PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Ρεζέρβες ανάγκης
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Ιούλ 2003, 05:17:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να σας πω κι ένα ανέκδοτο;; Το RC ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΡΕΖΕΡΒΑ, αλλά αφρό, όπως το CC Exclamation
Shocked


Minus the roof, the sky is the limit.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την TZAG στις Σαβ 12 Ιούλ 2003, 16:25:03, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Ιούλ 2003, 05:27:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Byron206 έγραψε:
Αλλα τι γινεται με τον αφρο μεσα στο λαστιχο;
Με τον αφρο μπορεις να αναπτυξεις τις ταχυτητες ή εχει καποιο περιορισμο;


Με τον αφρό δεν μπορείς να πάς παραπάνω από 50χλμ. και θα πρέπει να πας σε άμεσα βουλκανιζατέρ ώστε να καθαριστεί το ελαστικό από τον αφρό και να διορθωθεί η ζημιά. Και όσα ακούγονται ότι καταστρέφεται το ελαστικό από τον αφρό, είναι ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ! Απλά κάποιοι βαριούνται να καθαρίσουν το ελαστικό στο οποίο εισέρευσε ο αφρός και λένε μ@λ@κιες γιά να τα πάρουν. Evil


Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
DaSoP (ΧΡΗΣΤΟΣ)
Μέλος
Μέλος


206 GTi '03

Ένταξη: 22 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 115
Τόπος: IΩΑΝΝΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Αύγ 2003, 16:30:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΜΑΝ!!!! Με δουλεψανε χοντρα δηλαδη? εχω το GTi μοντελο 2003 με ζαντολαστιχο 205/45/16 εργοστασιακο! Η ρεζερβα μου ειναι μινι!!! στο παπι μου καποτε ειχα πιο φαρδυ λαστιχο!!! λετε να παω να ριξω ενα ματς? η να την πεταξω και να παρω αφρο? ο αφρος μπαινει στο πορτ-παγκαζ μαζι με φαρμακειο-πυροσβεστηρα η εχει αλλη θεση καπου? ουτως η αλλως αργα η γρηγορα η ρεζερβα θα φυγει γιατι θα βγει η εξατμιση στην μεση...


LET'S GET FASTERRRRRRRRRR!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Σεπ 2003, 11:24:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DaSoP έγραψε:
Η ρεζερβα μου ειναι μινι!!! στο παπι μου καποτε ειχα πιο φαρδυ λαστιχο!!!
Laughing Laughing Laughing

DaSoP έγραψε:
.........να την πεταξω και να παρω αφρο? ο αφρος μπαινει στο πορτ-παγκαζ μαζι με φαρμακειο-πυροσβεστηρα η εχει αλλη θεση καπου? ουτως η αλλως αργα η γρηγορα η ρεζερβα θα φυγει γιατι θα βγει η εξατμιση στην μεση...

Αφού έχεις σχέδιο εξάτμισης... τι το σκέφτεσαι! πάνε να πάρεις δυο φυαλίδια να τελειώνει η ιστορία (δεν θα κουβαλάς και τσαμπαντάν βάρος στο αμάξι). Στο CC έχουμε θήκη πίσω για τα "κουβαδάκια" με τον αφρό, αλλά είναι τόσο μικρά που μπαίνουν όπου γουστάρεις (ε, χμμμ, σχεδόν... Confused ) Όσο για το σετάκι "φαρμακείο-πυροσβεστήρας", νομίζω ότι πρέπει να βρίσκονται στο χώρο των επιβατών (ή το νόμισμά μου είναι κάλπικο;)
μακαμακα... άλλο Πέπη κι άλλο πρέπει... κι εγώ όλα πίσω τα έχω πεταμένα... Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Σεπ 2003, 12:34:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω δεν εχω προσεξει τι ρεζερβα εχω, αλλα ρε παιδια, μηπως το παρακανετε? Αφου υπαρχει εκει, ας την αφησουμε εκει! Ποσες φορες πια εχετε μεινει απο λαστιχο???? Μια στο εκατομμυριο που θα την παθεις, βαζεις την μικρουλα που εχεις (ή στην καλυτερη περιπτωση την κανονικη οποτε εισαι κυριος) και πας σε ενα συνεργειο και την αλλαζεις...Σιγα πια, αν το παθεις, ας πηγαινεις με 50χμ/ωρα, συνεργεια υπαρχουν παντου... Τωρα αν ειναι να πας στην ακρη του πουθενα, με το 206 θα πας? Παρε κανενα τζιπακι! Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Σεπ 2003, 15:31:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DaSoP έγραψε:
ΑΜΑΝ!!!! Με δουλεψανε χοντρα δηλαδη? εχω το GTi μοντελο 2003 με ζαντολαστιχο 205/45/16 εργοστασιακο! Η ρεζερβα μου ειναι μινι!!! στο παπι μου καποτε ειχα πιο φαρδυ λαστιχο!!! λετε να παω να ριξω ενα ματς? η να την πεταξω και να παρω αφρο? ο αφρος μπαινει στο πορτ-παγκαζ μαζι με φαρμακειο-πυροσβεστηρα η εχει αλλη θεση καπου? ουτως η αλλως αργα η γρηγορα η ρεζερβα θα φυγει γιατι θα βγει η εξατμιση στην μεση...


