PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Aνάρτηση Peugeot Sport για 207
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Οκτ 2009, 16:43:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:


Σημειώνω πώς τα πράγματα είναι βάσει λογικής της Peugeot Sport ανάρτησης για το 206, όπου δεν σε χρεώνουν για βίδες παξιμάδια κλπ.

Στην χειρότερη περίπτωση, να χρειαστείτε άλλα 200 ευρώ (το πολύ) για ψιλικά, αν και δεν το νομίζω


Εδω κανεις λαθος σταυρες,μιας και ΟΤΙ χρειαζεται για να τοποθετηθει,πωλειται στο καταλογο.

Οποτε οτι τιμή βγει απτο νετ,αυτη ειναι και μονο αυτη.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Οκτ 2009, 16:52:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι ρε οκ

νταξ

έγινε



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Οκτ 2009, 16:53:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Ναι ρε οκ

νταξ

έγινε


αε ρε βλαξ...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Οκτ 2009, 19:08:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sotos27 έγραψε:
παιδια δεν ξερω αναλυτικα ο μηχανικοσ μου το ειπε.πηγα το αμαξι για service και μου ειπε σου εχο την μικρη με 1200 και την μεγαλη την ρυθμιζομενη με 2500 κοντα.δεν ασχοληθηκα πολυ γιατι ειναι peugeot sport.τωρα στην πραξη θα δειξει.δεν ρωτησα απο που την παραγγειλε.ειμαι εκτοσ αθηνασ αυριο παο και θα παω εκει και θα ενημερωσω το site


αντε ρε φιλε μας να δουμε αντε....εχεις ανοιξει πολεμο με τις τιμες εδω στο θεμα μας....μακαρι να βγεις μαγκας με την τιμη αυτη και ολοι οι υπολοιποι επισης...
αλλα συμφωνα με τους σχετικους του θεματος λιγακι δυσκολο το βλεπω!!!
μακαρι παντως!!! Wink Wink Wink Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Οκτ 2009, 19:18:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
Steve έγραψε:


Σημειώνω πώς τα πράγματα είναι βάσει λογικής της Peugeot Sport ανάρτησης για το 206, όπου δεν σε χρεώνουν για βίδες παξιμάδια κλπ.

Στην χειρότερη περίπτωση, να χρειαστείτε άλλα 200 ευρώ (το πολύ) για ψιλικά, αν και δεν το νομίζω


Εδω κανεις λαθος σταυρες,μιας και ΟΤΙ χρειαζεται για να τοποθετηθει,πωλειται στο καταλογο.

Οποτε οτι τιμή βγει απτο νετ,αυτη ειναι και μονο αυτη.


ωραια.....εχουμε λοιπον τελικη τιμη απο τον steve ""2013 eyrw" και απο τον memsound ""2420 ευρω "" ωραια?πολυ ωραια....αντε παιδια βαλτε την να μας πειτε....
Wink Wink Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Οκτ 2009, 19:40:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ εξήγησα την λογική μου ότι τα απαραίτητα (κατ' εμέ) κομμάτια για να την απαρτήσουν, είναι αυτά που ανέφερα.

