PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Ανάβουν τα αλάρμ αυτόματα;
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 12:01:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι αυτό είναι το καλύτερο Smile

Οι πολλές ευκολίες και η πολλή άνεση καμιά φορά έχουν και αντίθετο αποτέλεσμα από αυτό στο οποίο αποσκοπούν. Ο πατέρας μου έλεγε για το παλιό μου αμάξι (ένα Skoda Favorit): "αν μάθεις να οδηγάς σ'αυτό, τότε μπορείς να οδηγήσεις οποιοδήποτε αυτοκίνητο". Και είχε δίκιο...




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 12:04:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Κι αυτό είναι το καλύτερο Smile

Οι πολλές ευκολίες και η πολλή άνεση καμιά φορά έχουν και αντίθετο αποτέλεσμα από αυτό στο οποίο αποσκοπούν. Ο πατέρας μου έλεγε για το παλιό μου αμάξι (ένα Skoda Favorit): "αν μάθεις να οδηγάς σ'αυτό, τότε μπορείς να οδηγήσεις οποιοδήποτε αυτοκίνητο". Και είχε δίκιο...

και εγω εμαθα στο yugo και οταν οδηγησα το 106 1,4 νόμιζα ότι οδηγούσα Rolls Royce Very happy Very happy Very happy


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nemo (ΧΡΗΣΤΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 CC ROLAND GARROS

Ένταξη: 29 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 55
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Ιούλ 2003, 22:03:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το δικο μου παντως ανάβει μόνο του τα alarm σε απότομα φρεναρίσματα και ας έχει δύο πόρτες λιγότερες... Εκτός και αν θεωρήσουμε ότι και η οροφή είναι μια πόρτα που απλά ανοίγει προς τα πάνω!!! Very happy Very happy Very happy
Αλλά και πάλι δεν θα έφτανε τις 5 πόρτες!!!


nEmO
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DaSoP (ΧΡΗΣΤΟΣ)
Μέλος
Μέλος


206 GTi '03

Ένταξη: 22 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 115
Τόπος: IΩΑΝΝΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Σεπ 2003, 17:13:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και το δικο μου παντως τα αναβει μονο του νομιζο οταν εχεις ξεπερασει τα 100Κm/h και φρεναρεισ αποτομα... μαλιστα οταν μου τα αναψε πρωτη φορα καθομουν και το κοιταγα σαν Μ^%$##ς γιατι δεν το ανεφερε πουθενα στα χαρτια του... Exclamation


LET'S GET FASTERRRRRRRRRR!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Σεπ 2003, 19:27:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ερώτηση: όταν ανάβουν τα αλάρμ αυτόματα, υπάρχει και οπτικοηχητικό σήμα στο ταμπλώ;




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nemo (ΧΡΗΣΤΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 CC ROLAND GARROS

Ένταξη: 29 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 55
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Σεπ 2003, 09:45:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν υπάρχει κάποιο ηχητικό σήμα εκτός από τα λάστιχα που σφυρίζουν!!! Απλά βλέπεις ξαφνικά τα alarm να αναβοσβύνουν... Αυτό που έχω δεί εγώ είναι ότι δεν έχει σχέση τόσο με την ταχύτητα όσο με τη δύναμη της επιβράδυνσης... Αν για παράδειγμα πατήσεις φρένο στα 100 σε χάλια ασφαλτο η επιβράδυνση είναι μικρή και δεν ανάβουν... Αν πατήσεις φρένο στα 100 σε καλή ασφαλτο θα ανάψουν με τη μία... Πρέπει να υπάρχει κάποιος αισθητήρας (ναι και άλλος ένας αισθητήρας) που μετράει τα g της επιβράδυνσης και ενεργοποιεί ανάλογα τα alarm...


