PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Χειροποίητες Εξατμίσεις
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Αξίζει τον κόπο η χηροποίητη εξάτμιση;
Καλή λύση.
39%
 39%  [ 16 ]
Φτηνή μέτρια λύση.
41%
 41%  [ 17 ]
Όχι δεν το συζητώ.
19%
 19%  [ 8 ]
Σύνολο Ψήφων : 41

Συγγραφέας Μήνυμα
Mimis (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XS 1,4lt 16v 90hp

Ένταξη: 07 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 217
Τόπος: Ν.Ιωνία, Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούλ 2003, 11:23:16    Θέμα δημοσίευσης: Χειροποίητες Εξατμίσεις Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρώτησα σήμερα στο συνεργείο που το πηγαίνω για εξάτμιση και μου πρότινε Χειροποίητη Παπαδόπουλος... Μου είπε ότι έρχονται απο Αθήνα. Τον ξέρετε; Έχει κανεις προσωπική εμπειρία; Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούλ 2003, 11:40:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ μένω Καλλιθέα κοντά στον Παπαδόπουλο.
από άποψη τιμής είναι σίγουρα καλή φάση από ποιότητα έχω δει αρκετά καλές δουλειές αλλά και άλλες που δεν μου άρεσαν (με το πέρασμα του χρόνου έβγαλαν κάποια προβληματακια)
!προσωπικά! θα προτιμούσα κάποια επώνυμη…. (αν το οικονομικό είναι πρόβλημα, μπορείς να προσανατολιστείς σε μια Festus στην τελική….)
Wink Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kouzman (Yiannis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 CC RG

Ένταξη: 26 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 710
Τόπος: Piraeus, Nea Smyrni, NYC

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούλ 2003, 12:04:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτη τη στιγμη που μιλαμε το καρο παει παπαδοπουλο για Gr.N. Εχω συνεργαστει αρκετα μαζι του (και με το αλλο μου αυτοκινητο, αλλα και παλαιοτερα). Τα συστηματα του ειναι αρκετα καλα και εχουν καλη αποδοση, ωστοσο δεν εχει και το καλυτερο δυνατο φινιρισμα... Σε αυτον τον τομεα μακραν καλυτερος ο στελιος παναγιωταρας ωστοσο το κοστος ειναι τρελο...





2006 Wicked White Mitsubishi Evolution IX GSR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούλ 2003, 14:08:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα group N του Παπαδόπουλου κάνουν παρα πολυ θόρυβο...

στην βόλτα είναι οκ...στο ταξίδι όμως σου τη σπάει...


από απόδοση πρέπει να είναι καλά...

Φίλος με vts δεν έμεινε ευχαριστημένος απο απόδοση
τελικού του ποπαυ και ξανάβαλε το μαμά...

εγώ είχα βάλει τελικό στον Δανιηλάτο στη θηβων σε
ibiza 1,6 101 8v και δούλευε πολύ καλύτερα ψηλά
αλλά μετά από κανένα χρόνο ετριζε κλπ...


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούλ 2003, 14:10:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΕΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ = ΘΟΡΥΒΟΣ Ή ΒΑΒΟΥΡΑ Ή ΣΑΜΑΤΑΣ!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούλ 2003, 14:46:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είμαι υπέρ των εργοστασιακών - επώνυμων... (βλέπε Supersprint, devil, κλπ). Είναι βέβαια πιο ακριβές λύσεις αλλά είπαμε ότι πληρώνει παίρνεις και περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kaisaras96 (Κωστας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 05 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 282
Τόπος: ΜΠΡΑΧΑΜΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούλ 2003, 15:04:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eγω απο οτι καταλαβαινω δεν υπαρχει μεση λυση,βαζεις custom fit τελικο γνωστης εταιριας και δεν ακουγεται καθολου(παλι καλα που φαινεται να κερδισα λιγο)αν και τωρα το καλοκαιρι που ναι ζεστή συεχεια και με ανοιχτα παραθυρα εχει καποα διαφορα στον θορυβο.Απο την αλλη τα ελευθερα χειροποιητα κανουν απο υπερβολικο ως ανεκτο θορυβο αναλογως του αυτοκινητου.
Σε ραλλυ που εχω ακουσει group N Festus και σε clio απλο τελικο της ιδιας μαρκας,μου φανηκαν υπερβολικα θορυβωδη οποτε μην την μπερδευεται με sebring remus κτλ αλλα σαν μαζικη παραγωγη ελευθερων εξατμισεων παρομοιων με του παπαδοπουλου κτλ
Α και κατι αλλο τα τουρμπο αποτελουν αλλη φαση,εκει πιστευω αφου δεν υπαρχει προβλημα θορυβου,ελευθερη και ξερο ψωμι.




