PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Δισκος πλατο Sachs για 207 1600 THP
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
akis23 (AKIS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Fabia RS DSG etuned

Ένταξη: 01 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 579
Τόπος: SALONICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Νοέ 2009, 22:56:20    Θέμα δημοσίευσης: 207 - Δισκος πλατο Sachs για 207 1600 THP Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.sachsperformance.com/EU/sachs-race-performance-clutch/peugeot/207-wa_-wc_-0206/16-16v-rc-128-kw-022007/sre-performance-kupplung-set-2-2-2.htm
Λετε να αξιζει η αλλαγη του μαμα στα 207 με 30+ κιλα ροπης. Μηπως κανουμε καμια αλλαγη της προκοπης μ αυτο το κωλοσασμαν με ενισχυμενο δισκο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Νοέ 2009, 23:29:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακη το ειχα ψαξει με τον εβραιο και καταληξαμε στο οτι ισως ειναι λιγο νωρις και στο οτι μαλλον θα χασει την πρακτικοτητα του το αμαξι..ειδικα αν ειμαστε μεσα στην πολη...
Παρ ολα αυτα ισως αξιζει γιατι αν δεν το δοκιμασουμε δεν θα μαθουμε ποτε..
Προσωπικα εγω θα περιμενω να φαγωθει ο μαμα που μεχρι στιγμης τα παει πολυ καλα στο δικο μου!


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
akis23 (AKIS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Fabia RS DSG etuned

Ένταξη: 01 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 579
Τόπος: SALONICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Νοέ 2009, 23:38:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατι πρεπει να κανουμε με το σασμαν ρε φιλε. Δισκος θα ναι, καποιο short shift και τα δυο? δεν ξερω, αλλα ειναι πολυ ασαφες και αργο το μπουρδελο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Νοέ 2009, 03:15:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολυ καλη επιλογη αλλα σιγουρα οχι για καποιον που περναει αρκετες ωρες μεσα στην κινηση της πολης μιας και το πλατο θα τα "φτυσει" πολυ πιο συντομα απο τον δισκο(πιθανον και το βολαν)...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
akis23 (AKIS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Fabia RS DSG etuned

Ένταξη: 01 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 579
Τόπος: SALONICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Νοέ 2009, 10:26:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Πολυ καλη επιλογη αλλα σιγουρα οχι για καποιον που περναει αρκετες ωρες μεσα στην κινηση της πολης μιας και το πλατο θα τα "φτυσει" πολυ πιο συντομα απο τον δισκο(πιθανον και το βολαν)...

Με την ευκαιρια να σου κανω και μια ερωτηση Στελιο. Οταν ανεβαζω στροφες κυριως με δευτερα χαλαρα μεταξυ 2300 - 3000 ακουω ενα γουργουρητο απο το σασμαν (οπως ακουγονται αυτοκινητα 20ετιας) και οταν κατεβαζω σε δευτερα ακουγεται περισσοτερο. Καμια ιδεα τι φταιει? Μηπως το μπλοκε? Λυση υπαρχει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Νοέ 2009, 11:23:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ακισ23 έγραψε:
Μηπως το μπλοκε?


Με τπτ !!!
Εκτός και είναι κανα ρουλεμάν . . . .επάνω στο διαφορικό, έβαλες τα προηγούμενα ή καινούρια ?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την fynos στις Κυρ 15 Νοέ 2009, 11:44:38, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Νοέ 2009, 11:41:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καινουργια μπηκαν,μαλιστα τα μαμα ηταν σε αθλια κατασταση(και πολυ κακης ποιοτητας).

Σχετικα με τον θορυβο,δεν νομιζω να ειναι απο μπλοκε,τσεκαρε κανενα ημιαξονιο καταρχην και μετα προχωρας σταδιακα προς σασμαν,κλπ,κλπ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Νοέ 2009, 13:05:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το πας στο προφητη να το κανει βολτα και να το ακουσει...

Μη πνιγεσαι σε μια κουταλια νερο! Laughing Laughing Laughing Laughing


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
akis23 (AKIS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Fabia RS DSG etuned

Ένταξη: 01 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 579
Τόπος: SALONICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Νοέ 2009, 22:40:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
το πας στο προφητη να το κανει βολτα και να το ακουσει...

Μη πνιγεσαι σε μια κουταλια νερο! Laughing Laughing Laughing Laughing

Ετσι κι αλλιως Προφητη θα πηγαινα Σταυρο. Απλα νομιζω πως και το ρουλεμαν του συμπλεκτη ειναι για τα μπαζα.Στο ρελαντι ακουγεται σαν καρο, κι αμα τον πατησω χανεται ο θορυβος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dope207 (Κυριάκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 08 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 175
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Δεκ 2009, 13:16:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

akis23 έγραψε:
kane έγραψε:
το πας στο προφητη να το κανει βολτα και να το ακουσει...

