PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

πρωινο κροταλισμα σε 207
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ifganas (chris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 04 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 15

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Σεπ 2010, 10:09:08    Θέμα δημοσίευσης: ok Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με το που θα ακουσετε το κροταλισμα εστω και μια φορα σβεντονα στο συνεργειο για αλλαγη ΤΕΝΤΟΤΗΡΑ υπαρχει περιπτωση να πηδηξει δοντια στην καδενα. το εχω δει αυτο το ονειρο ζωντανο!!!!!!!!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Σεπ 2010, 10:14:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έλα μου ντε όμως που τον βγάζουν φυσιολογικό το θόρυβο και οτι δεν έχει τίποτα..Αργεί να ανεβάσει λάδια και είναι φυσιολογικό μου λέγανε. Έλεος..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Σεπ 2010, 11:17:08    Θέμα δημοσίευσης: Re: ok Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ifganas έγραψε:
με το που θα ακουσετε το κροταλισμα εστω και μια φορα σβεντονα στο συνεργειο για αλλαγη ΤΕΝΤΟΤΗΡΑ υπαρχει περιπτωση να πηδηξει δοντια στην καδενα. το εχω δει αυτο το ονειρο ζωντανο!!!!!!!!!!!!


ok. μας έπεισες.
Μόλις ακούσουμε το κροτάλισμα, θα τρέξουμε στο συνεργείο, θα μπούμε μέσα, θα αρπάξουμε τα εργαλεία και θα αλλάξουμε μόνοι μας τον τεντωτήρα...
Και λέω μόνοι μας, γιατί δεν νομίζω να ασχοληθεί κάποιος άλλος... Laughing

Είναι και αυτό ωστόσο μία άποψη... Rolling eyes ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Σεπ 2010, 11:20:04    Θέμα δημοσίευσης: Re: ok Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
ifganas έγραψε:
με το που θα ακουσετε το κροταλισμα εστω και μια φορα σβεντονα στο συνεργειο για αλλαγη ΤΕΝΤΟΤΗΡΑ υπαρχει περιπτωση να πηδηξει δοντια στην καδενα. το εχω δει αυτο το ονειρο ζωντανο!!!!!!!!!!!!


ok. μας έπεισες.
Μόλις ακούσουμε το κροτάλισμα, θα τρέξουμε στο συνεργείο, θα μπούμε μέσα, θα αρπάξουμε τα εργαλεία και θα αλλάξουμε μόνοι μας τον τεντωτήρα...
Και λέω μόνοι μας, γιατί δεν νομίζω να ασχοληθεί κάποιος άλλος... Laughing

Είναι και αυτό ωστόσο μία άποψη... Rolling eyes ...


Rotfl Rotfl
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Σεπ 2010, 11:40:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμένα τον χειμώνα κάθε πρωί ακούγεται,είναι μέχρι να δουλέψει λίγο να ζεσταθεί το γράσσο μετά δεν ακούγεται τιποτα.52000+ άμα ήταν θα είχε πεταξει ίδη.


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Σεπ 2010, 10:24:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για 2η ή 3η φορα(μετα απο πολυ καιρο) με το που βαζω μπρος(κρυος κινητηρας) ακουγεται ενα κρρρρρρ πολυ μικρο για καμια 10-15 secs.
πως να το περιγραψω Scratch πως ακουγεται μια πριζα οταν περναει ρευμα και δεν κανει καλη επαφη...καπως ετσι.... (αν καταλαβατε τι εννοω)
πατισα λιγο γκαζι και σταματησε μετα απο 2-3 secs
παλια που μου το ειχε ξανακανει σταματησε μονο του
επαναλαμβανω δεν ακουγοταν δυνατα(αν ειχα μουσικη δεν θα το ακουγα)

τι σκ@τ@ ειναι ξερει κανεις?απο τον τεντωτηρα λετε? Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
milvas7 (miltos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RALLYE ON LIMITS

