PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ποιο τραγούδι αφιερώνετε..
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 139, 140, 141  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
klain (giorgos)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.4 (16V) SpPk (2006)

Ένταξη: 08 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 211
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2003, 17:39:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τσατίλα... έιχα γράψει ολόκληρο κατεβατό και απο βλακεία έκλεισα τον explorer (καταραμένα pop-ups).
Anyway...
Iggy Pop - The passenger
Lenny Kravitz - R U gonna go my way και Fly away
Green Day - Basketcase
Lynyrd skynyrd - Sweet home alabama
Asia - Heat of the moment
Nirvana - Smells like teen spirit
Dmx - Ruff rifers anthem
Guns & Roses - Sweet child of mine
U2 - With or without you
Right said Fred - I'm too sexy
(γιατί πάνω απ'όλα είμαι ψώνιο)
Josh Wink - Higher state of consciousness
Fatboy slim - The rockafeller skank

Διάφορες επιρροές αλλά όλα αγαπημένα τραγούδια για οδήγηση (και σίγουρα έχω ξεχάσει πολλά, θα μπορούσα να γράφω μέχρι αύριο).
Ακόμα, όλα του Bob Marley και απο καινούργια όλα τα R&B.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2003, 22:27:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όταν ο Θεός...



...προστάζει "DRIVE"

και μιλήσει η slide κιθάρα του Βen Harper στο "Burnin' Hell", τα λάστιχα σφυρίζουν σαν την φυσαρμόνικα του Charlie Musselwhite...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2003, 22:37:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το τόπικ αυτό θα μπορούσε να έχει και αυτόν τον τίτλο:
"Τι μουσική σας αρέσει να ακούτε εντός (αλλά και εκτός) αυτοκινήτου;"

Δεν έχω ΕΝΑ αγαπημένο τραγούδι. Έχω πολλά και σχεδόν όλα είναι συνδεδεμένα με κάποιο κομμάτι της ζωής μου, γι'αυτό άλλωστε και έχουν μείνει χαραγμένα στην καρδιά μου. Ένα all-time αγαπημένο είναι το "Pictures Of Home" των Deep Purple...

Από 'κει και πέρα η μουσική που παίζει στο αυτοκίνητο ποικίλλει ανάλογα με τα κέφια, τη διάθεση αλλά και τον τρόπο οδήγησης (όπως είπαν και άλλα μέλη πιο πάνω). Ακούω από Reggae μέχρι Heavy Metal αλλά ποτέ τα τελευταίας γενιάς ελληνικά κλαψιάρικα σκυλοσουξεδάκια (μακριά από μας!!!) Όσο ανεβαίνει ο ρυθμός οδήγησης, τόσο ανεβαίνει και η ένταση (ηχητικά και μουσικά) που βγαίνει από τα ηχεία...

Ναι, κυρίες και κύριοι, δεν δίνουν ροπή μόνο τα αυτοκολλητάκια και οι τάπες αλουμινίου αλλά και τα δυνατά κομμάτια στο CD-Player!!! Δείτε σε αποκλειστικότητα στο 206club.gr: 206 1.4 επιτυγχάνει επιτάχυνση 0-100 σε μόλις 9,3'' χάρη στο "Wheels Of Fire" των Manowar!!




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2003, 22:38:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:

Ησασταν ποτε σε φαση που ακουγατε ενα τραγουδι και να φτασετε στο σημειο να πειτε οτι αυτο το τραγουδι ταιριαζει με τον χαρακτηρα σας και το αυτοκινητο σας


Βασικα ενα βραδυ ακουγα το blue da ba dee.. Εχω μπλε αμαξι, φοραγα μπλε ρουχα, ειχα μπλε κινητο και ακουγα blue.. Ε ενταξει.. τι αλλο να σκεφτω .. οτι δεν ταιριαζει? Laughing (ασχετα αν το συγκεκριμενο μου ειναι ψιλο-αδιαφορο.. στην εποχη του ισως ακουγοταν ψιλο-ευχαριστα..)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
NICK THE GREEK (NIKOS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 RALLYE

Ένταξη: 29 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 48
Τόπος: PETROUPOLI

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2003, 22:45:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

''BORN TO BE WILD''. θα μπορουσα να το καψω με αυτο το κομματι!!και με λιγο jonny Beer


206R
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αντώνης 
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 25 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Σαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούλ 2003, 16:48:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το θεμα σωστα θα μπορουσε να λεγετε τι μουσικη ακουτε γενικα,
βασικα η μουσικη δεν εχει ορια οποτε δεν μενει μονο στο peugeot μας.
Απλα οταν ακουω cure και οτιδιποτε μου αρεσει γινομαι ετσι






η εμπειρια της peugeotζωης μου
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούλ 2003, 17:04:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το τι μουσικη παιζει... εξαρταται παντα απο την διαθεση!!!

