PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - DUNLOP SP SPORT 01
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
seridim (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.4(8V) ΧΤ(2001)

Ένταξη: 31 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 290
Τόπος: ΦΛΩΡΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2003, 11:23:17    Θέμα δημοσίευσης: 206 - DUNLOP SP SPORT 01 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι λέτε γι' αυτό το ελαστικό;;
http://www.dunloptyres.co.uk/site/tyres/car/searchResults/patterns/SP01/
Σκέφτομαι να το βάλω σε 185/60/14 .Η τιμή που το βρήκα μου φάνηκε καλή 250 euro. Σε 185/55/15 η τιμή του είναι 320 euro


Βελτιώνοντας το........"ΑΒΕΛΤΙΩΤΟ"

ANOTHER MEMBER OF K.R.T
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
seridim (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.4(8V) ΧΤ(2001)

Ένταξη: 31 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 290
Τόπος: ΦΛΩΡΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2003, 11:24:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

seridim έγραψε:

Τι λέτε γι' αυτό το ελαστικό;;
http://www.dunloptyres.co.uk/site/tyres/car/searchResults/patterns/SP01/
Σκέφτομαι να το βάλω σε 185/60/14 .Η τιμή που το βρήκα μου φάνηκε καλή 250 euro. Σε 185/55/15 η τιμή του είναι 320 euro


Το λάστιχο αυτό το έβαλε ο Alxdr74 σε 185/60/14 82Η. Μόλις τα στρώσει λίγο θα περιμένουμε να μας πει εντυπώσεις.


Βελτιώνοντας το........"ΑΒΕΛΤΙΩΤΟ"

ANOTHER MEMBER OF K.R.T
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2003, 12:29:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

seridim έγραψε:
seridim έγραψε:

Τι λέτε γι' αυτό το ελαστικό;;
http://www.dunloptyres.co.uk/site/tyres/car/searchResults/patterns/SP01/
Σκέφτομαι να το βάλω σε 185/60/14 .Η τιμή που το βρήκα μου φάνηκε καλή 250 euro. Σε 185/55/15 η τιμή του είναι 320 euro


Το λάστιχο αυτό το έβαλε ο Alxdr74 σε 185/60/14 82Η. Μόλις τα στρώσει λίγο θα περιμένουμε να μας πει εντυπώσεις.
Μεσα σε 2,5 μερες εκανα 1500 χιλιομετρα με αυτα τα λαστιχα! Αυτο που εχω παρατηρησει μεχρι τωρα ειναι οτι ειναι τελειως αθορυβα!! Φοβομουνα για το αντιθετο αλλα ευτηχως εκανα λαθος! Απομακρυνουν το νερο παρα πολυ καλα με αποτελεσμα να εχει καλο κρατημα και στη βροχη!! (Ετυχε να συναντησω βροχη στα ορεινα των Ιωαννινων) Και τελος προσεξα οτι το πελμα ζεστενεται σχετικα ευκολα! Και ολα αυτα στη διασταση 185/60/14 με δεικτη ταχυτητας Η




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Ιούλ 2003, 15:53:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έχεις να προσθέσεις τίποτα για τα dunlop sport 01 ?

τι λάστιχα είχες πριν για να κάναμε κάποια σύγκριση ?


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
seridim (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.4(8V) ΧΤ(2001)

Ένταξη: 31 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 290
Τόπος: ΦΛΩΡΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Ιούλ 2003, 16:19:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TONY PAP έγραψε:
έχεις να προσθέσεις τίποτα για τα dunlop sport 01 ?

τι λάστιχα είχες πριν για να κάναμε κάποια σύγκριση ?

