PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Υγρό κυκλώματος ψύξης (παραφλού κλπ)
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Οκτ 2009, 18:23:31    Θέμα δημοσίευσης: Υγρό κυκλώματος ψύξης (παραφλού κλπ) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έψαξα κανά 5λεπτο αλλά δε βρήκα κάτι σχετικό στη συγκεκριμένη ενότητα...

Λοιπόν, άδειασα στο 106 το κύκλωμα ψύξης, ξέπλυνα με μάνικα, άλλαξα θερμοστάτη (μαμά 89*C) και είμαι έτοιμος να γεμίσω.

Στη διάθεσή μου έχω μπόλικο απεσταγμένο νερό, 2lit παραφλού Repsol Puro (γνωστό για τις "καλές" του ιδιότητες) καθώς και 1 μπουκαλάκι WaterWetter της Redline (βελτιωτικό ταχύτερης αποβολής θερμότητας).

Και ερωτώ: να βάλω το WaterWetter ή τελικά να το αφήσω στο ράφι? Το κόλημα που έχω είναι μήπως επιρρεάσει την απόδοση του παραφλού Rolling eyes

Για πείτε και γρήγορα γιατί βιάζομαι Laughing


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teo106 16v 2001 (θεοφιλος)
Μέλος
Μέλος


peugeot 106 1600 16v 2001

Ένταξη: 15 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 167
Τόπος: κερκυρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Οκτ 2009, 18:58:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε μου βαλε το αν και δεν νομιζω να προσφερει κατι παραπανω.εγω στο δικο μου χρησιμοποιω παραφλου βαλεο τοσα χρονια και το σκιζω και δεν εχει παραπονεθει ποτε


στριβω με γαλλο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Οκτ 2009, 20:26:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tελικά έβαλα μόνο 2λίτρα παραφλού και το ww το άφησα για το καλοκαίρι (αν δεν είμαι ικανοποιημένος). Αν και έχω ακούσει για το repsol πολύ καλά λόγια κ ότι ακόμα κι από μόνο του ρίχνει αρκετά γρηγορότερα τη θερμοκρασία (πέρα απ'τα χαρτιά που εκεί η διαφορά είναι ξεκάθαρη).

...γιά να δούμε...


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιαν 2010, 20:32:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ερώτηση. Τα μοτέρ των 207 ΤΗΡ τη παραφλού έχουν από το εργοστάσιο. Έχω θέμα σε ένα από αυτά και το χρώμα του παραφλού είναι κάπως κόκκινοπορτοκαλοκάτι (στο γοζ του σολωμού που λέει και γνωστή τηλεπωλήτρια). Σε 3 εξουσιοδοτημένα που ρώτησα δεν έχουν ιδέα τι είναι αυτό. Τα μόνα που είχαν να μου δώσουν ήταν το πρασινοπό που δίνουν για όλα τα μοντέλα τους εκτός από το 107 για το οποίο έχουν οδηγία να δίνουν κάποιο της ΤΟΥΟΤΑ.
Για δώστε τα φώτα σας. Γιατί αλλιώς αν δεν βρούμε κάτι θα το συμπληρώση με απεσταγμένο (των 0,50€/4λτ made in LIDL) .


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kpsig 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 23 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 438

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιαν 2010, 21:28:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιας και τα λέμε εδώ, το Water Wetter ΕΜΦΑΝΩΣ βοηθά στην αποβολή θερμοκρασίας τόσο στην Άλφα μου (166 2.0 με Rotrex) όσο και στο ΠΕζώ μου!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis23 (AKIS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Fabia RS DSG etuned

Ένταξη: 01 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 579
Τόπος: SALONICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Ιαν 2010, 13:25:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
Ερώτηση. Τα μοτέρ των 207 ΤΗΡ τη παραφλού έχουν από το εργοστάσιο. Έχω θέμα σε ένα από αυτά και το χρώμα του παραφλού είναι κάπως κόκκινοπορτοκαλοκάτι (στο γοζ του σολωμού που λέει και γνωστή τηλεπωλήτρια). Σε 3 εξουσιοδοτημένα που ρώτησα δεν έχουν ιδέα τι είναι αυτό. Τα μόνα που είχαν να μου δώσουν ήταν το πρασινοπό που δίνουν για όλα τα μοντέλα τους εκτός από το 107 για το οποίο έχουν οδηγία να δίνουν κάποιο της ΤΟΥΟΤΑ.
Για δώστε τα φώτα σας. Γιατί αλλιώς αν δεν βρούμε κάτι θα το συμπληρώση με απεσταγμένο (των 0,50€/4λτ made in LIDL) .

