PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Ανάβουν τα αλάρμ αυτόματα;
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 00:14:14    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Ανάβουν τα αλάρμ αυτόματα; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χθες το απογευματάκι γυρνούσα από τη δουλειά στο σπίτι και στον περιφερειακό είχα πίσω μου ένα ασημί ΧΤ. Σε κάποια φάση χρειάστηκε να φρενάρω απότομα επειδή ο μπροστινός μου έκανε μ@λ@κί@ και είδα στον καθρέφτη ότι φρέναρε κι αυτός απότομα πίσω μου αλλά ταυτόχρονα με το φρενάρισμα άναψαν και τα αλάρμ του!

Γίνεται αυτό σε κανενός το 206; Είναι μέρος του εξοπλισμού; Δεν το έχω δει πουθενά ως τώρα και μου έκανε εντύπωση...




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 00:36:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάλλον ήταν μέρος του <<εξοπλισμού>> του πισινού( Με το συμπάθιο)σου οδηγού!!! Shocked Very happy Laughing Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 07:30:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμένα ανάβουν αυτόματα όταν προσπερνάω κακομαθημένους που μου κολλάνε Laughing Laughing Laughing Laughing

χωρις πλάκα, πολλά αυτοκίνητα έχουν ένα μηχανισμό όπου σε απότομο φρενάρισμα ανάβουν τα αλάρμ για να προειδοποιήσουν τους πίσω. δεν ξέρω αν το 206 το έχει αυτό.


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 07:46:35    Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανάβουν τα αλάρμ αυτόματα; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:

Γίνεται αυτό σε κανενός το 206; Είναι μέρος του εξοπλισμού; Δεν το έχω δει πουθενά ως τώρα και μου έκανε εντύπωση...


Nαι γίνεται σε όλα τα 5θυρα καινούρια αφού θεωρείται ότι είναι αξεσουάρ ασφάλειας για αστικές μετακινήσεις και ταξίδια ... Αν θυμάμαι είναι στάνταρ στο XT PREMIUM και στο rolland garros ... Στην υπόλοιπη Ευρώπη είναι στάνταρ σε όλα τα μοντέλα ...

Εκτός από αυτή την δυνατότητα, υπάρχει και το άλλο, να αναβοσβήνουν τα alarm με το άνοιγμα κάποιας από τις μπροστινές πόρτες ... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 07:55:03    Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανάβουν τα αλάρμ αυτόματα; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nikos(Vini) έγραψε:


Nαι γίνεται σε όλα τα 5θυρα καινούρια...



Μόνο στα 5θυρα όμως; Γιατί;




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 08:05:53    Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανάβουν τα αλάρμ αυτόματα; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Nikos(Vini) έγραψε:


Nαι γίνεται σε όλα τα 5θυρα καινούρια...



Μόνο στα 5θυρα όμως; Γιατί;


Οι δυνατότητες αυτές θεωρούνται κάτι από travel accessories ... Τα 5θυρα τείνουν περισσότερο σε αυτή την κατηγορία ... και επειδή έχουν περισσότερο σαν στόχο γυναικείο πληθυσμό* ... βάζουν και κάποια πράγματα παραπάνω που θεωρούνται αναγκαία ...

Τα 3θυρα θεωρούνται ποιο σπορτίφ οπότε τέτοια "αξεσουάρ" θεωρούνται ανούσια ...

Μην σου φαίνεται περίεργο, το ίδιο γίνεται και με τα γερμανικά ...

*αυτό δεν το γράφω για να αρχίσει πόλεμος με το γυναικείο πλυθησμό... απλά είναι τέτοιες οι πολιτικές των εταιριών να προσφέρουν καλούδια άνεσης και ασφάλειας στους υποψήφιους αγοραστές ... οι οποίοι κακά τα ψέμματα στα 5θυρα είναι περισσότερο γυναίκες ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 08:13:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλλες εταιρίες π.χ. Hyundai , Daewoo και κυρίως εταιρίες που δραστηριοποιούνται και στην Αμερική ... όλα αυτά τα έχουν στάνταρ σε όλα τα μοντέλα και άλλα παραπάνω ...

