PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Οθονίτσα αερόσακων

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Νοέ 2009, 23:24:56    Θέμα δημοσίευσης: 207 - Οθονίτσα αερόσακων Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα παίδες.

Στο τοιάυτα.

Εχτές στο πλύσιμο κάποιος ζούπηξε με δύναμη τη μικρή οθονίτσα με τους αερόσακους κάτω απο το trip computer στο 207 και μπήκε μέσα. Πώς ανοίγει το κομμάτι αυτό για να το ξαναβάλω στη θέση του γιατί δεν μπορώ να το τραβήξω με τπτ χωρίς να κάνω ζημιά και να κουμπώσει.

λογικά το ασημί "δαχτυλίδι" ξεκουμπώνει σωστά; Πώς όμως;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dope207 (Κυριάκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 08 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 175
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Νοέ 2009, 08:53:06    Θέμα δημοσίευσης: Re: 207 - Οθονίτσα αερόσακων Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NoDsl έγραψε:
Καλησπέρα παίδες.

Στο τοιάυτα.

Εχτές στο πλύσιμο κάποιος ζούπηξε με δύναμη τη μικρή οθονίτσα με τους αερόσακους κάτω απο το trip computer στο 207 και μπήκε μέσα. Πώς ανοίγει το κομμάτι αυτό για να το ξαναβάλω στη θέση του γιατί δεν μπορώ να το τραβήξω με τπτ χωρίς να κάνω ζημιά και να κουμπώσει.

λογικά το ασημί "δαχτυλίδι" ξεκουμπώνει σωστά; Πώς όμως;
Την ίδια ζημιά την είχα πάθει κι εγώ μετά από πλύσιμο. Είπα να το κάνω και εγώ μόνος, αλλά τελικά το άφησα να μου το κάνει ο μηχανικός μου που κάτι παραπάνω ξέρει από εμένα.
Πρέπει να βγει το δαχτυλίδι, το οποίο το κούμπωμα ξεκινάει πίσω στο κέντρο, μετά οι αεραγωγοί κ μετά χωράει χέρι για να το πιάσει και να το βάλει στη θέση του.
αλλά θα τους πεις να προσέχουν γιατί τα πιαστράκια που έχει αυτό το κομμάτι είναι πολύ μικρά και μπορεί να σπάσουν στο πολύ ζόρι...


Η μάνα μου, μια ζωή με κράζει....
Παιδί μου, πιάνεις το τιμόνι και οδηγείς λες και πας στον πόλεμο… Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Νοέ 2009, 14:14:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και γω το ίδιο είχα πάθει, απότι φαίνεται δεν είναι πολύ καλά τοποθετημένο γιατί βλέπω ότι έχει βγει και σε άλλους και μου το πανε και στην Peugeot

αν δεν πιάνουν τα χέρια σου φίλε για ράβε-ξήλωνε πήγαινε το σε μια αντιπροσωπεία
εγώ το πήγα, και ήταν υπόθεση 3 λεπτών



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Νοέ 2009, 19:38:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DIY :

- Τραβάς προσεκτικά το διακοσμητικό να ξεκουμπώσει ξεκινώντας από την εμπρός μεριά (που βλέπει στο παρμπρίζ) και ερχόμενος προς τα πίσω θα συναντήσεις άλλα 2 κλιπάκια σε κάθε πλευρά



- Ξεβιδώνεις τις 2 βίδες Torx που βρίσκονται εκατέρωθεν του μπουτόν των alarm και συγκρατούν το μεγάλο πλαστικό με τις οθόνες και τους αεραγωγούς



- Ξεκουμπώνεις προσεκτικά το πλαστικό που προαναφέραμε το οποίο είναι στηριγμένο με 2 μεταλλικά κλιπς σε κάθε πλευρά

(1η φώτο)

- Είσαι έτοιμος!




Σε περίπτωση που θες πλήρη πρόσβαση στο πλαστικό κομμάτι πρέπει να ξεκουμπώσεις τις φίσες των οθονών και των alarm. Οι ρυθμίσεις ώρας και ημερομηνίας θα χαθούν όμως Wink


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ypovoleas (manos)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 207 GT

Ένταξη: 26 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 231
Τόπος: thesaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Νοέ 2009, 20:09:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

α τοσο καλα.και εγω το ιδιο επαθα!!! Mad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Νοέ 2009, 21:58:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν έχει και thenk you button. Ευχαριστώ πολύ dimkeras
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Νοέ 2009, 22:43:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NoDsl έγραψε:
Δεν έχει και thenk you button. Ευχαριστώ πολύ dimkeras


Anytime Cool

Αν ήμασταν πιο κοντά θα έβλεπες πως λύνεται-επισκευάζεται-δένεται σε λιγότερο από 5 λεπτά Wink


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Δεκ 2009, 11:12:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιας και τώρα βρήκα λίγο χρόνο να ασχοληθώ, τι αριθμό έχει το κατσαβίδι Torx για τις βίδες που έχει μπροστά; έχει και καμια πίσω προς το τζαμι ή μόνο με τα μεταλικά κλιπς είναι πιασμένο; Θα βόλευε μια φωτό απο το πίσω μέρος πίσω απο τις οθονίτσες

Ασχετο, αλλά παρατήρησα έχει και αντικραδασμικές ροδέλες στις 2 βίδες... λολ το πρωί τρίζει όλο το ταμπλό αυτό τους έλειψε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Δεκ 2009, 01:54:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάλλιο αργά παρά αργότερα! Laughing

Τώρα το είδα.

