PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Λαμπακι Airbag-Κορνα!!!!

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Ιαν 2003, 18:23:43    Θέμα δημοσίευσης: Λαμπακι Airbag-Κορνα!!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πριν απο κανα μηνα αρχισε να αναβοσβηνει το λαμπακι του airbag.Αφου λοιπων εχω σπασει τα τηλεφωνα και μου εχουν πει οτι πιο κουφο μπορει να φανταστει το πιο τρελο μυαλο(ειχα και πολυ τρεξιμο με τη δουλεια και δεν μπορουσα να το παω συνεργειο),παρατηρω οτι δεν δουλευει η ΚΟΡΝΑ ΜΟΥ Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Ξανα τηλεφωνα και ιστοριες και τελικα κανω conne με παιδι απο την Lion(εντελως κολοφαρδα μεσω της δουλειας μου) και το πηγα εκει και τελειωσε η ιστορια(τσαμπα φυσικα).Μου αλλαξαν μια ροδελα μεσα στο τιμονι με κατι φυσακια.Πληροφοριακα απλα για ολους...... Exclamation Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nasoss 
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 2.0 (16V) GTI

Ένταξη: 26 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 121
Τόπος: athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Φεβ 2003, 20:25:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RE ANTHROPE TSAMPA ETREHES.DE ME ROTAGES PRIN.H LISI EINE APLI,AKOY:PAS MONASTIRAKI EKEI POYLANE KORNES,KSERIS MORE AYTES TOY PODILATOU,PERNIS MIA AGORAGIS KAI MIA MONOTIKI TENIA KAI TIN DENIS STON KATHREFT.AYTO ITAN!!!!!!!EIDES APLA TA PRAGMATA Laughing Multi color
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Φεβ 2011, 19:35:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

XA XA XA XAXA XA XA AX!
Κοιτα τι βρηκα!!!!!!
μερικα πραγματα δεν αλλαζουν!!!!
Γι'αυτο του χαλαει συνεχεια το αμαξι....ετσι το φτιαχνει αυτος!!!

Α ρε ωραια ποστ που καναμε τοτε!!! Cool


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0803s (PHP: 56% - SQL: 44%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on