PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ανακατασκευή/συντήρηση/ευχαριστηση παλαιότερου αυτοκινητου..
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Σεπ 2011, 17:04:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ωραια η εσκορτιά! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2011, 02:06:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ασκορτι λεγεται το εργαλειο Σπυρο! Laughing
Αφου θελετε κλασσικα ξεκινηστε να μαζευετε κανενα 13αρι τωρα που αυτα που απλα στεκονται ειναι στο 1500αρικο. Τα 205 τα χασαμε, σε λιγο καιρο θα χασουμε τα 13αρια και ειναι αυτοκινητα που σημαδεψαν την "αυτοκινητιστικη" 10ετια του '90 στη Χωρα μας.Εδωσαν φθηνη αλλα ποιοτικη οδηγηση σε δρομους και αγωνες!
Φιλος μου στο Αιγιο εκανε ανακατασκευη (ναι κανονικα απο την αρχη) σε 13αρι και περισυ που το ειδα δεν το πιστευα ποσο κουκλακι ειναι!
Στην αγορα υπαρχουν γυρω στο 1500 με 2000, δεν διαφωνω οτι θελουν μαζεματα αλλα οποιος "γκαραζωσει" τωρα ενα τετοιο σε 5 χρονια το πολυ θα εχει ενα πρωτης ταξεως future classic!
Προσωπικα αν βρω καμια ευκαιρια θα το χτυπησω και θα το κοιμησω στο γκαραζ (αφηστε που εχω να αγορασω κατι απο τον Φλεβαρη και νιωθω καπως! Laughing )


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Νοέ 2011, 18:11:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.pistonheads.com/news/default.asp?storyId=24626
Παράθεση:
Myleene Klass wasn't available, but the guys from Dent Wizard have done a sterling job making the Mazda look 10 Years Younger



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Νοέ 2011, 10:44:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://speedhunters.com/archive/2011/11/25/video-roll-gt-gt-restoration-of-a-legendary-porsche.aspx
αφωνος...
η συνεχεια εδω
http://www.youtube.com/watch?v=tU0r99fyD0U&feature=related
κλπ κλπ
εχει καμποσα σχετικα βιντεακια...


info... http://en.wikipedia.org/wiki/Porsche_917 Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
stratos gti 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 gti

Ένταξη: 10 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 215
Τόπος: katw ap to livadi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Νοέ 2011, 23:31:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ax gti...


[IMG=http://img440.imageshack.us/img440/6916/15662417596427116071255.jpg][/IMG]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Ιαν 2012, 09:53:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα παιδες και καλη χρονια.
(το ξερω οτι οταν δει ο Στελιος αυτο το ποστ θα με κραξει Embarassed Very happy )
αλλα εχω μια απορια...

Ψηνομαι να αγορασω αμαξι απο την εποχη των 90΄ς οπου οι επιλογες ποικηλουν και σχεδον ολες τους εχουν κατι ομορφο και "γνησιο" πανω τους Cool


Αλλα.....
τι γινεται με τα ανταλακτικα σε βαθος χρονου?
πχ παω και παιρνω ενα κλειω Ι αρχες του 90
η ενα 5αρακι ή κανα ιντεγκρα type-R ή καμια καλη πισωκουνα (η κατι αναλογο τελως παντων)

Μεχρι ποσα χρονια η εταιρια βγαζει ανταλακτικα?
υπαρχει καποιος νόμος ή ειναι στην διακρητικη ευχαιρια της καθε εταιριας το αν θα βγαζει ανταλακτικα η οχι?

Και αν σταματησουν να βγαινουν ανταλακτικα.
(πχ ρενω 21 τουρμπο 4χ4 )
τοτε τι κανουμε?


Δεδομενο οτι παιρνωντας ενα τετοιο αμαξι θελω και να το κρατησω ην δυνατο "για παντα" οποτε αν παρω ενα σχεδον 20ετιας τωρα
μεχρι ποτε θα μπορω να το συντηρω πριν αναγκαστω να το παροπλησω τελιως??? Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Ιαν 2012, 12:07:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ena 5αρακι το εψηνα πολυ ασχημα...αλλα ψαχνοντας δεν μπορεσα να βρω καποιο που να μην ειναι κανιβαλισμενο η σαπιο

Βεβαια υπαρχει και η σκεψη για κατι τετοιο...



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Ιαν 2012, 18:08:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θαναση γινε λιγο πιο συγκεκριμενος με τα αυτοκινητα που εχεις στο μυαλο σου


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Ιαν 2012, 18:44:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοιτα μεχρι και κατι μηνες πριν που νομιζα οτι θα μενω ελλαδα μονιμα
σκεφτομουνα να δωσω το ημιαιμο μου σαν ανταλαγη και να παρω καποια πισωκουνα...

