PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

πρωινο κροταλισμα σε 207
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Δεκ 2009, 02:12:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos68 έγραψε:
Τι μεγιές βρε Χριστόφορε...μας βγήκε η ψυχή μέχρι που να το σετάρουμε και να δουλέψει...τουλάχιστον οι επόμενοι θα είστε έτοιμοι πιο γρήγορα και με σιγουριά πλέον Very happy


αυτο ακριβως...με βλεπω μετα τις γιορτες εξορμηση ρεθυμνο γιατι εδω δεν υπαρχει ανθρωπος μα ανθρωπος ομως να ασχοληθει με το θεμα μας....
Wink Wink Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Φεβ 2010, 14:54:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

orfanos mulopotamos έγραψε:
ρε παιδια το πρωι που ειναι κρυο το αυτοκινητο μεταξυ 1,200 και 1,900 στροφες κανει ενα κροταλισμα σαν τραχτερ... οπως εχει αναφερει παρα πανω ενας φιλος... ...


Χθες απόγευμα είχα το ίδιο σύμπτωμα... Confused
Ξαφνικά και για πρώτη φορά.

Κροτάλισμα ανάμεσα στις 1200 και 1900 στροφές περίπου. Μετά από 5 λεπτά κυκλοφορία στο δρόμο το αυτοκίνητο συνήλθε.
Αργά το βράδυ που το έβαλα ξανά μπροστά, δεν είχε αυτό το θόρυβο.

Θεωρείται πρόβλημα ο θόρυβος αυτός; Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Φεβ 2010, 15:04:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
orfanos mulopotamos έγραψε:
ρε παιδια το πρωι που ειναι κρυο το αυτοκινητο μεταξυ 1,200 και 1,900 στροφες κανει ενα κροταλισμα σαν τραχτερ... οπως εχει αναφερει παρα πανω ενας φιλος... ...


Χθες απόγευμα είχα το ίδιο σύμπτωμα... Confused
Ξαφνικά και για πρώτη φορά.

Κροτάλισμα ανάμεσα στις 1200 και 1900 στροφές περίπου. Μετά από 5 λεπτά κυκλοφορία στο δρόμο το αυτοκίνητο συνήλθε.
Αργά το βράδυ που το έβαλα ξανά μπροστά, δεν είχε αυτό το θόρυβο.

Θεωρείται πρόβλημα ο θόρυβος αυτός; Question


Έλα μου ντε....
Λένε οτι έχει βγάλει νέο ανταλλακτικό η peugeot (τεντωτήρα καδένας), ο οποίος διορθώνει το θόρυβο αυτό, που προέρχεται υποτίθεται από τον τεντωτήρα. Εγώ ρώτησα στον Κονδωρα και μου είπαν οτι είναι φυσιολογικό και το κάνει όταν αργεί να ανεβάσει λάδι το μοτέρ και λέει όλα το κάνουν...Σε άλλες αντιπροσωπίες λένε τα παιδιά το αλλάζουν με το καινούργιο με τη μια και δε λένε οτι είναι φυσιολογικό... Τι να πώ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Φεβ 2010, 15:09:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ironman02 έγραψε:
...Εγώ ρώτησα στον Κονδωρα και μου είπαν οτι είναι φυσιολογικό και το κάνει όταν αργεί να ανεβάσει λάδι το μοτέρ και λέει όλα το κάνουν...


Κλασσική περίπτωση απάντησης από ανθρώπους που δεν θέλουν να ασχοληθούν...

Πως το κάνουν όλα;
Εμένα γιατί μου το έκανε ξαφνικά και δεν το έκανε από την αρχή;
Πριν δηλαδή δεν αργούσε να ανεβάσει λάδι και τώρα ξαφνικά αργεί;

Peugeot After Sales ... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Φεβ 2010, 15:13:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμ...Αυτό είπα και εγώ. Όποτε θυμάται δεν ανεβάζει το λάδι? Εμένα το έχει κάνει 3 φορές μέχρι τώρα και το έχω ένα χρόνο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Φεβ 2010, 15:23:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το δικό μου το έχω 11 μήνες με 5000χιλιόμετρα.