Ένταξη: 29 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 492
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Σεπ 2010, 20:37:19    Θέμα δημοσίευσης: πρωινο κροταλισμα σε 207 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα, εν οψει του χειμωνα το θεμα αυτο με τον τεντωτηρα θα ξανα απασχολησει αρκετα παλι.
παιδια μιλησα με καντερε οσοι γνωριζουν, κ μου ειπε οτι χρηζει αμεσα αλλαγης, ο λογος? οπως σωστα ειπωθηκε μπορει να πηδηξει δοντι κ το αμαξι να χασει τον χρονισμο του, με τραγικες συνεπειες. μεχρι κ καρφωμα βαλβιδες
για αυτο να μη μασατε κ να επιμενετε οτι το κανει οταν ειναι κρυο το αμαξι,ειναι υποχρωμενοι παιδια
Το δικο μου ειναι 6/09 οποτε πιθανως σκληροτερο κ βελτιωμενο
ετυχε να μου δειξει κ τα δυο παντως πραγματι μεγαλη διαφορα
το ενα το παταγες ανετα με δυο δακτυλα ενω το αλλο πολυ δυσκολα
ετυχε ομως κ μενα να το κανει ενα πολυ κρυο πρωινο χειμωνα
εγω παιδια εβαλα ενα μπουκαλακι motorkote κ ποτε παλι δεν το ακουσα
αυτα απο εμενα


Καθότι γάλλοι στο steering κ έλληνες στο thinking..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Μαριάνα (Mariana)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 GT ('08)

Ένταξη: 22 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Σεπ 2010, 14:51:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gr13 έγραψε:
Εμένα τον χειμώνα κάθε πρωί ακούγεται,είναι μέχρι να δουλέψει λίγο να ζεσταθεί το γράσσο μετά δεν ακούγεται τιποτα.52000+ άμα ήταν θα είχε πεταξει ίδη.


+ 1, τα ίδια κι από εδώ (GT 2 χρόνων με 30000 χλμ).
Το καλοκαίρι δεν έχω τόσο κροτάλισμα όσο κατά την εκκίνηση τα κρύα πρωινά του χειμώνα.
Όσο για την αντιπροσωπεία, το έχω αναφέρει κι εγώ 2 - 3 φορές (σε δύο διαφορετικές που έχω πάει για σέρβις) και με ''έδιωξαν'' κι εμένα λέγοντας πως δεν είναι κάτι ανησυχητικό.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Σεπ 2010, 15:02:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οταν ομως (μακρια απο εμας) συμβει μια ζημια
θα γελανε και θα σου ραψουν ενα γαμπριατικο κουστουμι (οκ νυφικο για τη Μαριαννα Very happy )
που θα το θυμασαι για καιρο....

Πηγαινε σε μια δυο αντιπροσωπιες και ζητα να γινει αλλαγη
γιατι "κροταλιζοντας" σημαινει οτι δεν δουλευει σωστα το ανταλακτικο
και δεν ειναι θεμα "στηγμιαιας υστερισης της λιπανσης"
αν αρνηθουν

Ζητα ενα χαρτι απο τον υπευθυνο
οτι ενω εσυ ζητησες αλλαγη του εν λογω ανταλακτικου αυτος
διαφονωντας εβγαλε τη "γνωματευση" οτι ειναι οκ...
και οτι με δικη του ευθυνη δεν εγινε προληπτικη αλλαγη
του ελλατωματικου ανταλακτικου....
ετσι και εκτος εγγυησης να βρεθεις μπορεις
(με ταλαιπωρια και αναλογο δηκιγορο βεβαια)
να κινηθεις νομικα για δωρεαν επισκευη
αν σου παρουσιασει ζημια...

Δυστηχως αυτο ειναι το επιπεδο του after sales "blexing"
μας προσφερει η αντιπροσωπια στην ελλαδα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Σεπ 2010, 15:13:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαριάνα έγραψε:
Gr13 έγραψε:
Εμένα τον χειμώνα κάθε πρωί ακούγεται,είναι μέχρι να δουλέψει λίγο να ζεσταθεί το γράσσο μετά δεν ακούγεται τιποτα.52000+ άμα ήταν θα είχε πεταξει ίδη.


