PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

1o KartChallenge: Kαγκουράτσηδες Vs Στροφάτσηδες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2003, 09:04:35    Θέμα δημοσίευσης: 1o KartChallenge: Kαγκουράτσηδες Vs Στροφάτσηδες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομίζατε ότι θα γλυτώνατε ε;

Vs

Χα! Εδώ θα φανούνε όλα!!!!



Την Πέμπτη 3 Ιουλίου στις 20:00 στην Παλλήνη...

To Event Χωρίζεται σε 3 σκέλη και το κάθε σκέλος αποτελείται από 2 μέρη των 10 λεπτών.

1ο Σκέλος: Γυναίκες (ΕΓΔΕΚ, ΕΚΜΕΚ κλπ)
α. Προθέρμανση - Κατάταξη εκκίνησης
β. Αγώνας

2ο Σκέλος: Ανδρες Μέχρι 80 κιλά
α. Προθέρμανση - Κατάταξη εκκίνησης
β. Αγώνας

3o Σκέλος: Ανδρες άνω των 80 κιλών
α. Προθέρμανση - Κατάταξη εκκίνησης
β. Αγώνας

Η συμμετοχή για το Event είναι 18 ευρώ το άτομο.

Ο νικητής κάθε σκέλους θα κερδίζει ένα μετάλλιο ενώ ο 2ος και ο 3ος από μια δωρεάν είσοδο για την πίστα.

Ως νικητής ορίζεται αυτός που θα σημειώσει τον καλύτερο χρόνο ΓΥΡΟΥ στον Αγώνα και όχι ο πρώτος στον τερματισμό

Η απόφαση αυτή πάρθηκε διότι είναι το πρώτο event τέτοιου είδους που διοργανώνουμε και θεωρήθηκε λίγο επικίνδυνο να υπάρχει συναγωνισμός για την κατάκτηση της πρώτης θέσης κατά τον τερματισμό.

Στα επόμενα Event και εφ'όσον αποκτήσουμε κάποια εμπειρία, τότε η σειρά κατάταξης θα είναι σύμφωνα με τον τερματισμό.

ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
Ολοι οι συμμετέχοντες θα προμηθευτούν από τις εγκαταστάσεις της πίστας ειδικό Tζακετ, κράνος και σκουφάκι μίας χρήσης (για λόγους υγιεινής), ενώ προαιρετικά θα δίνονται και γάντια (όλα συμπεριλαμβάνονται στην τιμή). Ειδικά για τις γυναίκες, εφόσον το επιθυμούν θα δίνεται ειδικό περιλαίμιο για την προστασία του λαιμού.

Η ώρα έναρξης του Event είναι στις 20:00. Αν γίνεται θα ήταν επιθυμητό να είμαστε εκεί 15 λεπτά νωρίτερα.
Η ώρα λήξης υπολογίζεται μεταξύ 23:00 και 0:00.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να δηλώσουν συμμετοχή αναγράφοντας στο Post τους την ομάδα τους (Καγκουράτσηδες ή Στροφάτσηδες) και βέβαια τα κιλά τους.

Η εκδήλωση θα έχει καθαρά εκπαιδευτικό και ψυχαγωγικό χαρακτήρα, και δεν έχει καμία σχέση με αγώνες.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sidobre στις Παρ 29 Αύγ 2003, 16:22:09, 7 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2003, 09:06:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κανόνισες έκπτωση με τον Αντωνίου; Very happy


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2003, 09:17:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω δεν λεω τα κιλα μου.Ντρέπομαι Embarassed


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2003, 09:19:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στροφάτσης (λοξοκοιτώντας τους βαρελοφρωντάτσηδες), 74 κιλά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2003, 09:20:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:
Εγω δεν λεω τα κιλα μου.Ντρέπομαι Embarassed


Χα χα! Ούτε και εγώ!

Οποιος ντρέπεται να πεί τα κιλά του ας μου τα στείλει με ΠΜ! Very happy

Mάκηηηη, στη ίδια κατηγορία παίζουμε και μάλιστα σε περνάω μερικά.... Wink



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2003, 09:49:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα μαστε και μεις εκεί........ Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Beware the kangaroos....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2003, 09:56:38    Θέμα δημοσίευσης: Re: 1o KartChallenge: Kαγκουράτσηδες Vs Στροφάτσηδες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Νομίζατε ότι θα γλυτώνατε ε;

Χα! Εδώ θα φανούνε όλα!!!!



Την Πέμπτη 3 Ιουλίου το απογευματάκι/βραδάκι στην Παλλήνη...

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να δηλώσουν συμμετοχή αναγράφοντας στο Post τους την ομάδα τους (Καγκουράτσηδες ή Στροφάτσηδες) και βέβαια τα κιλά τους.

Η εκδήλωση θα έχει καθαρά εκπαιδευτικό και ψυχαγωγικό χαρακτήρα, και δεν έχει καμμία σχέση με αγώνες.


