PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 - bucket με προεντατηρες (ζωνες)
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
yokagyla (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 kid μετατροπη Gti=τραβέλι

Ένταξη: 06 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 224

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Οκτ 2009, 21:55:40    Θέμα δημοσίευσης: 106 - bucket με προεντατηρες (ζωνες) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχει καταφερει κανεις να κρατησει τον αεροσακο με bucket καθισματα? με ενδιαφερει πολυ να βαλω τους προεντατηρες , το τιμονι με τον αεροσακο.(+ συνοδηγου και πλευρικους αν γινεται) ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
yokagyla (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 kid μετατροπη Gti=τραβέλι

Ένταξη: 06 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 224

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 07:21:44    Θέμα δημοσίευσης: Re: 106 - bucket με προεντατηρες (ζωνες) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πειτε μου οτι ολοι οσοι εχετε bucket , εχετε απενεργοποιήσει τους αεροσακους και δεν σας νοιαζει να τους φτιαξετε. ειναι δυνατον?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 07:32:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το να κρατήσεις το εργοσταστιακό τιμόνι με τον αερόσακο δεν έχει να κάνει σε καμία περίπτωση με την τοποθέτηση aftermarket-καθίσματος.

Προσωπικά επειδή έχω τοποθετήσει και άλλο τιμόνι, αναγκαστικά χάνεις και τον αερόσακο. Αλλά τον προεντατήρα τον έχω τοποθετήσει κανονικά.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
yokagyla (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 kid μετατροπη Gti=τραβέλι

Ένταξη: 06 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 224

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 07:45:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
Το να κρατήσεις το εργοσταστιακό τιμόνι με τον αερόσακο δεν έχει να κάνει σε καμία περίπτωση με την τοποθέτηση aftermarket-καθίσματος.

Προσωπικά επειδή έχω τοποθετήσει και άλλο τιμόνι, αναγκαστικά χάνεις και τον αερόσακο. Αλλά τον προεντατήρα τον έχω τοποθετήσει κανονικά.

πως δεν εχει να κανει??? αφου οι προεντατηρες βρισκονται επανω στα μαμα καθισματα εγω στα sparco πως θα τους βαλω? εσυ εχεις καταφερει να κρατησεις τους προεντατηρες με aftermarket καθισμα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 07:53:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

yokagyla έγραψε:
εσυ εχεις καταφερει να κρατησεις τους προεντατηρες με aftermarket καθισμα?
Όπως σου έγραψα παραπάνω ναι. Έχω bucket με προεντατήρα κανονικά. Για φωτό το απόγευμα.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 08:59:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπάρχει χώρος και για τον προεντατήρα στο πλάι του καθίσματος (μεταξύ καθίσματος και χειροφρένου). Απλά, μην περιμένεις να μπει μαζί με το πλαστικό του κάλυμα, θα φαίνεται. Θα δεις φωτό του Γιώργου.

Γιώργο, εισαι 1000% σίγουρος ότι θα ενεργοποιηθεί ο προεντατήρας όταν χρειαστεί (αχρείαστος να 'ναι) δεδομένης της αντίστασης που έχεις βάλει στο τιμόνι?


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 09:22:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Γιώργο, εισαι 1000% σίγουρος ότι θα ενεργοποιηθεί ο προεντατήρας όταν χρειαστεί (αχρείαστος να 'ναι) δεδομένης της αντίστασης που έχεις βάλει στο τιμόνι?
Θεωρώ πως ναι. Γιατί στην ουσία διαβάζει ότι και καλά υπάρχει αερόσακος. Ελπίζω να μην χρειαστεί ποτέ να το μάθω.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
yokagyla (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 kid μετατροπη Gti=τραβέλι

Ένταξη: 06 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 224

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 17:22:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελειαααααααααααα... Very happy Very happy Very happy
περιμενω φωτο και χιλια ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 18:43:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To πρώτο που πρέπει να κάνεις είναι να βρεις μία καλή σιδηρογωνιά(2-3mm πάχος καλή είναι) και μετά της κάνεις τρύπες για να έχεις πολλές επιλιγές στην θέση του κουμπώματος της ζώνης.





