PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πραγματικό βάρος 207 GT
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 14:08:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο RC τουλάχιστον με το που μπήκε το πρόγραμμα το αμάξι
ήτανε για πέταμα στο θέμα στριψήματος.
Μετά με μπλοκέ και όλα τα συναφή έγινε πολύ καλίτερο
Μιλάμε λοιπόν σε σχέση με το μαμα περίπου 30 άλογα
πάνω + 10κιλά ροπής στο περίπου
Τώρα πως γίνετε ένα αμάξι με 150 άλογα πάνω
και 45+ κιλά ροπής να είναι το ίδιο καλό
με το εργοστασιακό σετ απ δεν ξέρω...
Επήσεις αν δεν έχεις μπλοκέ εκεί έχουμε κλάμα....



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 15:54:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
Στο RC τουλάχιστον με το που μπήκε το πρόγραμμα το αμάξι
ήτανε για πέταμα στο θέμα στριψήματος.
Μετά με μπλοκέ και όλα τα συναφή έγινε πολύ καλίτερο
Μιλάμε λοιπόν σε σχέση με το μαμα περίπου 30 άλογα
πάνω + 10κιλά ροπής στο περίπου
Τώρα πως γίνετε ένα αμάξι με 150 άλογα πάνω
και 45+ κιλά ροπής να είναι το ίδιο καλό
με το εργοστασιακό σετ απ δεν ξέρω...
Επήσεις αν δεν έχεις μπλοκέ εκεί έχουμε κλάμα....


Τι ψαχνεις τωρα...ενα τετοιο αμαξι ειναι κοντραμαξο...μεχρι εκει ολα καλα...αν αυτος που το χει κανει ξερει γιατι το κανει...βλεπε Βαγγελη.Ολα καλα και ωραια...τωρα αν νομιζει οτι στριβει ταπα καποιος κατι τετοιο,απλα ελπιζω να μην παθει κατι και παρει κ αλλους στο λαιμο του
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GIORGOS_207RALLYE_ (Γ.Στροφής)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.6T RALLYE

Ένταξη: 22 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 179
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 18:16:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
kostas207rc έγραψε:
Στο RC τουλάχιστον με το που μπήκε το πρόγραμμα το αμάξι
ήτανε για πέταμα στο θέμα στριψήματος.
Μετά με μπλοκέ και όλα τα συναφή έγινε πολύ καλίτερο
Μιλάμε λοιπόν σε σχέση με το μαμα περίπου 30 άλογα
πάνω + 10κιλά ροπής στο περίπου
Τώρα πως γίνετε ένα αμάξι με 150 άλογα πάνω
και 45+ κιλά ροπής να είναι το ίδιο καλό
με το εργοστασιακό σετ απ δεν ξέρω...
Επήσεις αν δεν έχεις μπλοκέ εκεί έχουμε κλάμα....


Τι ψαχνεις τωρα...ενα τετοιο αμαξι ειναι κοντραμαξο...μεχρι εκει ολα καλα...αν αυτος που το χει κανει ξερει γιατι το κανει...βλεπε Βαγγελη.Ολα καλα και ωραια...τωρα αν νομιζει οτι στριβει ταπα καποιος κατι τετοιο,απλα ελπιζω να μην παθει κατι και παρει κ αλλους στο λαιμο του


Προσωπικα το δικο μου 207 με 35 κιλα ροπης και 200+ αλογα σε σχεση με το μαμα στριβει οχι απλα καλυτερα,δεν υπαρχει απλως καμια επαφη.
Καταρχας οταν ηταν μαμα δεν ειχε την δυναμη να βαλει τα μουτρα μεσα στην στροφη(σε καλη ασφαλτο) τωρα απλα το κανει..


OVERLOAD

(Συγνώμη για τα ορθογραφικά, λόγο δυσλεξίας.)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση MSN Messenger
alkone (alex)
Μέλος
Μέλος


207 GT

Ένταξη: 17 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 108
Τόπος: Earth

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 18:39:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε γιωργο οταν λες ''βαζει'' μουτρα με 200 αλογα κ 35κ ροπης στην στροφη ολα αυτα γινονται με το μαμα ελευθερο διαφορικο κ την μαμα αναρτηση Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
GIORGOS_207RALLYE_ (Γ.Στροφής)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.6T RALLYE

Ένταξη: 22 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 179
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 18:44:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alkone έγραψε:
Φιλε γιωργο οταν λες ''βαζει'' μουτρα με 200 αλογα κ 35κ ροπης στην στροφη ολα αυτα γινονται με το μαμα ελευθερο διαφορικο κ την μαμα αναρτηση Question

