PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Ρεζέρβες ανάγκης
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούλ 2003, 13:14:41    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Ρεζέρβες ανάγκης Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μιλάω λοιπόν για την ρεζέρβα ανάγκης, που η διάστασή της μάλλον μας τρομάζει παρά μας κάνει να αισθανόμαστε ασφάλεια και ανακούφιση όταν συμβεί το μοιραίο. Χτές λοιπόν έκανα την κίνηση και έβαλα μια ρεζέρβα κανονικής διάστασης (ιδίας διάστασης με τις 4, 195/50-15) στο "κάνιστρο" που βρίσκεται στο πίσω μέρος, κάτω απο το αυτοκίνητο. Το μόνο που χρειάζετε να κάνετε για να χωρέσει είναι: να κατεβάσετε μια θέση το εμπρός μέρος του "κάνιστρου" και να ξεβιδώσετε το άγκιστρο τόσο όσο χρειάζεται για να αγκαλιάσει - πιάσει το κάνιστρο στην νέα θέση.
Αυτά τα όμορφα!!!


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούλ 2003, 14:29:47    Θέμα δημοσίευσης: Re: Βάλτε τέλος στις ρόδες ποδηλάτου (ρεζέρβες) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

konstantinos έγραψε:
μιλάω λοιπόν για την ρεζέρβα ανάγκης, που η διάστασή της μάλλον μας τρομάζει παρά μας κάνει να αισθανόμαστε ασφάλεια και ανακούφιση όταν συμβεί το μοιραίο. Χτές λοιπόν έκανα την κίνηση και έβαλα μια ρεζέρβα κανονικής διάστασης (ιδίας διάστασης με τις 4, 195/50-15) στο "κάνιστρο" που βρίσκεται στο πίσω μέρος, κάτω απο το αυτοκίνητο. Το μόνο που χρειάζετε να κάνετε για να χωρέσει είναι: να κατεβάσετε μια θέση το εμπρός μέρος του "κάνιστρου" και να ξεβιδώσετε το άγκιστρο τόσο όσο χρειάζεται για να αγκαλιάσει - πιάσει το κάνιστρο στην νέα θέση.
Αυτά τα όμορφα!!!


Δεν υπάρχει κίνδυνος τώρα να βρει από κάτω το αμάξι ?
Ή μήπως δεν έχει κατέβει αρκετά το συγκεκριμένο σημείο ? Wink


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούλ 2003, 14:32:55    Θέμα δημοσίευσης: Re: Βάλτε τέλος στις ρόδες ποδηλάτου (ρεζέρβες) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:

Δεν υπάρχει κίνδυνος τώρα να βρει από κάτω το αμάξι ?
Ή μήπως δεν έχει κατέβει αρκετά το συγκεκριμένο σημείο ? Wink


Ρε Τάσε δεν έβαλα, ζάντα απο τραχτέρ για να βρει πουθενά. Να σκεφτείς οτι δεν φαίνεται καν απο πίσω, την καλύπτει ο προφυλακτήρας. Επομένως εάν βρεί... θα αφήσω και τον προφυλακτήρα μαζί, κομματάκι δύσκολο!!!


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούλ 2003, 14:43:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σοβαρά υπάρχουν 206 με μικρή ρεζέρβα;

Νόμιζα ότι όλα τα 206 έχουν κανονική (όπως και εμένα!)



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούλ 2003, 14:45:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ίδιο έκανα κι εγώ μετά το τρακάρισμα. Πήρα μια καινούρια ζάντα και την χτυπημένη την επισκεύασα, της φόρεσα ένα μεταχειρισμένο λάστιχο και την έβαλα στη θέση της ρεζέρβας. Χώρεσε μια χαρά αλλά φαίνεται ελαφρώς το κάτω μέρος της όταν κοιτάς το αμάξι από πίσω (μιλάμε για πέντε-έξη πόντους). Τώρα πως λέει ο konstantinos ότι δε φαίνεται... Question Εμένα πάντως η άλλη ήταν κανονική (175/65/14) κι όχι ανάγκης (λες γι'αυτό;). Για να βρει, λοιπόν, λίγο δύσκολο...




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούλ 2003, 14:51:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Σοβαρά υπάρχουν 206 με μικρή ρεζέρβα;

Νόμιζα ότι όλα τα 206 έχουν κανονική (όπως και εμένα!)