nEmO
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sgonzales 
Επισκέπτης







ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Σεπ 2003, 17:55:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DaSoP έγραψε:
Και το δικο μου παντως τα αναβει μονο του νομιζο οταν εχεις ξεπερασει τα 100Κm/h και φρεναρεισ αποτομα... μαλιστα οταν μου τα αναψε πρωτη φορα καθομουν και το κοιταγα σαν Μ^%$##ς γιατι δεν το ανεφερε πουθενα στα χαρτια του... Exclamation

Mετά τα 100????
Το δοκίμασα με λιγότερα απο 100 και με έγραψαν κανονικά τόσο το ΑΒS όσο και τα άλαρμ Very happy
Για μετά τα 100 έχω πατήσει πολλές φορές απότομα το φρένο αλλά αλάρμ δεν άναψαν Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Σεπ 2003, 20:51:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alemao έγραψε:
και εγω εμαθα στο yugo και οταν οδηγησα το 106 1,4 νόμιζα ότι οδηγούσα Rolls Royce Very happy Very happy Very happy


Τι να πω και 'γώ ρε παιδιά που οδηγούσα ένα FIAT 127 903cc (το cc δεν σημαίνει Cabrio - Coupe!! Laughing Laughing όπως στο 206) του 1976!
(ήταν το δεύτερο αυτοκίνητο της οικογένειας)

Τεχνικά χαρακτηριστικά
45hp - 5.600 r.p.m.
6,5 Kgm - 3.500 r.p.m.
Σχέση συμπίεσης 9:1
1 εκκεντροφόρος στο πλάι που κινούσε δύο βαλβίδες ανά κύλινδρο
3 έδρανα βάσεως (μόνο!!!)
1 καρμπυρατέρ απλού σώματος (μονό δηλαδή)
Διάμετρος x Διαδρομή : Δεν θυμάμαι (δεν το βρίσκω στην βιβλιογραφία μου Cool Cool Cool )

Επιδόσεις (μη γελάτε...)
0 - 100km/h : 18,5"
Τελική ταχύτητα : 140km/h
Κιλά/Ίππο : 15,3
80 - 110km/h με 4η (η 3η τερμάτιζε στα 100 km/h) περίπου 16" (δικιά μου μέτρηση)

Κατανάλωση : 6,5lt/ 100km

Πλάκα - πλάκα πατούσε καλά το αυτοκίνητο αυτό στον δρόμο...
Το τιμόνι του ήταν πολύ καλό (χωρίς πλάκα), μη υδραυλικό και αρκετά ακριβές... Το σαζμάν του ήταν επίσης καλό (τελευταία βέβαια "υπέφερε" από τα συγχρονιζέ του, το καημένο!!!)
Ήταν πολύ καλό σχολείο...
Με αυτό το αυτοκίνητο είχα στο παθητικό μου δύο παρ' ολίγον εξόδους (πολύ επικίνδυνες καταστάσεις) και ένα τετ-τα-κε. Φορούσε και Kayaba αμορτισέρ και ζαντολάστιχα!!! (από το εργαστασιακό 135/80/R13 - σε ζάντες από Ibiza δεύτερης γενιάς με 165/70/R13 παρακαλώ...)
Αυτό το αυτοκίνητο ήταν η καλύτερη πρακτική μου άσκηση, σαν μηχανολόγος μηχανικός... (πότε η καδένα, πότε η φλάντζα κεφαλής, πότε καμιά βάση...)

Τώρα το αυτοκίνητο αυτό μετά από δυνατή σύγκρουση (που επέφερε και παραμόρφωση πλαισίου), μάλλον αναπαύεται σε τόπο χλοερό, ύστερα από 26 χρόνια ζωής!!!


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Σεπ 2003, 21:27:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nemo έγραψε:
Απλά βλέπεις ξαφνικά τα alarm να αναβοσβύνουν...


Πώς βλέπεις τα αλάρμ να αναβοσβήνουν όταν είσαι μέσα στο αυτοκίνητο; Question Question Question
Κάνεις τις δοκιμές σου νύχτα... Razz




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Σεπ 2003, 21:31:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Α ρε Δημήτριε, τι μου θύμισες τώρα!!!

