PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

πρωινο κροταλισμα σε 207
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Φεβ 2010, 09:20:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ώπα ώπα, αυτό το κροτάλισμα ακούγεται και με σηκωμένα παράθυρα?

Μάλλον πρέπει να το δεις, γιατί το δικό μου ακούγεται με κατεβασμένο και μόνο όταν π.χ περνάω δίπλα από αυτοκίνητο παρκαρισμένο και ακούγεται αντίλαλος.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Φεβ 2010, 09:50:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εννοείται με ανεβασμένα παράθυρα.
Δεν αναφέρομαι στο κλασσικό ήχο της καδένας.

Δες εδώ:

dimkeras έγραψε:
Έτσι ακούγεται με τον ελαττωματικό τεντωτήρα :
http://www.youtube.com/watch?v=oUZqJyf1hhU&feature=related

Έτσι ακούγεται φυσιολογικά (αν εξαιρέσεις την αηδία της forge) :
http://www.youtube.com/watch?v=DEVobZjIonI&NR=1

Κι έτσι θα θέλαμε να ακούγεται!!!
http://www.youtube.com/watch?v=b4Kb6T8nw-Q


Εμένα ακούστηκε όπως στο πρώτο βίντεο.

Παίζει και αυτό το θέμα:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=14897
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sonermgb (Αρης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 307 1.6xs 2007 facelift

Ένταξη: 04 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 350
Τόπος: αθηνα.χαλανδρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Φεβ 2010, 10:02:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Δημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Φεβ 2010, 09:43:27 Θέμα δημοσίευσης:
Πλάκα μου κάνεις; Ποιά ειρωνία;

Άλλο μοτέρ έχεις εσύ, με ιμάντα και όχι καδένα οπότε ο ήχος που ακούς έχει άλλη αιτίαση και πρέπει να το ψάξεις αλλιώς. Σου φαίνεται για ειρωνία αυτό; Χαλάρωσε λίγο.


Mαλλον τα οστιρια πρεπει να βαρανε ετσι και να ακουγεται αυτο.....(υποθετω)και ισως να τους πω να μου αλλαξουν και ιμαντα χρονισμου.....το θεμα ειναι οτι δεν εμπιστευομαι τις αντιπρωσοπιες γι αυτα





Χαμογέλα ρε!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Φεβ 2010, 10:25:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να δοκιμάσεις με άλλο λάδι για αρχή, αν δεν βάζεις τίποτα το φοβερό.
Επίσης, μπορεί να είναι το κάνιστρο της ανακύκλωσης των αναθυμιάσεων. Το οποίο βέβαια δεν ακούγεται μόνο όταν είσαι κρύος..


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sonermgb (Αρης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 307 1.6xs 2007 facelift

Ένταξη: 04 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 350
Τόπος: αθηνα.χαλανδρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Φεβ 2010, 10:30:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Επίσης, μπορεί να είναι το κάνιστρο της ανακύκλωσης των αναθυμιάσεων. Το οποίο βέβαια δεν ακούγεται μόνο όταν είσαι κρύος..

ισως αλλα δεν νομιζω......
Εχεις να μου προτεινεις λαδια?





Χαμογέλα ρε!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Φεβ 2010, 10:48:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παμε εδώ να μην είμαστε off-topic.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vagelis207 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 04 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 193
Τόπος: patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Φεβ 2010, 20:30:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:


Μια χαρά τα λες .... αλλά ξέρεις τι γίνεται;
Στο αυτοκίνητο δεν μπαίνουμε μόνο εμείς ή και δεν το οδηγούμε μόνο εμείς.
Το Σαββάτο το βράδυ που μου έκανε αυτόν το δυνατό θόρυβο του ξεχαρβαλώματος, είχα μέσα στο αυτοκίνητο ένα φίλο με τα δύο μικρά παιδιά του. Όταν άκουσαν τον ήχο με κοίταξαν περίεργα και κατάλαβα ότι ανησύχησαν (όπως και εγώ). Με ρώτησαν αν έχει συμβεί κάτι και το φιλαράκι, μου πρότεινε να πάρουμε το δικό του αυτοκίνητο.

Τι να τους έλεγα; Δεν είχα ξανά την "τύχη" στο παρελθόν να ακούσω τέτοιο ήχο κατά την εκκίνηση κινητήρα...

