PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πραγματικό βάρος 207 GT
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Δεκ 2009, 15:47:16    Θέμα δημοσίευσης: Πραγματικό βάρος 207 GT Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν μετά από πολλές συζητήσεις και άπειρα πόστ πάνω στο Θέμα επιτέλους αξιώθηκα να πάω στον Doctor-Πουπάκη και να κάνω μία special ευθυγράμμιση και με την ευκαιρία να το ζυγίσω.......

Το αμάξι ζυγίστηκε με την κανονική 17αρα ρεζέρβα+γρύλο τσουμπλέκια, με πυροσβεστήρα, κουτί πρώτον βοηθειών, τριγωνάκι, μπουφανάκι, και μερικά πραγματάκια στο ντουλαπάκι θηκούλες. Επίσης με μισό ρεζερβουάρ. Το αμάξι γενικός δεν έχει τίποτα άλλο μη εργοστασιακό πάνω του. Έτσι ήθελα να το μετρήσω, ακριβώς όπως το οδηγώ κάθε μέρα.


Συνολικό βάρος: 1263 kg

Αριστερός εμπρός τροχός: --399 kg ----- Δεξής εμπρός τροχός:-- 389Kg
Αριστερός πίσω τροχός: -----243 Kg ----- Δεξής πίσω τροχός:---- 232 Kg

Κατανομή βάρους ε/π: 62,39%/37,61%

Από κατανομή και ζύγισμα πάντως είναι μια χαρά(για μπροστόβαρη παπάντζα) όπως τόνισε και ο Doc.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Jim207GT στις Σαβ 05 Δεκ 2009, 19:09:07, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Δεκ 2009, 17:09:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άρα με φουλ τεπόζιτο ήμαστε σχεδόν στα 1280κ...χμμ χρήσιμο το μέτρημα



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Δεκ 2009, 19:07:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πριν πεις κανεις αλλο τιποτα

βενζινη μισο ειδικο βαρος αρα 20 λιτρα = 10 κιλα...

οποτε 1280 με το ζοριι αρα πολυ κοντα σε αυτα περιοδικων ...

μενει να μετρηθει κανα ραλλακι-ρουσου να δουμε διαφορα αν και κατι μου λεει οτι δε θα ειναι τοση η διαφορα οσο νομιζουν καποιοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Δεκ 2009, 19:13:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
πριν πεις κανεις αλλο τιποτα

βενζινη μισο ειδικο βαρος αρα 20 λιτρα = 10 κιλα...

οποτε 1280 με το ζοριι αρα πολυ κοντα σε αυτα περιοδικων ...

μενει να μετρηθει κανα ραλλακι-ρουσου να δουμε διαφορα αν και κατι μου λεει οτι δε θα ειναι τοση η διαφορα οσο νομιζουν καποιοι...


Δε σε χάλασε που Φίνος ήταν 30+ κιλά παραπάνω....

Εγώ κάτω από 1240 κιλά τα κόβω τα RC/Rallye και εύκολα.....(ιδικά τα Rallye)

@Volvos: Ά ο Doc λέει για 70κ εμπρός 60πίσω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Δεκ 2009, 19:17:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
πριν πεις κανεις αλλο τιποτα

βενζινη μισο ειδικο βαρος αρα 20 λιτρα = 10 κιλα...

οποτε 1280 με το ζοριι αρα πολυ κοντα σε αυτα περιοδικων ...

μενει να μετρηθει κανα ραλλακι-ρουσου να δουμε διαφορα αν και κατι μου λεει οτι δε θα ειναι τοση η διαφορα οσο νομιζουν καποιοι...


αν βαλεις οτι απο το 2008 κ μετα δεν εχουν 17αρα ρεζερβα αλλα ποδηλατου αρα -10 κιλα σιγουρα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Δεκ 2009, 13:31:45    Θέμα δημοσίευσης: Re: Πραγματικό βάρος 207 GT Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim207GT έγραψε:
Το αμάξι γενικός δεν έχει τίποτα άλλο μη εργοστασιακό πάνω του. Έτσι ήθελα να το μετρήσω, ακριβώς όπως το οδηγώ κάθε μέρα.


Δημήτρη, δεν έχεις μπλοκέ στο αμάξι σου???



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Δεκ 2009, 13:36:13    Θέμα δημοσίευσης: Re: Πραγματικό βάρος 207 GT Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xrisa-xs έγραψε:
Jim207GT έγραψε:
Το αμάξι γενικός δεν έχει τίποτα άλλο μη εργοστασιακό πάνω του. Έτσι ήθελα να το μετρήσω, ακριβώς όπως το οδηγώ κάθε μέρα.


Δημήτρη, δεν έχεις μπλοκέ στο αμάξι σου???


εχει ΑΤΒ
αλλα για να μπει το μπλοκε (διαφορικο) βγαίνει το μαμα (ελευθερο διαφορικο)
οποτε τελικα η διαφορα στο βάρος από αυτό παίζει να ειναι το πολυ 2 κιλά και αν... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
grpts (Γιωργος)
Μέλος
Μέλος


207gt '08

Ένταξη: 05 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Μαρουσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Δεκ 2009, 14:32:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οποτε τα 1356 που εδινε η peugeot ειναι με τον οδηγο μεσα και παλι στο περιπου...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Δεκ 2009, 17:48:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

grpts έγραψε:
οποτε τα 1356 που εδινε η peugeot ειναι με τον οδηγο μεσα και παλι στο περιπου...