οχι εχω αλλη αναρτηση και εχω αλαξει και την toe σε -1 μοιρα


OVERLOAD

(Συγνώμη για τα ορθογραφικά, λόγο δυσλεξίας.)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 18:45:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαμα 150αρι Rallye εχει οχι απλως την ροπη και την δυναμη να τραβηξει τα μουτρα μεσα αλλα αμα λαχει,κατεβαινει και την Φτερη μαλλιοκουβαρα αμα εχεις εξασφαλισμενη προσφυση απο λαστιχα.
Κατα ποσο ενα RC...

Οποτε οποιος λεει οτι εργοστασιακα τα THP δεν εχουν την δυναμη για να στριψουν οπως πρεπει,οπως ειπα και νωριτερα,η μονη σχεση που εχει με το στριψιμο ειναι οταν στριβει το τιμονι για να παρκαρει.

Ειναι εντελως αλλο θεμα να κατανοει καποιος ποτε αδυνατει το πλαισιο και ποτε αδυνατει η αναρτηση...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 18:51:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πες τα χρυσόστομε...


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
GIORGOS_207RALLYE_ (Γ.Στροφής)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.6T RALLYE

Ένταξη: 22 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 179
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 19:00:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pοτε δεν ειχε την δυναμη το μαμα να βαλει τα μουτρα μεσα και ηταν
πραγματικα το πρωτο πραγμα που μου ειχε κανει εντυπωση οταν ειχα
βαλει προγραμμα.Και κατι ακομα το προγραμμα ειναι γραμμικο δεν εχει ξεσπασματα και over.


OVERLOAD

(Συγνώμη για τα ορθογραφικά, λόγο δυσλεξίας.)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 19:03:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GIORGOS_207RALLYE_ έγραψε:
android έγραψε:
kostas207rc έγραψε:
Στο RC τουλάχιστον με το που μπήκε το πρόγραμμα το αμάξι
ήτανε για πέταμα στο θέμα στριψήματος.
Μετά με μπλοκέ και όλα τα συναφή έγινε πολύ καλίτερο
Μιλάμε λοιπόν σε σχέση με το μαμα περίπου 30 άλογα
πάνω + 10κιλά ροπής στο περίπου
Τώρα πως γίνετε ένα αμάξι με 150 άλογα πάνω
και 45+ κιλά ροπής να είναι το ίδιο καλό
με το εργοστασιακό σετ απ δεν ξέρω...
Επήσεις αν δεν έχεις μπλοκέ εκεί έχουμε κλάμα....


Τι ψαχνεις τωρα...ενα τετοιο αμαξι ειναι κοντραμαξο...μεχρι εκει ολα καλα...αν αυτος που το χει κανει ξερει γιατι το κανει...βλεπε Βαγγελη.Ολα καλα και ωραια...τωρα αν νομιζει οτι στριβει ταπα καποιος κατι τετοιο,απλα ελπιζω να μην παθει κατι και παρει κ αλλους στο λαιμο του


Προσωπικα το δικο μου 207 με 35 κιλα ροπης και 200+ αλογα σε σχεση με το μαμα στριβει οχι απλα καλυτερα,δεν υπαρχει απλως καμια επαφη.
Καταρχας οταν ηταν μαμα δεν ειχε την δυναμη να βαλει τα μουτρα μεσα στην στροφη(σε καλη ασφαλτο) τωρα απλα το κανει..


Πρωτα εβαλα μπλοκε στο 150 αρη...το αμαξι εμπαινε τερμα γκαζι παντου...εβαζε μουρες μεσα...μετα ειχα και γω τετοιο καγκουρο προγραμμα με καπου στα 35 τοσα κιλα ροπης...το αμαξι στο τερμα γκαζι σπινιαρε και με τις 2 και το μονο που εκανε το μπλοκε ειναι να περιοριζει τα μουτρα...οχι να τα βαζει μεσα απλα να περιοριζει την υποστροφη..μετα στα 30-31 κιλα ειναι καπως οκ...ολα αυτα με μαμα αναρτηση...χωρις μπλοκε ακομα και εναν μαμα 150αρη ευκολο καιει εσωτερικο τροχο στην στροφη
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GIORGOS_207RALLYE_ (Γ.Στροφής)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.6T RALLYE