Τωρα ομως επειδη για τα επομενα μερικα χρονια δεν θα μενω ελλαδα
παρα θα κατεβαινω μονο για διακοπες εχουν ξανα αλλαξει τα πλανα μου...Rolling eyes


και μιας και εχω παρει ηδη αμαξι στη γυναικα μου και μαλιστα ειναι τελιο για τη δουλεια που το θελει, οποτε κλεισαμε το προβλημα που ειχα απο εκει...

ειμαι ειτε στη φαση,
ειτε να παρω μηχανη και να κρατησω το ημιαιμο μου
ειτε να το δωσω για να παρω κατι (κατα προτιμηση) πισωκινητο
ειτε να κρατησω το ημιαιμο και να παρω καποιο γνησιο GTI των 90'ς
το οποιο να το γδυσω και να του ξαναφτιαξω βιδα-βιδα σιγα σιγα μονος μου...

Υπ'οψιν οτι με το που εξοπλισω το γκαραζ μου με τα εργαλεια που θελω
θελω να κατεβασω μοτερ σε οτι εχω διαθεσημο Very happy
οχι τιποτα αλλο, αλλα αρχιζω και σκουριαζω τελευταια μιας και παει πολυς καιρος που ασχοληθηκα με βελτιωση κινητηρα κτλ...

Αλλα αν παρω παλιο αμαξι, σχεδον 20ετιας...
για ποσο καιρο ακομα θα βγαινουν ανταλακτικα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Ιαν 2012, 18:45:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
ena 5αρακι το εψηνα πολυ ασχημα...αλλα ψαχνοντας δεν μπορεσα να βρω καποιο που να μην ειναι κανιβαλισμενο η σαπιο

Βεβαια υπαρχει και η σκεψη για κατι τετοιο...






Γιάννη έχει ο ξαδερφός μου ένα τέτοιο honda.Πλέον είναι σε ξεθωριασμένο κόκκινο χρώμα αλλά μηχανικά είναι σαν να βγήκε τώρα από το εργοστάσιο.... Shocked


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Ιαν 2012, 18:47:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
ena 5αρακι το εψηνα πολυ ασχημα...αλλα ψαχνοντας δεν μπορεσα να βρω καποιο που να μην ειναι κανιβαλισμενο η σαπιο

Βεβαια υπαρχει και η σκεψη για κατι τετοιο...






Νομιζω οτι δυσκολα θα βρεις καποιο που να μην εχει σκουριες...
οχι οτι δεν φτιαχνονται, αλλα σου ανεβαζει το κοστος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Ιαν 2012, 18:59:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To γελιο ειναι οτι ειχα ακριβως το ιδιο απο το 86 ως το 2003 οπου και το εδωσαν οι δικοι μου 300 ευρω...δεν ειχα μυαλο τοτε να το κρατησω.....Και κεινο ειχε λαμαρινοδουλειες αλλα μηχανικα και σαν σασι ηταν απιστευτο...συν το 4αρι σαζμαν που ειχε με ενα λεβιε σαν πυργο θα το ζηλευαν πολλα σπορ quick shift κιβωτια.... Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Ιαν 2012, 19:29:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
συν το 4αρι σαζμαν που ειχε με ενα λεβιε σαν πυργο θα το ζηλευαν πολλα σπορ quick shift κιβωτια.... Twisted evil


το αυτό.... Thumb Left Cool Twisted evil


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιαν 2012, 10:20:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mechanic υπαρχει νομος αποσο ξερω που υποχρεώνει τις εταιριες να συνεχιζουν να βγαζουν ανταλακτικα για ενα αμαξι γαι 25 χρονια..
τωρα ειναι χρονια απο την πρωτη ημερομηνια κυκλοφοριας του μοντελου? ? ειναι απο την ημερομηνια που σταματησε η παραγωγη? αυτο δεν το θυμαμαι....


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιαν 2012, 11:01:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"Ρωτήστε τιμή (Συζητήσιμη)"

Το παραπανω,δεν σε αγχωνει; Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιαν 2012, 12:55:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θανάση, βρίσκεις ένα καλό μηχανουργείο και δεν μένεις ποτέ από ανταλλακτικά Cool Cool Cool


Ή παίρνεις έναν τόρνο στο σπίτι και έκλεισε το θέμα Laughing Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιαν 2012, 14:04:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
Mechanic υπαρχει νομος αποσο ξερω που υποχρεώνει τις εταιριες να συνεχιζουν να βγαζουν ανταλακτικα για ενα αμαξι γαι 25 χρονια..
τωρα ειναι χρονια απο την πρωτη ημερομηνια κυκλοφοριας του μοντελου? ? ειναι απο την ημερομηνια που σταματησε η παραγωγη? αυτο δεν το θυμαμαι....