Το πρασινο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Ιαν 2010, 14:51:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα δεύτερα! Razz


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιαν 2010, 15:35:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
Ερώτηση. Τα μοτέρ των 207 ΤΗΡ τη παραφλού έχουν από το εργοστάσιο. Έχω θέμα σε ένα από αυτά και το χρώμα του παραφλού είναι κάπως κόκκινοπορτοκαλοκάτι (στο γοζ του σολωμού που λέει και γνωστή τηλεπωλήτρια). Σε 3 εξουσιοδοτημένα που ρώτησα δεν έχουν ιδέα τι είναι αυτό. Τα μόνα που είχαν να μου δώσουν ήταν το πρασινοπό που δίνουν για όλα τα μοντέλα τους εκτός από το 107 για το οποίο έχουν οδηγία να δίνουν κάποιο της ΤΟΥΟΤΑ.
Για δώστε τα φώτα σας. Γιατί αλλιώς αν δεν βρούμε κάτι θα το συμπληρώση με απεσταγμένο (των 0,50€/4λτ made in LIDL) .


ο stevon κάτι μου ανέφερε για G12...13 δεν θυμάμαι καλά, μπερδεύω τον αριθμό Scratch αλλιώς νερό



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
dhmv2001 (Δημήτρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 RALLYE

Ένταξη: 03 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 20
Τόπος: ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Ιαν 2010, 08:48:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε impreza πειραγμενο φιλου μου με ενδειξη βαθμων θερμοκρασιας το αυτοκινητο δουλευε πολυ καλυτερα και σε χαμηλοτερη θερμοκρασια απο οτι με σκετο παραφλου
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιαν 2010, 10:58:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
Ερώτηση. Τα μοτέρ των 207 ΤΗΡ τη παραφλού έχουν από το εργοστάσιο. Έχω θέμα σε ένα από αυτά και το χρώμα του παραφλού είναι κάπως κόκκινοπορτοκαλοκάτι (στο γοζ του σολωμού που λέει και γνωστή τηλεπωλήτρια). Σε 3 εξουσιοδοτημένα που ρώτησα δεν έχουν ιδέα τι είναι αυτό. Τα μόνα που είχαν να μου δώσουν ήταν το πρασινοπό που δίνουν για όλα τα μοντέλα τους εκτός από το 107 για το οποίο έχουν οδηγία να δίνουν κάποιο της ΤΟΥΟΤΑ.
Για δώστε τα φώτα σας. Γιατί αλλιώς αν δεν βρούμε κάτι θα το συμπληρώση με απεσταγμένο (των 0,50€/4λτ made in LIDL) .

Κανείς δεν μπορεί να μου απαντήσει? Cheers Cheers Cheers


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιαν 2010, 11:26:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιωργο μηπως να πας μεχρι κανα Λαμπριανιδη μηπως ξερει εκεινος την διαφορα? Question


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιούν 2010, 09:39:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια δεν ξερω που αλλου να ποσταρω για την ερωτηση μου οποτε αν θελετε μπορειτε να το μεταφερετε Embarassed Πως μπορω να βγαλω το δοχειο που εχει νερο και παραφλου για να το καθαρισω απο τη μπιχλα και να το ξαναγεμισω?Εχει γεμισει πορτοκαλι μπιχλα ρε γμτ...Πρεπει να βγαλω και το καλωδιο που συνδεει δοχειο με ψυγειο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Ιούν 2010, 20:52:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καποιος παιδες????Πρεπει να βγει η μπιχλα!!! Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
106 T16 (BΑΓΓΕΛΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 4x4 Τ16...

Ένταξη: 25 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 245
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Ιούν 2010, 21:34:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
iceage έγραψε:
Ερώτηση. Τα μοτέρ των 207 ΤΗΡ τη παραφλού έχουν από το εργοστάσιο. Έχω θέμα σε ένα από αυτά και το χρώμα του παραφλού είναι κάπως κόκκινοπορτοκαλοκάτι (στο γοζ του σολωμού που λέει και γνωστή τηλεπωλήτρια). Σε 3 εξουσιοδοτημένα που ρώτησα δεν έχουν ιδέα τι είναι αυτό. Τα μόνα που είχαν να μου δώσουν ήταν το πρασινοπό που δίνουν για όλα τα μοντέλα τους εκτός από το 107 για το οποίο έχουν οδηγία να δίνουν κάποιο της ΤΟΥΟΤΑ.
Για δώστε τα φώτα σας. Γιατί αλλιώς αν δεν βρούμε κάτι θα το συμπληρώση με απεσταγμένο (των 0,50€/4λτ made in LIDL) .

Κανείς δεν μπορεί να μου απαντήσει? Cheers Cheers Cheers

Εχει η Valeo σε πορτοκαλοκόκκκινο συμπικνωμένο υγρό.Εαν δεν μπορείς να το βρείς πές μου να στο στείλω.


www.kanteres.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
106 T16 (BΑΓΓΕΛΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 4x4 Τ16...