Οι εταιρίες αυτές συνήθως πουλάνε το ίδιο αυτοκίνητο (αλλά με διαφορετική μηχανή) και στο Αμερικάνο αλλά και στον Έλληνα γιατί δεν τους συμφέρει να αλλάζουν την γραμμή παραγωγής για μικρές αγορές όπως είναι οι Ευρωπαϊκές ... για μερικά αξεσουάρ που κοστίζουν ελάχιστα ...

Φυσικά όλα αυτά τα είχα στάνταρ στο Ηyundai Coupe και ήταν μοντέλο 1999 ... και τα έχει και ο πατέρας μου στο Lantra μοντέλο 2000 ... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 08:19:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάαλισταα... Δεν νομίζω όμως ότι αυτό με τα αλάρμ έχει σχέση με το ποιος οδηγάει το αυτοκίνητο αλλά με τον προσανατολισμό του εκάστοτε μοντέλου (στην προκειμένη περίπτωση του ΧΤ). Έχω δει πολλούς άντρες με πεντάθυρα αλλά και πολλές γυναίκες με τρίθυρα. Πάντως δεν το θεωρώ κάτι απαραίτητο στο αυτοκίνητο... βοηθάει μόνο όταν κάποιος έρχεται από μακριά... αν είναι κολλημένος πίσω σου σιγά που πρόλαβε να δει τα αλάρμ σου να ανάβουν... Twisted evil




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 08:24:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Δεν νομίζω όμως ότι αυτό με τα αλάρμ έχει σχέση με το ποιος οδηγάει το αυτοκίνητο αλλά με τον προσανατολισμό του εκάστοτε μοντέλου (στην προκειμένη περίπτωση του ΧΤ).


Aκριβώς ... καλά τα λες ...

Αλλα αξεσουάρ όμως έχουν να κάνουν και με τον οδηγό ... π.χ. το ASTRA δεν έχει καθρέπτη στο σκιάδιο οδηγού ... θεωρούν ότι το ΣΠΟΡ δεν απαιτεί καθρέπτη ... ενώ όλα τα 4θυρα και 5θυρα έχουν, λέει κάτι αυτό ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 08:29:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπααα... το δικό μου το XS έχει καθρέφτη και μάλιστα με καπάκι...

Μάλλον είναι για σπορτίφ γυναίκες Razz

Κάθε εταιρεία διαχωρίζει διαφορετικά τα μοντέλα της απ'ό,τι φαίνεται. Και τα εξοπλίζει ανάλογα με το πως κρίνει αυτή ότι είναι απαραίτητο. Για παράδειγμα εγώ θα ήθελα να έχω το ντουλαπάκι στο κάθισμα του συνοδηγού που έχει το XT κι ας είναι σπορτίφ το μοντέλο μου...
Θα έβαζα εκεί τα τρυπητά γάντια και το κράνος Smile




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Petros (Πέτρος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) ΧS2 (2002)

Ένταξη: 16 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 113
Τόπος: Αθήνα - Βριλήσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 08:52:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Μπααα... το δικό μου το XS έχει καθρέφτη και μάλιστα με καπάκι...



E ρε πλάκες με το καπάκι!

Και καλά το 206 μας το έχουν "κατηγοριοποιήσει" ως γυναικείο αυτοκίνητο. Τι να πούμε και για το 106 Rallye (το 1300άρι το "γυμνό"), στο οποίο έλειπαν οι κεντρικοί αεραγωγοί, ο αναπτήρας και κάθε είδους πλαστικών/υφασμάτινων καλυμμάτων στις πόρτες (αγωνιστικό προφίλ και χαμηλό κόστος γαρ), αλλά το καθρεφτάκι στο σκιάδιο του οδηγού εκεί... και με καπάκι μάλιστα (για μακιγιαρισμένες γκαζιάρες, ή για ραλλιάρηδες τραβεστί! Laughing Laughing Laughing ).


