PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

30ο Ράλλυ Παλάδιο
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Νοέ 2009, 18:40:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να γράψω κι εγώ τις εντυπώσεις μου.
κάθε αγώνας μου με τον Σωτηρη είναι σχολείο οδήγησης, έτσι ήταν και ο αγώνας του Σαββατοκύριακου. Δυστυχώς για μία ακόμη φορά το αυτοκίνητο δεν "βολευοταν" σε τόσο πατημένες ειδικές μια και η τελική του (160κμ/ωρα) ήταν αρκετά κοντά στις ΜΟ ταχύτητες των ειδικών.
Παρόλα αυτά βρεθήκαμε (κυριώς το δευτερο περασμα) στα ίσα με τον συναγωνισμό της Ν2. Τεράστιο μπράβο στον φίλο μου τον Κυριαζή (χρυσαφί saxo) που έδειξες τα @@ του με τρελλά περάσματα!! Wink
Εμείς τερματίσαμε 3οι Ν2 και 21οι γενικής, έχοντας και μερικές όμορφες στιγμες (15ο χρόνο γενικής Μελετακι ΙΙ 19ο Ψάθα κτλ κτλ).
Ήθελε να έχεις τουλάχιστον 170 τελική για να μπορέσεις να ακολουθήσεις με αξιώσεις αυτά που κυνηγούσαμε εμείς.
Έκανα και μια μικροπατάτα που δεν έπρηξα τον Σωτήρη να πάμε σβέλτα στην εκκίνηση και φάγαμε ένα καπελάκι 10"..φυσικά με αναφορά μπορούσε να ανακαλεστεί μια και ήμασταν εκεί στο λεπτό μας, η πραγματικότητα όμως δεν αλλάζει την έκανα την στραβή Embarassed Laughing

Όμορφα φέτος στο Παλλάδιο άντε και στα δικά μου του χρόνου με την μπουρούχα μου Cool


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Δεκ 2009, 14:46:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.photorallypress.gr/images/zoom/ARP281109/005_nikolopoulos_-_tsiapas.jpg

HMOYN KAI EGO EDW!!! Laughing Laughing Laughing


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Δεκ 2009, 14:50:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
http://www.photorallypress.gr/images/zoom/ARP281109/005_nikolopoulos_-_tsiapas.jpg

HMOYN KAI EGO EDW!!! Laughing Laughing Laughing

Φιρμα εισαι.....χαχαχαχ
Να γραφειs ελληνικα και μικρα....... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Δεκ 2009, 15:15:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Den ipakouei to pliktrologio se auto to PC!

Kai pali kala poy grafei latinika.... Cool


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Δεκ 2009, 15:27:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Με επιφυλαξη μπας και κανω λαθος...

http://www.photorallypress.gr/images/zoom/ARP281109/036_kapnias_-_kougias.jpg

Εκτος και αν στραβωθηκα τοσο πια και αυτοι που σταματησαν 50μ αριστερα,πριν την θαλασσα στο Αλεποχωρι,και ειχαν συνοδεια χρυσαφι Saxo VTS,εισασταν εσεις... Scratch

Συμπληρωνω,ο Προφητης το ειδε ασπρο... Confused
Μαλλον καποιος απο τους δυο μας εχει δαλτονισμο,δεν εξηγειται αλλιως... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Δεκ 2009, 16:16:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ελπιζω μονο να μην βαζετε σημαδια με χρωματα (πχ στο κοκκινο 5Α++) γιατι την γαμησατε...
0χα0χα0χ0α0χ0α
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Δεκ 2009, 17:44:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Pughell έγραψε:
Με επιφυλαξη μπας και κανω λαθος...

http://www.photorallypress.gr/images/zoom/ARP281109/036_kapnias_-_kougias.jpg

Εκτος και αν στραβωθηκα τοσο πια και αυτοι που σταματησαν 50μ αριστερα,πριν την θαλασσα στο Αλεποχωρι,και ειχαν συνοδεια χρυσαφι Saxo VTS,εισασταν εσεις... Scratch

Συμπληρωνω,ο Προφητης το ειδε ασπρο... Confused
Μαλλον καποιος απο τους δυο μας εχει δαλτονισμο,δεν εξηγειται αλλιως... Laughing Laughing Laughing


το δικό μου θα ηταν... Laughing Laughing

ΓΤΠ ειστε και θα δημιουργησετε και καμια παρεξηγηση στο τελος Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Δεκ 2009, 18:03:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπαααα,206 ηταν σιγουρα,το χρωμα μας παιδευει αλλα που θα παει,θα το βρουμε! Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Δεκ 2009, 18:11:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τωρα τι ψαχνεις?
ασε θα σας πουνε και καρφια...

