PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

1o KartChallenge: Kαγκουράτσηδες Vs Στροφάτσηδες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούλ 2003, 23:18:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν καθησες και το ζωγραφισες thanks για τον κοπο σου...

Τωρα οσο για το χρονο, αμα κανεις 35αρια καλος εισαι.. Αλλα δεν ξερω αν παιζει ρολο το οτι επειδη πηγαμε τη μερα με το μεγαλυτερο καυσωνα μηπως η ασφαλτος ηταν καπως πιο ζεστη και γλυστραγε και δεν καναμε αναλογους χρονους.. Ειχε βραδυασει βεβαια αλλα δεν κρυωνει και αμεσως και ειναι σιγουρα πιο ζεστή απο μια νυκτα οπου το μεσημερι ειναι πιο χαλαρο. Δηλαδη αν η μερα ειναι 42 και η ασφαλτος πιασει 65 το βραδυ μπορει να πεσει στους 28. Μια αλλη μερα που θα εχει το μεσημερι 35 η ασφαλτος μπορει να ειναι στους 50 και το βραδυ στους 22.

Ολα παιζουν ρολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2003, 08:42:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex, έχεις δίκιο για την θερμοκρασία στην άσφαλτο, αλλά μήπως και τα λάστιχα ήταν λιωμένα;;;
Τόσος κόσμος "παίζει" κάθε μέρα, δεν θα έχουν μια σεβαστή φθορά;;;
Εγώ στις στροφές θυμόμουνα την ατάκα του Πατσουρέα, "δεν ίσιωσε ποτέ"...!!!
Θα μου εξηγήσει επιτέλους κάποιος κάτι....;;;
Πως με πέρναγε σα σταματημένο ο Poison στην εκκίνηση;;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2003, 12:13:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Πως με πέρναγε σα σταματημένο ο Poison στην εκκίνηση;;;


1) καλύτερο καρτ
2) ελαφρύτερος
3) είχε βάλει από τον μαγικό ζωμό του christhehealer
4) σαμποτάζ στο καρτ σου Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2003, 12:28:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:

1) καλύτερο καρτ

Είχα το ίδιο καρτ με του Καγκουράρχη, το 18 - άρα καλό καρτ -
Παρατήρησα όμως οτι ο poison χτυπιόταν επειδή μετά από συννενόηση - πλάκα, του έδωσαν το 8 (το ψόφιο δλδ...).
Τελικά πρέπει να πήρε αυτό που ήθελε, άρα..... χμμμμ....

SnakeMJK έγραψε:
2) ελαφρύτερος

Μαζί με τον gatony, έπρεπε να τρέχουν μόνοι τους γιατί ήταν οι ελαφρύτεροι από όλους...
SnakeMJK έγραψε:
3) είχε βάλει από τον μαγικό ζωμό του christhehealer

Ο μαγικός ζωμός του chris ήταν επιβραδυντικός, αν κρίνω από τις επιδόσεις του...
SnakeMJK έγραψε:
4) σαμποτάζ στο καρτ σου Razz

Τότε έπρεπε να έχει πρόβλημα και ο Καγκουράρχης


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
gatony 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 Rallye '01

Ένταξη: 05 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 12

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2003, 23:02:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Η δεξια η συνεχιζομενη πρεπει να εχει τουλαχιστον 2-3 τροπους να την παιρνεις αλλα το θεμα ειναι οτι χωρις χρονομετρηση/τηλεμετρια πανω στο καρτ δεν μπορεις να καταλαβεις ποτε την πηρες γρηγορα.. Εμ αυτα παθαινεις οταν παιζεις f1 championship της electronic arts.. καλομαθαινεις Laughing Laughing Laughing

Παντως μια φορα την εκανα τοσο ευθεια που πατησα το τσιμεντενιο κερμπ στην εξοδο της (αριστερα)..


Aκριβώς έτσι την έπαιρνα και'γω πατώντας πάντα το αριστερό kerb Exclamation στην έξοδο.

Στις κλειστές αριστερές(στυλ φουρκέτας 180 μοίρες)κρατιόμουν όσο μπορούσα μέσα στο εσωτερικό kerb προσπαθόντας να βγώ όσο πιο ομαλά γίνεται ανοίγοντας την τροχιά στην έξοδο για να μη "κόψει" καθόλου το kart.