Τα χαλαρα βραδακια που γυρναω κουρασμενος απο καμια μπαροκατασταση απολαμβανω , ΒΒ King , Tracy Chapman , Kenny G. και στα πολυ κουλα μου λιγο chickorea.

Τωρα κατι καλοκαιρινα μεσημερια που αναρωτιεσαι γιατι εισαι στο αμαξι αντι για την παραλια , βαραει απο prodigy - chemical brothers μεχρι τρυπες! Οτι κατσει αρκει να βαραει και να με ανεβαζει (εκτος απο σκυλαδικα οπου....... Twisted evil Twisted evil Twisted evil )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούλ 2003, 18:13:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tomcat έγραψε:
Kenny G
Ωραίος ο Στέλιος!! Wink

Εγώ τον τελευταίο καιρό έχω κολλήσει και ακούω συνέχεια τους
Whitesnake και φυσικά το Is this Love... (και τα άλλα καλά τους) Wink
Πολλές φορές ακούω μουσική με ποοοολλά bpm (psy-trance,trance) Twisted evil ,άλλοτε με πολλές κιθάρες (rock,heavy metal) και άλλοτε με ελληνικά(αμέ,γιατί όχι) και φυσικά,σάν σοβαρός κάγκουρας που σέβεται τον εαυτό του(και δεν σέβεται τους γύρω του Laughing ), όλα αυτά τα ακούω δυνατά!!! Να τρίζει ο πέζαρος!! Έτσι έτσι... Wink


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούλ 2003, 18:31:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω βασικα ακουω τα παντα.Απο ROCK μεχρι και Ελληνικα εμπορικα...ολα αυτα ομως μεχρι της 3.500.(στροφες ανα λεπτο)....γιατι απο εκει και μετα ΔΕΝ ΑΚΟΥΩ ΤΙΠΟΤΑ Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
DiNoSt (Kostantinos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.4 (8v) Color Line (2002)

Ένταξη: 12 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 30
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούλ 2003, 18:42:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νίκο να πάρεις Walkman για να ακούς και στις υψηλές στροφές.
Στο θέμα μας.Εχω γράψει ένα CDάκι αποκλειστικά για το 206.Έχει λιώσει μέσα στο Clarion(τι άλλο θα έβαζα στο 206).
To cd περιέχει
1. My Dying Bride-APOLYPSE WOMAN
2. Paradise Lost-Say Just Words
3. Rory Gallaher-Shadow play,Moonchild,Tatoo's Lady
4. Entwine-Losing th Ground
6. Manowar-Warriors of the World United
7. Gathering-Souvenirs
8. Anathema-Silent Enigma

και πολλά άλλα
τα κομματια είναι κορυφαία για ταξίδι και για να νομίζεις οτί τα άλογα του 206 σου καλπάζουν στα Highlands της Σκωτίας παρέα με τον Highlander και το σπαθί σου.Α ρε 206 μέχρι που μπορεί να φτάσεις!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούλ 2003, 18:55:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ντίνος-Μαρίνα έγραψε:
Νίκο να πάρεις Walkman για να ακούς και στις υψηλές στροφές.!!!


ΙNTERCOM Θελει Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Bloom (Άντα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 Quiksilver 1.4

Ένταξη: 19 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 269
Τόπος: Αθήνα - Φιλοθέη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούλ 2003, 22:52:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ μόνο ένα αγαπημένο θα πω... αλλιώς δε θα τελειώσω αυτό το post ούτε αύριο...

Είναι και η εποχή του...

....... July morning - Uriah Heep .......

Θέλω να είναι καλοκαίρι, ξημέρωμα, να είμαι στο αυτοκίνητο - μόνη μου - , να φεύγω για κάπου αλλού - anywhere but here που λένε - και να παίζει τέρμα αυτό το τραγούδι....

Χάσιμο?...