3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
yokagyla (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 kid μετατροπη Gti=τραβέλι

Ένταξη: 06 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 224

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 20:56:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σουπερ πατεντα george. bravo . Very happy 2 διευκρινίσεις στην 6η pic :

α)οι τρυπες της σιδηρογωνιας ειναι επανω στις τρυπες της βασης του καθισματος?
β) τα 2 παξιμαδια ειναι περαστα κατω απο την βαση του καθισματος και σφυγγουν με την βαση? το λεω γιατι εχω την εντυπωση οτι κατω απο τις τρυπες της βασης δεν εχει κενο αλλα ειναι το πατωμα.
γ) υπαρχει μια τριχα στην βιδα τορξ. αν εχεις τριχοπτωση παρε dercos ειναι πολυ καλα ( αστειευομαι Razz )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 21:05:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

yokagyla έγραψε:
α)οι τρυπες της σιδηρογωνιας ειναι επανω στις τρυπες της βασης του καθισματος?

Ναί είναι μετρημένες για να κάθονται στις τρύπες του τελάρου

yokagyla έγραψε:
β) τα 2 παξιμαδια ειναι περαστα κατω απο την βαση του καθισματος και σφυγγουν με την βαση? το λεω γιατι εχω την εντυπωση οτι κατω απο τις τρυπες της βασης δεν εχει κενο αλλα ειναι το πατωμα.

Ναι είναι περαστά. Από κάτο υπάρχει η μοκέτα και κάτω από αυτήν κετσές. Οπότε άμα βρεις κοντή βίδα δεν θα έχεις πρόβλημα, χωράει.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
yokagyla (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 kid μετατροπη Gti=τραβέλι

Ένταξη: 06 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 224

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Οκτ 2009, 14:15:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κατι ακομα γιατι δεν ειμαι σιγουρος. ο προεντατηρας, το εγκεφαλακι του αεροσακου και το τιμονι κανουν την δουλεια την δυσκολη στιγμη . ετσι? δεν μεσολαβεί κατι αλλο (π.χ εγκεφαλος κλπ.).
+ γιατι εχουν και προεντατηρα συνοδηγου απο την στιγμη που δεν εχει αεροσακο συνοδηγου?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
rod.runner (Θοδωρής)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 1.6 (16V) Rallye (1998)

Ένταξη: 02 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 17

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Οκτ 2009, 16:48:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα!
Διαβάζω το θέμα και έχω προβληματιστεί...
Ποια είναι η δουλεία του προεντατήρα;
Επηρεάζει σε κάτι αν δεν υπάρχει; (δεν υπάρχει αερόσακος)



www.pjnikas.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Οκτ 2009, 17:07:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

rod.runner έγραψε:
Καλησπέρα!
Διαβάζω το θέμα και έχω προβληματιστεί...
Ποια είναι η δουλεία του προεντατήρα;
Επηρεάζει σε κάτι αν δεν υπάρχει; (δεν υπάρχει αερόσακος)


Η δουλεια του προεντατηρα ειναι να σφιγγει τη ζωνη ωστε να μη "προλαβει" το σωμα να μετακινηθει προς τα μπροστα κατα τη συγκρουση,για να καταλαβεις πως δουλευει,αυτο που κανει οταν πυροδοτηθει ειναι να τραβηξει την αγκραφα(με το κοκκινο κουμπι) που πιανει η ζωνη προς τα πισω.Τωρα τι εννοεις δεν υπαρχει αεροσακος,δεν εχει το δικο σου απ'τη μανα του ή τον εχεις βγαλει; Ρωταω γιατι και οι εκδοσεις χωρις αεροσακο ειχαν τετοιους προεντατηρες.
Υ.Γ Ωραιο το πεζακι στην υπογραφη σου!
Υ.Γ2 Βλεπω εχεις και μπακετ καθισμα,και θελω να μπου πεις,η βαση του καθισματος που βιδωνει; Στις τρυπες του εργοστασιακου καθισματος ή πρεπει να κανεις τρυπες εκ νεου; Και ποσο κοστιζει μια βαση; Ρωτησα στο ηδη υπαρχον τοπικ http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=2383&start=440 αλλα απ'οτι φαινεται κανεις δε θελει να απαντησει!
Σορυ για τα οφ τοπικ Embarassed