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Mimis (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XS 1,4lt 16v 90hp

Ένταξη: 07 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 217
Τόπος: Ν.Ιωνία, Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούλ 2003, 15:28:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παίδες την παράγγειλα, δεν άντεξα άλλο, χειροποίητη Παπαδόπουλος, την άλλη εβδομάδα θα την φοράω, θα σας πώ εντυπώσεις...!!!
Σχετικά με την μπούκα τώρα παράγγειλα 90χιλιοστά στρογκυλή, γιατι μου φάνηκε πολύ μεγάλη των 100mm. Καλά έκανα η μ@λ@κι@ Question Εσείς τι φοράτε απο μπουράκια Question Πάντως πιστεύω ότι η στρογκυλή είναι η μόνη που ταιριάζει στο 206..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούλ 2003, 15:37:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mimis έγραψε:
Παίδες την παράγγειλα, δεν άντεξα άλλο, χειροποίητη Παπαδόπουλος, την άλλη εβδομάδα θα την φοράω, θα σας πώ εντυπώσεις...!!!
Σχετικά με την μπούκα τώρα παράγγειλα 90χιλιοστά στρογκυλή, γιατι μου φάνηκε πολύ μεγάλη των 100mm. Καλά έκανα η μ@λ@κι@ Question


Πολύ καλά έκανες.

Mimis έγραψε:
Πάντως πιστεύω ότι η στρογκυλή είναι η μόνη που ταιριάζει στο 206..


Εδώ ταιριάζει γάντι το "Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα"... Laughing


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούλ 2003, 15:47:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

konstantinos έγραψε:

Mimis έγραψε:
Πάντως πιστεύω ότι η στρογκυλή είναι η μόνη που ταιριάζει στο 206..


Εδώ ταιριάζει γάντι το "Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα"... Laughing


Χε χε,και αυτή την ώρα η κολοκυθόπιτα είναι ότι πρέπει... Wink
Γνώμη μου,μία οβάλ που καλύπτει το κόψιμο του προφυλακτήρα είναι ότι καλύτερο...
Η 90άρα είναι επίσης εμφανίσημη,η 102 και άνω δείχνει κάπως "ξένη" γιατί περισσεύει αρκετά...
Όλα αυτά βέβαια,είναι υποκειμενικά...


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Kouzman (Yiannis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 CC RG

Ένταξη: 26 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 710
Τόπος: Piraeus, Nea Smyrni, NYC

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούλ 2003, 16:17:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επιτρεψτε μου να πω πως το μπουρακι δεν εχει και πολυ μεγάλη σημασία όσο η αποδοση. Τα ατμοσφαιρικά θέλουν backpressure για να εχουν σωστη απόδοση και κερδη και αυτο θελει πολυ μεγαλη προσοχη.

Ενα πολυ ελευθερο τελικο δεν θα δουλευει σωστα καθως δεν θα εχει backpressure. Γι αυτο σημερα στον παπαδοπουλο φτιαχνεται Gr.N συστημα με μπουκα τυπου πιστολερο...

οσο για τον θορυβο... Twisted evil Twisted evil Twisted evil





2006 Wicked White Mitsubishi Evolution IX GSR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούλ 2003, 21:14:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε Μιμη,δε μας ειπες ο σημαντικοτερο,τι εσωτερικη διαμετρο θα βαλεις.
Αλλα αν κρινω απο το μοτερ σου που ειναι 1.1,ενδεχεται και να χασεις.
Σορυ που σε απογοητευω,αλλα σε αυτα τα μοτερ δε βλεπεις βελτιωση Crying or Very sad


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
S16 (Δημήτρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 Rallye 1.6 16v

Ένταξη: 30 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 110
Τόπος: Αθήνα (θέλω να φύγω...)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 00:24:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδια εχω ριξει τοσο ψαξιμο στο θεμα των εξατμισεων και παρολα αυτα καταφερατε να με μπερδεψετε. Rolling eyes Rolling eyes
Η αποψη μου ειναι custom fit απο επωνυμη εταιρια. Cool Cool
Οι χειροποιητες πιστευω πως μπορουν να ειναι το ιδιο καλες σε αποδοση, αλλα θα υστερουν συμαντικα στο φινιρισμα.
Το θεμα ειναι να βρεις εξατμισα που θα ασχοληθει και δε θα σου κανει προχειροδουλεια. Evil