... Χάσιμο δικό μου κι άντε έλα μετά να με βρεις αν μπορείς......


smile... and life will pay u back!
**********************
...............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούλ 2003, 09:27:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον βαλτε το Orgasmatron (Sepultura version) και ή θα ξεράσετε μέσα στο αμάξι ή θα πατήσετε όλους τους πεζούς Laughing Laughing Laughing Laughing
Το βάζω όταν θέλω να παίξω carmageddon LIVE Twisted evil Very happy


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούλ 2003, 09:36:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alemao έγραψε:
Λοιπον βαλτε το Orgasmatron (Sepultura version) και ή θα ξεράσετε μέσα στο αμάξι ή θα πατήσετε όλους τους πεζούς Laughing Laughing Laughing Laughing
Το βάζω όταν θέλω να παίξω carmageddon LIVE Twisted evil Very happy


Και στις "ειδικές" περιπτώσεις τί βάζεις?"Και όπως θα παίρνω τις στροφές..." του Τερλέγκα? Laughing Laughing


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούλ 2003, 09:43:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΣΦΑΛΩΣ! αλλά σε live version που τον εχω να τραγουδαει σε πανηγυρι. ακουγονται απο πισω βλαχοι, κατσικες, και άλλα βουκολικά στοιχεία Laughing


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αντώνης 
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 25 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Σαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούλ 2003, 09:58:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ντίνος-Μαρίνα έγραψε:
Στο θέμα μας.Εχω γράψει ένα CDάκι αποκλειστικά για το 206.Έχει λιώσει μέσα στο Clarion(τι άλλο θα έβαζα στο 206).

ντινο απο οσο μου ειπες χθες αποτι καταλαβα οταν θελεις να Twisted evil
βαζεις rockfm και οταν εισαι με την δικια σου ερωτικος fm Very happy


η εμπειρια της peugeotζωης μου
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούλ 2003, 10:17:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alemao έγραψε:
Λοιπον βαλτε το Orgasmatron (Sepultura version) και ή θα ξεράσετε μέσα στο αμάξι ή θα πατήσετε όλους τους πεζούς Laughing Laughing Laughing Laughing
Το βάζω όταν θέλω να παίξω carmageddon LIVE Twisted evil Very happy


Γιατί Άρη, η original version από Motorhead δε σου κάνει; Προσωπικά τη θεωρώ περισσότερο "αρρωστημένη"... Wink




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
DiNoSt (Kostantinos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.4 (8v) Color Line (2002)

Ένταξη: 12 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 30
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούλ 2003, 10:40:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Born to kill, live to ride(206) όπως λένε και οι Manowar. Αλλά το καλύτερο είναι να έχεις τον δικό σου DJ στ πίσω κάθισμα με τα Deck's του και στο δεξί κάθισμα Barwoman. Κάθε φίλος σου που θα μπαίνει μέσα στο αμάξι θα πληρώνει και είσοδο.Να βγαλουμε και κανένα φράγκο.Και ξέρετε η ονομασία του.206 club. Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούλ 2003, 10:43:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
alemao έγραψε:
Λοιπον βαλτε το Orgasmatron (Sepultura version) και ή θα ξεράσετε μέσα στο αμάξι ή θα πατήσετε όλους τους πεζούς Laughing Laughing Laughing Laughing
Το βάζω όταν θέλω να παίξω carmageddon LIVE Twisted evil Very happy


Γιατί Άρη, η original version από Motorhead δε σου κάνει; Προσωπικά τη θεωρώ περισσότερο "αρρωστημένη"... Wink

Η original ειναι παντα η καλυτερη, αλλα πιο πορωτικη μου φαινεται η νεοτερη Very happy
Afroman Roll eyes Rambo Puke right Weird look Silly Beer :alien: Crazy


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούλ 2003, 10:53:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alemao έγραψε:

Η original ειναι παντα η καλυτερη, αλλα πιο πορωτικη μου φαινεται η νεοτερη


Συμφωνώ σ'αυτό. Εξάλλου σε ένα τελείως μεταλλικό cd που έγραψα πρόσφατα (Judas Priest, Manowar, Stratovarius κλπ κλπ) προτίμησα να βάλω version από Sepultura. Κολλούσε καλύτερα... Razz




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 139, 140, 141  Επόμενη
Σελίδα 2 από 141

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2023s (PHP: 63% - SQL: 37%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on