In Rallye I trust (παρόλο που το αποχωρίστηκα)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 08:58:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι ρε γμτ!!
Και το κακό είναι ότι το έχουν όλα τα 206 οπότε δεν μπορείς να βάλεις το σκιάδιο κάποιου άλλου μοντέλου για να γλυτώσεις από τη ρετσινιά... Smile




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Petros (Πέτρος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) ΧS2 (2002)

Ένταξη: 16 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 113
Τόπος: Αθήνα - Βριλήσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 09:02:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξέρεις τι είναι να σε δουλεύει η γυναίκα σου -εντελώς άσχετη με αυτοκίνητα- για το καθρεφτάκι;;; Embarassed Embarassed Embarassed
Γάλλοι όμως είναι αυτοί... πάνω από όλα η "αισθητική"! Rolling eyes


In Rallye I trust (παρόλο που το αποχωρίστηκα)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 09:05:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο εδω και περα θα ονομαζομαι travelix-alemao γιατι και εμενα το ραλλί έχει σκιάδιο με καθρεφτάκι Laughing


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 09:10:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως δούλεμα δεν έχω φάει ακόμα γι'αυτό το καθρεφτάκι...

Αν μου πει κανένας τίποτα θα πω ότι το έχω για να κοιτάω κάτω από τη φούστα αυτής που κάθεται πίσω μου Wink




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 09:13:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Μπααα... το δικό μου το XS έχει καθρέφτη και μάλιστα με καπάκι...
Μάλλον είναι για σπορτίφ γυναίκες Razz


και το δικό μου είχε ... και δεν ήταν λίγοι που το πρόσεχαν με την μία ... λες και έψαχναν "αυτό το κάτι" ...
Οπότε ισχύει αυτό που λες ... είναι για σπορτίφ γυναίκες ... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
...... (ΕΦΗ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


......

Ένταξη: 28 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 10:19:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ξερω αν θυμαστε την φιλη μου που ειχα φερει στην συναντηση στην πεντελη...εχει κ αυτη 206 και περυσι ενω ημασταν διακοπες ειχαμε μια μικρη περιπετεια με τα αλαρμ...
ειχαν βραχυκυκλωσει και αναβοσβηναν μονα τους...
αυτο οσο και διασκεδαστικο να φαινεται στην αρχη μετα απο μιση μερα εγινε αρκετα ανυσηχιτικο...λογω μπαταριας καταλαβαινετε εσεις τα αγορια που ξερετε πολλα...
αναγκαστηκα να βγαλω την ασφαλεια που ειναι για τα αλαρμ...νομιζω ειναι και για τα φωτακια μεσα(δε θυμαμαι)...για να συνεχισουμε τις διακοπες μας...
το γελιο ηταν οταν πηγαιναμε στον δρομο και ημασταν χαλαρες τσουπ τσουπ τα αλαρμ μας μιλουσαν...εεεε we exist!!!
ηηη το αλλο αφησαμε στο παρκιν του λιμανιου της μυκονου το 206 και το βραδυ-ξημερωματα που γυρισαμε το βρηκαμε κατευθειαν...ειχε βαλει τα κλαματα και αναβοσβηνε...
ολοι μας κοιτουσαν...
τελικα η βλαβη διορθωθηκε στην αθηνα...
σημειωση αυτο το μεγαλο button που εχει για να βαζουμε τα αλαρμ μας σε λειτουργια σας εκληπαρω με ενα απαλο χαδι να γινεται οχι με μπουνια λες και θελεις να δειρεις το 206 που ψαχνεις αλλα δεν βρισκεις να παρακαρεις...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 10:23:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως μια κοπελιά όταν πρωτομπήκε στο αυτοκίνητο νόμιζε ότι το κουμπί για τα alarm ήταν αρωματικό Razz




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
...... (ΕΦΗ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


......

Ένταξη: 28 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 10:26:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι ολα τα σκεφτηκαν οι γαλλοι ακομα και την θεση για το αποσμητικο σου!!!!
αααα τωρα καταλαβα...γι αυτο το δικο μου υδρωνει με το αρκουντισιον...δεν εχω παρει καλο αποσμητικο μαλλον...rexona...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 11:43:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως εγώ πατάω με το αυτόματο χέρι μου τα alarm όποτε έχει χρειαστεί να σταματήσω απότομα Mr. Green

Mr. Green Mr. Green


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,134s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on