PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΣΚΡΑ-ΚΙΛΚΙΣ-ΛΑΧΑΝΑ

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιούν 2003, 16:46:25    Θέμα δημοσίευσης: ΣΚΡΑ-ΚΙΛΚΙΣ-ΛΑΧΑΝΑ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον.................Καταρχην ας μας πει λεπτομερως τις εντυπωσεις του ο glf απο τον αγωνα.

Νικο ο Γιωργος ειναι λυπημενος απο τον ρυθμο σας απο οτι καταλαβα αλλα μην μασας.Με τον καιρο και με σιγουρα βηματα θα ξαναερθουν οι χρονοι.Πανω απ ολα το κεφι σας και μετα ολα τα αλλα.

Τωρα εγω οσο αναφορα τον αγωνα και την οργανωση μετα και απο αυτο που παθαμε εχω να πω απλα οτι τους αγωνιζόμενους τους εχουν πεταμενους στο περιθωριο

Ας κατσουν πλεον να βλεπουν ολο και λιγοτερες συμετοχες και ας συνεχισουν να ασχολουνται με αυτοκινητα τις ομαδας Ε


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιούν 2003, 18:42:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχήν να πώ ότι γνώρισα και ένα μέλος του club, τον Giannis206, thanks για την παρέα. Πάπιστας μας έκλασες, έπρεπε να σε βρώ στο δρόμο για να σε δούμε δηλαδή ? Very happy Very happy Very happy

21/23 βγήκαμε παίδες, δηλαδή πάτος Smile Αλλά δεν την παλέψαμε καθόλου. Το προηγούμενο βράδυ δεν συμπλήρωσα ούτε μια ώρα ύπνου και το πρωϊ ήμουν σαν κοτόπουλο.. Στις 2 πρώτες και μεγάλες ειδικές πήγα σα σε βόλτα. Είχα και το άγχος μην έχουμε πάλι κάνα λάθος στις σημειώσεις.. από την 3η ειδική και μετά το πλάκωσα λίγο και κάτι έγινε, γιατί είδα ότι θα μας περνούσαν τα Yugo και τα Cinque Very happy Very happy

Οι ειδικές 2 & 3 ήταν επαναλαμβανόμενες και στο δεύτερο πέρασμα της μεγάλης ειδικής του Λαχανά (20 χλμ) την έριξα 22" επειδή είδα από το πρώτο πέρασμα ότι έχουμε σωστές σημειώσεις Smile))

Πάντως και ο συνοδηγός δεν ήταν σε καλή μέρα. Πολλές φορές ήταν εκτός ρυθμού και φάγαμε και το πρώτο μας καπέλο 10" για αργοπορεία.
Έχεις δει πολλούς συνοδηγούς χωρίς ρολόϊ ? Έλα να σου γνωρίσω το δικό μου Smile Αλλά μόνο για τα λάθη του οδηγού ξέρει να μιλάει το πουλάκι μου Smile

Ήταν αγώνας που δε μου πήγαινε από πριν, δεν είμαι εγώ για πατημένα κομμάτια.. Είδαμε μέχρι 180 στο κοντέρ με 5η... ! Shocked και με μαμα κορονοπήνιο έτσι ?

Σε σας τι βγήκε τελικά ? και που μπορεί να φταίει η βενζίνη ? Εγώ έβαλα 15 ευρώ σούπερ αμόλυβδη εκεί πέρα και δεν κατάλαβα τίποτα..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιούν 2003, 21:26:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελα ρε..

Δεν προλαβα να σας δω γιατι την μερα του τεχνικου ελενχου ειμουνα απο το προηγουμενο βραδυ εξω Γεφυρα και πηγα σπιτι 7:30 το πρωι και 8 ηρθε ο Μητσος και φυγαμε για αναγνωρισεις.Οποτε την ωρα του τεχνικου που με ειδες ειχα κατεβασει διπλα ρολλα.Ψαχναμε μετα και το μερος που θα μεναμε οποτε....Ασε που την αλλη μερα εγινε μπερδεμα και βγηκαμε στο Κορδελιο της Θεσσαλονικης οποτε ξανακαναμε ολη την διαδρομη μεχρι την 2 ειδικη.Χαμος σου λεω.