Ένταξη: 22 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 179
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 19:07:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
GIORGOS_207RALLYE_ έγραψε:
android έγραψε:
kostas207rc έγραψε:
Στο RC τουλάχιστον με το που μπήκε το πρόγραμμα το αμάξι
ήτανε για πέταμα στο θέμα στριψήματος.
Μετά με μπλοκέ και όλα τα συναφή έγινε πολύ καλίτερο
Μιλάμε λοιπόν σε σχέση με το μαμα περίπου 30 άλογα
πάνω + 10κιλά ροπής στο περίπου
Τώρα πως γίνετε ένα αμάξι με 150 άλογα πάνω
και 45+ κιλά ροπής να είναι το ίδιο καλό
με το εργοστασιακό σετ απ δεν ξέρω...
Επήσεις αν δεν έχεις μπλοκέ εκεί έχουμε κλάμα....


Τι ψαχνεις τωρα...ενα τετοιο αμαξι ειναι κοντραμαξο...μεχρι εκει ολα καλα...αν αυτος που το χει κανει ξερει γιατι το κανει...βλεπε Βαγγελη.Ολα καλα και ωραια...τωρα αν νομιζει οτι στριβει ταπα καποιος κατι τετοιο,απλα ελπιζω να μην παθει κατι και παρει κ αλλους στο λαιμο του


Προσωπικα το δικο μου 207 με 35 κιλα ροπης και 200+ αλογα σε σχεση με το μαμα στριβει οχι απλα καλυτερα,δεν υπαρχει απλως καμια επαφη.
Καταρχας οταν ηταν μαμα δεν ειχε την δυναμη να βαλει τα μουτρα μεσα στην στροφη(σε καλη ασφαλτο) τωρα απλα το κανει..


Πρωτα εβαλα μπλοκε στο 150 αρη...το αμαξι εμπαινε τερμα γκαζι παντου...εβαζε μουρες μεσα...μετα ειχα και γω τετοιο καγκουρο προγραμμα με καπου στα 35 τοσα κιλα ροπης...το αμαξι στο τερμα γκαζι σπινιαρε και με τις 2 και το μονο που εκανε το μπλοκε ειναι να περιοριζει τα μουτρα...οχι να τα βαζει μεσα απλα να περιοριζει την υποστροφη..μετα στα 30-31 κιλα ειναι καπως οκ...ολα αυτα με μαμα αναρτηση

Καταρχας αν εχω καταλαβει καλα εχεις gt? αν ναι το gt σε σχεση με το
rallye εχουν διαφορετικη συμπεριφορα λογο βαρους και το λεω επειδη εχω οδηγησει gt.


OVERLOAD

(Συγνώμη για τα ορθογραφικά, λόγο δυσλεξίας.)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 19:11:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα,ΟΚ...
Τα 5 κιλα διαφορα που εχει η λαμαρινα αντι του τζαμιου οντως κανουν διαφορα... Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 19:12:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Α,sorry,γραψε ακυρο,τα χρωμιομενα καπακια απο τους καθρεφτες του GT ειναι που χαλανε την κατανομη,για αυτο και το Rallye στριβει καλυτερα απο το GT μιας και το δευτερο γινεται μπροστοβαρο. Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 19:14:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επίσης τα σηματάκια του "GT" σε αντίθεση με τα αυτοκόλλητα του "RALLYE". Αυτό που το πας;...


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
GIORGOS_207RALLYE_ (Γ.Στροφής)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.6T RALLYE

Ένταξη: 22 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 179
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 19:15:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Α,sorry,γραψε ακυρο,τα χρωμιομενα καπακια απο τους καθρεφτες του GT ειναι που χαλανε την κατανομη,για αυτο και το Rallye στριβει καλυτερα απο το GT μιας και το δευτερο γινεται μπροστοβαρο. Laughing Laughing Laughing

1200 το ενα 1280


OVERLOAD

(Συγνώμη για τα ορθογραφικά, λόγο δυσλεξίας.)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 19:21:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1200 το κεφαλι σας...

Σας ειπα 200 φορες οτι ΤΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΚΔΙΔΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΕΧΕΙ 1240 Ή 1280(δεν θυμαμαι ακριβως) ΚΙΛΑ.
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΝΑΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΤΟΥ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΡΗΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΠΛΑΣΤΙΓΓΑ ΤΟΥ ΜΑΣΤΡΟ ΜΗΤΣΟΥ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΕΙ ΚΑΡΒΟΥΝΑ.