Τουλάχιστον ας έβγαζε η Peugeot κάποια ανακοίνωση ή να ενημέρωνε τους πελάτες περί αυτού του θέματος.


Φιλε μου δικιο εχεις απο αυτη την πλευρα που το λες,αλλα νομιζω οτι θα ζουμε με αυτο.Η πεζω τι ανακοινωση να βγαλει?Ανακλησεις κανει μια φορα στα χιλια χρονια ενω παρουσιαζονται προβληματα σε παρτιδες ανταλλακτικων συχνα.Ενω αλλες εταιριες κανουν συνεχεια.Κλασικο παραδειγμα με κατι θερμοστατες που ειχαν μεινει ενα σωρο αυτοκινητα στο δρομο με ψευτικη ενδειξη οτι ειχε ανεβασει θερμοκρασιες.Οταν ρωτησα στην πεζω μου ειπαν οτι οποιος χαλαει θα το αλλαζουν(στην εγγυηση παντα).Οποτε για να αλλαχτει ο θερμοστατης επρεπε πρωτα να μεινεις στο δρομο αντι να κανουν μια ανακληση.Ανακληση επρεπε να γινει και τωρα,αλλα που!
Παιδια αν υπαρχει κανεις που αλλαξε τεντωτηρα και ξαναειχε προβλημα αν θελετε γραψτε το για να ξερουν τα παιδια που θελουν να αλλαξουνε και δεν εχουν εγγυηση να μην πετανε τζαμπα λεφτα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gatoras 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye '08

Ένταξη: 26 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 17
Τόπος: Χαλκιδική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Φεβ 2010, 22:13:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βαγγέλη έγω έχω αλλάξει πριν 3 μέρες και μέχρι στιγμής δεν έχει ακουστεί το παραμικρό.
Να είστε σίγουροι πως αν ξανακροταλίσει θα σας το πώ άμεσως.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gatoras 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye '08

Ένταξη: 26 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 17
Τόπος: Χαλκιδική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Φεβ 2010, 18:48:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γνωρίζει κανείς τον κωδικό του "βελτιομένου τεντωτήρα καδένας"?
Σε ένα παλιό ποστ (πριν ένα χρόνο περίπου) αναφέρει κάποιος τον εξής κωδικό: 00000829Ε1 ως "βελτιομένο ανταλλακτικό"

Εμένα μου έχουν τοποθετήσει τoν: 00000829G3

Λέτε να είναι ακόμα πιο καλό το ...G3 ή θα το βάλω μπρος κανένα πρωινό και θα κάνει οντος σαν G3-A3 σε κατα ριπάς Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Φεβ 2010, 19:02:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από το ServiceBox είναι φανερό ότι έχει γίνει αντικατάσταση.

Ιδού :

Εξάρτημα που αντικαταστάθηκε
ΤΑΝΥΣΗ ΚΑΔ ΧΡΟΝ 00000829E1
Εξάρτημα ή εξαρτήματα αντικατάστασης
ΤΑΝΥΣΗ ΚΑΔ ΧΡΟΝ 00000829G3


Κανονικά θα έπρεπε να το αλλάξουν σε όσους έχουν πρόβλημα αλλά κάνουν τους Κινέζους... Peugeot Made In China... Thumb Down

Σε όσους δεν έχουν πρόβαση στο servicebox είναι το εξάρτημα 14 στην φωτογραφία:
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gatoras 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye '08

Ένταξη: 26 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 17
Τόπος: Χαλκιδική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Φεβ 2010, 19:55:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραίος ο Vini!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Samer (SAM)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207GT GTX

Ένταξη: 04 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 573

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Φεβ 2010, 12:57:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εφτιαξα και το δικο μου την παρασκευη μαζι με το χρονισμα και τελος το κροταλισμα. Το δικο μου κροταλιζε και μετα απο 4-5 ωρες που το εχω παρκαρει, μεχρι και μετα απο 2 ωρες αν εκανε πολυ κρυο. Εκανα 2,3 τεστ να δω αν ολα πανε μια χαρα. Δλδ το αφησα για ενα 24ωρω σε κατιφορα που συνηθως θα κροταλιζε και μετα απο μιση ωρα, και τιποτα Very happy



"I wish I could see things from your point of view, unfortunately i can't stick my head that far up my ass"!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Puzzle (Θάνος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 cc 1.6 (2007)