STANDARD !! Very happy Φίλε μου μάλλον πρέπει να κάνεις φασαρία ...
Πιστεύω πως από το 2001 είχαν κανονική ρεζέρβα , το δικό μου έχει κανονική 03/2002

Πραγματικά τον αφρό τι να τον κάνεις αν σκιστεί το λάστιχο ??? Confused Ούτως ή άλλως όποιος θέλει αγοράζει αφρό ! Εγώ είχα παλιά στο Σκαραβαίο για ευκολία , για να μην χρειαστεί να αλλάξω ρεζέρβα Wink Wink Wink

Πάντως πρέπει να ξέρετε πως όταν τοποθετείτε τις ζάντες αλουμινίου πρέπει να κρατήσετε ένα σετ από τα παλιά μπουλόνια για να ταιριάζουν στην ρεζέρβα σας έτσι ??????? Embarassed


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DaSoP (ΧΡΗΣΤΟΣ)
Μέλος
Μέλος


206 GTi '03

Ένταξη: 22 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 115
Τόπος: IΩΑΝΝΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Σεπ 2003, 12:42:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Evil ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ!!!! Τους πηρε και τους σηκωσε!!!!!!!! το απογευμα θα ειμαι εκει! Θα παρω την κανονικη θα την βαλω επιδεικτικα στο πορτ-μπαγκαζ και αν με ρωτησει θα του πω οτι την παω στην αποθηκη μου γιατι θα βγει η εξατμιση εκει Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil


LET'S GET FASTERRRRRRRRRR!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Σεπ 2003, 08:46:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η αντικατάσταση της κανονικής ρεζέρβας στα νέα μοντέλα με μικρή, έχει σχέση με αλλαγή στην τιμολογιακή πολιτική της Peugeot-Lion. Ή έχουν βελτιώσει κάτι στον εξοπλισμό και αφαίρεσαν από την ρεζέρβα ή φούσκωσαν λίγο περισσότερο την τσέπη τους και αφαίρεσαν από την δική σας. Το πιθανότερο είναι ότι δεν πρόκειται να σου δώσουν κανονική ρεζέρβα γιατί δεν θα την δικαιούσαι εκτός και αν την πληρώσεις επιπλέον. Δοκίμασε και πες μας...


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
pygolabida (Γιάννα)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Fiat 500άκι C 1.4 100hp 16V Lounge

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Ιούλ 2006, 15:40:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήμερα μου σκίστηκε το λάστιχο σε μία προεξέχουσα κομμένη υδροροή, και προσπαθώντας να το αλλάξω διαπίστωσα ότι το μπουλονοκλείδι δέν ταίριαζε, καθώς με την αγορά του οχήματος είχα αλλάξει και διάσταση ζαντών-ελαστικών. Ήρθε κάποιος από ένα κοντινό συνεργείο και έβγαλε το ελαστικό, αλλά μετά βάζοντας τη ρεζέρβα δέν ταιριάζαν πάλι τα μπουλόνια στη διάστασή της !@#$%^&* Evil
Δεν θα έπρεπε να μου το είχαν πει αυτό όταν έβαζα τα καινούργια ζαντολάστιχα Question Νόμιζα ότι οι διαστάσεις των μπουλονιών είναι fix καθώς στερεώνονται στο ίδιο σημείο Sad .
Πάλι καλά που μου έτυχε σε κατοικημένη περιοχή. Τώρα προς το παρόν μάλλον θα αγοράσω 19αρι μπουζονοκλείδι (μπουλόνια στο μέγεθος της ρεζέρβας μου δώσανε στο συνεργείο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Ιούλ 2006, 17:50:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικά εσύ που να το ξέρεις...
Λογικό είναι.
Θα έπρεπε να στο πουν όταν έβαλες τις ζάντες.
Αλλά δυστυχώς οι περισσότεροι ζαντολαστιχάδες όταν πας να αλλάξεις ζάντες, αν δεν το πάρεις χαμπάρι..., σου κρατάνε τα μαμά μπουλόνια... Evil Evil

Βασικά το πρόβλημά σου λύνετε απλά έχοντας 4 μαμά μπολόνια τα οποία και θα χρησιμοποιήσεις σε ώρα ανάγκης με την ρεζέρβα και ένα "σταυρό" (αντί για το μαμά μπουλονόκλειδο) ώστε να μπορείς να βιδώσεις~ξεβιδώσεις όλων των τύπων τα μπουλόνια όταν χρειαστεί. Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
pygolabida (Γιάννα)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Fiat 500άκι C 1.4 100hp 16V Lounge

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Ιούλ 2006, 21:28:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Βασικά το πρόβλημά σου λύνετε απλά έχοντας 4 μαμά μπολόνια τα οποία και θα χρησιμοποιήσεις σε ώρα ανάγκης με την ρεζέρβα και ένα "σταυρό" (αντί για το μαμά μπουλονόκλειδο) ώστε να μπορείς να βιδώσεις~ξεβιδώσεις όλων των τύπων τα μπουλόνια όταν χρειαστεί. Wink Wink