Ένα γκρι Fiat 127 ήταν το πρώτο αυτοκίνητο του πατέρα μου κι εκεί όπου έκανα τα πρώτα μου βήματα ως μαθητευόμενος οδηγός. Πολύ νεύρο αυτό το αυτοκίνητο! Θεσσαλονίκη-Αθήνα, 4 άτομα, πορτ-μπαγκάζ, σκάρα και πίσω κενό καθισμάτων γεμάτα πράγματα, κι αυτό κολλημένο στα 135!Θυμάμαι έκανα όπισθεν και το κοντέρ πήγαινε κάτω από το μηδέν! Razz Πολλά προβλήματα αλλά πολλά από αυτά μπορούσες να τα φτιάξεις και μόνος σου, αν είχες τις κατάλληλες γνώσεις... Τώρα, στα καινούρια, που να βάλεις χέρι;




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nemo (ΧΡΗΣΤΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 CC ROLAND GARROS

Ένταξη: 29 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 55
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Σεπ 2003, 13:42:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
nemo έγραψε:
Απλά βλέπεις ξαφνικά τα alarm να αναβοσβύνουν...


Πώς βλέπεις τα αλάρμ να αναβοσβήνουν όταν είσαι μέσα στο αυτοκίνητο; Question Question Question
Κάνεις τις δοκιμές σου νύχτα... Razz


χαχα... Απλά βλέπεις το κουμπί των αλαρμ να αναβοσβύνει, τα δυο βελάκια στον πινακα οργάνων επίσης και ακούς ένα ρυθμικό τακ τακ!!!
Αυτό σημαίνει ότι έχουν ανάψει τα αλαρμ για όσους δεν το γνωρίζουν!!! Smile

Για όποιον είναι δύσπιστός βέβαια και δεν πιστευει όλες αυτές τις ενδείξεις, μπορεί να κατέβει απο το αυτοκίνητο για να ελέγξει ένα ένα τα φλας αν ανάβουν (ευκαιρία να τσεκάρει και για καμια καμένη λάμπα)!!! Wink


nEmO
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Σεπ 2003, 17:01:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μην κοροϊδεύεις γιατί εγώ ρώτησα αν υπάρχει ένδειξη στο ταμπλώ... Smile

nemo έγραψε:
Δεν υπάρχει κάποιο ηχητικό σήμα εκτός από τα λάστιχα που σφυρίζουν!!!


Άρα λοιπόν είναι σαν να δουλεύουν κανονικά τα αλάρμ. Με τα φωτάκια τους και τα τσακα τσούκα τους. Μάλλον λοιπόν το δικό μου δεν έχει τέτοιο πράμα (τι καλά!). Και μετά σβήνουν μόνα τους όταν επιταχύνεις και πάλι ή πρέπει να τα σβήσεις εσύ;




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Σεπ 2003, 20:01:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Άρα λοιπόν είναι σαν να δουλεύουν κανονικά τα αλάρμ. Με τα φωτάκια τους και τα τσακα τσούκα τους. Μάλλον λοιπόν το δικό μου δεν έχει τέτοιο πράμα (τι καλά!). Και μετά σβήνουν μόνα τους όταν επιταχύνεις και πάλι ή πρέπει να τα σβήσεις εσύ;


Όχι. Σβήνουν μόνα τους. Το είδα στο Hyundai Accent του θείου μου (μοντέλο 2002).


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Σεπ 2003, 20:08:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Πολύ νεύρο αυτό το αυτοκίνητο! Θεσσαλονίκη-Αθήνα, 4 άτομα, πορτ-μπαγκάζ, σκάρα και πίσω κενό καθισμάτων γεμάτα πράγματα, κι αυτό κολλημένο στα 135!