Αντώνη από όσο ξέρω ο Αλέξης είνια αρκετά ευχαριστημένος από τα λάστιχα. Αλλά καλύτερα να σου απαντήσει ο ίδιος


Βελτιώνοντας το........"ΑΒΕΛΤΙΩΤΟ"

ANOTHER MEMBER OF K.R.T
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Ιούλ 2003, 16:59:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτά τα λάστιχα σκέφτομαι να τοποθετήσω κι εγώ μετά το καλοκαίρι σε 185/55/15.Η τιμή που τα βρήκα είναι 280 Ε.Αρκετά φθηνά σε σχέση με το τι άκουγα στην αρχή , πράγμα που όμως με προβληματίζει σχετικά με τη χώρα κατασκευής του συγκεκριμένου σετ.Έχω ακούσει κι εγώ πολύ καλά λόγια,αλλά καλό θα ήταν,επιδή είναι καινούριο λάστιχο,να μαζέψουμε όσο το δυνατόν περισσότερες πληροφορίες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Ιούλ 2003, 07:55:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NICK έγραψε:
Αυτά τα λάστιχα σκέφτομαι να τοποθετήσω κι εγώ μετά το καλοκαίρι σε 185/55/15.Η τιμή που τα βρήκα είναι 280 Ε.Αρκετά φθηνά σε σχέση με το τι άκουγα στην αρχή , πράγμα που όμως με προβληματίζει σχετικά με τη χώρα κατασκευής του συγκεκριμένου σετ.Έχω ακούσει κι εγώ πολύ καλά λόγια,αλλά καλό θα ήταν,επιδή είναι καινούριο λάστιχο,να μαζέψουμε όσο το δυνατόν περισσότερες πληροφορίες.


ξέρεις πόσο κοστίζουν τα αντίστοιχα exalto για να συγκρίνουμε τουλάχιστον τιμές?


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Ιούλ 2003, 08:32:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NICK έγραψε:
Αυτά τα λάστιχα σκέφτομαι να τοποθετήσω κι εγώ μετά το καλοκαίρι σε 185/55/15.Η τιμή που τα βρήκα είναι 280 Ε.Αρκετά φθηνά σε σχέση με το τι άκουγα στην αρχή , πράγμα που όμως με προβληματίζει σχετικά με τη χώρα κατασκευής του συγκεκριμένου σετ.Έχω ακούσει κι εγώ πολύ καλά λόγια,αλλά καλό θα ήταν,επιδή είναι καινούριο λάστιχο,να μαζέψουμε όσο το δυνατόν περισσότερες πληροφορίες.

Εγω τα εβαλα σε διασταση 185/60/14 ποιο μικρη δηλαδη απο τα 195/50/15 τα yokohama που φορουσα.Με τη μια το αυτοκινητο πηγαινε πολυ καλυτερα! Το 195 το γονατιζε!Οταν λες για χωρα κατασκευης? Που κατασκευαζονται? Γιατι εγω δεν το εψαξα καθολου αυτο!! Παντως μεχρι τωρα μονο καλα λογια εχω να πω γι αυτο το λαστιχο! Στις στροφες κραταει πολυ καλα!Ειναι σχετικα μαλακο, δεν κανει θορυβο στα ταξιδια και στο νερο κρατει πολυ καλα! Αυτο το τελευταιο το δοκιμασα αθελα μου! Σε μια ευθεια βραδυ σε επαρχιακο δρομο! Ενω πηγαινα με 120 χιλιομετρα ξαφνικα ο δρομος κατηφοριζε και στη συνεχεια ανηφοριζε ξανα! Σε αυτο το σημειο ειχε μαζεψει τουλαχιστον 10 ποντους νερο! Δεν πατησα καθολου φρενο και το αυτοκινητο περασε με ανεση μεσα απο το νερο χωρις καν να γλυστρισει εστω και λιγο! Εαν δεν πιστευεται εχω και μαρτυρα...! Very happy Γενικα παντως ειμαι πολυ ευχαριστημενος! Το κακκο ειναι οτι τα εφαγα και αυτα γρηγορα! Crying or Very sad Σε 15 μηνες που εχω το αυτοκινητο αυτα ηταν η τριτη τετραδα που εβαλα! Και ηρθε καιρος να τα αλαξω μπρος-πισω τουλαχιστον!