Λοιπόν, το κατσαβίδι είναι Τ20.

Βίδες έχει μόνο μπροστά και το υπόλοιπο στηρίζεται με κλιπς.

Και μερικές "φρέσκιες" φωτογραφίες.










υγ. Το όλο συστηματάκι είναι από Rallye, αλλά η κατασκευή είναι ίδια και για τα GT/RC με τέτοιες οθόνες (όχι τις έγχρωμες).


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Δεκ 2009, 09:45:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όντως Τ20 είναι πήγα εχτές leroy merlin πως το λένε και πήρα μια κασετίνα με διάφορα. Είχε και Τ20 κ Τ25.

Ξεβιδώθηκε εύκολα αλλά στο βγάλσιμο ήθελε λίγο παραπάνω δύναμη. Το άνοιξα και με τράβηγμα και με "άνοιγμα" των πλευρών του ταμπλό.

Μπήκε στη θέση του εύκολα αλλά αυτό που δεν άκουσα είναι "κλικ" απο κούμπωμα. Γενικά δεν φαίνεται να καλοπατάει η οθονίτσα πάνω στις υποδοχές. Βέβαια κούμπωσε και το έκανα και κανα 2 τεστ ζουπήγματος. Φαίνεται να έπιασε καλά αλλά δε με πολυπείθει. Τέσπα αφού είναι στη θέση του μου περισεύει.

Το μόνο που δεν έβλεπα καλά γιατί το έκανα βράδυ είναι αν έχουν υποδοχές οι αεραγωγοί που βρίσκονται πάνω σε αυτό το πλαστικό που βγάζουμε απο τη θέση του. Εννοώ οτι έχουν, όπως φαίνεται και στις φωτό σου, ένα μικρό μήκος σωλήνα αλλά κάθεται κάπου μέσα στο ταμπλό;

Το κομμάτι αυτό το έβαλα φορετά μολις τελίωσα και μετά το χτύπησα ελαφρά για να κουμπώσει. Υποθέτω οτι μπήκε καλά. Βέβαια το τέσταρα ούτε τρίζει και ο αερας βγαίνει κανονικά.

Αυτά. Δουλειά 2 λεπτών. Το μόνο που θέλει είναι τσαμπουκά στο δαχτυλίδι για να ξαναμπεί. Θέλει λίγο χτύπημα γιατί ζουπηχτά δεν μπαίνει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Δεκ 2009, 00:13:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thumbs Up

Ωραίος ο Διονύσης!

Τα έλεγα πόσο εύκολα αποσυναρμολογούνται Wink

Οι αεραγωγοί κάθονται στις θέσεις τους μόλις κουμπώσεις το πλαστικό και εφάπτονται με τους μέσα σωλήνες με το αφρώδες που έχουν στο άνοιγμα. Δε κουμπώνουν ξεχωριστά.


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
klain (giorgos)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.4 (16V) SpPk (2006)

Ένταξη: 08 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 211
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Μάρ 2017, 16:38:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειπα να γίνω λίγο νεκροθάφτης και εκτός απο το προφίλ μου που κατάφερα να βρώ απο το 2003, να αναστήσω και ένα σχετικό θέμα για να μην ανοίγω καινούριο.

Εδώ και χρόνια έχει "σηκωθεί" το ταμπλό μου πίσω ακριβώς απο την οθονίτσα των αερόσακων. Αυτό σημαίνει οτι είναι κανονικά κολλημένο δεξιά αριστερά, αλλα στο κέντρο έχει σηκωθεί. Το είχα αφήσει έτσι γιατί δε με ενοχλούσε, αλλα τώρα σκέφτομαι να δώσω το αυτοκίνητο και είναι καφρίλα να το αφήσω έτσι.

Έχει κάποιος την οποιαδήποτε ιδέα για το συγκεκριμένο σημείο; Μερικούς που ρώτησα μου είπαν για παρπριζόκολλα αλλα νομίζω οτι είναι πολύ αρπακόλλα να το κάνω έτσι.

Βάζω και μια φωτογραφία αν μπορεί να καταλάβει κάποιοςτο οτιδήποτε.

http://imgur.com/e8PaxUj

Ευχαριστώ και καλώς σας ξαναματαβρήκα.


Για δες καιρό που διάλεξε.. ο χάρος να το πάρει...
Farewell 206 Xs (8V) 1,4 (2003)
Silly
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Μάρ 2017, 17:05:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

klain έγραψε:
Ειπα να γίνω λίγο νεκροθάφτης και εκτός απο το προφίλ μου που κατάφερα να βρώ απο το 2003, να αναστήσω και ένα σχετικό θέμα για να μην ανοίγω καινούριο.