Τελικά αυτό που φαίνεται είναι οτι το δίνει με φουλ ρεζερβουαρ και οδηγό 75kg οπότε είναι τέλεια ακριβής....Μπράβο τους.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Δεκ 2009, 19:06:48    Θέμα δημοσίευσης: Re: Πραγματικό βάρος 207 GT Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim207GT έγραψε:
Λοιπόν μετά από πολλές συζητήσεις και άπειρα πόστ πάνω στο Θέμα επιτέλους αξιώθηκα να πάω στον Doctor-Πουπάκη και να κάνω μία special ευθυγράμμιση και με την ευκαιρία να το ζυγίσω.......

Το αμάξι ζυγίστηκε με την κανονική 17αρα ρεζέρβα+γρύλο τσουμπλέκια, με πυροσβεστήρα, κουτί πρώτον βοηθειών, τριγωνάκι, μπουφανάκι, και μερικά πραγματάκια στο ντουλαπάκι θηκούλες. Επίσης με μισό ρεζερβουάρ. Το αμάξι γενικός δεν έχει τίποτα άλλο μη εργοστασιακό πάνω του. Έτσι ήθελα να το μετρήσω, ακριβώς όπως το οδηγώ κάθε μέρα.


Συνολικό βάρος: 1263 kg

Αριστερός εμπρός τροχός: --399 kg ----- Δεξής εμπρός τροχός:-- 389Kg
Αριστερός πίσω τροχός: -----243 Kg ----- Δεξής πίσω τροχός:---- 232 Kg

Κατανομή βάρους ε/π: 62,39%/37,61%

Από κατανομή και ζύγισμα πάντως είναι μια χαρά(για μπροστόβαρη παπάντζα) όπως τόνισε και ο Doc.


Ποσο αξιοπιστο μπορει να ειναι το αποτελεσμα?


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Δεκ 2009, 19:25:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απλα απολυτα αξιοπιστο με ακριβεια 1-2 κιλα Cool

πουπακης χρησιμοποιει ιδιες ζυγαριες με εθεα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Οκτ 2010, 04:13:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πηγα και μετρησα το δικο μου με βενζινη στο 1/4 +woofer και 2 ενισχυτες +2 οβαλ ηχεια στην ταβλα ειμαι 1280 ..και χωρις κανεναν μεσα στο αυτοκινητο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Μάρ 2011, 12:58:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πήγα λοιπόν χθές σε πλάστιγγα και γώ για ζύγισμα, το αμάξι είναι rallye facelift full ντυμένο αλλά χωρίς τη ρεζέρβα και με βενζίνη μια παύλα πρίν τα κόκκινα.
Αποτέλεσμα, 1166kg.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lefter1s RC 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC κάποτε

Ένταξη: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 659
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Μάρ 2011, 14:11:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Μάρ 2011, 14:13:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SαλιγκαρAKIS έγραψε:
Πήγα λοιπόν χθές σε πλάστιγγα και γώ για ζύγισμα, το αμάξι είναι rallye facelift full ντυμένο αλλά χωρίς τη ρεζέρβα και με βενζίνη μια παύλα πρίν τα κόκκινα.
Αποτέλεσμα, 1166kg.


Η άδεια πόσο γράφει;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Μάρ 2011, 14:51:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SαλιγκαρAKIS έγραψε:
Πήγα λοιπόν χθές σε πλάστιγγα και γώ για ζύγισμα, το αμάξι είναι rallye facelift full ντυμένο αλλά χωρίς τη ρεζέρβα και με βενζίνη μια παύλα πρίν τα κόκκινα.
Αποτέλεσμα, 1166kg.


1225 ειναι με φουλ βενζινη και τα παντα μεσα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Μάρ 2011, 15:03:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
SαλιγκαρAKIS έγραψε:
Πήγα λοιπόν χθές σε πλάστιγγα και γώ για ζύγισμα, το αμάξι είναι rallye facelift full ντυμένο αλλά χωρίς τη ρεζέρβα και με βενζίνη μια παύλα πρίν τα κόκκινα.
Αποτέλεσμα, 1166kg.


Η άδεια πόσο γράφει;


Όσα και να γράφει τι σχέση έχει; Τόσα μετρήθηκε κανονικότατα!

Θα κοιτάξω πάντως και θα σου πώ..τώρα βαριέμαι να πάω κάτω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Μάρ 2011, 15:06:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
SαλιγκαρAKIS έγραψε:
Πήγα λοιπόν χθές σε πλάστιγγα και γώ για ζύγισμα, το αμάξι είναι rallye facelift full ντυμένο αλλά χωρίς τη ρεζέρβα και με βενζίνη μια παύλα πρίν τα κόκκινα.
Αποτέλεσμα, 1166kg.


1225 ειναι με φουλ βενζινη και τα παντα μεσα


Το μόνο που είχα έξω ήταν η ρεζέρβα η οποία είναι 17άρα κανονική, άρα με αυτή και full βενζίνη πόσο να είναι παραπάνω; Καμία 1200άρα;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Μάρ 2011, 15:06:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατί πάντα είχα την απορία αν έχει ανταποκρίνεται καθόλου στην πραγματικότητα το νούμερο που αναγράφεται εκεί. Confused


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Μάρ 2011, 15:07:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Γιατί πάντα είχα την απορία αν έχει ανταποκρίνεται καθόλου στην πραγματικότητα το νούμερο που αναγράφεται εκεί. Confused


Ααα ok, όταν το δώ θα σου πώ.. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 1 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3491s (PHP: 92% - SQL: 8%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on