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Ιούλ 2003, 19:28:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TONY PAP έγραψε:
NICK έγραψε:
Αυτά τα λάστιχα σκέφτομαι να τοποθετήσω κι εγώ μετά το καλοκαίρι σε 185/55/15.Η τιμή που τα βρήκα είναι 280 Ε.Αρκετά φθηνά σε σχέση με το τι άκουγα στην αρχή , πράγμα που όμως με προβληματίζει σχετικά με τη χώρα κατασκευής του συγκεκριμένου σετ.Έχω ακούσει κι εγώ πολύ καλά λόγια,αλλά καλό θα ήταν,επιδή είναι καινούριο λάστιχο,να μαζέψουμε όσο το δυνατόν περισσότερες πληροφορίες.


ξέρεις πόσο κοστίζουν τα αντίστοιχα exalto για να συγκρίνουμε τουλάχιστον τιμές?


Μετά από έρευνα μηνών σε πολλά μαγαζιά εντός και εκτός Θεσσαλονίκης,βρήκα τα michelin exalto σε 185/55/15(Η) στα 365 ευρώ.Αν κανείς γνωρίζει φθηνότερη τιμή να μας πληροφορήσει (και για τα dunlop παρακαλώ).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
seridim (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.4(8V) ΧΤ(2001)

Ένταξη: 31 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 290
Τόπος: ΦΛΩΡΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Ιούλ 2003, 09:34:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NICK έγραψε:
TONY PAP έγραψε:
NICK έγραψε:
Αυτά τα λάστιχα σκέφτομαι να τοποθετήσω κι εγώ μετά το καλοκαίρι σε 185/55/15.Η τιμή που τα βρήκα είναι 280 Ε.Αρκετά φθηνά σε σχέση με το τι άκουγα στην αρχή , πράγμα που όμως με προβληματίζει σχετικά με τη χώρα κατασκευής του συγκεκριμένου σετ.Έχω ακούσει κι εγώ πολύ καλά λόγια,αλλά καλό θα ήταν,επιδή είναι καινούριο λάστιχο,να μαζέψουμε όσο το δυνατόν περισσότερες πληροφορίες.


ξέρεις πόσο κοστίζουν τα αντίστοιχα exalto για να συγκρίνουμε τουλάχιστον τιμές?


Μετά από έρευνα μηνών σε πολλά μαγαζιά εντός και εκτός Θεσσαλονίκης,βρήκα τα michelin exalto σε 185/55/15(Η) στα 365 ευρώ.Αν κανείς γνωρίζει φθηνότερη τιμή να μας πληροφορήσει (και για τα dunlop παρακαλώ).

Για τα Dunlop σε 185/55/15 η τιμή είναι 320 euro πριν 2 μήνες που ρώτησα


Βελτιώνοντας το........"ΑΒΕΛΤΙΩΤΟ"

ANOTHER MEMBER OF K.R.T
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Ιούλ 2003, 16:23:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

280 πριν 15 μέρες...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Ιούλ 2003, 18:06:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νίκολα μου κοιταξες καθόλου το AVON ZV1 ? ένα χρόνο που τα κράτησα έμεινα πολύ ευχαριστημένος αν και προτιμώ τα GoodYear Eagle F1 GS-D3 που φοράω τώρα αλλα δέν βγαίνουν στην διάσταση που θές παρα μόνο σε 195/50/R15 82V




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Ιούλ 2003, 19:17:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το έχω δει και συνοδηγήσει σε Ρόβερ και είναι πολύ καλό,υπερβολικά όμως μαλακό.Έχω ακούσει γενικά πολύ καλά λόγια.Βγαίνει όμως σε 185/55/15 με δείκτη ταχύτητος V (πρόβλημα και άσε τον Πάνο να λέει) και σε 195/55/15 με δείκτη Η!!!
Ευχαριστώ για την υπόδειξη αν και ακόμα δεν έχω αποφασίσει για τη διάσταση,αν και μάλλον θα πάω για το σωστό 185/55/15 αντί του τεράστιου 195/55/15.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Ιούλ 2003, 23:37:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε συ γιατρούλη μου εγώ με το ίδιο αυτοκίνητο με τον ίδιο κινητήρα πώς το ζέστενα ? Ξέρει τι λέει ο πανος¨ Shocked Shocked Shocked Shocked