Μη πνιγεσαι σε μια κουταλια νερο! Laughing Laughing Laughing Laughing

Ετσι κι αλλιως Προφητη θα πηγαινα Σταυρο. Απλα νομιζω πως και το ρουλεμαν του συμπλεκτη ειναι για τα μπαζα.Στο ρελαντι ακουγεται σαν καρο, κι αμα τον πατησω χανεται ο θορυβος.
παιδιά μια από το ίδια! και εμένα πολύ θόρυβο , και όταν πατάω συμπλέκτη ΜΟΚΟ Sad


Η μάνα μου, μια ζωή με κράζει....
Παιδί μου, πιάνεις το τιμόνι και οδηγείς λες και πας στον πόλεμο… Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Δεκ 2009, 16:59:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

dope207 έγραψε:
akis23 έγραψε:
kane έγραψε:
το πας στο προφητη να το κανει βολτα και να το ακουσει...

Μη πνιγεσαι σε μια κουταλια νερο! Laughing Laughing Laughing Laughing

Ετσι κι αλλιως Προφητη θα πηγαινα Σταυρο. Απλα νομιζω πως και το ρουλεμαν του συμπλεκτη ειναι για τα μπαζα.Στο ρελαντι ακουγεται σαν καρο, κι αμα τον πατησω χανεται ο θορυβος.
παιδιά μια από το ίδια! και εμένα πολύ θόρυβο , και όταν πατάω συμπλέκτη ΜΟΚΟ Sad


Ρουλεμαν συμπλέκτη μην κάνεις τπτ πάντα έτσι θα ακούγετε.... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
dope207 (Κυριάκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 08 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 175
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Δεκ 2009, 09:18:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim207GT έγραψε:
dope207 έγραψε:
akis23 έγραψε:
kane έγραψε:
το πας στο προφητη να το κανει βολτα και να το ακουσει...

Μη πνιγεσαι σε μια κουταλια νερο! Laughing Laughing Laughing Laughing

Ετσι κι αλλιως Προφητη θα πηγαινα Σταυρο. Απλα νομιζω πως και το ρουλεμαν του συμπλεκτη ειναι για τα μπαζα.Στο ρελαντι ακουγεται σαν καρο, κι αμα τον πατησω χανεται ο θορυβος.
παιδιά μια από το ίδια! και εμένα πολύ θόρυβο , και όταν πατάω συμπλέκτη ΜΟΚΟ Sad


Ρουλεμαν συμπλέκτη μην κάνεις τπτ πάντα έτσι θα ακούγετε.... Laughing
Εμ τι να κάνουμε.... Razz


Η μάνα μου, μια ζωή με κράζει....
Παιδί μου, πιάνεις το τιμόνι και οδηγείς λες και πας στον πόλεμο… Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
106 T16 (BΑΓΓΕΛΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 4x4 Τ16...

Ένταξη: 25 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 245
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Δεκ 2009, 19:42:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το σετάκι της Suchs είναι καλό.Είναι το μαμά απλώς λίγο βελτιωμένο το πλατώ και αλλο υλικό στον δίσκο.Εφερα δυο και τα έβαλα ..λίγο πιο βαρύ σε αισθηση απλά πιστευω αρκετά ακριβό.Εχω στείλει δείγμα στην Ηelix και σε λίγες ημέρες που θα ερθει θα πω εντυπώσεις.


www.kanteres.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Δεκ 2009, 21:46:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω παντως χρειαζομαι επειγοντος ενα σετακι δισκο-πλατο.περαν του οτι μυριζει για πλακα μετα τα 2-3 ανοιγματα,αρκετες φορες απο 3η κ πανω(4η-5η) πατιναρει του σκοτωμου Crying or Very sad τελευταια φορα ειχαμε παει βολτα με τον φιλο με το λεον,κ οταν το ειδε αρχισε τα γελια.μου ελεγε,μηπως εισαι πανω απο 400 αλογα κ μας το κριβεις ρε,γιατι το λεον με 400 αλογα κ δε κανει τετοια πραγματα... Embarassed Embarassed Laughing
παντως δε νομιζω να εχω καποιο προβλημα με τη λειτουργια,μιας κ ειχα συνιθισει με το 106 που φορουσα 4φτερο+2χτενο.τουλαχιστον να σταματησει να μου κανει τα τρελα του Crying or Very sad



