PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Ζάντες Ο.Ζ και οφφσετ
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kfilis 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 xs 1.6

Ένταξη: 19 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 18
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Ιούν 2003, 17:53:00    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Ζάντες Ο.Ζ και οφφσετ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι γνώμη έχετε για τις chrono evolution O.Z. H τιμή που μου είπαν είναι 700 euro. Το ότι οι Ο.Ζ. χρειάζονται πρόσθετο δακτυλίδι για να ταιριάξουν στο peugeot 206 είναι αρνητικό στοιχείο? Μήπως να προτιμήσω τις εργοστασιακές τις peugeot (τιμή γύρω στα 600 euro)?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
danielos (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye

Ένταξη: 02 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 400

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Ιούν 2003, 20:11:16    Θέμα δημοσίευσης: Re: Ζάντες Ο.Ζ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kfilis έγραψε:
Τι γνώμη έχετε για τις chrono evolution O.Z. H τιμή που μου είπαν είναι 700 euro. Το ότι οι Ο.Ζ. χρειάζονται πρόσθετο δακτυλίδι για να ταιριάξουν στο peugeot 206 είναι αρνητικό στοιχείο? Μήπως να προτιμήσω τις εργοστασιακές τις peugeot (τιμή γύρω στα 600 euro)?
.
φιλε μου εγω επειδη ειμαι καμμενος απο αυτα τα προσθετα δαχτυλίδια θα σου προτεινα να βρεις καποια ζαντα που να εχει το σωστο offset για να μην σου παρουσιαστουν στο μελλον προβληματα!!!!!


ο ραλλος αγριεμενος οσο ποτε!!!!!!!!!!
142 αλογα στον τροχο ειναι............
.....ΠΡΟΚΛΗΣΗ.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Ιούν 2003, 09:38:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποτε μα ποτε ζαντες χωρις να ειναι το σωστο offset !!!!!!



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Περικλής 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 GTI

Ένταξη: 19 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 34
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Ιούν 2003, 17:44:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να βάλεις τις ζάντες της peugeot,γιατί με λάθος offset καταστρέφεις τη γεωμετρία της ανάρτησής σου.


ΠΕΡΙΚΛΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Ιούν 2003, 23:42:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

btw το offset στο 1.4ΧΤ πόσο είναι;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 10:23:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πριν πάρει οποιοσδήποτε OZ ας κάνει τον κόπο να μου πει γιατί μπορούμε να κλείσουμε συνεργασία με καλές τιμές με τον επισιμο αντιπρόσωπο.εαν έχει και τιμή απο αλλού ακόμα καλύτερα για να συγκρίνουμε.


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 10:29:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pduke έγραψε:
Πριν πάρει οποιοσδήποτε OZ ας κάνει τον κόπο να μου πει γιατί μπορούμε να κλείσουμε συνεργασία με καλές τιμές με τον επισιμο αντιπρόσωπο.εαν έχει και τιμή απο αλλού ακόμα καλύτερα για να συγκρίνουμε.


Πάνο καλημέρα, θέλω ΜΙΑ για να την βάλω για ρεζέρβα (στην θέση της ρεζέρβας) γίνεται? Shocked Razz Laughing Laughing


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
NICK THE GREEK (NIKOS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 RALLYE

Ένταξη: 29 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 48
Τόπος: PETROUPOLI

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 10:44:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

:evil:AKOY ΤΟΝ''ΑΓΡΙΕΜΕΝΟ'' ΡΑΛΛΟ.ΟΜΟΙΟΠΑΘΕΙΣ!!ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ AFTERMARKET ΛΥΣΗ SPEEDLINE !!ΧΩΡΙΣΔΑΚΤΥΛΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΕΣ!


206R
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 10:57:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΑΑ και μην ξεχάσω....

Υπάρχει ήδη συνεργασία για Speedline,Technomagnesio και Μim


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 11:32:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η Speedline είναι απλά κορυφή!!!!!!!!

Ειδικά για τα 206 βγάζει ζάντες ακριβώς για τα αμάξια μας Wink


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 13:53:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pezomania έγραψε:
Η Speedline είναι απλά κορυφή!!!!!!!!

