PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Δισκος πλατο Sachs για 207 1600 THP
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Arvas (Dimitris)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207RRRRRRRRRCccccc

Ένταξη: 15 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 320
Τόπος: Αθήνα-Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούν 2010, 18:26:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ειδα να δινει και δισκους ο fynos αλλα ακομα κι ετσι να ειναι ειμαι λιγο επιφυλακτικος με τον μαμα μιας και μου κανει κατι πολυ κουλα... οταν ειναι κρυος πατιναρει ακομα και με 1η και μετα απο 1' που ζεσταινεται ειναι μια χαρα... ουτε competition δισκοφρενα να ειχα... οποτε προσανατολιζομαι σε aftermarket...


Photobucket
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
106 T16 (BΑΓΓΕΛΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 4x4 Τ16...

Ένταξη: 25 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 245
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούν 2010, 20:31:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε λίγο καιρό θα είμαι έτοιμος ο Helix.


www.kanteres.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Arvas (Dimitris)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207RRRRRRRRRCccccc

Ένταξη: 15 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 320
Τόπος: Αθήνα-Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούν 2010, 00:09:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτος αν θυμαμαι καλα θα ειναι μεταλικος και επομενως πιο σκληροπυρινικος. εγω ειμαι μαμα και δεν προβλεπεται να παω πανω απο 210-220 βαρια..


Photobucket
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
106 T16 (BΑΓΓΕΛΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 4x4 Τ16...

Ένταξη: 25 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 245
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούν 2010, 01:29:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Arvas έγραψε:
αυτος αν θυμαμαι καλα θα ειναι μεταλικος και επομενως πιο σκληροπυρινικος. εγω ειμαι μαμα και δεν προβλεπεται να παω πανω απο 210-220 βαρια..
Αυτός θα ειναι ενισχυμένο πλατώ ,οργανικος δίσκος με ελλατήρια και θα υπάρχει και εξάφτερος με ή χωρίς ελλατήρια. Wink


www.kanteres.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
manjokos (Κώστας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 gt 09'

Ένταξη: 27 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 93
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούν 2010, 10:26:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να ρωτησω κατι ρε παιδες μπορει να ειναι και μουφα ομως...εφερε ενας γνωστος μου απο εξω ενα 207 diesel 1.6t και με ροπη αν θυμαμαι καλα κοντα στα 35 κιλα...δεν ταιριαζει αυτος ο δισκος;εχουμε αλλο σασμαν; το τονιζω μπορει να ειπα και μ@λ@κι@!!! Shocked Shocked Shocked


e-tuned stage 3
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Ιούν 2010, 22:38:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

106 T16 έγραψε:
Arvas έγραψε:
αυτος αν θυμαμαι καλα θα ειναι μεταλικος και επομενως πιο σκληροπυρινικος. εγω ειμαι μαμα και δεν προβλεπεται να παω πανω απο 210-220 βαρια..
Αυτός θα ειναι ενισχυμένο πλατώ ,οργανικος δίσκος με ελλατήρια και θα υπάρχει και εξάφτερος με ή χωρίς ελλατήρια. Wink

Baγγέλη για τι τιμές θα μιλάμε περίπου...?



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
106 T16 (BΑΓΓΕΛΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 4x4 Τ16...

Ένταξη: 25 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 245
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Ιούν 2010, 16:10:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γύρω στα 400-450 .Δεν έχω ακόμη τιμή αλλά αν κρίνω από τα 106 καπου εκεί θα είναι.


www.kanteres.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Ιούν 2010, 17:27:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ok όταν έχεις κάτι σίγουρο γράψτο αν είναι γιατί πιστεύω ενδιαφέρει πολύ κόσμο



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
106 T16 (BΑΓΓΕΛΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 4x4 Τ16...

Ένταξη: 25 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 245
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Ιούν 2010, 19:34:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
Ok όταν έχεις κάτι σίγουρο γράψτο αν είναι γιατί πιστεύω ενδιαφέρει πολύ κόσμο

Φαντάσου οτι επειδή είμαι σε συνεχή επαφή με τον ανθρωπο καθημερινά τον έχω ζαλίσει για αυτό το θέμα.?Είναι σχεδον ετοιμα απλά περιμένουν να τους έρθουν τα χτένια για να ξεκινήσουν να συναρμολογούν.Πάνε 3 μήνες τώρα που έχω στείλει τα δείγματα και η απαντησή του είναι.:"Μπορεί να χρειαστούν μέχρι και 6 μήνες μέχρι να βγεί στην παραγωγή ένα καινουργιο κιτ.:


www.kanteres.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Ιούν 2010, 11:55:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
Ok όταν έχεις κάτι σίγουρο γράψτο αν είναι γιατί πιστεύω ενδιαφέρει πολύ κόσμο


Καποιος πατιναρει λεμεεεεε Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Razz


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Ιούν 2010, 21:48:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κρύβε λόγια εσύ.... Laughing Laughing Laughing



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Φεβ 2011, 23:32:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπάρχει skf ρουλεμάν για το δίσκο του 207? Κωδικός πόσο και απο που;
Υπάρχει καλύτερη επιλογή;

tnx.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Απρ 2014, 21:21:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχουμε καμια καλη προταση και δοκιμασμενη για σετακι συμπλεκτη τελικα;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
marios106 (marinos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peuzeot 207 RC- 106 XR

Ένταξη: 01 Νοέ 2013
Δημοσιεύσεις: 24
Τόπος: κορινθος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Απρ 2014, 22:52:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ τώρα τελευταία έβαλα τον οργανικό της sachs , αυτόν που βγάζει για το rc. Συγκρίνοντας οπτικά με τον παλιό που είχε πάνω είχε πιο ενισχυμένο πλατώ με μεσα -έξω χτένια που πιέζουν διαφορετικά τον δίσκο.
μεχρι τώρα έχω 1300 απροβλημάτιστα χλμ αν και είναι κάπως απότομος στη σύμπλεξη σε σημείο που θυμίζει εξάφτερο. Δεν δείχνει πάντως να ζεσταίνεται εύκολα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Μάϊ 2014, 08:32:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

marios106 έγραψε:
εγώ τώρα τελευταία έβαλα τον οργανικό της sachs , αυτόν που βγάζει για το rc. Συγκρίνοντας οπτικά με τον παλιό που είχε πάνω είχε πιο ενισχυμένο πλατώ με μεσα -έξω χτένια που πιέζουν διαφορετικά τον δίσκο.
μεχρι τώρα έχω 1300 απροβλημάτιστα χλμ αν και είναι κάπως απότομος στη σύμπλεξη σε σημείο που θυμίζει εξάφτερο. Δεν δείχνει πάντως να ζεσταίνεται εύκολα


Μιλας για τον performance ο οποιος εχει περιπου στα 450?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
marios106 (marinos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peuzeot 207 RC- 106 XR

Ένταξη: 01 Νοέ 2013
Δημοσιεύσεις: 24
Τόπος: κορινθος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Μάϊ 2014, 22:43:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

JDROGAS έγραψε:

Μιλας για τον performance ο οποιος εχει περιπου στα 450?


δεν νομίζω να είναι o sachs performance αυτός που πήρα , εγώ απλά ζήτησα δίσκο-πλατώ για rc. Δεν έχει σχέση πάντως με τον μαμά ο sachs είναι πολύ καλύτερος. Το θέμα είναι ότι αγόρασα χοντρική και δεν γνωρίζω πόσο πουλιέται λιανική ο συγκεκριμένος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6
Σελίδα 6 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1397s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on