PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 - bucket με προεντατηρες (ζωνες)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Οκτ 2009, 22:59:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nαι βρε...τραβαει πισω και μετα χαλαρωνει πιο πολυ αποτι πριν...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
yokagyla (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 kid μετατροπη Gti=τραβέλι

Ένταξη: 06 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 224

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Οκτ 2009, 15:13:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

yokagyla έγραψε:
κατι ακομα γιατι δεν ειμαι σιγουρος. ο προεντατηρας, το εγκεφαλακι του αεροσακου και το τιμονι κανουν την δουλεια την δυσκολη στιγμη . ετσι? αυτα τα 3 χρειαζομαι ? δεν μεσολαβεί κατι αλλο ?

nobody ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
lipotaktis (thanos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


"Peugeot 206 1.4 (8v) XS (2000)&

Ένταξη: 03 Φεβ 2010
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Ιούλ 2010, 03:34:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια καλημερα θα ηθελα να κανω μερικες ερωτισεις..οποιος μπορει να με βοηθησει ας απαντησει αμεσα παρακαλω γιατι αυριο θελω να περασω το μπακετ...λοιπον εχω ενα 206 και αγορασα ενα μπακετ κουβα η οπως τ λετε εδω τελαρο μεταχειρισμενο χθες..ειχα καποιες συζητησεις με φιλους μου που εχουν μαγαζια με ταπετσαριες αυτοκινητων και μου ειπαν οτι αυτα για βασεις και σιδιροδρομους οσον αναφορα το 206 ειναι μπαρουφες για να κλεβουν τον κοσμακη...βγαλαμε χθες τ εργοστασιακο καθισμα για να δω πως θα μπορεσω να κουμπωσω τον κουβα...ο κουβας εχει 4 τρυπες για βιδες απο κατω και οπως ειδαμε οτι επειδη ειναι πιο πλατυ το εργοστασιακο και ο κουβας δν ακουμπαει πανω στα μπρατσα του σιδιροδρομου...θα βγαλουμε 4 λαμακια ποιο μεσα (ετσι κανουν οι περισσοτεροι απο οτι μου ειπαν)(η δουλεια αυτη θα γινει σε μηχανουργειο)..με 2 τρυπες το καθε λαμακι μια θα κουμπωνει στην τρυπα του σιδιροδρομου και μια πανω στον κουβα..ετσι θα εφαρμοσει μια χαρα το μπακετ το οποιο οπως ξερετε δν ειναι σπαστο και απο οτι καταλαβα δν θα μετακινηται μπρος πισω..θα τ βαλω εκει που με βολευει και τελος..τωρα σχετικα με τις ζωνες τα εργοστασιακα εχουν την βλακεια αυτην που κουμπωνει ενσωματωμενο στ καθισμα..λογικα μεχρι να παρω ζωνες μπακετ θα την κουμπωνω στον συνοδικο την εργοστασιακη ζωνη..και απλα δν θα φοραει ζωνη ο συνοδηγος..(μπουαχαχα 250 ε σε μενα και 300κατι στον συνοδηγο εγραψαν φιλους μου προσφατα)..οσον αναφορα τους αεροσακους...το δικο μου νομιζω εχει μονο στο τιμονι του οδηγου...μπορει να επηρεαστει αυτος απο την αλαγη καθισματος?και αν ναι πως συμβαινει αυτο και τι μπορω ν κανω για αυτο?(οποιος ξερει ας μ ενιμερωσει ποσους και που αεροσακους εχει εχω ενα 206 XS 1400cc 8v μοντελο τελος του '99) τι ειναι ο προεντατήρας? και που ακριβως βρισκεται? πουλαει κανεις ζωνες μπακετ?ποσο μπορω να τις βρω μεταχηρισμενες? και που να ψαξω?...σορυ αν σας ζαλισα λιγο αλλα μ καιει τ θεματακι..ευχαριστω προκαταβολικα..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιούλ 2010, 20:44:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για να δουλέψει ο αερόσακος χρειάζεσαι τους προεντατήρες. Βγαίνουν απο το εργοστασιακό κάθισμα και τοποθετούνται στο μπακετ. Υπολόγισε οτι η εργοστασιακή ζώνη, σε κούβα μάλιστα μάλλον δεν θα είναι λειτουργική μιας και δεν εφάπτεται πλήρως με το σώμα σου αλλά και με τα φτερά του καθισμάτος. Για να μην σε γράψουνε είσαι οκ, για την ασφαλεία σου δεν νομίζω. Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,098s (PHP: 70% - SQL: 30%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on