PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αναζητώ νέο καλό συνεργείο Peugeot
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιαν 2014, 13:06:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη εχω δει πολλά, ο διακριβωτης που θα ελεγξει το μηχανημα, ειναι απο ιδιωτικη εταιρια, και πληρωνεται απο το ΚΤΕΟ (μιλαω για τα ιδιωτικά). Υπαρχει περιπτωση, να "ρυθμισει" το μηχανημα, να διαβαζει πιο ευνοικά προς τον πελατη, ωστε οι πελατες να ειναι πιο ικανοποιημένοι, ή λιγότερο γκρινιάρηδες για την περιπτωση που ειναι εκτός ορίων!



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
panitos 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 07 Φεβ 2010
Δημοσιεύσεις: 12

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Ιαν 2014, 19:25:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eναν τιμιο μαστορα για Γαλλικα θα ηθελα και γω να μου προτεινει καποιος περιοχες Περιστερι Σεπολια Κεντρο αθηνας εκει γυρω.Ψαχνω καιρο δεν εχω βρει κατι και έχω αντιστοιχα προβληματα με τον φιλο πιο πανω.Οποιος θελει ας στελει pm ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιαν 2014, 09:56:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ αναζητώ ένα συνεργείο με διαγνωστικό της peugeot!

πήρα ένα yatour για το αυτοκίνητο (207) http://www.yatourcarkits.com/peugeot-rd4-usbsdaux-mp3-interface-adapter-yatour-ytm06-p-147.html
έμαθα λοιπόν ότι πρέπει να ενεργοποιηθεί στη BSI "η σιντιέρα" κτλ κτλ
δηλαδή χρειάζεται επισημο διαγνωστικό της Peugeot.

έχω πάει σε 2 επίσημα της Peugeot, και κανένας δε δέχεται να το κάνει. Sad

έχετε κάτι στα υπ'όψιν; κάποιον άνθρωπο με κατανόηση; Laughing

(αν κάποιος έχει τη γνώση και τον απαραίτητο εξοπλισμό εκτός συνεργείου ευχαριστως θα τον προτιμήσω)
ευχαριστω Cool



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιαν 2014, 20:42:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σιγά την ιστορία. Πήγαινε στον Αρβανίτη στην Λ.Ειρήνης στη Πεύκη και πεστου να μπει στην BSI να το ενεργοποιήσει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannak (Γιάννης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 10 Φεβ 2014
Δημοσιεύσεις: 58

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Φεβ 2014, 21:30:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Σιγά την ιστορία. Πήγαινε στον Αρβανίτη στην Λ.Ειρήνης στη Πεύκη και πεστου να μπει στην BSI να το ενεργοποιήσει.


Να κανω μια ερώτηση, μιας και ενδιαφέρομαι και εγω για συνεργειο σε αυτην την περιοχή, ο Αρβανίτης είναι αξιοπιστος - οικονομικός - καλος μάστορας? έχει κάποιος προσωπική άποψη?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Φεβ 2014, 08:38:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα συνεργεία στην περιοχή δεν είναι και πολλά ώστε να μπορεί κάποιος να επιλέξει. Ο Αρβανίτης από την άλλη δεν είναι ένας. Αδέλφια είναι και έχουν και κάποιους μηχανικούς πολλά χρόνια. Έχουν τεχνογνωσία, έχουν διάθεση αλλά δεν θέλουν να ξεφεύγουν και πολύ από αυτά που ορίζει η κεντρική αντιπροσωπεία. Από τιμές θα έλεγα ότι είναι νορμάλ. Ούτε φτηνοί, ούτε και ακριβοί. Το καλό είναι ότι άνετα δέχονται να τους πας δικά σου λάδια και τα υπόλοιπα αναλώσιμα ώστε να γλυτώσεις αρκετά φράγκα.

Εγώ πάντως κάποιο παράπονο από τα 5 ετήσια service που έχω κάνει σε αυτούς δεν είχα κάποιο θέμα. Ωστόσο έχω ελάχιστα χιλιόμετρα και δεν μου έχει τύχει κάτι στο αυτοκίνητο ώστε να αντιμετωπίζω κάποια ιδιαίτερη περίπτωση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannak (Γιάννης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 10 Φεβ 2014
Δημοσιεύσεις: 58

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Φεβ 2014, 13:23:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αααα, οκ, ευχαριστω για τις διευκρινήσεις!! Να ρωτησω μήπως κάποιος γνωρίζει αν το 206 cc το 1,6 του 2007 βγαζει προβλήματα? αν έχει βγάλει κάτι στάνταρ ας πούμε?? Ρωτάω γτ κοιταω να το πάρω...αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος, θα του ήμουν ευγνώμων!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Maria19 (Maria)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Ιαν 2016
Δημοσιεύσεις: 6

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Απρ 2018, 15:45:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

giati toso xalia ta eksousiodotimena sinergia piga gia kalitera kai vgika me ilektrokolimeno kai sakatemeno aytokinito iparxei kapoia grammi gia parapona ksereis kaneis?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Απρ 2018, 08:25:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1)με ελληνικους χαρακτηρες πλιζ γιατι στραβωθηκαμε

2)Μη γενικευουμε οτι ολα ειναι χαλια γιατι υπαρχουν εργαζομενοι εκει που πραγματικα δουλευουν και παρεχουν υπηρεσιες επιπεδου