Τα υπόλοιπα πιθανότατα να είναι αναλώσιμα που σημαίνει (κατ' εμέ πάλι) ότι είναι και "επισκευάσιμη" με κάποιο τρόπο! Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Οκτ 2009, 20:22:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συζητουσα με Προφ...
Το περιφημο μπαλακι των 150Ε(δεν θυμαμαι ακριβως) ειναι μπιλια για αυτο και κοστιζει τοσο.
Γενικα και ο Βασιλης ειπε οτι καλυτερα να αποφυγετε να βαλετε ολο το σετ καθως οι μπιλιες θα δωσουν πολυ απολυτο χαρακτηρα και αμα βρεθειτε σε συνθηκες μετριας ή κακης προσφυσης,θα βρεθειτε στο απεναντι πεζοδρομιο,οποτε καλυτερα να κανετε μια δοκιμη χωρις αυτα,με τα εργστασιακα top mount και εναλλακτικα μια μεταλλικη πλακα απο την κατω πλευρα του θολου προκειμενου να μην βγει κανενα αμορτισερ απο το καπω. Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Οκτ 2009, 20:24:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στελιο τετοιες χλαπες εδινε και 106 και 206 αν θυμαμαι καλα και ηταν για οδηγηση χωμα. δε θυμαμαι κανενα ασφαλτο να επαθε κατι...
αμα τα βγαλεις ολα αυτα εξω πεφτουμε στο 1600αρι που εγραψα οποτε ειναι οριακα ανεκτη η τιμη της αν σκεφτεις και εξτρα εκπτωση κονδωρα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Οκτ 2009, 21:27:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Συζητουσα με Προφ...
Το περιφημο μπαλακι των 150Ε(δεν θυμαμαι ακριβως) ειναι μπιλια για αυτο και κοστιζει τοσο.
Γενικα και ο Βασιλης ειπε οτι καλυτερα να αποφυγετε να βαλετε ολο το σετ καθως οι μπιλιες θα δωσουν πολυ απολυτο χαρακτηρα και αμα βρεθειτε σε συνθηκες μετριας ή κακης προσφυσης,θα βρεθειτε στο απεναντι πεζοδρομιο,οποτε καλυτερα να κανετε μια δοκιμη χωρις αυτα,με τα εργστασιακα top mount και εναλλακτικα μια μεταλλικη πλακα απο την κατω πλευρα του θολου προκειμενου να μην βγει κανενα αμορτισερ απο το καπω. Confused


Αντε μπραβο....

volvos έγραψε:
στελιο τετοιες χλαπες εδινε και 106 και 206 αν θυμαμαι καλα και ηταν για οδηγηση χωμα. δε θυμαμαι κανενα ασφαλτο να επαθε κατι...
αμα τα βγαλεις ολα αυτα εξω πεφτουμε στο 1600αρι που εγραψα οποτε ειναι οριακα ανεκτη η τιμη της αν σκεφτεις και εξτρα εκπτωση κονδωρα


Αντε να χαρω... Laughing Laughing


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Οκτ 2009, 21:56:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
στελιο τετοιες χλαπες εδινε και 106 και 206 αν θυμαμαι καλα και ηταν για οδηγηση χωμα. δε θυμαμαι κανενα ασφαλτο να επαθε κατι..


οι χλαπες ουσιαστικα ειναι για να κολληθει το κλουβι,κοντα σ'αυτο,ενισχυε και τους θολους.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Οκτ 2009, 09:04:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι χλαπες στο 106 ηταν,οπως πολυ σωστα ειπε ο Σταυρος,για να ενισχυουν θολο μιας και στο 106 περιμετρικα απο το top mount η λαμαρινα ειναι πολυ λεπτη.
Οσο αφορα την αντοχη,ξερω καποια παραδειγματακια που το αμορτισερ βγηκε απο το καπω,ενταξει,σπανια με την PS αλλα με τις κλασσικες στενοπιατελες Bilstein ειναι πιο συνιθισμενο φαινομενο.
Για αυτο και ολοι βαζουν θολομπαρα καθως "αγκαλλιαζει" εντελως το top mount και κοντραρει την λεπτη λαμαρινα για να μην φουσκωνει.

Ε,και προκειμενου στο 207 να βαλετε θολομπαρα ή να βγει κανενα αμορτισερ απο εκει,καλυτερα να ενισχυσετε τους θολους τουλαχιστον απο την κατω τους πλευρα(μια λαμαρινα ειναι ρε,τιποτα φοβερο).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
alkone (alex)
Μέλος
Μέλος


207 GT

Ένταξη: 17 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 108
Τόπος: Earth

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Οκτ 2009, 22:45:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρτε μερικες φωτο απο την αναρτηση
Εμπρος:



πισω:
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Νοέ 2009, 12:54:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κανενα νεο απο την αναρτηση??


