PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πραγματικό βάρος 207 GT
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 20:37:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"Βρειτε τα" εδω σχετικα με το βαρος των 207...
και ΣΕ ΑΛΛΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΤΟΠΙΚ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΟΡΟ ΣΤΡΙΨΙΜΟ...και επιστρεψτε μετα στο τοπικ για την επιλογης τουρμπινας... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 21:23:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαλιστα αφεντικο!το κοντροτοπικ που το πηγατε?
Παντως για να συγκρινουμε βαρη,πρεπει να ζυγιστουν σε ιδιες ζυγαριες.σε γενικες γραμμες το 207 ζυγιζει πανω απο 1250 κ το μινι 100 κιλα λιγοτερο!



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Νοέ 2011, 09:20:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

207 Rallye δεν είναι με τίποτα 1250kg.! Gt ή Rc ίσως.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Νοέ 2011, 11:49:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΞΑΝΑΛΕΩ ΓΙΑ ΧΙΛΙΟΣΤΗ ΦΟΡΑ.

ΔΕ ΜΕΤΡΑΜΕ ΣΕ ΓΕΡΑΝΟΓΕΦΥΡΕΣ ΦΟΡΤΗΓΩΝ

αυτο το διαστημα παρακολουθω απο φιλοσοφικο ενδιαφερον
μια γεφυροπλαστιγγα που φτιαχνουν σε ενα εργοταξιο για να μετρανε τα μπετα και τα σιδερα...προφανως μιλαμε για μεγαλο εργο για να κατσουν να φτιαξουν δικια τους.... ε αν κατσω να γραψω οσα μου λενε για το πως κλεβουν και πως τις καλιμπραρουν θα γελατε 2 μερες και πιθανολογω οτι μονο ο αλιεν θα καταλαβει τι παιζει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Νοέ 2011, 12:07:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

207 Rallue ζυγισμένο 1225
κα
RC με κάτω του μισού ρεζερβουάρ 1,246



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Νοέ 2011, 12:39:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κώστα, ποιά τα specs του Rallye;

->Ρεζέρβα, καύσιμα κ.λ.π;

Λογικό αποτέλεσμα για προf/l Rallye (με ρεζέρβα).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Νοέ 2011, 13:13:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρεζέρβα κανονική τώρα καύσιμα δεν θυμάμαι
ζυγισμένα Πουπάκη και τα 2



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Νοέ 2011, 13:36:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
Ρεζέρβα κανονική τώρα καύσιμα δεν θυμάμαι
ζυγισμένα Πουπάκη και τα 2


Πολύ λογικά αποτελέσματα.!

Οπότε επιβεβαιώνεται και η ζύγιση που είχαμε κάνει στο Γιώργο,
προf/l 207 Rallye full ντυμένο με ρεζέρβα ανάγκης και είχαμε δεί περίπου 1210kg(με+-5kg επιφύλαξη).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Νοέ 2011, 18:55:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για ακομα μια φορα,το εργοστασιο λεει μπουρδες ενω εγω,ο Σφουγγαρακης,ο Μπαμπης ο Σουγιας και η κουτση Μαρια ξερουν καλυτερα...

Τα 150 αλογα του εργοστασιου μονον δεν ξερω γιατι δεν τα βγαζετε λιγοτερα... Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Νοέ 2011, 19:13:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tι ενοείς φίλτατε Στέλιο?



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Νοέ 2011, 19:18:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εννοω οτι ο καθενας μετραει το αμαξι του σε μια πλαστιγγα και επειδη του βγαζει ενα νουμερο(πχ 1000 ή 1500 κιλα),το δενει και κομπο οτι ειναι τοσο...

Και ειπα και πριν,του Πουπακη η ζυγαρια ειναι Longacre,ιδια ακριβως με αυτην της ΕΘΕΑ...
Ζυγαρια που την ιδια στιγμη,μετραει 3 φορες το ιδιο αυτοκινητο και βγαζει 3 διαφορετικα αποτελεσματα.
Φαντασου τωρα την αντικειμενικοτητα που μπορει να εχει μια πλαστιγγα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Νοέ 2011, 19:42:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ΞΑΝΑΛΕΩ ΓΙΑ ΧΙΛΙΟΣΤΗ ΦΟΡΑ.

ΔΕ ΜΕΤΡΑΜΕ ΣΕ ΓΕΡΑΝΟΓΕΦΥΡΕΣ ΦΟΡΤΗΓΩΝ

αυτο το διαστημα παρακολουθω απο φιλοσοφικο ενδιαφερον
μια γεφυροπλαστιγγα που φτιαχνουν σε ενα εργοταξιο για να μετρανε τα μπετα και τα σιδερα...προφανως μιλαμε για μεγαλο εργο για να κατσουν να φτιαξουν δικια τους.... ε αν κατσω να γραψω οσα μου λενε για το πως κλεβουν και πως τις καλιμπραρουν θα γελατε 2 μερες και πιθανολογω οτι μονο ο αλιεν θα καταλαβει τι παιζει
Όλο λόγια είσαι, για πες Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Νοέ 2011, 09:32:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή συζητήθηκε,

->mini cooper s r56 (ilianos) 1220kg (+-5kg).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ilianos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mini r56

Ένταξη: 03 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 453

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Νοέ 2011, 11:39:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SαλιγκαρAKIS έγραψε:
Επειδή συζητήθηκε,

->mini cooper s r56 (ilianos) 1220kg (+-5kg).