Τα 1.1 και τα 1.4 τουλάχιστον μέχρι το 2001 είχαν "ποδηλάτου" πιο μετά δεν ξέρω...

zzzleepy έγραψε:

Χώρεσε μια χαρά αλλά φαίνεται ελαφρώς το κάτω μέρος της όταν κοιτάς το αμάξι από πίσω (μιλάμε για πέντε-έξη πόντους). Τώρα πως λέει ο konstantinos ότι δε φαίνεται...


Δεν έκανα καμία πατέντα, απλά ότι χρειαζόνταν για να μπεί στην θέση της. Τώρα απλά δεν φαίνεται παρ' ότι έχει 195 λάστιχο πάνω σε 15άρα ζάντα.


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούλ 2003, 15:49:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ πάντως έχω κανονική .... Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούλ 2003, 15:56:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

.... εγώ στα .... ράλλυ τρέχω με την ρεζέρβα ανάγκης !!! Very happy Very happy Very happy Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούλ 2003, 15:57:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
.... εγώ στα .... ράλλυ τρέχω με την ρεζέρβα ανάγκης !!! Very happy Very happy Very happy Very happy


Οταν έχει χιόνι? Shocked Laughing Laughing


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούλ 2003, 17:07:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

konstantinos έγραψε:
Τα 1.1 και τα 1.4 τουλάχιστον μέχρι το 2001 είχαν "ποδηλάτου" πιο μετά δεν ξέρω..


το δικό μου (XT 2002) έχει κανονική ρεζέρβα... Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούλ 2003, 17:13:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

konstantinos έγραψε:

Δεν έκανα καμία πατέντα, απλά ότι χρειαζόνταν για να μπεί στην θέση της. Τώρα απλά δεν φαίνεται παρ' ότι έχει 195 λάστιχο πάνω σε 15άρα ζάντα.


Λες να έβαλα πολύ κάτω το εμπρός μέρος του "κάνιστρου" και γι'αυτό να φαίνεται τόσο; Ή υπάρχει καμιά διαφορά στους πίσω προφυλακτήρες των XT και ΧS; Γιατί κι εγώ την ίδια διάσταση ελαστικού έχω, γι'αυτό μου κάνει εντύπωση...

Πάντως δε με ενοχλεί και ιδιαίτερα που φαίνεται, σιγά μην κάτσω να σκάσω...




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούλ 2003, 17:44:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eμενα παντως μοντελο 99 - 1.4 ειχε κανονικη..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούλ 2003, 18:00:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Eμενα παντως μοντελο 99 - 1.4 ειχε κανονικη..


Και μένα κανονική (175/65/14) έχει ρε παιδιά, απλά σκέφτομαι αν βάλω την 15άρα για ρεζέρβα αν θα χωράει ή αν θα βρίσκει από κάτω Wink


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούλ 2003, 18:37:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kai emena kanoniki eixe alla den nomizo oti tha iparxei provlima na valeis megaliteri(15ara ) zanta mias kai to 2litro kai to 1.6 exoune 15 kai me farditero lastixo opote den nomizo oti tha exeis kanena prob. me to 195/50 15 kai telos afto pou ematha apo zantolastixa ematha oti an den exeis diafora zantas pano apo 2" (foremenes - rezerva) tote kai se taksidi den exeis provlima arkei na valeis tin rezerva stis piso rodes gia na min xaneis apo odigisi(timoni ktl ktl).......afta mou ipane afta sas leo
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2003, 08:50:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το θέμα το άνοιξα με σκοπό να απαλαγούμε απο τον βραχνά που λέγεται "ρεζέρβα ανάγκης", που για μένα ήταν σημανικό μιας και κάνω αρκετά ταξίδια. Δεν θα ήθελα λοιπόν να βρεθώ σε μια κατάσταση "Σαββάτο - Κυριακή στο πουθενά, να οδηγώ με την ρεζέρβα ανάγκης και να ψάχνω βουλκανιζατέρ για να επισκευάσω το λάστιχο". Τώρα για το εάν φαίνεται ή εάν δεν φαίνεται ποσώς με ενδιαφέρει (που δεν φαίνεται, παρά μόνο το τελείωμα του κάνιστρου, όπως και πριν άλλωστε) ή για το εάν θα βρεί ή όχι (που δεν θα βρεί ποτέ, γιατί πρώτα θα βρεί το ψαλίδι και θα έχω πάθει ΤΗΝ ζημιά). Ο καθείς λοιπόν "ζυγίζει" τις καταστάσεις και ανάλογα πράττει...