Ένταξη: 20 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 284

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Φεβ 2010, 10:37:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα δεν εχω καταλαβει ρε παιδια? Δημιουργει μελλοντικα καποιο προβλημα? μπορει να σε αφησει το αμαξι απο αυτο το λογο?
Εμενα ειναι του 2007 οχι turbo και το κανει καθε μερα χειμωνα καλοκαιρι απο τοτε που το πηρα και τωρα εχω 45,000 χλμ.
Βεβαια το κροταλισμα του ειναι για 2-3 δευτερολεπτα..λιγο ανεβασμα στρωφων μετα σταθεροποιηση για μισο λεπτο 1,000-1100 στροφες και μολις ζεσταθει μετα κανενα προβλημα..
Ειχα ρωτησει και τη lion παλαιοτερα και μου ειχαν πει οτι ετσι κανει..ειναι σαν το παλιο τσοκ αν το εκφραζω σωστα..
Τωρα τι να πω..να παω να δωσω τοσα λεφτα αλλα χωρις να υπαρχει ουσιαστικος λογος δεν θελω..
Πραγματικα δεν ξερω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lefter1s RC 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC κάποτε

Ένταξη: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 659
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Φεβ 2010, 16:15:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Puzzle έγραψε:
Τελικα δεν εχω καταλαβει ρε παιδια? Δημιουργει μελλοντικα καποιο προβλημα? μπορει να σε αφησει το αμαξι απο αυτο το λογο?
Εμενα ειναι του 2007 οχι turbo και το κανει καθε μερα χειμωνα καλοκαιρι απο τοτε που το πηρα και τωρα εχω 45,000 χλμ.
Βεβαια το κροταλισμα του ειναι για 2-3 δευτερολεπτα..λιγο ανεβασμα στρωφων μετα σταθεροποιηση για μισο λεπτο 1,000-1100 στροφες και μολις ζεσταθει μετα κανενα προβλημα..
Ειχα ρωτησει και τη lion παλαιοτερα και μου ειχαν πει οτι ετσι κανει..ειναι σαν το παλιο τσοκ αν το εκφραζω σωστα..
Τωρα τι να πω..να παω να δωσω τοσα λεφτα αλλα χωρις να υπαρχει ουσιαστικος λογος δεν θελω..
Πραγματικα δεν ξερω...


Κ εμενα το ιδιο... Καθε κρυο πρωι κροταλιζει για 1-2 λεπτα αλλα μετα οκ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ayrton 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 RC

Ένταξη: 19 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 300

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Μάρ 2010, 09:18:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω το έχω σχεδόν 2 χρόνια και μου έχει κάνει αυτό το κρατόλισμα "τρακτέρ" όλες και όλες 2 φορές και αυτό τον χειμώνα με πολυ χαμηλές θερμοκρασίες. Το είχα σβήσει αμέσως και μόλις το ξανα έβαλα εμπρός λειτουργούσε κανονικά. Το είχα αναφέρει στην Peugeot και μου είπαν ότι είναι ο συγχρονισμός του ιμάντα και όσο είναι μέσα στην εγγύηση να το παώ για να το ανοίξουν. Εχω το σκέφτομαι να το πάω, και μάλλον δεν θα το πάω γιατί το αυτοκίνητα πηγαίνει μιά χαρά και δεν έχω σκοπό να βάλουν "χέρι" στο αμάξι μου για κάτι που όπως φαίνεται δεν είναι κάτι το ανυσηχητικό.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
El_Griego (Δημήτρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 1.6Τ Rallye (Aug '08)

Ένταξη: 18 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 99
Τόπος: Θεσ/νίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούν 2010, 13:52:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα!
Υπάρχει τρόπος να δω από το servicebox με τον αριθμό πλαισίου μου ποιο ανταλλακτικό έχω; Είδα την εικόνα που δείχνει ο vini παραπάνω, αλλά με άλλη ημερομηνία.
Το αμάξι είναι του 08/2008 και δεν είχε κάνει ποτέ κανένα κροτάλισμα μέχρι πριν 1,5 μήνα. Το έκανε πρώτη φορά τότε και άλλη μια πριν 2-3 εβδομάδες.
Άνοιξα το καπώ και μου φάνηκε ότι ο ήχος προέρχονταν από την περιοχή κάτω από το λιονταράκι:


Το έκανε για κανένα λεπτό και μετά σταμάτησε μόνο του και τις δυο φορές (χωρίς γκάζι από μενα).