το μετρησα χτες εκει που μετρανε τα φορτηγα για τα πλοια.
στην αρχη για να δω αν μετραει σωστα ζυγιστηκα ο ιδιος . Laughing Laughing
με εβγαλε σωστα με απωλεια 3κιλων. μαλλον γτ μετραει ανα 10.
δεν ξερω ποσο ζυγιζει ενα μινι ρ56 ς χωρις εξοπλισμο ,αλλα εμενα εχει επιπλεον jcw 4pot φρενα μπροσ πισω που ειναι +20 απο τα μαμα, οθονη που ειναι αρκετα βαρυτερο απο το απλο καντραν + οτι εχει εξτρα εγγεφαλο, εχω εξτρα ηχεια , εξτρα φωτισμους και αποθηκευτικους χωρους , μπριζες ,καλωδια,αυτοματος κλιματισμος κλπ κλπ . ειναι full εξτρα. μονο ηλιοροφη δεν εχει και δερματα. μετρηθηκε 1220 με 35 λιτρα βενζινης μεσα απο 50 που περνει. αυτα. και κατα τα αλλα τα μινι ειναι 1150κιλα .. μπορει αλλα να ειναι καπου εκει. εμενα παντως οχι


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ilianos στις Δευ 09 Ιαν 2012, 18:32:06, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
oustampas (Στέφανος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 le mans (χωρίς αυτοκόλητα)

Ένταξη: 14 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 64
Τόπος: Aνοιξη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Δεκ 2011, 19:46:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χθες στη σχόλη ζυγίσαμε τ αμάξι οριζόντια και υπό κλίση για να βρουμε το κέντρο βάρους του. Το αμάξι είναι τελείως εργοστασιακό από άποψη βάρους (ρεζέρβες, ζάντες, αναρτήσεις, διαφορικά κλπ κλπ) Ζυγίστηκε με το δείκτη της βενζίνης στο 1/4, πλήρες υγρών + κάποια πράγματα που είχα μες στ αμάξι (γυαλιά, κάποια βιβλία, μπουφάν, ΤΣΙΧΛΕΣ Laughing κ.α.)

Ζυγοί διαπιστευμένοι και καλιμπραρισμένοι με απόκλση +-2 (ο καθένας προφανώς)
Σύνολο 1218
ΕΑ 386
ΕΔ 390
ΠΑ 220
ΠΔ 222

Το κέντρο βάρους βγαίνει 924χιλ πίσω από τον εμπρός άξονα, 3.6 χιλ δεξιά του διαμήκη άξονα και 570,45χιλ ύψος από το έδαφος. Οι υπολογισμοί έγιναν με την παραδοχή ότι το όχημα θεωρείται ως ένα άκαμπτο στερεό σώμα και συνεπώς οι γεωμετρικές διαστάσεις του δε μεταβάλλονται. Επίσης ότι η στατική ακτίνα των τροχών δεν μεταβάλλεται καθώς σηκώνουμε το όχημα υπό κλίση.

Σίγουρα δεν περίμενα κάτι καλύτερο ούτε από άποψη βάρους ούτε από άποψη κέντρου μάζας. Ίσα ίσα που το περίμενα και πιο βαρύ...


"Στην πρωτη στροφή μπήκα τρένο..
Στη δεύτερη στροφή μπήκα πόρτες γιατί τσίμπησα το φρένο..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Δεκ 2011, 01:30:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thumb right Thumb right Thumb right Idea Idea Idea


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Δεκ 2011, 13:19:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στέφανε μήπως ζυγίστηκε και με εσένα μέσα;



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Δεκ 2011, 16:20:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
oustampas (Στέφανος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 le mans (χωρίς αυτοκόλητα)

Ένταξη: 14 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 64
Τόπος: Aνοιξη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Δεκ 2011, 16:45:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Στέφανε μήπως ζυγίστηκε και με εσένα μέσα;


Όχι, το αμάξι ζυγίστηκε κάτω υπό συγκεκριμένες συνθήκες, μιας και ήτανε στα πλαίσια εργαστηριακής άσκησης με περιορισμένο χρόνο, οπότε δε μπορούσα να κάνω ότι ήθελα...

Στην αρχή ζυγιστήκε οριζόντια σε 4 πανομοιότυπους ζυγούς (δυνατότητας έως 5 τόνων ο καθένας και απόκλισης 2κιλών) για να υπολογιστεί το κέντρο μάζας ως προς το μήκος και το πλάτος. Στην συνέχεια το αμάκι τοποθετήθηκε σε μια ιδιοκατασκευή του εργαστηριού που έμπαινε κάτω από τους πίσω τροχούς και το σήκωνε κατακόρυφα ενώ οι μπροστά τροχοί πάταγαν στους ζυγούς.'Ετσι πήραμε 4 μετρήσεις υπό διαφορετικές κλίσεις και υπολογίσαμε τα ΚΜ σε ύψος. Το τελικό ΚΜ σε ύψος ήταν ο Μέσος Ορος των 4 ΚΜ που υπολόγισα...


"Στην πρωτη στροφή μπήκα τρένο..
Στη δεύτερη στροφή μπήκα πόρτες γιατί τσίμπησα το φρένο..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Driver ///M (Άρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 90hp sport

Ένταξη: 16 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 829

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Δεκ 2011, 15:26:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλό σχετικά βάρος μου φαίνεται.
Το περίμενα καμια 50ριά κιλά παραπάνω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 7 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1365s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on