PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

πρωινο κροταλισμα σε 207
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
orfanos mulopotamos (giorgos)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 rallye (2008)

Ένταξη: 19 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 222

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Δεκ 2009, 12:38:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδια το πρωι που ειναι κρυο το αυτοκινητο μεταξυ 1,200 και 1,900 στροφες κανει ενα κροταλισμα σαν τραχτερ... οπως εχει αναφερει παρα πανω ενας φιλος... δεν το κανει παντα... και οταν το κανει εαν το σβησεις και το ξανα βαλεις μπροστα ολα οκ.... αυτο εχει να κανει με το χρονισμα...?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Δεκ 2009, 12:50:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

orfanos mulopotamos έγραψε:
ρε παιδια το πρωι που ειναι κρυο το αυτοκινητο μεταξυ 1,200 και 1,900 στροφες κανει ενα κροταλισμα σαν τραχτερ... οπως εχει αναφερει παρα πανω ενας φιλος... δεν το κανει παντα... και οταν το κανει εαν το σβησεις και το ξανα βαλεις μπροστα ολα οκ.... αυτο εχει να κανει με το χρονισμα...?


ΟΧΙ Evil


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Δεκ 2009, 22:47:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

orfanos mulopotamos έγραψε:
ρε παιδια το πρωι που ειναι κρυο το αυτοκινητο μεταξυ 1,200 και 1,900 στροφες κανει ενα κροταλισμα σαν τραχτερ... οπως εχει αναφερει παρα πανω ενας φιλος... δεν το κανει παντα... και οταν το κανει εαν το σβησεις και το ξανα βαλεις μπροστα ολα οκ.... αυτο εχει να κανει με το χρονισμα...?


Το ίδιο ακριβώς μου έχει κάνει και εμένα 2 φορές μέχρι τώρα... Ίσως λες για μένα γιατί το έχω ξαν'αναφέρει σε ένα άλλο thread. Δεν έχω καταλάβει ακόμα τι το προκαλεί. Φοβάμαι όμως μην γίνει πιο συχνό. Αν ξέρει κάποιος ας μας ενημερώσει. Έχω διαβάσει διάφορα για χρονισμούς, ιμάντες κτλ αλλά δεν ξέρω τι μπορεί να είναι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Δεκ 2009, 22:52:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

όταν το βάζετε μπροστά το πρωί το αφήνετε καθόλου να δουλέψει στο ρελαντί?


those who can Do
those who can't teach or that they think..............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Δεκ 2009, 22:57:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι συνήθως το αφήνω για λίγο. Αν και όταν μου το έκανε νομίζω ήταν από το ρελαντί σχεδόν. Το άκουσα να κροταλίζει λίγο περίεργα και έδωσα λίγο γκάζι να δώ τι παίζει και το έκανε πιο πολύ όσο πάταγα... Το έσβησα και το ξαναέβαλα μπροστά και δεν το έκανε μετά...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vagelis207 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 04 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 193
Τόπος: patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Δεκ 2009, 23:14:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια απ'οτι λενε ειναι απο τον τεντωτηρα της καδενας δεν εχει σχεση με τον χρονισμο.Το κανει και μενα μερικες φορες.Το δικο μου ειναι 1/2007 και εχω 52000 χιλιομετρα και δεν μου εχει δημιουργησει κανενα προβλημα.Μην ανησυχειτε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Δεκ 2009, 23:31:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είναι λίγο περιέργο το θέμα. Δεν είμαι σίγουρος οτι είναι από τον τεντωτήρα. Άλλοι τον έφτιαξαν και πάλι το έκανε.Τι να πώ..Και αν πας να τον αλλάξεις στην εγγύηση μπορεί να μην το κάνει και να μην στον αλλάξουν..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Δεκ 2009, 23:39:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ το αφήνω πάντα στο ρελαντί κάνα λεπτό το πρωί να ζεσταθεί πριν ξεκινήσω ,κάνα δύο φορές όταν δούλευε ρελαντί άκουσα ψιλοκροτάλισμα αλλά μετά από 10δευτερόλεπτα σταματούσε.
πήγα να το ξεκινήσω κρύο δεν το άφησα να δουλέψει ούτε δευτερόλεπτο ,μου έβγαλε τρελό κροτάλισμα κανονικό τρακτερ Confused το άφησα λίγο στο ρελαντί κ στάνιαρε μόνο του.