3)Μπορεις στο συνεργειο που πηγες να ζητησεις καποιον υπευθηνο και να εξηγησεις οτι εχεις παραπονα. Καλο ειναι να του δειξεις ενα γραπτο χαρτι απο εσενα με οτι νομιζεις οτι χαλασαν. Αν δε σου απαντησει τοτε μπορεις ειτε να τηλ ειτε μεηλ στη κεντρικη αντιπροσωπεια 2106700000 αν και αυτοι σε γραψουν τοτε επικοινωνησε με Γαλλια

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Τμήμα εξυπηρέτησης πελατών

Έδρα:

75 Avenue de la Grande Armee

75116 CEDEX

PARIS

FRANCE



ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

AIGLON A.E

Λεωφόρος Κηφισίας 240-242

Χαλάνδρι Αττικής


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Maria19 (Maria)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Ιαν 2016
Δημοσιεύσεις: 6

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Απρ 2018, 23:05:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευχαριστω πολυ θα το ψαξω πρώτα... απλα απο παντου ακουω οτι τα εξουδιοδοτημενα χρησιμοποιουν οτι πιο κατοτατο και ποιθοτητα υπαρχει για να μειωνουν το κοστος και δεν μιλαω μονο για peugot και το επιβεβαιωσα αλλα ζητας αλλα σου παρεχουν, σιγουρα δεν ισχυει για ολους. ευχαριστω και παλι για το τηλεφωνο!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάρ 2020, 20:27:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας!
Κάποια άποψη για το συνεργείο TECOCAR ΖΑΡΜΠΙΝΗ στην Κατεχάκη έχει κανείς;

Ψάχνω συνεργείο που να είναι ανοιχτό και Σαββάτο για το 206 μου... Embarassed

Περιοχές: Χαλάνδρι, Χολαργός, Αγία Παρασκευή, Ψυχικό και γενικά κάπου κοντά στο Χαλάνδρι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
unclenontas (nontas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 1.1 XN (1999)

Ένταξη: 31 Δεκ 2016
Δημοσιεύσεις: 39

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Μάρ 2020, 18:35:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Γεια σας!
Κάποια άποψη για το συνεργείο TECOCAR ΖΑΡΜΠΙΝΗ στην Κατεχάκη έχει κανείς;

Ψάχνω συνεργείο που να είναι ανοιχτό και Σαββάτο για το 206 μου... Embarassed

Περιοχές: Χαλάνδρι, Χολαργός, Αγία Παρασκευή, Ψυχικό και γενικά κάπου κοντά στο Χαλάνδρι.

Παντού είσαι ρε Vini!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Μάρ 2020, 19:22:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χα!χα!... Έλα ρε! Είσαι και εδώ;;;;;;;;; Laughing Laughing

Εγώ εδώ είμαι από τα γεννητούρια... Laughing Laughing

Νώντα σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Μάρ 2020, 20:12:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Γεια σας!
Κάποια άποψη για το συνεργείο TECOCAR ΖΑΡΜΠΙΝΗ στην Κατεχάκη έχει κανείς;

Ψάχνω συνεργείο που να είναι ανοιχτό και Σαββάτο για το 206 μου... Embarassed

....


απλα σου θυμιζω πως το 206 εχει κλεισει αισιως 4 πενταετιες !!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Μάρ 2020, 20:23:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To βλέπω ότι το έχεις ακόμη. Το παντρεύτηκες, πάει και τελείωσε... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Μάρ 2020, 20:55:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
To βλέπω ότι το έχεις ακόμη. Το παντρεύτηκες, πάει και τελείωσε... Laughing


μα για σενα λεω. εγω το εδωσα πριν 2 χρονια


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Μάρ 2020, 12:01:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ουπς! μπερδεύτηκα! Νόμιζα ότι το είχες ακόμη.

Εγώ γύρισα πίσω στο 2002 και αγόρασα ένα 206 1.1 XR για επαγγελματικούς λόγους. Οπότε καθημερινά πέρα/δώθε στην Αττική με το "νέο" μου 206... Laughing

Έπεσα πάνω σε ένα καλομεταχειρισμένο και το άρπαξα με συνοπτικές διαδικασίες... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
soundplay (ΝΙΚΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 305 1.6 DIESEL (2015)

Ένταξη: 02 Ιούν 2020
Δημοσιεύσεις: 1
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Ιούν 2020, 15:24:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επειδή απόκτησα ένα μεταχειρισμένο 308 πετρέλαιο ψάχνω για κάποιο αξιόπιστο συνεργείο, που να ξέρει από peugeot και να μην χρειάζεται να πληρώσω τα μαλιοκέφαλα μου.έχετε να προτείνεται κάποιο; δεν με νοιάζει η περιοχή,αρκεί να γίνει σωστή δουλειά


ΝΙΚΟΣ ΠΑΛΑΙΟΜΟΔΙΤΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Ιούν 2020, 19:10:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικόλα έχεις PM... Wink

υ.γ. καλοτάξιδο το 308!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
EL308 (Minoas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 20 Μάϊ 2021
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάϊ 2021, 10:38:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιας και τα 4 δωρεάν σέρβις τελείωσαν, είμαι στην αναζήτηση νεόυ συνεργείου, μιας και από το προηγούμενο δεν έμεινα ικανοποιημένος.
Γνωρίζετε κάποιον αξιόπιστο στα Βόρεια ή Νότια προάστια?
Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1316s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on