Εγω εχω παραγγειλει μεσω club το custom fit τελικο της Devil για το rallye μου.
Και ερχεσαι φιλε Καισαρα και μου λες πως δε θα κανει θορυβο και πως με ανοιχτο το παραθυρο 'κατι' θα ακουω. Twisted evil Twisted evil
Αν ειναι δυνατον.
Για το καλο της ας κανει λιγο θορυβο... Wink Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 00:46:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Roadrunner έγραψε:
Ρε παιδια εχω ριξει τοσο ψαξιμο στο θεμα των εξατμισεων και παρολα αυτα καταφερατε να με μπερδεψετε. Rolling eyes Rolling eyes
Η αποψη μου ειναι custom fit απο επωνυμη εταιρια. Cool Cool
Οι χειροποιητες πιστευω πως μπορουν να ειναι το ιδιο καλες σε αποδοση, αλλα θα υστερουν συμαντικα στο φινιρισμα.
Το θεμα ειναι να βρεις εξατμισα που θα ασχοληθει και δε θα σου κανει προχειροδουλεια. Evil

Εγω εχω παραγγειλει μεσω club το custom fit τελικο της Devil για το rallye μου.
Και ερχεσαι φιλε Καισαρα και μου λες πως δε θα κανει θορυβο και πως με ανοιχτο το παραθυρο 'κατι' θα ακουω. Twisted evil Twisted evil
Αν ειναι δυνατον.
Για το καλο της ας κανει λιγο θορυβο... Wink Wink

Πολύ σωστά είναι αυτά που έχεις στο μυαλό σου (περί επώνυμης custom fit κτλ,κτλ…)
Devil,ε???
Μην ανησυχείς καθόλου για τον ήχο…..δεν θα σε απογοητεύσει καθόλου!!!!!!! Very happy Wink Cool
(άντε να βάλω και εγώ τη δικιααααα μου……………….) Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kouzman (Yiannis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 CC RG

Ένταξη: 26 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 710
Τόπος: Piraeus, Nea Smyrni, NYC

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 08:37:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εντυπωσεις απο το χειροποιητο συστημα του παπαδοπουλου...

καταρχιν για να το φτιαξει και να επιλεξει σωληνες, κλπ συζητησαμε ολες τις μετατροπες του μοτερ (εκκεντροφοροι, μοιρες, βυθισμα, προγραμμα, την δουλεια που θα γινει στο παπακι (θα "κατέβει" 0.3mm), ροϊκη κλπ). Μετα απο αυτά έβαλε:

φ54 διάμετρο σωληνας, με τελικο 52mm, καθώς επισής και ένα μεσαιο τμημα το οποιο βοηθά στο backpressure...

Ο θορυβος ειναι παλι αρκετος οπως στην Remus, ωστοσο ειναι πιο "σωστος" καθώς στις 3000-3500 που η Remus συντονιζε και βουηζε στην καμπινα, τωρα δεν το κανει.

Ακομα ο θορυβος παιζεται να αυξηθει με την αυξηση της συμπιεσης (τωρα ειναι 10.8:1 και θα παει περίπου στο 11.5:1), καθώς επίσης και με το χταποδι και τον αγωνιστικο καταλυτη...

Το αυτοκινητο τραβαει πολυ καλυτερα, ξαναβρηκε το νευρο του χαμηλα και φορτωνει πολυ πιο γρηγορα. Ακομα η εξατμιση στρωνει (πρεπει να καπνισουν οι σωληνες λιγο) οποτε σε περιπου 1000 χλμ θα έχουμε ολοκληρωμενη γνωμη...

P.S. (Το χταποδι του λουκου στο AX του το ειδατε στα dragster??? Laughing Laughing Laughing ... μιλαμε για κοσμημα...)