Ειδικά για τα 206 βγάζει ζάντες ακριβώς για τα αμάξια μας Wink


¨εχεις δίκιο ( η magika μου έβαλε την προηγούμενη εβδομάδα τις Turrini kit και είναι απίστευτες),

Πάντως και οι φθηνότερες Technomagnesio είναι εξίσου όμορφες(αν όχι ομορφότερες) και κάθονται κουτί στα 206.Φαντάσου ότι όλος ο κατάλογός τους έχει μόνο 206!!!! Shocked


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vangsgr (Vangelis)
Μέλος
Μέλος


206xs 1,6(16v)

Ένταξη: 19 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 14:02:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδιά ξέρει κανείς κάποια διεύθυνση της Speedline, στο Web????????? Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 14:16:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vangsgr έγραψε:
Ρε παιδιά ξέρει κανείς κάποια διεύθυνση της Speedline, στο Web????????? Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Embarassed


http://www.speedlinecorse.co.uk/


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kfilis 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 xs 1.6

Ένταξη: 19 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 18
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 16:07:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aπό που μπορούμε να πάρουμε φθηνότερες speedline - technomagnesio στη Θεσσαλονίκη?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
seridim (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.4(8V) ΧΤ(2001)

Ένταξη: 31 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 290
Τόπος: ΦΛΩΡΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 16:15:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kfilis έγραψε:
Aπό που μπορούμε να πάρουμε φθηνότερες speedline - technomagnesio στη Θεσσαλονίκη?

Κώστα από το κατάστημα Auto Rina στην Βασ. Όλγας. Είναι παράλληλα και αντιπροσωπεία της Daihatsu. Αλλά πριν πας να ρωτήσεις στείλε pm στον pduke ώστα νε ενεργήσει κατάλληλα.


Βελτιώνοντας το........"ΑΒΕΛΤΙΩΤΟ"

ANOTHER MEMBER OF K.R.T
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kfilis 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 xs 1.6

Ένταξη: 19 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 18
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 16:30:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το έχω υπόψη μου το auto rina. Θα επικοινωνήσω με pduke. Eυχαριστώ πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Ιούλ 2003, 23:20:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

konstantinos έγραψε:
pduke έγραψε:
Πριν πάρει οποιοσδήποτε OZ ας κάνει τον κόπο να μου πει γιατί μπορούμε να κλείσουμε συνεργασία με καλές τιμές με τον επισιμο αντιπρόσωπο.εαν έχει και τιμή απο αλλού ακόμα καλύτερα για να συγκρίνουμε.


Πάνο καλημέρα, θέλω ΜΙΑ για να την βάλω για ρεζέρβα (στην θέση της ρεζέρβας) γίνεται? Shocked Razz Laughing Laughing


Να σου δώσω την δικιά μου?


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vk (Vassilis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206GT

Ένταξη: 17 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 11
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Ιούλ 2003, 11:52:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΕΡΙ ΤΩΝ OZ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ CLUB Very happy .

ΛΟΙΠΟΝ, ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΙΣ OZ CRONO EVOLUTION ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΠΟΣΤΑΤΕΣ (ΕΤΣΙ ΛΕΓΟΝΤΑΙ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ (ΒΛΕΠΕ WRC) ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΚΡΙΒΕΣ. (ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΑΝΤΑ).

ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΟΤΙ ΟΙ ΑΠΟΣΤΑΤΕΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΦΘΟΥΝ ΟΙ EXTRA ΤΡΥΠΕΣ ΗΡΘΑΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΖΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΧΑΡΑΓΜΕΝΑ ΤΑ ΛΟΓΟΤΥΠΑ OZ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΝΑ ΣΟΥ ΒΑΛΩ ΑΠΟΣΤΑΤΕΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟ Κ.Λ.Π.


___________________________
Cool __AORATOS__ Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Ιούλ 2003, 11:59:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vk έγραψε:
ΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΕΡΙ ΤΩΝ OZ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ CLUB Very happy .

ΛΟΙΠΟΝ, ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΙΣ OZ CRONO EVOLUTION ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΠΟΣΤΑΤΕΣ (ΕΤΣΙ ΛΕΓΟΝΤΑΙ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ (ΒΛΕΠΕ WRC) ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΚΡΙΒΕΣ. (ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΑΝΤΑ).

ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΟΤΙ ΟΙ ΑΠΟΣΤΑΤΕΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΦΘΟΥΝ ΟΙ EXTRA ΤΡΥΠΕΣ ΗΡΘΑΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΖΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΧΑΡΑΓΜΕΝΑ ΤΑ ΛΟΓΟΤΥΠΑ OZ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΝΑ ΣΟΥ ΒΑΛΩ ΑΠΟΣΤΑΤΕΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟ Κ.Λ.Π.


καλώς τονε κι ας άργησε!!!

καλά βρε αθεόφοβε...άλλαξες την όμορφη ζαντα μας!!!!


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Ιούλ 2003, 12:13:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vk....Τι έβαλες? 17αρες...?
Εντυπώσεις από διαφορές...στην απόδοση..- τράβηγμα....


Υ.Γ. Gti - Gt P o W e R


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2086s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on