Λέτε να το αλλάξω στο σερβις τον άλλο μήνα όσο είμαι μέσα στην εγγύηση; Το πρόβλημα είναι πως θα το ζητήσω! Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούν 2010, 14:01:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

El_Griego έγραψε:
Καλησπέρα!
Υπάρχει τρόπος να δω από το servicebox με τον αριθμό πλαισίου μου ποιο ανταλλακτικό έχω; Είδα την εικόνα που δείχνει ο vini παραπάνω, αλλά με άλλη ημερομηνία.
Το αμάξι είναι του 08/2008 και δεν είχε κάνει ποτέ κανένα κροτάλισμα μέχρι πριν 1,5 μήνα. Το έκανε πρώτη φορά τότε και άλλη μια πριν 2-3 εβδομάδες.
Άνοιξα το καπώ και μου φάνηκε ότι ο ήχος προέρχονταν από την περιοχή κάτω από το λιονταράκι:


Το έκανε για κανένα λεπτό και μετά σταμάτησε μόνο του και τις δυο φορές (χωρίς γκάζι από μενα).

Λέτε να το αλλάξω στο σερβις τον άλλο μήνα όσο είμαι μέσα στην εγγύηση; Το πρόβλημα είναι πως θα το ζητήσω! Confused


Αν πας εκεί και δεν το κάνει θα στο αρνηθούν...Εμένα ο ενας μου είπε ειναι φυσιολογικό και ο άλλος ενώ είπε οτι θα το άλλαζε στη πορεία το μετάνιωσε και είπε αφού δεν άκουσε κάτι δε μπορεί να το αλλάξει...Peugeot...@@. Πρέπει να σπάσει πρώτα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
El_Griego (Δημήτρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 1.6Τ Rallye (Aug '08)

Ένταξη: 18 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 99
Τόπος: Θεσ/νίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Ιούν 2010, 10:40:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα!
Ελπίζω να μην έχω τέτοιες ιστορίες μέχρι να λήξει η εγγύηση! Βασικά, ελπίζω να μην έχω καν πρόβλημα που να χρειαστεί να μιλήσω για εγγύηση! Smile
άλλοι έχουν πραγματικό πρόβλημα και όχι χαζοανησυχίες όπως εγώ με 2 φορές κροτάλισμα...! Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mathanas 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 rallye 2009

Ένταξη: 08 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 343

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Ιούν 2010, 13:09:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν στο κανε 2 φορες θα στο ξανακανει οποτε φροντισε να το αλλαξεις μεσα στην εγγυηση. Ειναι απαραδεκτοι επρεπε να τα χουν ανακαλεσει ολα και να τ αλλαζουν σ ολους οσους εχουν το παλιο τεντωτηρα και να ζητανε και συγγνωμη για τη λαμακια τους.... Τωρα σου λεει σε οποιν το κανει πολυ , και ερθει και μας τα πρηξει και αν ειμαστε τυχεροι και δε το κανει να τ ακουσουμε του πουλησουμε και το παραμυθι οτι ειναι φυσιολογικο .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Ιούν 2010, 13:26:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mathanas έγραψε:
Αν στο κανε 2 φορες θα στο ξανακανει οποτε φροντισε να το αλλαξεις μεσα στην εγγυηση. Ειναι απαραδεκτοι επρεπε να τα χουν ανακαλεσει ολα και να τ αλλαζουν σ ολους οσους εχουν το παλιο τεντωτηρα και να ζητανε και συγγνωμη για τη λαμακια τους.... Τωρα σου λεει σε οποιν το κανει πολυ , και ερθει και μας τα πρηξει και αν ειμαστε τυχεροι και δε το κανει να τ ακουσουμε του πουλησουμε και το παραμυθι οτι ειναι φυσιολογικο .....


Εγώ πάντως που τους έπρηξα και το κρατήσανε και 1 μέρα μέσα δε κάνανε τίποτα. Πρέπει λέει να το κάνει και να το ακούσουν..Έλεος..Την άλλη φορά αν το κάνει θα πρέπει να το ηχογραφήσω..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 5 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3795s (PHP: 86% - SQL: 14%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on