Ας όψεται η κακή αεροδυναμική του που δεν άφηνε τα 45 αλογάκια του να καλπάσουν περήφανα στον δρόμο!!!


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nemo (ΧΡΗΣΤΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 CC ROLAND GARROS

Ένταξη: 29 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 55
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Σεπ 2003, 11:48:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Μην κοροϊδεύεις γιατί εγώ ρώτησα αν υπάρχει ένδειξη στο ταμπλώ... Smile

nemo έγραψε:
Δεν υπάρχει κάποιο ηχητικό σήμα εκτός από τα λάστιχα που σφυρίζουν!!!


Άρα λοιπόν είναι σαν να δουλεύουν κανονικά τα αλάρμ. Με τα φωτάκια τους και τα τσακα τσούκα τους. Μάλλον λοιπόν το δικό μου δεν έχει τέτοιο πράμα (τι καλά!). Και μετά σβήνουν μόνα τους όταν επιταχύνεις και πάλι ή πρέπει να τα σβήσεις εσύ;


Σβήνουν μόνα τους μόλις πατήσεις γκάζι...


nEmO
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vangsgr (Vangelis)
Μέλος
Μέλος


206xs 1,6(16v)

Ένταξη: 19 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Σεπ 2003, 11:59:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Κι αν δεν πατήσεις γκάζι; Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Σεπ 2003, 12:02:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δημήτριος έγραψε:
zzzleepy έγραψε:
Άρα λοιπόν είναι σαν να δουλεύουν κανονικά τα αλάρμ. Με τα φωτάκια τους και τα τσακα τσούκα τους. Μάλλον λοιπόν το δικό μου δεν έχει τέτοιο πράμα (τι καλά!). Και μετά σβήνουν μόνα τους όταν επιταχύνεις και πάλι ή πρέπει να τα σβήσεις εσύ;


Όχι. Σβήνουν μόνα τους. Το είδα στο Hyundai Accent του θείου μου (μοντέλο 2002).


Ολα τα hyundai έχουν αυτόματο αισθητήρα alarm ... Σε ξαφνικό πάτημα φρένων μετά από μεγάλη ταχύτητα, σε άνοιγμα πόρτας ή σε άνοιγμα πορτμπαγκάζ ανοίγουν αυτόματα και τα alarm ...

Το κυριώτερο όμως είναι ότι όταν ξεχάσεις ανοικτό το αυτοκίνητο μετά από ένα λεπτό αρχίζουν τα alarm να αναβοσβήνουν και ο συναγερμός μπαίνει αυτόματα ... και κλείνουν και τα παράθυρα ... Αυτό όμως προϋποθέτει και συναγερμό που να συνεργάζεται ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
George 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.6 (16V) XS2 (2002)

Ένταξη: 30 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 38
Τόπος: Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Οκτ 2003, 19:55:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και στο δικο μου (1600 XS 2)εχουν αναψει τα αλαρμ σε αποτομο φρεναρισμα καποιες φορες αλλα οχι παντα, δεν ξερω πως ακριβως γινεται και δεν αναβουν καποιες φορες..?


giorgio
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Οκτ 2003, 13:58:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Idea Οταν ησουν με χαμηλες ταχυτητες κ φρεναρεις αποτομα μπορει να πηγε να σου σβησει κ αναψαν τα αλαρμ κ το προλαβες με τον συμπλεκτη !!!



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Οκτ 2003, 08:15:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kai emena anigoun otan patao apotoma freno opote mallon tha prepei na girisoume sto oti ta multiplex anigoun ta alarm....
kai oxi ta pentaporta mono.. oso gia tis portes den sinvenei alla anavosvinei sto tamplo to STOP kato apo tin taxitita kai grafei sto panelaki Right front(oxi oti exei kai back)door open... i antistixa gia aristera..... kai anavosvinei kai to lefko fos pou anavei otan anoigeis tin porta..... ola afta AUTOMATIC... parakalo...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1921s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on