2006 Wicked White Mitsubishi Evolution IX GSR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 08:54:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά, όταν λέτε ότι μια χειροποίητη είναι πιο οικονομική από μια επώνυμη, για τι ποσά μιλάμε; Επίσης, απ'όσο βλέπω από τον Kouzman, το χειροποίητο καζανάκι μπορεί να προσαρμοστεί στις ανάγκες του εκάστοτε αυτοκινήτου και τις απαιτήσεις του εκάστοτε οδηγού. Βέβαια, θα μου πείτε μπορείς να κάνεις μια τέτοια προσαρμογή και επιλέγοντας το κατάλληλο επώνυμο για το σκοπό σου.

Στη Θεσσαλονίκη γνωρίζουμε κανένα που να ασχολείται με χειροποίητα καζανάκια ή δεν αξίζει τον κόπο; Πέραν του φινιρίσματος έχουν άλλα προβλήματα;




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
seridim (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.4(8V) ΧΤ(2001)

Ένταξη: 31 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 290
Τόπος: ΦΛΩΡΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 09:30:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Παιδιά, όταν λέτε ότι μια χειροποίητη είναι πιο οικονομική από μια επώνυμη, για τι ποσά μιλάμε; Επίσης, απ'όσο βλέπω από τον Kouzman, το χειροποίητο καζανάκι μπορεί να προσαρμοστεί στις ανάγκες του εκάστοτε αυτοκινήτου και τις απαιτήσεις του εκάστοτε οδηγού. Βέβαια, θα μου πείτε μπορείς να κάνεις μια τέτοια προσαρμογή και επιλέγοντας το κατάλληλο επώνυμο για το σκοπό σου.

Στη Θεσσαλονίκη γνωρίζουμε κανένα που να ασχολείται με χειροποίητα καζανάκια ή δεν αξίζει τον κόπο; Πέραν του φινιρίσματος έχουν άλλα προβλήματα;

Αντώνη καλημέρα. Νομίζω ότι ο Καϊτατζής φτιάχνει χειροποίητα καζανάκια. Βρίσκεται στην Μενεμένη Αγ. Παρασκευής 41. Δεν έχω πάει ακόμα αλλά σκοπεύω να πάω Παρασκευή ή Σάββατο . Αν πας πιο νωρίς πες μας εντυπώσεις


Βελτιώνοντας το........"ΑΒΕΛΤΙΩΤΟ"

ANOTHER MEMBER OF K.R.T
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 09:41:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν το βλέπω να πηγαίνω σύντομα γιατί τα οικονομικά μας είναι λίγο (έως πολύ) χάλια. Ίσως να περάσω μόνο και μόνο να ρωτήσω... Αν είναι θα σας πω νεότερα... Πάντως έχω δει αυτοκολλητάκια Καϊτατζής σε πολλά αυτοκίνητα. Τόσο καλός είναι; Ή απλώς έχει όνομα;




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
NICK THE GREEK (NIKOS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 RALLYE

Ένταξη: 29 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 48
Τόπος: PETROUPOLI

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 09:54:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Evil ΕΧΕΙΣ ΛΕΦΤΑ? ΜΙΑ SUPERSPRINT KAI ΚΑΘΑΡΙΣΕΣ. ΕΜΦΑΝΙΣΗ,ΑΠΟΔΟΣΗ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΣΧΕΔΟΝ ΑΘΟΡΗΒΗ ΣΤΟ ΤΑΞΙΔΑΚΙ(ΑΛΛΟ ΑΝ ΜΟΥΓΚΡΙΖΕΙ ΤΟ ΜΟΤΕΡ!).ΔΕΝ ΕΧΙΣ ΛΕΦΤΑ? ΠΑΡΤΗ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ!!!!!!


206R
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 10:00:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NICK THE GREEK έγραψε:
Evil ΕΧΕΙΣ ΛΕΦΤΑ? ΜΙΑ SUPERSPRINT KAI ΚΑΘΑΡΙΣΕΣ. ΕΜΦΑΝΙΣΗ,ΑΠΟΔΟΣΗ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΣΧΕΔΟΝ ΑΘΟΡΗΒΗ ΣΤΟ ΤΑΞΙΔΑΚΙ(ΑΛΛΟ ΑΝ ΜΟΥΓΚΡΙΖΕΙ ΤΟ ΜΟΤΕΡ!).ΔΕΝ ΕΧΙΣ ΛΕΦΤΑ? ΠΑΡΤΗ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ!!!!!!


έκανε 110.000 δρχ πριν 3 χρόνια. ΔΕΝ είναι αθόρυβη, τουλάχιστον η δικιά μου.


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 1 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1715s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 21 - GZIP enabled - Debug on