Δυστυχώς το ανακάλυψα στην πράξη...μου έδωσε το παιδί που έβαλε τη ρεζέρβα δυο μπουλόνια, τώρα θα κοιτάξω και για σταυρό Confused


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Ιούλ 2006, 08:21:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλά ο σταυρός και αν χρειάζεται...το κλειδί που δίνει η μαμά στραβώνει για πλάκα Evil


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Ιούλ 2006, 11:32:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

όντως.... Evil


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Ιαν 2007, 14:21:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τωρα δεν ξερω αν κολαει εδω το post αλλα,

ερωτηση:

αν εχουμε ζαντες π.χ. 16 ιντσων (καλη ωρα) και μια διασταση ας πουμε 195/45/16 (καλή ωρα once again)
και χρειαστει να τοποθετησουμε τη ρεζερβα μας γιατι μας εσκασε το λαστιχο
και η ρεζερβα ειναι κανονικο λαστιχο μεν αλλα σε διασταση 14 ιντσων δε.
τι γινεται τοτε?
τσουλαει το αμαξι ή θα καταληξουμε στου χαντακ ; Evil

το ερωτημα μπορει να ειναι γελοιο αλλα παραμενει ερωτημα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Ιαν 2007, 14:25:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν δεν διαφέρει πολύ το βήμα θα ειναι μια χαρά (=πες διαστάσεις στο 14άρι)
Αν διαφέρει θα τραβάει το τιμόνι.
Μπορείς να την βάλεις πίσω όμως και να βάλει κανονικό εμπρός.
Πάντως σπίτι σου θα πας.. Laughing Laughing Laughing Laughing
Δεν θα κοιμηθείς στου χαντάκ...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Ιαν 2007, 14:26:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εαν η ολική διάμετρος είναι ίδια δεν θα έχει πρόβλημα (εκτός και αν πας σανίδα). Αλλά και πάλι έχω δει 206 με 18αρια το οποίο έπαθε λάστιχο και με μαμά ρεζέρβα προχωρούσε χωρίς κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα Wink


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Ιαν 2007, 20:23:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

α μαλιστα ησυχασα! ευχαριστω παιδες
οχι τιποταλλο αλλα 7 χρονια τωρα δεν με επιασε λαστιχο και δεν ξερω ως ποτε θα εχει jack pot Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάρ 2007, 18:36:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mias και πλεον κυκλοφορω χωρις ρεζερβα για να χαιρομαι την υπερστροφη Laughing

λεω να παρω ενα κιτ επισκευης ελαστικου για την ωρα τη κακη οπως εχει το ρουσου...

καμια γνωμη?
ειχα δει στο οτομοτο παλια ενα με κατω απο 30ευρω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BadSpud! (Spiros) - (Π.R.T.)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 Rallye 1600cc 16v (Τούμπανο)

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 393
Τόπος: 6' απο Παντού!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάρ 2007, 19:17:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα με ενδιέφερε κάτι τέτοιο μιας και είμαι και εγώ ένας από αυτούς που χαίρονται την υπερστροφή

Πόσο καλή είναι μια τέτοια λύση τον 30- ευρώ θα κάνει τίποτα? Η μετά από κάποια μέτρα θα χάσει πάλι τον αέρα?




Τελικά πολύ γρήγορο το κόκκινο (Ν προς Ε) για να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι…

Είναι λίγο πίσω μου (Ν προς Α)!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάρ 2007, 02:05:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

BadSpud! έγραψε:
Θα με ενδιέφερε κάτι τέτοιο μιας και είμαι και εγώ ένας από αυτούς που χαίρονται την υπερστροφή

Πόσο καλή είναι μια τέτοια λύση τον 30- ευρώ θα κάνει τίποτα? Η μετά από κάποια μέτρα θα χάσει πάλι τον αέρα?

Στο ψψ μια φορα χρειαστηκε, η ζημια εγινε Μεσογειων και Κατεχακη, ευτυχως που ηταν ανοιχτος ο Λευκοπουλος 200 μετρα πιο πανω γιατι το αυτοκινητο δε θα εφτανε σπιτι με τιποτα αν δε ειχε σκιστει το λαστιχο και οχι απλα τρυπισει ο αφρος δε θα εκανε τιποτα.
Οσο για το λαστιχο, το ξεζανταραμε το "ξαφρησαμε" βαλαμε μακαρονι και εμεινε ετσι απο το καλοκαιρι του 2005 μεχρι που το πουλησα αυτο το λεω γιατι καποιοι ισχυριζονται οτι ο αφρος καταστρεφει το ελαστικο.
Στο 205 εν ετει 2002 ειχα αντικαταστησει τη μαμισια με αναγκης που και ελαφρια ηταν και ειχα και ρεζερβα, σκεφτειτε και αυτη τη λυση!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4057s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on