Είναι γεγονός πάντως πως υπάρχουν αργά και γρήγορα kart.
Στον πρώτο γύρο μου είχε πέσει ένα με το οποίο ο χρόνος δεν κατέβαινε με τίποτα Evil κάτω από το 35,ενώ στον 2ο γύρο πήρα ένα σαφώς πιο ψυχωμένο καρτάκι το οποίο κατέβαινε σχετικά εύκολα κάτω από 34,5" αλλά μάλλον δύσκολα θα φτάσω το προσωπικό μου εκεί ρεκόρ(σε άλλο kart challenge πριν 2-3μήνες) 33,56" αλλά είχα την εντύπωση πως είχαν φρέσκα λάστιχα τότε Exclamation ......είναι πάρα πολλοί οι παράγοντες που επηρεάζουν τις επιδόσεις στα καρτ..... Wink



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2003, 23:05:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gatony έγραψε:
Alex έγραψε:
Η δεξια η συνεχιζομενη πρεπει να εχει τουλαχιστον 2-3 τροπους να την παιρνεις αλλα το θεμα ειναι οτι χωρις χρονομετρηση/τηλεμετρια πανω στο καρτ δεν μπορεις να καταλαβεις ποτε την πηρες γρηγορα.. Εμ αυτα παθαινεις οταν παιζεις f1 championship της electronic arts.. καλομαθαινεις Laughing Laughing Laughing

Παντως μια φορα την εκανα τοσο ευθεια που πατησα το τσιμεντενιο κερμπ στην εξοδο της (αριστερα)..


Aκριβώς έτσι την έπαιρνα και'γω πατώντας πάντα το αριστερό kerb Exclamation στην έξοδο.

Στις κλειστές αριστερές(στυλ φουρκέτας 180 μοίρες)κρατιόμουν όσο μπορούσα μέσα στο εσωτερικό kerb προσπαθόντας να βγώ όσο πιο ομαλά γίνεται ανοίγοντας την τροχιά στην έξοδο για να μη "κόψει" καθόλου το kart.


Είναι γεγονός πάντως πως υπάρχουν αργά και γρήγορα kart.
Στον πρώτο γύρο μου είχε πέσει ένα με το οποίο ο χρόνος δεν κατέβαινε με τίποτα Evil κάτω από το 35,ενώ στον 2ο γύρο πήρα ένα σαφώς πιο ψυχωμένο καρτάκι το οποίο κατέβαινε σχετικά εύκολα κάτω από 34,5" αλλά μάλλον δύσκολα θα φτάσω το προσωπικό μου εκεί ρεκόρ(σε άλλο kart challenge πριν 2-3μήνες) 33,56" αλλά είχα την εντύπωση πως είχαν φρέσκα λάστιχα τότε Exclamation ......είναι πάρα πολλοί οι παράγοντες που επηρεάζουν τις επιδόσεις στα καρτ..... Wink


Ποιό νούμερο είπες οτι είχες, για να το σημειώσω......


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούλ 2003, 08:28:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gatony έγραψε:

Είναι γεγονός πάντως πως υπάρχουν αργά και γρήγορα kart.
Στον πρώτο γύρο μου είχε πέσει ένα με το οποίο ο χρόνος δεν κατέβαινε με τίποτα Evil κάτω από το 35,ενώ στον 2ο γύρο πήρα ένα σαφώς πιο ψυχωμένο καρτάκι το οποίο κατέβαινε σχετικά εύκολα κάτω από 34,5" αλλά μάλλον δύσκολα θα φτάσω το προσωπικό μου εκεί ρεκόρ(σε άλλο kart challenge πριν 2-3μήνες) 33,56" αλλά είχα την εντύπωση πως είχαν φρέσκα λάστιχα τότε Exclamation ......είναι πάρα πολλοί οι παράγοντες που επηρεάζουν τις επιδόσεις στα καρτ..... Wink


Το πρώτο καρτ το είχα και εγώ (και τις 2 φορές) Οντως στις ευθείες δεν τράβαγε καθόλου. Βέβαια ήταν και τα κιλά μου...

Το πρώτο ήταν το 24 ενώ μετά ο Gatony πήρε το 23 και έκανε αρκετά καλύτερους γύρους.

Μήν ξεχνάτε ότι και λόγω ζέστης ο αέρας είχε μικρότερη πυκνότητα από άλλες φορές.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούλ 2003, 08:47:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο επόμενο Kart Chalenge, να απαιτήσουμε να έχουν όλα τα κάρτ καινούργια λάστιχα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούλ 2003, 08:57:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ετσι πάντως, όπως τα είδα εγώ τα πράγματα, σε μια πίστα καρτ πρέπει να προσέξεις κάποια πράγματα:

Κατ'αρχήν να προσπαθείς να κάθεσαι όσο το δυνατόν πιο πίσω κρατώντας το κέντρο βάρους χαμηλά και κοντά στον πίσω άξονα. Αυτό το επιπλέον βάρος στις πίσω ρόδες δίνει αρκετά περισσότερη πρόσφυση στις στροφές αλλά και λίγο παραπάνω δύναμη κατά τις επιταχύνσεις

Στις στροφές προσπαθείς να διαγράψεις όσο το δυνατό πιο ομαλό κύκλο. Κάθε διόρθωση κόβει και αρκετή δύναμη στο μοτέρ άρα έχεις χαμηλότερη ταχύτητα εξόδου στην στροφή.