+ 1, τα ίδια κι από εδώ (GT 2 χρόνων με 30000 χλμ).
Το καλοκαίρι δεν έχω τόσο κροτάλισμα όσο κατά την εκκίνηση τα κρύα πρωινά του χειμώνα.
Όσο για την αντιπροσωπεία, το έχω αναφέρει κι εγώ 2 - 3 φορές (σε δύο διαφορετικές που έχω πάει για σέρβις) και με ''έδιωξαν'' κι εμένα λέγοντας πως δεν είναι κάτι ανησυχητικό.


αν παρκαρετε σε κατηφορα με μουρη προς τα κατω δλδ. το κανει κ το καλοκαιρι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Σεπ 2010, 15:15:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και σιγά μη δεχθούν να γράψουν κιόλας οτι το ανταλλακτικό είναι ελλατωματικό..Να γελάσουν μπορεί..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Μαριάνα (Mariana)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 GT ('08)

Ένταξη: 22 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Σεπ 2010, 15:16:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θανάση, μη με ανησυχείς άλλο διότι με αυτά που διαβάζω στις ενότητες έχω λαλήσει.
Δόξα τω θεώ, εκτός από το πρωινό κροτάλισμα, μία βάση μηχανής και ένα πρόβλημα με τον αισθητήρα πίεσης ελαστικών, το GTάκι, 2 χρόνια τώρα έχει σταθεί παλικάρι. Για να δούμε στη συνέχεια... ... ...


υγ. Θανάση τα λέγαμε μέσω GRC, θυμάσαι; Έχεις τα χαιρετίσματά μου. Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Σεπ 2010, 15:17:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mechanic έγραψε:
Οταν ομως (μακρια απο εμας) συμβει μια ζημια
θα γελανε και θα σου ραψουν ενα γαμπριατικο κουστουμι (οκ νυφικο για τη Μαριαννα Very happy )
που θα το θυμασαι για καιρο....

Πηγαινε σε μια δυο αντιπροσωπιες και ζητα να γινει αλλαγη
γιατι "κροταλιζοντας" σημαινει οτι δεν δουλευει σωστα το ανταλακτικο
και δεν ειναι θεμα "στηγμιαιας υστερισης της λιπανσης"
αν αρνηθουν

Ζητα ενα χαρτι απο τον υπευθυνο
οτι ενω εσυ ζητησες αλλαγη του εν λογω ανταλακτικου αυτος
διαφονωντας εβγαλε τη "γνωματευση" οτι ειναι οκ...
και οτι με δικη του ευθυνη δεν εγινε προληπτικη αλλαγη
του ελλατωματικου ανταλακτικου....
ετσι και εκτος εγγυησης να βρεθεις μπορεις
(με ταλαιπωρια και αναλογο δηκιγορο βεβαια)
να κινηθεις νομικα για δωρεαν επισκευη
αν σου παρουσιασει ζημια...

Δυστηχως αυτο ειναι το επιπεδο του after sales "blexing"
μας προσφερει η αντιπροσωπια στην ελλαδα....


η πας το αλλαζεις εξω με 140 ευρω και δεν ξαναπατει κανεις...να βαρανε μυγες τα....!!@#@
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Μαριάνα (Mariana)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 GT ('08)

Ένταξη: 22 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Σεπ 2010, 15:17:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
Μαριάνα έγραψε:
Gr13 έγραψε:
Εμένα τον χειμώνα κάθε πρωί ακούγεται,είναι μέχρι να δουλέψει λίγο να ζεσταθεί το γράσσο μετά δεν ακούγεται τιποτα.52000+ άμα ήταν θα είχε πεταξει ίδη.


+ 1, τα ίδια κι από εδώ (GT 2 χρόνων με 30000 χλμ).
Το καλοκαίρι δεν έχω τόσο κροτάλισμα όσο κατά την εκκίνηση τα κρύα πρωινά του χειμώνα.
Όσο για την αντιπροσωπεία, το έχω αναφέρει κι εγώ 2 - 3 φορές (σε δύο διαφορετικές που έχω πάει για σέρβις) και με ''έδιωξαν'' κι εμένα λέγοντας πως δεν είναι κάτι ανησυχητικό.