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
rod.runner (Θοδωρής)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 1.6 (16V) Rallye (1998)

Ένταξη: 02 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 17

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Οκτ 2009, 17:50:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το πεζουδάκι στην υπογραφή είναι το hobby μου και σε ευχαριστώ!
Και εγώ έτσι ξέρω για τον προεντατήρα, απλώς τα παιδιά μπλέκουν και τον αερόσακο!
Δεν είχε αερόσακο από την μάνα του.
Δηλαδή εγώ «κινδυνεύω» που δεν έχω βάλει τον προεντατήρα;
Η βάση μου (OMP) βιδώνει στις υπάρχον εργοστασιακές τρύπες. Το οποίο είναι και λογικό μιας και είναι άλλη για κάθε αμάξι.
Χοντρικά, για βάση με 70€ έχεις καθαρίσει και άλλα 60€ για το σιδηρόδρομο (αν και εγώ δεν τον χρειάστηκα).



www.pjnikas.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Οκτ 2009, 18:05:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

rod.runner έγραψε:
Το πεζουδάκι στην υπογραφή είναι το hobby μου και σε ευχαριστώ!
Και εγώ έτσι ξέρω για τον προεντατήρα, απλώς τα παιδιά μπλέκουν και τον αερόσακο!
Δεν είχε αερόσακο από την μάνα του.
Δηλαδή εγώ «κινδυνεύω» που δεν έχω βάλει τον προεντατήρα;
Η βάση μου (OMP) βιδώνει στις υπάρχον εργοστασιακές τρύπες. Το οποίο είναι και λογικό μιας και είναι άλλη για κάθε αμάξι.
Χοντρικά, για βάση με 70€ έχεις καθαρίσει και άλλα 60€ για το σιδηρόδρομο (αν και εγώ δεν τον χρειάστηκα).

Αν εχεις βαλει ζωνες τριων και πανω σημειων δε νομιζω πως κινδυνευεις,αλλα και τις εργοστασιακες να εχεις χωρις προεντατηρα παλι δε νομιζω να κινδυνευεις και τοσο,απλα χανουν λιγο σε αποτελεσματικοτητα δε νομιζω να γινονται επικινδυνες,αυτα απο εμενα Smile Σε ευχαριστω και για την απαντηση Very happy


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
rod.runner (Θοδωρής)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 1.6 (16V) Rallye (1998)

Ένταξη: 02 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 17

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Οκτ 2009, 18:28:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν έχω βάλει ζώνες πολλών σημείων (ακόμα.. Confused ), είμαι με την εργοστασιακή και για αγκράφα έχω πάρει τη μία από τις τρεις που είχε πίσω!



www.pjnikas.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
anestis_106 (ANESTIS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 106 1.4 (8V) XT (2000)

Ένταξη: 28 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 26
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Οκτ 2009, 19:42:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πριν από χρόνια είχα βάλει τα cobra daytona. Στις βάσεις τους είχαν θέση για τον προεντατήρα της ζώνης. Το μόνο πρόβλημα ήταν ότι δεν έμπαινε πια το πλαστικό καπάκι που καλύπτει τον προεντατήρα και είναι εμφανής.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Οκτ 2009, 20:59:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λιγο πιο επικυνδηνο ειναι γιατι σε περιπτωση συγκρουσης ο προεντατηρας ελευθερωνει σιγαα σιγα ενα κοματακι της ζωνης ωστε να μην παει ολη η δυναμη στο στρενο και στην κλειδα (εκει που περναει η διαγωνιος της ζωνης...)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Οκτ 2009, 21:59:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Xmmmm...

Aυτό που λες δεν γίνεται από τον προεντατήρα (ο οποίος σφίγγει) αλλά από το ράουλο της ζώνης.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1483s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on