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
isim (Ιωαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


208 Allure

Ένταξη: 10 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 334

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 21:15:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
εγω παντως χρειαζομαι επειγοντος ενα σετακι δισκο-πλατο.περαν του οτι μυριζει για πλακα μετα τα 2-3 ανοιγματα,αρκετες φορες απο 3η κ πανω(4η-5η) πατιναρει του σκοτωμου Crying or Very sad τελευταια φορα ειχαμε παει βολτα με τον φιλο με το λεον,κ οταν το ειδε αρχισε τα γελια.μου ελεγε,μηπως εισαι πανω απο 400 αλογα κ μας το κριβεις ρε,γιατι το λεον με 400 αλογα κ δε κανει τετοια πραγματα... Embarassed Embarassed Laughing
παντως δε νομιζω να εχω καποιο προβλημα με τη λειτουργια,μιας κ ειχα συνιθισει με το 106 που φορουσα 4φτερο+2χτενο.τουλαχιστον να σταματησει να μου κανει τα τρελα του Crying or Very sad
Τα ιδια Εχω και εγω Βαγγελη μετα το προγραμμα του Στελιου. Απο την μια χαιρομαι γιατι το αμαξι επιτελους παει καλα, και απο την αλλη φοβαμαι μην με αφησει πουθενα ο δισκος Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 23:03:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χαλαρα με τα πλατοδισκα σας γιατι δεν υπαρχη τπτ στο εμποριο εδω ελλαδα εκτος απο το μαμα...κ το site θελει πολλα για αυτο το sachs
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 23:14:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα μαθατε αν το δισκοπλατο ειναι ιδιο με του 206 RC; Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
pistolas (STATHIS)
Μέλος
Μέλος


207 Le man

Ένταξη: 09 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 23:34:54    Θέμα δημοσίευσης: ΔΙΣΚΟΠΛΑΤΟ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδες η λυση στα rallye-gt ειναι η τοποθετηση δισκο-πλατο απο RC δεν εχει καμια σχεση το ενα με το αλλο και πολυ πιο ανθεκτικό το μονο που χρειαζετε ειναι ενα καλυτερο ρουλεμαν!!!

Το δισκο πλατο τησ sachs αν ειναι αυτο στη φωτο απλα θα ειναι τελειο πιστευω οτι 8α σου προσφερει ακριβειασ και επιδωσεις 4φτερου λογο το οτι ειναι "ξερος'' αλλα την ανεση ενος ενισχυμενου δισκου διοτι εχει ολοκληρη επιφανεια πιστευω οτι ειναι η τελεια επιλογη μεχρι στιγμης!αλλα τα 500 ευρω σε σχεση με τα 200+ του RC ειναι ενα 8εμα!!!

Οσο για το θορυβο που ακουγετε στις χαμηλες ειναι απο το μπλοκε 100%
και μενα ακουγετε και με πολυ καλα ρουλεμαν!
παντα θα ακουγετε ετσι ειναι η λειτουρια του(ωραιος θορυβος)!!!

Απο το 206 το καρε του σιγουρα ειναι το ιδιο αλλα απο κει και περα νομιζω οτι εχουμε λιγο μεγαλυτερο βολαν αρα διαφορετικο πλατο!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
grpts (Γιωργος)
Μέλος
Μέλος


207gt '08

Ένταξη: 05 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Μαρουσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Ιαν 2010, 23:13:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια καλησπερα . το σετ δισκο-πλατο απο rc ξερουμε αν σιγουρα ταιριαζει στο gt-rallye η μηπως θελει και το βολαν του rc ? αν μπορει καποιος να βοηθησει γιατι το αυτοκινητο λυθηκε με την προυποθεση να φτιαχτει το δικο του δισκοπλατο [να ενισχυθει] αλλα κανεις δεν αναλαμβανει να το φτιαξει και δεν θελω να ξαναβαλω το εργοστασιακο . Να επισυμανω πως αρχισε να πατιναρει στα 21000χλμ απο 3η ταχυτητα και πανω και αφου το αυτοκινητο βελτιωθηκε περιπου στο 1ο σταδιο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Ιαν 2010, 23:18:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομίζω ότι πρέπει να καταφύγεις σε κάτι διαφορετικό !
Τα άτομα που πρέπει να ρωτήσεις είναι Άρης GhostDog 206RCκαι να μιλήσεις με Μάνθο ώστε να σε φέρει σε επαφή με την Peugeot στο γέρακα μπας και βγάλεις άκρη !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 1 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1512s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on