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιούλ 2003, 17:31:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η φράση <<στυλ οδήγησης>> σου λέει τίποτα φίλε μου;Εσύ και ο Πάνος καθώς και μερικοί άλλοι (ονόματα να μη λέμε...) από όσο ξέρω τα ξεζουμίζετε τα πατούμενά σας.Εγώ μπροστά σας πηγαίνω σαν προπολεμική αντίκα.Για να ζεστάνω ένα λάστιχο δείκτη V θα πρέπει να έρθω στον όμορφο Βόλο και να γυρίσω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιούλ 2003, 23:30:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεροοοοοοοοοοο

Ακου εκει προπολεμική αντικα........ LoooooooooL


Πάρε και συ : Splat Splat Splat Splat Splat Splat




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιούλ 2003, 21:35:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoLiThS έγραψε:
Γεροοοοοοοοοοο

Ακου εκει προπολεμική αντικα........ LoooooooooL


Πάρε και συ : Splat Splat Splat Splat Splat Splat


ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧ!!!!!!!Δροσίστηκα beer ...Νά`σαι καλά.Δεν έχω όμως και άδικο... Sad

ΥΓ. Νιώθω ιδιαίτερα ευτυχής γιατί εισέπραξα τις πρώτες μου ντομάτες Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιούλ 2003, 22:40:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NICK έγραψε:
ΥΓ. Νιώθω ιδιαίτερα ευτυχής γιατί εισέπραξα τις πρώτες μου ντομάτες Razz


Oι τομάτες από τον Πολίτη δεν πιάνουν γιατί έχει πολλές στο μαγαζί, τέτοια εποχή του περισσεύουν και μας πουλάει και μούρη.

Νικοπολιτάκη μου τα PZero ζεσταίνονται πιο εύκολα από τα F1 παρότι με δείκτη Y Shocked , όπως επίσης θα ξέρεις (το ίδιο και τα Ρ7000 με δείκτη W Shocked ). Και φανταστείτε ότι κυκλοφορούν εδώ και καιρό πλεόν και Ρ7000 με δείκτη V. Αλλά ας μην κάνουμε ατυχείς συγκρίσεις...


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούλ 2003, 01:43:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
NICK έγραψε:
ΥΓ. Νιώθω ιδιαίτερα ευτυχής γιατί εισέπραξα τις πρώτες μου ντομάτες Razz


Oι τομάτες από τον Πολίτη δεν πιάνουν γιατί έχει πολλές στο μαγαζί, τέτοια εποχή του περισσεύουν και μας πουλάει και μούρη.

Νικοπολιτάκη μου τα PZero ζεσταίνονται πιο εύκολα από τα F1 παρότι με δείκτη Y Shocked , όπως επίσης θα ξέρεις (το ίδιο και τα Ρ7000 με δείκτη W Shocked ). Και φανταστείτε ότι κυκλοφορούν εδώ και καιρό πλεόν και Ρ7000 με δείκτη V. Αλλά ας μην κάνουμε ατυχείς συγκρίσεις...


Υπονοείς κάτι για τα F1 μου ? ΘΑ ΣΕ ΣΚΙΣΩ !!




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούλ 2003, 23:40:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoLiThS έγραψε:
Υπονοείς κάτι για τα F1 μου ? ΘΑ ΣΕ ΣΚΙΣΩ !!


Επειδή το ξέρω πόσο το θέλεις, να σε προειδοποιήσω ότι 140ίπποι δεν θα σου φτάσουν, καθ'ότι θα σε πάω από δρόμο που δεν έχει ευθεία πάνω από 100μέτρα.. Razz Razz


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1628s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on