those who can Do
those who can't teach or that they think..............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
vagelis207 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 04 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 193
Τόπος: patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Δεκ 2009, 23:48:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμενα το εκανε απο την αρχη.Φαντασου οτι εχω απο τα πρωτα που εχουν ερθει Ελλαδα και τους ειχα ρωτησει και μου ειπαν οτι ειναι ΟΚ ετσι ακουγεται.Τοτε ειχαν μαυρα μεσανυχτα!Εγω εχω παψει να ασχολουμαι.
Μετα απο 3 χρονια και 52000 χιλ.αφου δεν εχω προβλημα δεν νομιζω οτι θα μου δημιουργησει.Πιστευω οτι αν ηταν κατι σοβαρο θα ειχε βγαλει καποια βλαβη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vagelis207 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 04 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 193
Τόπος: patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Δεκ 2009, 23:51:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

giannis27 έγραψε:
εγώ το αφήνω πάντα στο ρελαντί κάνα λεπτό το πρωί να ζεσταθεί πριν ξεκινήσω ,κάνα δύο φορές όταν δούλευε ρελαντί άκουσα ψιλοκροτάλισμα αλλά μετά από 10δευτερόλεπτα σταματούσε.
πήγα να το ξεκινήσω κρύο δεν το άφησα να δουλέψει ούτε δευτερόλεπτο ,μου έβγαλε τρελό κροτάλισμα κανονικό τρακτερ Confused το άφησα λίγο στο ρελαντί κ στάνιαρε μόνο του.

Και εγω το ιδιο κανω και μετα ειναι ΟΚ.Παντως πιστευω οτι δεν ειναι κατι σοβαρο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Δεκ 2009, 00:30:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμένα μου το κάνει μόνο τον χειμώνα πάντως πέρσι μια δυο φορές όταν είχε καλό κρύο κ μόνο στα πρώτα δευτερόλεπτα στο ρελαντί,τώρα που κατέβηκαν οι θερμοκρασίες μου το ξανά έκανε δυο φορές.


those who can Do
those who can't teach or that they think..............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
vagelis207 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 04 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 193
Τόπος: patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Δεκ 2009, 00:37:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και μενα το χειμωνα το κανει.Οταν εχει ζεστη δεν κανει τιποτε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Samer (SAM)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207GT GTX

Ένταξη: 04 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 573

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Δεκ 2009, 05:11:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμενα μου το κανει μονο οταν κανει κρυο η αν το εχω αφησει σε κατιφορα.
Και καλοκαιρι μερικες φορες το εχει κανει σε κατιφορα.



"I wish I could see things from your point of view, unfortunately i can't stick my head that far up my ass"!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Δεκ 2009, 11:01:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vagelis207 έγραψε:
Παιδια απ'οτι λενε ειναι απο τον τεντωτηρα της καδενας δεν εχει σχεση με τον χρονισμο.Το κανει και μενα μερικες φορες.

ok το εχουμε ξανααναφερει ολοι οι ιδιοκτητες πλεον...απλα τα πραγματα ετσι ειναι το μοτερ...ετσι κανουνε ολα ρε παιδια!!!μην ανησυχειτε!

ironman02 έγραψε:
Είναι λίγο περιέργο το θέμα. Δεν είμαι σίγουρος οτι είναι από τον τεντωτήρα. Άλλοι τον έφτιαξαν και πάλι το έκανε.

Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

giannis27 έγραψε:
εμένα μου το κάνει μόνο τον χειμώνα πάντως πέρσι μια δυο φορές όταν είχε καλό κρύο κ μόνο στα πρώτα δευτερόλεπτα στο ρελαντί,τώρα που κατέβηκαν οι θερμοκρασίες μου το ξανά έκανε δυο φορές.

νομιζω οτι το κανει γενικα οταν ειναι παγωμενο το μοτερ..παιζει ρολο χειμωνα καλοκαιρι δεν λεω απλα σε γενικες γραμμες μιλαω

Samer έγραψε:
εμενα μου το κανει μονο οταν κανει κρυο η αν το εχω αφησει σε κατιφορα.
Και καλοκαιρι μερικες φορες το εχει κανει σε κατιφορα.


Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Miss 207 GT (Μαριάνα)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 GT (2008)

Ένταξη: 15 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 88
Τόπος: Γλυφάδα Αττικής

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Δεκ 2009, 01:47:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι εμένα το κάνει.
Πρώτη φορά μου το εμφάνισε στα 19000 χλμ (τώρα έχει περάσει τα 20000) και μέχρι στιγμής το έχει κάνει 2 φορές όταν το έβαλα μπροστά και με χαμηλή εξωτερική θερμοκρασία. Όταν κυκλοφόρησε λίγο και ζεστάθηκε, μετά από 10' - 15' λεπτά, το ''κροτάλισμα/ρετάρισμα'' σταμάτησε.
Ανησυχητικό ή μη, ο ήχος αυτός είναι πάντως ανατριχιαστικός. Νομίζεις ότι κάτι δεν πάει καθόλου καλά κάτω απ' το καπό...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Δεκ 2009, 15:10:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miss 207 GT έγραψε:
Κι εμένα το κάνει.
Πρώτη φορά μου το εμφάνισε στα 19000 χλμ (τώρα έχει περάσει τα 20000) και μέχρι στιγμής το έχει κάνει 2 φορές όταν το έβαλα μπροστά και με χαμηλή εξωτερική θερμοκρασία. Όταν κυκλοφόρησε λίγο και ζεστάθηκε, μετά από 10' - 15' λεπτά, το ''κροτάλισμα/ρετάρισμα'' σταμάτησε.
Ανησυχητικό ή μη, ο ήχος αυτός είναι πάντως ανατριχιαστικός. Νομίζεις ότι κάτι δεν πάει καθόλου καλά κάτω απ' το καπό...


Όντως ακριβώς όπως το λες. Πολύ ανατριχιαστικός... Δεν ακούγεται καθόλου μα καθόλου φυσιολογικός. Αφού νομίζεις οτι αν πατήσεις παραπάνω γκάζι κάτι μπορεί να σπάσει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Δεκ 2009, 17:56:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και ερχομαι εγω σαν απομηχανης θεος να πω την βλακεια μου!!!

ρε μπας και ειναι απλα κανα μεταλλο που πρεπει να δουλεψει λιγο το μοτερ για να λαδωθει....? κανα γραναζι,ρουλεμαν ή τεντωτηρας(ΜΗ αυτο-λιπαντα)???


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Δεκ 2009, 02:01:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

reselie έγραψε:
και ερχομαι εγω σαν απομηχανης θεος να πω την βλακεια μου!!!

ρε μπας και ειναι απλα κανα μεταλλο που πρεπει να δουλεψει λιγο το μοτερ για να λαδωθει....? κανα γραναζι,ρουλεμαν ή τεντωτηρας(ΜΗ αυτο-λιπαντα)???



Έχει αναλυθεί πολλάκις.

Τεντωτήρας καδένας χρονισμού.

Από τα μέσα του 2008 κι έπειτα (κατασκευή) τοποθετείται το καινούριο ανταλλακτικό και δεν παρουσιάζεται το ίδιο πρόβλημα.

Παρουσιάζονται όμως άλλα! Laughing


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Δεκ 2009, 14:06:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

dimkeras έγραψε:

Παρουσιάζονται όμως άλλα! Laughing




Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
δημοσθενη μην λες τετοιες κουβεντες....θα κατηγορηθεις αδικα!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Miss 207 GT (Μαριάνα)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 GT (2008)

Ένταξη: 15 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 88
Τόπος: Γλυφάδα Αττικής

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Δεκ 2009, 14:45:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

dimkeras έγραψε:
reselie έγραψε:
και ερχομαι εγω σαν απομηχανης θεος να πω την βλακεια μου!!!

ρε μπας και ειναι απλα κανα μεταλλο που πρεπει να δουλεψει λιγο το μοτερ για να λαδωθει....? κανα γραναζι,ρουλεμαν ή τεντωτηρας(ΜΗ αυτο-λιπαντα)???



Έχει αναλυθεί πολλάκις.

Τεντωτήρας καδένας χρονισμού.

Από τα μέσα του 2008 κι έπειτα (κατασκευή) τοποθετείται το καινούριο ανταλλακτικό και δεν παρουσιάζεται το ίδιο πρόβλημα.

Παρουσιάζονται όμως άλλα! Laughing


To δικό μου gt το πήρα το Σεπτέμβριο του '08 και προφανώς δεν έχει το ''καινούριο'' ανταλλακτικό...
Μπορώ τώρα που θα το πάω για το σέρβις των 20000 να τους πω να το αλλάξουν (στην εγγύηση φυσικά) ;
Πρόκειται δηλαδή για οδηγία από την Peugeot για αντικατάσταση ;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 1 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3439s (PHP: 91% - SQL: 9%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on