Τωρα οσο αναφορα για τον Δημητρη.........δεν θα ηθελα να μιλησω απο δω γιατι ΔΕΝ ειμαστε σιγουροι για το ΤΙ εγινε.Αλλα με τα πρωτα συμπερασματα πρεπει να ειναι το καυσιμο.Δεν δικαιολογητε αλλιως Νικο.Το μοτερ ηταν καινουργιο ΚΟΥΤΑ.Το ψυγειο-αντλια νερου και θερμοστατες ολα καινουργια.Στην πρωτη ειδικη ολα ηταν ΟΚ και μολις εβαλε απο εκει και μετα το μοτερ δεν τραβαγε.Στις πρωτες ανηφορες της Δορκαδας η τριτη δεν τραβουσε καθολου ετσι ξαφνικα.Με το 1800 το CLIO στις αναγνωρισεις εκει βαζαμε και με μαμα σασμαν τεταρτη γεματη.Πως ειναι δυνατων τωρα να μην τραβαει Question Αυτο εκει επρεπε να εχει 5 κάργα.Ξαφνικα στα καλα καθουμενα πεταει τα νερα απο την φλαντζα Question Ξερω και εγω τωρα Rolling eyes
Τελος παντων οτι και να πουμε........


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιούν 2003, 21:57:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για πειτε τι εγινε ρε παιδια.. χαλασε κανα μοτερ ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιούν 2003, 23:19:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νίκο συγχαρητήρια για τον αγώνα που έχει μεγάλη σημάσια στις μέρες μας!!Για να τερματίσουν 23 μόνο αυτοκίνητα από τα 39 και δυσκολούτσικος είναι και δεν έχει χρήμα ο κόσμος να συμμετέχει!Κάποτε σε αυτόν τον αγώνα ερχόταν όλα τα μεγάλα ονόματα!και γινόταν χαμός!!

Χάρηκα Νίκο που σε γνώρισα!

Όσο για εσένα Νικολάκη τρελέ δεν μπόρεσα να σε δω αλλά θα δοθεί ευκαιρία!Είδα σήμ,ερα τον Ντίνο,και την έχει ψωνίσει πολύ άγρια για αυτό που έγινε με τους κριτές!!Λέει ότι θα γίνει χαμός!!Και εμείς μαζί του!
Είναι πολύ κακό να σε ακυρώνουν για λόγους τελείως παράλογους!!

Ρε οργανωτές για δείτε πόσοι τρέχουν!!Συμμετοχές δεν θέλετε?Που το κάνουν μόνο από αγάπη για τα ράλλυ!Για μετρήστε πόσοι χωμάτινοι αγώνες έμειναν αλλά και ποιοι πάνε!!Στο ένα χέρι μετριούνται!Αχ αχ αθάνατη Ελλάδα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούλ 2003, 08:43:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπον αφηστε τα αυτα και ελάτε σε drift challenge να τους δείξουμε πως στρίβει ο γάλλος και καταπίνει τα τέρατα για πρωινό στην πίστα των Μεγάρων Wink Cool

καλη επιτυχια στο επόμενο παιδιά! Smile


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούλ 2003, 09:24:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Για πειτε τι εγινε ρε παιδια.. χαλασε κανα μοτερ ?


Εκαψε φλαντζα καινουργιο μοτερ μαλλον απο νοθευμενη βενζινα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Ιούλ 2003, 20:10:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να και η... έκθεση συμβάντων από το Ράλι Smile (no photos!!)

http://www.galfas.gr/racing/races/2003/kilkis.asp


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Ιούλ 2003, 21:48:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Alex έγραψε:
Για πειτε τι εγινε ρε παιδια.. χαλασε κανα μοτερ ?


Εκαψε φλαντζα καινουργιο μοτερ μαλλον απο νοθευμενη βενζινα.
Evil Evil Evil


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιούλ 2003, 01:51:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φρέσκιες photos με το 106 από το τελευταίο Ράλι

http://www.galfas.gr/racing/races/2003/kilkis_photos.asp


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2003, 09:32:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έτοιμο και το video από το κιλκίς!

http://www.galfas.gr/racing/video/kilkis2003_long.avi

6,7 ΜΒ 1:28 πάλι σε DivX

προειδοποιώ ότι ήταν ο χειρότερος αγώνας μου.. Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2003, 10:38:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε τοτε τι βαζεις βιντεακια Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2003, 15:11:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

..βάζω και τα άσχημα γιατί γουστάρω να τα βλέπω και να λέω την άλλη φορά να το πλακώσω και λίγο... βλέπω περάσματα από Αργυρίου και Ματθαίου και ... αισθάνομαι τύψεις... Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2003, 16:04:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά ο Ματθαίου πήγαινε πολύ τέζα!!Την άλλη φορά σε θέλω και εσένα!!!!
τέζα!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2003, 17:00:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και μετα Τεζααα στην εντατικη.Μαζεμεναααα λεμεεεεεε.............


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,178s (PHP: 68% - SQL: 32%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on