Τα δέοντα.


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2003, 09:07:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαι εμένα κανονική ρεζέρβα έχει Κωνσταντίνε, όχι ανάγκης (για την παλιά διάσταση μιλάμε πάντα...)
Πάντως το θέμα δεν είναι αν έχεις κανονική ή ανάγκης, αλλά να μην σε πιάσει λάστιχο και σου χαλάσει τη διάθεση και την εκδρομή
Κατα την γνώμη μου, την καλύτερη λύση την δίνει η Mercedes...
Ούτε ρεζέρβες, ούτε τίποτα...
Βάζεις τον αφρό στο λάστιχο και όλα ΟΚ...!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2003, 09:11:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
...Κατα την γνώμη μου, την καλύτερη λύση την δίνει η Mercedes...
Ούτε ρεζέρβες, ούτε τίποτα...
Βάζεις τον αφρό στο λάστιχο και όλα ΟΚ...!!!!


και εάν σκιστεί - διαλυθεί το λάστιχο, που βάζουν τον αφρό? Shocked Wink Laughing


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2003, 09:48:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

konstantinos έγραψε:
glf έγραψε:
.... εγώ στα .... ράλλυ τρέχω με την ρεζέρβα ανάγκης !!! Very happy Very happy Very happy Very happy


Οταν έχει χιόνι? Shocked Laughing Laughing


σαν ρεζέρβα, κουβαλάω την ανάγκης. όχι οτι την φοράω για να τρέξω Smile

έτσι κι αλλιώς, αν κάτσω να την αλλάξω θα φάω 5 λεπτα, ενώ το πιθανότερο είναι να την βάλω και ανάποδα Smile)) ιδίως αν έχω και το ΝΙΚΟ εκεί κοντά χεχεχεχε

μέχρι σήμερα, έχω μείνει από λάστιχο (γενικά από τότε που οδηγάω) μόνο σε χωμάτινη διαδρομή με πισωκίνητο φορτηγάκι. ε, το δικαιολογώ.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2003, 10:17:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Kαι εμένα κανονική ρεζέρβα έχει Κωνσταντίνε, όχι ανάγκης (για την παλιά διάσταση μιλάμε πάντα...)
Πάντως το θέμα δεν είναι αν έχεις κανονική ή ανάγκης, αλλά να μην σε πιάσει λάστιχο και σου χαλάσει τη διάθεση και την εκδρομή
Κατα την γνώμη μου, την καλύτερη λύση την δίνει η Mercedes...
Ούτε ρεζέρβες, ούτε τίποτα...
Βάζεις τον αφρό στο λάστιχο και όλα ΟΚ...!!!!


Kαι το CC τέτοιο δεν έχει ή κάνω λάθος;



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Byron206 (Αρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) GTi (2003)

Ένταξη: 06 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 294
Τόπος: Αθήνα Βύρωνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούλ 2003, 09:04:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Vaggelis έγραψε:
Kαι εμένα κανονική ρεζέρβα έχει Κωνσταντίνε, όχι ανάγκης (για την παλιά διάσταση μιλάμε πάντα...)
Πάντως το θέμα δεν είναι αν έχεις κανονική ή ανάγκης, αλλά να μην σε πιάσει λάστιχο και σου χαλάσει τη διάθεση και την εκδρομή
Κατα την γνώμη μου, την καλύτερη λύση την δίνει η Mercedes...
Ούτε ρεζέρβες, ούτε τίποτα...
Βάζεις τον αφρό στο λάστιχο και όλα ΟΚ...!!!!


Kαι το CC τέτοιο δεν έχει ή κάνω λάθος;


Ναι το CC δεν εχει ρεζερβα εχει τον αφρο.
Αλλα τι γινεται με τον αφρο μεσα στο λαστιχο;
Με τον αφρο μπορεις να αναπτυξεις τις ταχυτητες ή εχει καποιο περιορισμο;
Εγω προτιμω τον παλιο τροπο.....και συ και ο γριλος σου


BYRON206
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2214s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on