Το μυστικό πάντα στην πίστα είναι "Slow in, Fast out". Αν μπεις με περισσότερα τότε το καρτ θα υπερστρέψει με αποτέλεσμα να χάσεις σε ταχύτητα εξόδου.

Κατα τα δοκιμαστικά καλό είναι να παίξεις λίγο με τις γραμμές ώστε στην διάρκεια του αγώνα να είσαι σίγουρος ότι ακολουθείς την πιο ιδανική γραμμή.

Μέγιστο παράδειγμα η τρίτη "δύσκολη" στροφή (1η η στροφή μετά την ευθεία, 2η το πέταλο και 3η η δεξιά) . Η συγκεκριμένη που φάνηκε ως η πιο τεχνική απ'όλες γιατί ήταν λίγο ύπουλη. Αν δεν "έπιανες" καλή γραμμή από την προηγούμενη τότε έκοβες αρκετά σε αυτήν. Επρεπε να είσουν τέρμα αριστερά από πριν, πάτημα στο κερμπ και μετά όσο το δυνατόν πιο ανοικτά και πατημένα να βρισκόσουνα στο τέρμα αριστερά κερμπ μετά την στροφή.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούλ 2003, 09:00:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν υπολογίσεις ότι η τρίτη δεξιά που λες ήταν και σε ψηλοανηφορικό δρόμο....το καρτ κόβει αρκετά εκεί...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούλ 2003, 09:35:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και σε εκεινη την στροφη προτεινω τερμα γκαζι, φρενο, διπλωμα, ανάποδο και τέζα γκάζι Laughing και σε εκεινη την στροφη το διπλωσα Wink


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούλ 2003, 12:28:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alemao έγραψε:
και σε εκεινη την στροφη προτεινω τερμα γκαζι, φρενο, διπλωμα, ανάποδο και τέζα γκάζι Laughing και σε εκεινη την στροφη το διπλωσα Wink


υπάρχει μια στροφή που να μην προτείνεις δίπλωμα και ανάποδο;;; Razz Razz Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούλ 2003, 12:31:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ειναι ακρως διασκεδαστικο και ασφαλες, γιατι τα ιδια πραγματα δεν μπορεις να τα κανεις στον δρομο. οποτε ξεκαβλ.νουμε στο καρτ Laughing


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούλ 2003, 15:56:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eχει δίκιο ο alemao....
Εγώ έβγαλα το άχτι μου στη πίστα και συνδύασα το τερπνόν μετά του ωφελίμου, αφού σε δύο-τρείς γύρους έβαλα το κεφάλι κάτω και "έγραψα" σχετικά καλόύς χρόνους...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούλ 2003, 16:00:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έεεετσι έεεετσι.... Very happy


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούλ 2003, 14:45:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Θα μου εξηγήσει επιτέλους κάποιος κάτι....;;;
Πως με πέρναγε σα σταματημένο ο Poison στην εκκίνηση;;;

μηπως επειδη ειχα αρκετα πατημενο το γκαζι πριν μας δωσει εκκινηση?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούλ 2003, 15:38:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoiSoNeR έγραψε:
Vaggelis έγραψε:
Θα μου εξηγήσει επιτέλους κάποιος κάτι....;;;
Πως με πέρναγε σα σταματημένο ο Poison στην εκκίνηση;;;

μηπως επειδη ειχα αρκετα πατημενο το γκαζι πριν μας δωσει εκκινηση?


Ααααααααααα, πες το έτσι...
Δηλαδή πάταγες γκάζι μαζί με φρένο και ανέβασες στροφές.........


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Ιούλ 2003, 11:40:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
PoiSoNeR έγραψε:
Vaggelis έγραψε:
Θα μου εξηγήσει επιτέλους κάποιος κάτι....;;;
Πως με πέρναγε σα σταματημένο ο Poison στην εκκίνηση;;;

μηπως επειδη ειχα αρκετα πατημενο το γκαζι πριν μας δωσει εκκινηση?


Ααααααααααα, πες το έτσι...
Δηλαδή πάταγες γκάζι μαζί με φρένο και ανέβασες στροφές.........

Ακριβως!!! Very happy Very happy Very happy Very happy (καλο,ε?) Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Ιούλ 2003, 16:41:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φωτογραφιες θα ανεβασει κανεις να δουμε;


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Σεπ 2003, 18:31:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα έχουμε sequel;;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Επόμενη
Σελίδα 12 από 13

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1803s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on