Χθες το έκανε πρώτη φορά. Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vagelis207 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 04 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 193
Τόπος: patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Φεβ 2010, 18:12:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρε παιδια εσας ειναι μοντελο 2009 τα αμαξια σας,δεν επρεπε να εχουν απο το εργοστασιο τον καινουριο τεντωτηρα και να μην κροταλιζει?
Εγω παντως πιστευω οτι κανεις δεν ξερει να μας πει σιγουρα τι ειναι. Confused
Ενας φιλος με 3008 150αρι μοντελο 11/2009 μου ανεφερε οτι του κροταλιζε και σ'αυτον.Και ρωτω εγω τωρα αυτοκινητα του 2009 δεν επρεπε να μην το κανουν?Δεν ειμαι καθολου σιγουρος παντως για το τι ειναι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Φεβ 2010, 18:22:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοίτα εγώ μπορεί να το πήρα 1/2009 αλλά μπορεί να είναι κατασκευή αρχές του 2008....Ξέρω και γώ ρε γα**το...Εγώ λέω να τον αλλάξω μια φορά όσο είναι στην εγγύηση για καλό και για κακό. Αν μπορέσω βέβαια μ'αύτους που μπλέξαμε!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Φεβ 2010, 18:51:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγώ το πήρα τον Φεβρουάριο του 2009...Είμαι σίγουρος ότι είναι κατασκευή του 2008. Αποκλείεται να το έφτιαξαν μέσα στον Ιανουάριο του 2009, να ήρθε Ελλάδα και εγώ να το πήρα αμέσως... Laughing

Αν το ξανακάνει σε μένα θα πάρω τηλέφωνο στο συνεργείο και θα το ψάξω... Έχω και 4 χρόνια εγγύηση οπότε αν συμβεί κάτι θα τους το φέρω στο "κεφάλι"... Laughing

iroman βλέπω ότι μένεις Μαρούσι (όπως και εγώ)...
Εγώ το πάω στον Αρβανίτη (Πεύκη). Καλοί φαίνονται. Θα το πάω όμως και εκεί που το πήρα (Αρβανίτης-Λυκόβρυση)... Exclamation

Το πολύ-πολύ θα βρεθούμε 5-6 άτομα και θα πάμε όλοι μαζί...

Κάπως έτσι το 2002 ξεκινήσαμε το 206club!...!... Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Φεβ 2010, 19:53:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά ναι δεν το φτιάξανε το 2009 σίγουρα Very happy .

Βασικά είχα πάει στον Αρβανίτη για τον έλεγχο των 5000 χλμ, αλλά το πρώτο service το έκανα τελικά στον Κόνδωρα γιατί με βόλεψε μια μέρα που ήμουν δίπλα λόγω δουλειάς.
Την επόμενη όμως μάλλον Αρβανίτη θα πάω...Τους πήρα και τηλέφωνο για την καδένα και μου φάνηκε ότι και ήξεραν οτι παίζει θέμα με αυτό το ανταλλακτικό και ήταν πρόθυμοι να το δούνε και να το αλλάξουν.

Οχι σαν τον Κόνδωρα που μου είπε οτι είναι normal να κάνει σαν τρακτέρ!!! Κάπως έτσι χάνουν τους πελάτες και τους παίρνει ο καλύτερος και πιο εξυπηρετικός τελικά. Και κυρίως αυτός που δεν κοροιδεύει τους πελάτες του! Δεν μπορεί να έχει βγάλει η peugeot νέο ανταλλακτικό και να κάνεις εσύ τον κινέζο όταν σε ρωτάνε αν ισχύει κάτι τετοιο.
Εγώ δεν πήρα εξτρά εγγύηση οπότε αλλόν ένα χρόνο ακόμα..

Πατριώτη!! Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Φεβ 2010, 20:52:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχεις πάρει ήδη τηλέφωνο στο Αρβανίτη για το θέμα της καδένας; Ενδιαφέρον!...
Αν πας τελικά και το κοιτάξουν το θέμα γράψτο και εδώ να μας πεις εντυπώσεις και αποτελέσματα...!...

Εγώ θα περιμένω λίγο ακόμα και αν το ξαναπαρουσιάσει θα πάω από εκεί κατ'ευθείαν...

Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Φεβ 2010, 21:26:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Έχεις πάρει ήδη τηλέφωνο στο Αρβανίτη για το θέμα της καδένας; Ενδιαφέρον!...
Αν πας τελικά και το κοιτάξουν το θέμα γράψτο και εδώ να μας πεις εντυπώσεις και αποτελέσματα...!...