Ένταξη: 25 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 245
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Ιούν 2010, 21:37:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos 206cc έγραψε:
Καποιος παιδες????Πρεπει να βγει η μπιχλα!!! Shocked

Δοκίμασε με Σουαζ και Tide.Βάλε μέσα στην μπουκάλα βίδες-παξιμάδια νερό,βιδωσέ την και κούνααααααααααααα.Θα καθαρίσει Wink Wink Idea


www.kanteres.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Ιούν 2010, 01:38:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos 206cc έγραψε:
Καποιος παιδες????Πρεπει να βγει η μπιχλα!!! Shocked


Αν αυτή η μπίχλα είναι από σκουριά, θα πας σε μαγαζί με χημικά και θα πάρεις διάλειμα φωσφορικού οξέως! Το αφήνεις ένα βράδυ με ανοιχτό καπάκι και θα εξαφανιστεί ότι ίχνος κιτρινίλας υπάρχει.

ΠΡΟΣΟΧΗ: μην έρθει σε επαφή με μεταλλικά parts, θα στα λυωσει σε χρόνο Δt! Το ίδιο ισχύει και για τα χέρια σου!


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ilias207Rallye (Ilias)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


2009 Peugeot 207 Le mans

Ένταξη: 03 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 397
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Ιούν 2010, 11:53:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:

Αν αυτή η μπίχλα είναι από σκουριά, θα πας σε μαγαζί με χημικά και θα πάρεις διάλειμα φωσφορικού οξέως! Το αφήνεις ένα βράδυ με ανοιχτό καπάκι και θα εξαφανιστεί ότι ίχνος κιτρινίλας υπάρχει.

ΠΡΟΣΟΧΗ: μην έρθει σε επαφή με μεταλλικά parts, θα στα λυωσει σε χρόνο Δt! Το ίδιο ισχύει και για τα χέρια σου!


Επειδη δε γνωριζω απο χημικα, ειναι δυνατον να λιωσει μεταλλο και να μην καταστρεψει το πλαστικο? Εαν ειναι τοσο ισχυρο χημικο τοτε το παγουρι θα αφανιστει!
Εκτος αν με τα μεταλλα δημιουργειται καποια αντιδραση..

Υ.Γ.: Δε το παιζω εξυπνος απλα δεν γνωριζω γιαυτο ρωταω..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Ιούν 2010, 12:14:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

O.k το θεμα πλυσιμο το μαθαμε Smile Πως το βγαζω ομως το παγουρι????Πρεπει να βγαλω και το σωληνακι που το συνδεει με το ψυγειο?? Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Ιούν 2010, 13:43:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ilias207Rallye έγραψε:
RoadRunner122 έγραψε:

Αν αυτή η μπίχλα είναι από σκουριά, θα πας σε μαγαζί με χημικά και θα πάρεις διάλειμα φωσφορικού οξέως! Το αφήνεις ένα βράδυ με ανοιχτό καπάκι και θα εξαφανιστεί ότι ίχνος κιτρινίλας υπάρχει.

ΠΡΟΣΟΧΗ: μην έρθει σε επαφή με μεταλλικά parts, θα στα λυωσει σε χρόνο Δt! Το ίδιο ισχύει και για τα χέρια σου!


Επειδη δε γνωριζω απο χημικα, ειναι δυνατον να λιωσει μεταλλο και να μην καταστρεψει το πλαστικο? Εαν ειναι τοσο ισχυρο χημικο τοτε το παγουρι θα αφανιστει!
Εκτος αν με τα μεταλλα δημιουργειται καποια αντιδραση..

Υ.Γ.: Δε το παιζω εξυπνος απλα δεν γνωριζω γιαυτο ρωταω..


Όχι, τα κολάρα και το παγούρι και γενικά τα πλαστικά δεν τα επιρεάζει. Με κάποια μέταλα έχει θέμα.

Στο Clio που κάνω rebuilt, έβαλα όλα τα κολάρα και το παγούρι μέσα σε μιά λεκάνη με 70% νερό και όταν τα έβγαλα πεντακάθαρα παρατήρησα ότι δεν υπήρχαν σφιγκτήρες! Στον πάτο της λεκάνης βρήκα μόνο ένα κομματάκι σφιγκτήρα Shocked


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Ιούλ 2010, 17:13:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos 206cc έγραψε:
O.k το θεμα πλυσιμο το μαθαμε Smile Πως το βγαζω ομως το παγουρι????Πρεπει να βγαλω και το σωληνακι που το συνδεει με το ψυγειο?? Confused


Σημερα λεω να κανω το καθαρισμα που λεγαμε...Λοιπον πως το βγαζω το δοχειο και τι αλλο πρεπει να βγαλω να το καθαρισω και αυτο???(Σωληνωσεις και οπου περναει νερο-παραφλου) Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1707s (PHP: 87% - SQL: 13%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on