αν παρκαρετε σε κατηφορα με μουρη προς τα κατω δλδ. το κανει κ το καλοκαιρι


Γιατί συμβαίνει αυτό;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Σεπ 2010, 15:25:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαριάνα έγραψε:
android έγραψε:
Μαριάνα έγραψε:
Gr13 έγραψε:
Εμένα τον χειμώνα κάθε πρωί ακούγεται,είναι μέχρι να δουλέψει λίγο να ζεσταθεί το γράσσο μετά δεν ακούγεται τιποτα.52000+ άμα ήταν θα είχε πεταξει ίδη.


+ 1, τα ίδια κι από εδώ (GT 2 χρόνων με 30000 χλμ).
Το καλοκαίρι δεν έχω τόσο κροτάλισμα όσο κατά την εκκίνηση τα κρύα πρωινά του χειμώνα.
Όσο για την αντιπροσωπεία, το έχω αναφέρει κι εγώ 2 - 3 φορές (σε δύο διαφορετικές που έχω πάει για σέρβις) και με ''έδιωξαν'' κι εμένα λέγοντας πως δεν είναι κάτι ανησυχητικό.


αν παρκαρετε σε κατηφορα με μουρη προς τα κατω δλδ. το κανει κ το καλοκαιρι


Γιατί συμβαίνει αυτό;

γτ μαλλον ειναι το πιο αναποδο σημειο που καθοντε τα λαδια και αργει περισοτερο να τα παρει πανω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
psilos133 (Giannis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207GT (2007)

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 164

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 16 Οκτ 2010, 08:24:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας και απο μένα..Εγω σκέφτομαι να αλλάξω καδένα καλού κακού γιατί κάνει θορυβο κάθε πρωι..Μου είπαν από Newland γύρω στα 250..Είναι καλή τιμή ή να το πάω έξω??Θέλω να το παω σε αντιπροσωπεία για την εγγύηση..Καλό μηχανικό έχω να το πάω αλλα δεν είναι εξουσιοδοτημένος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis23 (AKIS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Fabia RS DSG etuned

Ένταξη: 01 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 579
Τόπος: SALONICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 16 Οκτ 2010, 08:48:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν εχεις αλλαξει τεντωτηρα και επιμενει το κροταλισμα, τοτε μαλλον εχει φαγωθει και η καδενα σου. Απλα θελει μαστορα μ αρχ**ια για να σου κανει σωστη δουλεια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
psilos133 (Giannis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207GT (2007)

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 164

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 16 Οκτ 2010, 08:54:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

akis23 έγραψε:
Αν εχεις αλλαξει τεντωτηρα και επιμενει το κροταλισμα, τοτε μαλλον εχει φαγωθει και η καδενα σου. Απλα θελει μαστορα μ αρχ**ια για να σου κανει σωστη δουλεια.

Οχι δεν έχω αλλάξει καδένα..1η φορά θα την αλλάξω..Απλά ελπίζω να σταματήσει οταν την αλλάξω και να μην ξανακάνει..Μην πάνε τα 250 στον κάδο..Πάντως μου φάνηκε καλή τιμη εγώ περίμενα να μου πουν κανένα 400 και βάλε..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 16 Οκτ 2010, 10:15:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

psilos133 έγραψε:
akis23 έγραψε:
Αν εχεις αλλαξει τεντωτηρα και επιμενει το κροταλισμα, τοτε μαλλον εχει φαγωθει και η καδενα σου. Απλα θελει μαστορα μ αρχ**ια για να σου κανει σωστη δουλεια.

Οχι δεν έχω αλλάξει καδένα..1η φορά θα την αλλάξω..Απλά ελπίζω να σταματήσει οταν την αλλάξω και να μην ξανακάνει..Μην πάνε τα 250 στον κάδο..Πάντως μου φάνηκε καλή τιμη εγώ περίμενα να μου πουν κανένα 400 και βάλε..


τεντωτηρα εχεις αλλαξει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
psilos133 (Giannis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207GT (2007)

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 164

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 16 Οκτ 2010, 10:28:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οχι τίποτα αλλά έχω αλλάξει όλο το μοτερ στην εγγύηση..το μοτέρ μου ειναι καλοκαίρι 2008..Μία φορα μου τον έχουν κάνει χρόνισμα στην εγγύηση χώρις να βάλουν όμως κάποιο καινούργιο ανταλακτικό...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 7 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3106s (PHP: 88% - SQL: 12%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on