εγω με το που ειδα φωτο καταλαβα πολλαααα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Δεκ 2009, 18:16:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρουφιανοι αγωνιζομενοι...!!!

Πες μου ρε πες μου? οδηγησε ο ιντζογλου ή ο τσιβος?

Σα να αλλαξατε καπου,σας ειδα εγω Laughing Laughing Laughing


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Δεκ 2009, 18:19:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλα ρε δεν ειδες που στην 4η αριστερη της 2ης ειδικής ειχαν φερει με ελικοπτερο τον λεμπ και αλλαξε με το νικο και μετα ξαναλλαξαν λιγο πριν τον τερματισμό?
τι νομιζεις οτι ο χρόνος γραφτηκε απ τον νικο...

@@παπακια Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Δεκ 2009, 22:22:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
καλα ρε δεν ειδες που στην 4η αριστερη της 2ης ειδικής ειχαν φερει με ελικοπτερο τον λεμπ και αλλαξε με το νικο και μετα ξαναλλαξαν λιγο πριν τον τερματισμό?
τι νομιζεις οτι ο χρόνος γραφτηκε απ τον νικο...

@@παπακια Laughing



προσεχε τι λεεες....θα σου ερθει καμια μηνυση απο Γαλλια... Laughing


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Δεκ 2009, 23:04:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
καλα ρε δεν ειδες που στην 4η αριστερη της 2ης ειδικής ειχαν φερει με ελικοπτερο τον λεμπ και αλλαξε με το νικο και μετα ξαναλλαξαν λιγο πριν τον τερματισμό?
τι νομιζεις οτι ο χρόνος γραφτηκε απ τον νικο...

@@παπακια Laughing

μαλ**ες?, γιατι νομιζετε οτι πηρα φουλ φεις κρανος???

Πλακα πλακα οντως εγινε αυτο με 1 206 στον αγωνα... Οδηγουσε ο συνοδηγος για να παρει τους βαθμους ο δηλωμενος οδηγος...
Διαπλοκη!!! Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Δεκ 2009, 23:26:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
το μονο το οποιο χρειαζομαι εγω προσωπικα για να τρεξω,ειναι ενα μεγαλυτερο καθισμα μιας και ακομα εχω μελανιες. Laughing
Ευχομαι η καινουργια χρονια να μας μπει καλυτερα. Confused
Official κωλάρας ©®



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Δεκ 2009, 11:22:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μμμμμμ... Rolling eyes Θα ηθελες πολυ να ειχες τον πατο μου! Laughing Laughing Laughing

Υ.Γ. Με το υπαρχον καθισμα παντως,δεν ξανατρεχω σε ραλλυ.
Μεγαλη η χαρη του Προφητη... Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Δεκ 2009, 11:27:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μλκ εισαι λιγο ηρωας... Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

ΕΓΩ χωράω ισα ισα εκει.

Ειναι πιο στενο κι απτο προ2000 που ειχα/εχω.Θυμαμαι οταν ειχες μπει που ακουγα τον πολυεστερα να ανοιγει.

Ε φανταζομαι στο σαμπελτ.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Δεκ 2009, 11:39:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Α,σιγα και μην το αφηνα...
Το πρωι του Σαββατου του ειπα "...θα κατσω,θα δεθω,και οτι γινει...".Αυτος γελασε... Rolling eyes

Ε,εκατσα,ακουστηκαν καμποσα κρακ-κρακ Shocked ,δεθηκα,ακουστηκαν και αλλα κρακ Laughing ...και μετα μπορω να πω οτι βολευτηκα. Yahoo!
Γενικα παντως αμα κατσεις στου Προφ που ειναι ιδιο,και στου συνοδηγου,ανετα εχει παρει 1-2 cm ακομα το δευτερο. Laughing Laughing Laughing
Ειμαι κωλαρας,τι να κανουμε... Lol Lol Lol
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Δεκ 2009, 15:02:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επιτέλους το ομολόγησε Worthy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Δεκ 2009, 15:29:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Α,σιγα και μην το αφηνα...
Ε,εκατσα,ακουστηκαν καμποσα κρακ-κρακ Shocked ,δεθηκα,ακουστηκαν και αλλα κρακ Laughing ...και μετα μπορω να πω οτι βολευτηκα. Yahoo!

Μετά βγήκες με ή χωρίς το κάθισμα?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Δεκ 2009, 16:09:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοντεψα αλλα ευτυχως ειναι καλα βιδωμενο. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 4 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1307s (PHP: 55% - SQL: 45%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on