Παλλήνη ;;; εδώ ειμαστε .. κατσε να δώ τι δουλευω εκείνη τη μερα...
μισο λεπτο...
ψαχνωω...
ψαχνω...
βράδυ!!!
ωραια!!!
θα είμαι εκεί!
για δώσε λεπτομέριες!

A! δηλώνω καγκουράτσης και απο κιλα χμμμ... ας πουμε 85+...με παίρνει ;




Έχει επεξεργασθεί από τον/την DimiP στις Παρ 27 Ιούν 2003, 10:56:20, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2003, 10:06:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν χάνετε τέτοιο γλέντι!!!!!!!
Θα είμαι και εγώ εκεί, παρέα τσε με τσους σύντροφους Καγκουράτσηδες, θα πατήσουμε το κατεστημένο...!!!

Καγκουράρχη Μιχάλη, λέω να ετοιμάσουμε και σημαία με το σήμα μας.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2003, 10:13:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στα όπλα Αδέρφια...!!!!!!

Armed Armed Armed Armed Armed Armed Armed Armed

Υ.Γ. Προς όλους τους απανταχού κάγκουρες....Κυρήσω γενική επιστράτευση....και επαγρύπνηση....Δεν πρέπει να απουσιάζει κανείς...
Στους λιποτάχτες θα επιβληθούν κυρώσεις...... Evil Evil Evil

Υ.Γ. 2 Poison για σένα χτυπάει η καμπάνα.... Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2003, 10:21:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ερε Προεδρε.............Εμεις οι μακρινοι δηλαδη τι θα κανουμε? Crying or Very sad Crying or Very sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2003, 10:24:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Ερε Προεδρε.............Εμεις οι μακρινοι δηλαδη τι θα κανουμε? Crying or Very sad Crying or Very sad



Eσείς να παίξετε στην δική σας παραλία, με τα δικά σας ... κουβαδάκια Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2003, 10:53:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206mike έγραψε:
Υ.Γ. Προς όλους τους απανταχού κάγκουρες....Κυρήσω γενική επιστράτευση....και επαγρύπνηση....Δεν πρέπει να απουσιάζει κανείς...
Στους λιποτάχτες θα επιβληθούν κυρώσεις...... Evil Evil Evil

Υ.Γ. 2 Poison για σένα χτυπάει η καμπάνα.... Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat

ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ (οπως λενε και στην καμπανια των ολυμπιακων αγωνων!) 63 -65κιλα Evil Twisted evil Very happy
τωρα λεω στον ιδιοκτητη για καμια καλυτρερη τιμουλα........... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2003, 11:06:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχώς μέχρι την άλλη Πέμπτη.... μεσολαβεί και Σ-Κ... με μπύρες... ποτάκια... μεζέδες.... και δεν ξέρω από τώρα πόσα κιλά θα είμαι τότε.... Shocked Laughing Laughing Laughing


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2003, 11:16:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να βγω Παλληνη ερχομαι απο Βριλλησια και περναω απ'το σταυρο, αλλα απ'οσο ξερω σημερα θ'αρχισουν να γκρεμιζουν τη γεφυρα οποτε μηπως εχω αποκλεισμενη προσβαση?

Δεν ξερω οριστικα απο τωρα αν θα μαι οκ αλλα μαλλον ναι.. Για ποσα λεφτα να υπολογιζω?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
...... (ΕΦΗ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


......

Ένταξη: 28 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2003, 11:16:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα κοριτσα της παρεας μπορουν να λαβουν μερος στην εκδηλωση σας???
θελω και γω να ερθω...αν με θελετε φυσικα...
οσο για τα κιλα μου...ειμαι χοντρη...οπως ολοι εχετε δει...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2003, 11:24:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαι τα κοριτσάκια και τα κοριτσάκια!!!!

Οσο για την τιμή, θα ενημερώσω σε λίγο (προσπαθώ να δω και τι συμμετοχές υπάρχουν)



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Bloom (Άντα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 Quiksilver 1.4

Ένταξη: 19 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 269
Τόπος: Αθήνα - Φιλοθέη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2003, 11:39:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την ίδια απορία με το Εφάκι είχα κι εγώ αν και πανάσχετη με καρτ και τα σχετικά... Scratch

Όπως και να ΄χει έστω και ως θεατές μας θέλετε εμάς τα κοριτσάκια? Να μαζέυω το Σωματείο μου σιγά-σιγά αν είναι...

... άντε γιατί αν παίρναμε κι εμεις μέρος δε θα ξέραμε και με ποιά πλευρά να ταχθούμε δηλαδή! Laughing Laughing Laughing


smile... and life will pay u back!
**********************
...............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2003, 11:48:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είπα και πριν...

ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ, ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Bloom (Άντα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 Quiksilver 1.4

Ένταξη: 19 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 269
Τόπος: Αθήνα - Φιλοθέη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2003, 11:53:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Smile colors Smile colors Smile colors


smile... and life will pay u back!
**********************
...............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2003, 11:56:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Bloom έγραψε:
...αν και πανάσχετη με καρτ και τα σχετικά... Scratch

Don't worry.....Μια από τα ίδια !!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Επόμενη
Σελίδα 1 από 13

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2763s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on