Εγώ θα περιμένω λίγο ακόμα και αν το ξαναπαρουσιάσει θα πάω από εκεί κατ'ευθείαν...

Wink


Σήμερα πήρα βασικά ενώ ποστάραμε στο thread το μεσημέρι... Very happy
Θα σας πώ μόλις βγάλω άκρη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sasasj (Σάκης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 LEMANS Νο0715

Ένταξη: 25 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 339
Τόπος: Kozani

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Φεβ 2010, 21:36:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρίν μια βδομαδα περιπου είχα και εγω το ίδιο συμβάν. Μου το έκανε όταν είχε πολύ κρύο (-3 περίπου) και μολις το έβαλα μπροστά. Ακουγόταν σαν να ακουμπάει μέταλο με μέταλο και με διακεκομένο ήχο, σαν να τραβας αλυσίδα πάνω σε κάτι. Μετά απο λίγο που ξεκίνησα σταμάτησε.
Την επόμενη μέρα πάλι τα ίδια και απο τότε δεν ξαναεμφανίστηκε. Πρέπει να αναφερθεί στην μαμά Peugeot άμεσα!


ΠΩΛΕΙΤΑΙ 207 LEMANS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Φεβ 2010, 21:49:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sasasj έγραψε:
Πρίν μια βδομαδα περιπου είχα και εγω το ίδιο συμβάν. Μου το έκανε όταν είχε πολύ κρύο (-3 περίπου) και μολις το έβαλα μπροστά. Ακουγόταν σαν να ακουμπάει μέταλο με μέταλο και με διακεκομένο ήχο, σαν να τραβας αλυσίδα πάνω σε κάτι. Μετά απο λίγο που ξεκίνησα σταμάτησε.
Την επόμενη μέρα πάλι τα ίδια και απο τότε δεν ξαναεμφανίστηκε. Πρέπει να αναφερθεί στην μαμά Peugeot άμεσα!


Φυσιολογικό θα σου πει. Κλασσικές αξίες!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sasasj (Σάκης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 LEMANS Νο0715

Ένταξη: 25 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 339
Τόπος: Kozani

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Φεβ 2010, 21:54:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λογικό αφού δεν θα ξέρουν κάν απο πού προέρχεται! Τι να αρχίσουν να ψάχνουν στα τυφλά;;;
Καλό είναι να τους το πώ να το ξέρουν μην γίνει τίποτα αργότερα και μου πουν δεν μας το ειπες νωρίτερα. Δεν έχω σκοπό να βάλω το ανταλλακτικό άμεσα αν δεν το κάνει ξανά, αλλα αν μου πουν να το κοιτάξουν θα τους δώσω την ευκαιρία να το δουν!


ΠΩΛΕΙΤΑΙ 207 LEMANS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
mathanas 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 rallye 2009

Ένταξη: 08 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 343

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Φεβ 2010, 22:15:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sasasj έγραψε:
Λογικό αφού δεν θα ξέρουν κάν απο πού προέρχεται! Τι να αρχίσουν να ψάχνουν στα τυφλά;;;
Καλό είναι να τους το πώ να το ξέρουν μην γίνει τίποτα αργότερα και μου πουν δεν μας το ειπες νωρίτερα. Δεν έχω σκοπό να βάλω το ανταλλακτικό άμεσα αν δεν το κάνει ξανά, αλλα αν μου πουν να το κοιτάξουν θα τους δώσω την ευκαιρία να το δουν!


Αν στο κανε 2 φορες θα στο ξανακανει, τωρα το θεμα ειναι να μη φτασεις καθε πρωι να κανει σα τρακτερ. Η peugeot σιγουρα το χει υποψη της και ξερει. Τωρα αν μπορει να το φτιαξει και αν ολα αυτα τα ανταλλακτικα που εχουν βγει και καλα για να το διορθωσουν κανουν τπτ σε βαθος χρονου.... ΑΓΝΩΣΤΟ !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Φεβ 2010, 09:00:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ χθες μεσημέρι είπα να πάρω ένα τηλέφωνο στο συνεργείο για να δω τι θα μου πουν...

Φώναξαν κάποιο τεχνικό, του είπα το περιστατικό (θόρυβο, κροτάλισμα, τρακτέρ, στροφές, κλπ...κλπ...) με ρώτησε αν είναι το GT και όταν του είπα ότι είναι το GT με σταμάτησε και μου είπε το εξής:

"Κύριε μη το οδηγείτε!Πάρτε τηλέφωνο την Express Service, φορτώστε το και φέρτε το στο συνεργείο να το δούμε..."

