο παραγελλιας!!! Shocked Mad
Ενταξει,δεν λεω,και εγω οταν ημουν στην Opel,ζητουσαμε καποιο συμβολικο ποσο για το δελτιο αλλα αυτο δεν ηταν παραπανω απο 300-500 ευρω...Οταν τον ρωτησα μου ειπε οτι το ζηταει η Lion αλλα επειδη ημουν στον χωρο,ξερω οτι η Lion δεν εχει καμια σχεση με τις προκαταβολες για το "καπαρωμα" των αυτοκινητων,γιατι ειναι εντελως ανεξαρτητες εταιριες.Οποτε εχω διλλημα για το τι συμβαινει γιατι ειναι εντελως κοροιδια να εκμεταλλευεται καποιος τους τοκους μισου μυρριου για 4-5 μηνες...
Για πειτε καμια αποψη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Ntinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Saxo Vts-206 QUIKSILVER

Ένταξη: 14 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 417

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Σεπ 2003, 01:04:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pezomania έγραψε:
nikapos έγραψε:
gia osous exoun to xs i to gti... pws einai sto dromo? stribei kalytera apo to 1.4? kala, se sxesi me to rallye den tolmw na rwtisw..


Αν έχει διαφορά το 1.6 xs ή Gti από το 1.4;;;;

Ότι διαφορά έχει το 106 1.4 με το rallye....


καλα μην το λες γιατι το 106 στην εκδοση xs φοραει τα γονατα και τα ψαλιδια απο το rallye και πισω τις ραβδους.το μονο που αλλαζει ειναι οι παχυτερες αντιστρεπτικες και το φαρδος των ελαστικων εξου και το μονο 1,4 που μπορει να φορεσει ελατηρια ιδια με το 1,6 και group N bilstein.
διαφορες υπαρχουν βεβαια στο στριψιμο αλλα οχι οσο σενα "απλο" 1,4


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Σεπ 2003, 10:21:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ntinos έγραψε:
pezomania έγραψε:
nikapos έγραψε:
gia osous exoun to xs i to gti... pws einai sto dromo? stribei kalytera apo to 1.4? kala, se sxesi me to rallye den tolmw na rwtisw..


Αν έχει διαφορά το 1.6 xs ή Gti από το 1.4;;;;

Ότι διαφορά έχει το 106 1.4 με το rallye....


καλα μην το λες γιατι το 106 στην εκδοση xs φοραει τα γονατα και τα ψαλιδια απο το rallye και πισω τις ραβδους.το μονο που αλλαζει ειναι οι παχυτερες αντιστρεπτικες και το φαρδος των ελαστικων εξου και το μονο 1,4 που μπορει να φορεσει ελατηρια ιδια με το 1,6 και group N bilstein.
διαφορες υπαρχουν βεβαια στο στριψιμο αλλα οχι οσο σενα "απλο" 1,4


Εννοούσα το απλό 1.4 Wink


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Σεπ 2003, 11:53:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ειναι ετσι γιατι ουτε τα ψαλιδια αλλα ουτε και το φαρδος του πισω αξονα ειναι ιδια.Ο αξονας εχει το φαρδος απο τα 106 πρωτης γενιας.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2116s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on