Τωρα αμα ολοι σας ξερετε καλυτερα απο το ιδιο το εργοστασιο,ναι,ΟΚ,80 κιλα διαφορα...

Αμα προσθεσεις οτι ενας στριφτερος οδηγος εχει και πιο βαρια αρxιδια,τοτε τα 80 κιλα γινονται τουλαχιστον 110 υπερ του Rallye.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
GIORGOS_207RALLYE_ (Γ.Στροφής)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.6T RALLYE

Ένταξη: 22 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 179
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 19:33:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
1200 το κεφαλι σας...

Σας ειπα 200 φορες οτι ΤΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΚΔΙΔΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΕΧΕΙ 1240 Ή 1280(δεν θυμαμαι ακριβως) ΚΙΛΑ.
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΝΑΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΤΟΥ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΡΗΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΠΛΑΣΤΙΓΓΑ ΤΟΥ ΜΑΣΤΡΟ ΜΗΤΣΟΥ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΕΙ ΚΑΡΒΟΥΝΑ.

Τωρα αμα ολοι σας ξερετε καλυτερα απο το ιδιο το εργοστασιο,ναι,ΟΚ,80 κιλα διαφορα...

Αμα προσθεσεις οτι ενας στριφτερος οδηγος εχει και πιο βαρια αρxιδια,τοτε τα 80 κιλα γινονται τουλαχιστον 110 υπερ του Rallye.

παο πασο.... αλλα δεν εχουν την ιδια συμπεριφορα σε καμια περιπτωση
οποις εχει 207gt και οδηγισει rallye η το αναποδο θα το καταλαβει κατευθειαν.


OVERLOAD

(Συγνώμη για τα ορθογραφικά, λόγο δυσλεξίας.)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 19:35:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω τα εχω οδηγησει ολα,καινουργια,με μηδεν χιλιομετρα.
Ε,κανενα μα κανενα δεν ηταν διαφορετικο...
Εστω οτι αυτο βεβαια ειναι αποψη μου,το βαρος ομως δεν ειναι κατι αμφισβητισιμο.

Εξαιρειται το RC φυσικα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 19:37:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
1200 το κεφαλι σας...

Σας ειπα 200 φορες οτι ΤΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΚΔΙΔΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΕΧΕΙ 1240 Ή 1280(δεν θυμαμαι ακριβως) ΚΙΛΑ.
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΝΑΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΤΟΥ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΡΗΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΠΛΑΣΤΙΓΓΑ ΤΟΥ ΜΑΣΤΡΟ ΜΗΤΣΟΥ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΕΙ ΚΑΡΒΟΥΝΑ.

Τωρα αμα ολοι σας ξερετε καλυτερα απο το ιδιο το εργοστασιο,ναι,ΟΚ,80 κιλα διαφορα...

Αμα προσθεσεις οτι ενας στριφτερος οδηγος εχει και πιο βαρια αρxιδια,τοτε τα 80 κιλα γινονται τουλαχιστον 110 υπερ του Rallye.



http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=18425&postdays=0&postorder=asc&highlight=%E2%E1%F1%EF%F2+207&start=0
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 19:46:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη το θεμα βαρος ειναι ακριβως οπως με τα δυναμομετρα(το καθε μηχανημα βγαζει τα δικα του),sorry αλλα δεν τιθεται θεμα του να ειναι αναξιοπιστη η μετρηση που δηλωνει το ιδιο το εργοστασιο σε σχεση με αυτα που ζυγιζει ο καθενας...

Ακομα,Δοξα τον Θεο,δεν υπαρχει κρατος που να φορολογει με το βαρος του αυτοκινητου οποτε δεν τιθεται θεμα αναξιοπιστου νουμερου.
Ακομα και στο καραβι που τα φορτωνουν,ο ναυλος παει σαν καραβιά,οχι με το βαρος.

Α,και να μην ξεχασω...Επειδη στους αγωνες χρησιμοποιουμε ζυγαριες ακριβειας σαν αυτη του εκαστοτε Πουπακη,ας παρατηρησει καποιος το ιδιο αυτοκινητο σε δυο διαφορετικους αγωνες(με τα ιδια πραγματα φυσικα) για να πεσει το γελιο της αρκουδας... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 20:12:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάποιος να καθαρίσει αυτό το topic γτ γελάει
και ο κάθε πικραμένος!!!Έλεος ρε παιδιά.....



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 6 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3979s (PHP: 86% - SQL: 14%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on