Εδώ και χρόνια έχει "σηκωθεί" το ταμπλό μου πίσω ακριβώς απο την οθονίτσα των αερόσακων. Αυτό σημαίνει οτι είναι κανονικά κολλημένο δεξιά αριστερά, αλλα στο κέντρο έχει σηκωθεί. Το είχα αφήσει έτσι γιατί δε με ενοχλούσε, αλλα τώρα σκέφτομαι να δώσω το αυτοκίνητο και είναι καφρίλα να το αφήσω έτσι.

Έχει κάποιος την οποιαδήποτε ιδέα για το συγκεκριμένο σημείο; Μερικούς που ρώτησα μου είπαν για παρπριζόκολλα αλλα νομίζω οτι είναι πολύ αρπακόλλα να το κάνω έτσι.

Βάζω και μια φωτογραφία αν μπορεί να καταλάβει κάποιοςτο οτιδήποτε.

http://imgur.com/e8PaxUj

Ευχαριστώ και καλώς σας ξαναματαβρήκα.


Τι κακό και αυτό με τα 207 ρε φίλε να φουσκώνει το ταμπλό σε αυτό το σημείο. Βλέπω συχνά πυκνά στο δρόμο με φουσκωμένο ταμπλό. Τρέμω οτι κάποια στιγμή θα γίνει και στο δικο μου. Αν ωστόσο συμβεί σκέφτομαι να το ντυσω με δέρμα. Ακριβή σχετικά λύση βέβαια για εσένα που θες να το δώσεις. Confused


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
klain (giorgos)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.4 (16V) SpPk (2006)

Ένταξη: 08 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 211
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Μάρ 2017, 17:15:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Andreasf1 έγραψε:

Τι κακό και αυτό με τα 207 ρε φίλε να φουσκώνει το ταμπλό σε αυτό το σημείο. Βλέπω συχνά πυκνά στο δρόμο με φουσκωμένο ταμπλό. Τρέμω οτι κάποια στιγμή θα γίνει και στο δικο μου. Αν ωστόσο συμβεί σκέφτομαι να το ντυσω με δέρμα. Ακριβή σχετικά λύση βέβαια για εσένα που θες να το δώσεις. Confused


Α είναι κοινή επιτυχία; Να μη νιώθω τυχερός δηλάδη. Έχω και τον αερόσακο συνοδηγού που "φαίνεται" και ελπίζω να μην έχω κάποιο πρακτικό πρόβλημα η να προκαλεί αυτός το σήκωμα του ταμπλό.

Τώρα το έβαλα να ζεσταίνεται απο το a/c με δυο βαριά μαντέμια επάνω μήπως και "έρθει" φυσικά ώστε να δώ αν κολλάει. Γιατί με το χέρι δεν στέκεται με τίποτα. Αν έχει κανείς κάποια ιδέα είναι ευπρόσδεκτη.


Για δες καιρό που διάλεξε.. ο χάρος να το πάρει...
Farewell 206 Xs (8V) 1,4 (2003)
Silly
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Μάρ 2017, 22:11:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

klain έγραψε:
Andreasf1 έγραψε:

Τι κακό και αυτό με τα 207 ρε φίλε να φουσκώνει το ταμπλό σε αυτό το σημείο. Βλέπω συχνά πυκνά στο δρόμο με φουσκωμένο ταμπλό. Τρέμω οτι κάποια στιγμή θα γίνει και στο δικο μου. Αν ωστόσο συμβεί σκέφτομαι να το ντυσω με δέρμα. Ακριβή σχετικά λύση βέβαια για εσένα που θες να το δώσεις. Confused


Α είναι κοινή επιτυχία; Να μη νιώθω τυχερός δηλάδη. Έχω και τον αερόσακο συνοδηγού που "φαίνεται" και ελπίζω να μην έχω κάποιο πρακτικό πρόβλημα η να προκαλεί αυτός το σήκωμα του ταμπλό.

Τώρα το έβαλα να ζεσταίνεται απο το a/c με δυο βαριά μαντέμια επάνω μήπως και "έρθει" φυσικά ώστε να δώ αν κολλάει. Γιατί με το χέρι δεν στέκεται με τίποτα. Αν έχει κανείς κάποια ιδέα είναι ευπρόσδεκτη.

Βάλε και μια κόλλα καλή απο κάτω και μετά βάλε το βάρος απο πάνω(το μαντέμι που λες) μπας και κάτσει. Wink Πες μας υα αποτελέσματα να ξέρουμε.. 😀


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Μάρ 2017, 22:52:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν εχεις η μπορεις να βρεις και θερμοπιστολο πιθανον να στρωσει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stamatak (Νίκος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 17 Μάρ 2017
Δημοσιεύσεις: 7
Τόπος: Χαϊδάρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Μάρ 2017, 17:29:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από τον ηλιο συμβαινει αυτό..?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Απρ 2017, 20:29:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Stamatak έγραψε:
Από τον ηλιο συμβαινει αυτό..?
Ναι



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1917s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on