Δεν ειναι ακριβως ετσι, βασικα η εταιρεια ειναι υποχρεωμενη να προτεινει λυση,η λυση ομως μπορει να κοστιζει πολυ περισσοτερο απο το ανταλλακτικο, πχ εστω οτι εχει χαλασει ενας αισθητηρας στο αυτοκινητο, μπορει να μην εχει η εταιρεια του ιδιου μοντελου αλλα εχει απο αλλο που ειναι ναι μεν ιδιος ο αισθητηρας αλλα διαφερει το καλωδιο και πρεπει να μετατρεψεις την πλεξουδα κλπ κλπ και ανεβαινει πολυ το κοστος.
Aνεξαρτητα απο αυτο,οσο πιο δημοφιλες ειναι το μοντελο τοσο πιο ευκολα βρισκεις πραγματα, ειτε μεταχειρισμενα ειτε reproduction.
πχ για ενα 13αρι που δεν υπαρχει περιπτωση να μην βρισκεις πραγματα στο μελλον, ειναι δημοφιλες αυτοκινητο ειναι future classic και σιγουρα θα παραχθουν και στο μελλον ανταλλακτικα απο εταιρειες παραγωγης ανταλλακτικων.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιαν 2012, 16:07:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θαναση παρομοιως εχω και εγω εχω μια αναλογη λοξα αλλα για διαφορους παραγοντες δεν τα εχω καταφερει ακομα.
Ενας πολυ σημαντικος ρολος που λατρευω την S1 καροτσα του 106 ειναι ακριβως αυτος...

Στο θεμα μας, τα ανταλλακτικα ειναι πολυ σημαντικο.
Πχ ειχα μεχρι προτινος ενα Ford Cortina IV διπορτο του '78 (μου το εκλεψαν κατα την τελευταια απουσια μου) και για να βρεις αξιολογα πραγματα ηταν μεγαλο πακετο.
Θελει πολλες ωρες στο ιντερνετ ,ανελλιπως , κυριως για να βρεις κατι αξιολογο, σε καλη τιμη.

Στην χρονολογια που ζητας εσυ ειναι ακομα αρκετα ευκολο να βρεις αυτο που θες σε καποια καλη κατασταση, και να "καβατζωσεις" και ενα δευτερο για ανταλλακτικα. Αυτος ειναι και ο λογος που κρατουσα και εγω τις καροτσες μου.
Απλα χρειαζεσαι χωρο, που ειναι σχεδον το κυριοτερο απο ολα..
Και το καλο ειναι οτι σε αυτα τα αμαξια ξερεις που εχουν αδυναμια, οποτε μπορεις να προετοιμαστεις και αναλογα για το μελλον .

Παντως πιστευω οτι μεχρι να το ανακατασκευασεις ( 2...3 χρονια..?...) θα υπαρχει σχετικη ευχερεια ανταλλακτικων και λογικα επειδη θα εισαι εξωτερικο θα υπαρχουν και αρκετα λογικες τιμες και διαθεσιμοτητα .

Απλα επειδη βλεπω οτι συχνα αλλαζεις τοπο διαμονης, τι θα γινει αμα θελησεις να ξανα μετακομισεις ..... γιατι το σπορ πιανει χωρο....

Α.... και δεν πρεπει να ειναι το μοναδικο σου αμαξι γιατι .... τα τριποδα δεν σε πανε στην δουλεια! Confused

Παντως εχω και ενα θεμα.... τον τελευταιο καιρο ψαχνω πολυ το νετ... και μπορω να πω με σιγουρια οτι τα S1 106 αρχιζουν και λιγοστευουν αποτομα.. ΠΟΛΥ!! Crying or Very sad
Ανεβοκατεβαινω στην εθνικη και βλεπω συνεχεια τρεϊλερ γεματα με αμαξια για ανακυκλωση, και παντα μα παντα εχουν 2-3 106 S1... και γενικα των '90... NodNo NodNo

Θελω να παω μια μαντροτσαρκα να δω τι παιζει.... λογικα θα ειναι γεματα...


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιαν 2012, 18:12:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σχετικα με τις πινακιδες παλαιου ξερουμε τι υσχυει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιαν 2012, 18:14:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Σχετικα με τις πινακιδες παλαιου ξερουμε τι υσχυει?

Απο 30 ετηκαι πανω βγαζεις κανονικα πινακιδες αν πληρει το αυτοκινητο τις προυποθεσεις, εννοειται δεν το κυκλοφορεις καθημερινα με αυτες.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3679s (PHP: 90% - SQL: 10%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on