Shocked

Τι να πω, τι να υποθέσω και τι να κάνω;

Απλά είπα "ευχαριστώ" και το έκλεισα... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Φεβ 2010, 09:35:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Εγώ χθες μεσημέρι είπα να πάρω ένα τηλέφωνο στο συνεργείο για να δω τι θα μου πουν...

Φώναξαν κάποιο τεχνικό, του είπα το περιστατικό (θόρυβο, κροτάλισμα, τρακτέρ, στροφές, κλπ...κλπ...) με ρώτησε αν είναι το GT και όταν του είπα ότι είναι το GT με σταμάτησε και μου είπε το εξής:

"Κύριε μη το οδηγείτε!Πάρτε τηλέφωνο την Express Service, φορτώστε το και φέρτε το στο συνεργείο να το δούμε..."

Shocked

Τι να πω, τι να υποθέσω και τι να κάνω;

Απλά είπα "ευχαριστώ" και το έκλεισα... Laughing



Γεια σου Πατριώτη! Έχω νέα. Το πήγα σήμερα το πρωί τελικά το αμάξι και ήταν πάρα πολύ εξυπηρετικός ο κος Δημήτρης (νομίζω αυτός ήταν Smile)
Μου είπε ότι πρέπει να το ανοίξει και να μετρήσει καδένα-τεντωτήρα κτλ για να προσδιορίσει το πρόβλημα και επειδή είναι στα πλαίσια της εγγύησης θα πρέπει να μείνει 2-3 μέρες μέσα το αμάξι για να επικοινωνήσει επίσης με την peugeot, να λάβει το οκ και τα σχετικά... Sad . Αυτό είναι ένα πρόβλημα γιατί έχω ένα θέμα με το πώς θα κυκλοφορώ...

Εμένα έχει κάπου 8500 χλμ και μου είπε οτι συνήθως παρουσιάζεται με πιο πολλά χλμ αυτός ο θόρυβος (όχι σαν άλλους που λένε οτι είναι φυσιολογικός!). Βέβαια δεν μου το έχει κάνει πολλές φορές αλλά εφόσον είναι ακόμα στην εγγύηση και έχει βγεί νέο ανταλλακτικό ελπίζω να μου το αλλάξει για να μην παρουσιάσει κάτι πιο σημαντικό στην συνέχεια..

Απλά σκέφτομαι οτι θα πρέπει να τα λύσει όλα σε καινούργιο αμάξι για να φτάσει στον τεντωτήρα και ξενερώνω λιγάκι...Sad

Anyway ελπίζω να βγεί σε καλό.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Φεβ 2010, 11:23:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ironman02 έγραψε:

Γεια σου Πατριώτη! Έχω νέα. Το πήγα σήμερα το πρωί τελικά το αμάξι και ήταν πάρα πολύ εξυπηρετικός ο κος Δημήτρης (νομίζω αυτός ήταν Smile)
...


Γεια σου γείτονα!...!

Δημήτρης = Δημήτρης Αρβανίτης... Wink
Είναι πραγματικά καλός και τον ξέρω από πολύ παλιά...και γενικά όλα τα παιδιά εκεί γιατί είχαν γενικό συνεργείο στην Δημητρίου Ράλλη και ήμουν πελάτης... Rolling eyes

Από ότι βλέπω έχει διαδικασία... Θα το αφήσεις τελικά να το δουν;;

Εγώ θα περιμένω λίγο ακόμα να δω αν θα το ξαναπαρουσιάσει. Ακόμα είμαι με 4800χιλιόμετρα. Δεν έχω διάθεση να ξεκινήσω τα πέρα-δώθε με τα συνεργεία... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Φεβ 2010, 11:30:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ξέρω ρε συ. Και εγώ καινούργιο αμάξι δεν είχα καμια ορεξη να το αφήνω συνεργείο....Αλλά αφού δεν έχω και για πολύ καιρό εγγύηση ακόμα είπα να το αλλάξω για καλό και για κακό....

Το άφησα σήμερα το πρωί μέσα... Sad Πες το σαν πρόληψη...Προσέχουμε για να έχουμε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 3 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3521s (PHP: 86% - SQL: 14%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on