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Νοέ 2009, 13:07:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οντως ρε παιδια δεν εχουμε τιποτα νεο;ακομα;οι φωτογραφιες του φιλου ειναι σε 207 επανω να υποθεσω ετσι;αντε να δουμε
εμεις τι θα κανουμε!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nikos68 (Νίκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 182
Τόπος: Ρέθυμνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Νοέ 2009, 21:36:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν Χριστόφορε έχω μπροστά μου την τελική τιμή με όλα τα εξαρτήματα μέχρι τελευταίας βίδας.Για ιδιώτες σαν εμάς το συνολικό ποσό χωρίς μεταφορικά είναι 2486 ευρώ.Αν κάποιος είναι δηλωμένος μαγαζί τότε δεν πληρώνει γαλλικό ΦΠΑ που είναι 19.60% και η τιμή για όλα κατεβαίνει στα 2080.04 ευρώ.Οπότε αν βάλεις και τα μεταφορικά της ΤΝΤ πάλι 2500 θα σου στοιχίσει.Το κακό αυτή τη στιγμή είναι ότι δεν έχει καθόλου μπροστινή ανάρτηση.Έχει έλλειψη????...πλακώθηκαν όλοι στην Ευρώπη και το άδειασαν το μαγαζί, οπότε περιμένουμε νέα παραγωγή????...Άγνωσται αι βουλαί του Κυρίου....Στο μεταξύ τα τηλέφωνά τους δεν απαντούν...φαντάσου τι γίνεται...πήγαν όλοι στη μονάδα παραγωγής... Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Νοέ 2009, 03:05:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos68 έγραψε:
Λοιπόν Χριστόφορε έχω μπροστά μου την τελική τιμή με όλα τα εξαρτήματα μέχρι τελευταίας βίδας.Για ιδιώτες σαν εμάς το συνολικό ποσό χωρίς μεταφορικά είναι 2486 ευρώ.

ε ειπαμε τωρα θελω αναρτηση αλλα οχι και τοσα λεφτα?λυπαμαι αλλα ειναι παρα πολλα λεφτα για καθημερινης χρησης αυτοκινητο..


nikos68 έγραψε:
Οπότε αν βάλεις και τα μεταφορικά της ΤΝΤ πάλι 2500 θα σου στοιχίσει.

γραφε τα με μικρα αυτα τα νουμερα...θα παθουμε τιποτα στο τελος τελος


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Νοέ 2009, 03:25:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και το παρακάτω καλήτερα να το συνεχισουμε στο αλλο τόπικ περι ρυθμιζόμενων αναρτησεων....

Χριστόφορε (ή όποιος άλλος)
βρειτε και φερτε μου ενα σετ (4αδα) μαμα αμορτισερ 207 GT ή RC...
και μετα κάντε λιγο υπομονη Wink


περιμένω ηδη του Στελιου αλλα εχει μπλέξει ο μηχανικός μας (Αργύρης) και δεν ξέρω πότε θα χουμε διαθέσιμη την μαμα ανάρτηση του για μερικά πειράματα...


εντομεταξυ οι "βιαστικοι" βάλτε με KW να κάνετε την δουλεια σας...
Αλλωστε σε 35000κμ θα ειναι για επισκευή ή για αλλαγη τα αμορτισερ οπότε θα σας μείνουν τα ελατήρια της που ειναι μια χαρα και εντομεταξυ σίγουρα θα χουμε λυση για αμορτισερ...


Σχετικά με το κιτ της PS
Το κόστος ειναι ολίγον "εξωφρενικό" για βολτάδικο αμάξι (ακόμα και χωρίς τα τοπ μαουντ)...
Από κει και πέρα οποιος θέλει μπαίνει στην λίστα αναμονής και περιμένει...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nikos68 (Νίκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 182
Τόπος: Ρέθυμνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Νοέ 2009, 20:01:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλαδή φίλε Μάνθο μας λες ότι κάποιος θα αντιγράψει ή θα πειράξει τη μαμά ανάρτηση ή θα την κάνει ρυθμιζόμενη ή κάτι άλλο και μετά θα την φορέσουμε πάνω στο αμάξι χωρίς φόβο και πάθος???....Πολύ μυστήρια μου ακούγονται όλα αυτά....ας περιμένουμε τις εξελίξεις Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Νοέ 2009, 20:09:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτα που λες μάλλον τα φανταζεσαι γιατι εγω δεν ειπα κάτι τετοιο για πειράματα πάνω στην μαμα ανάρτηση - αλλα δεν θέλω να πω περισσότερα προς το παρών.

μια 4άδα ΑΔΙΑΦΟΡΟΥ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΣ μαμα αμορτισερ GT/RC θελω για να στειλω για δείγμα...

Εχει κάποιος?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Νοέ 2009, 21:24:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

toy salex de soy kanoyn?
τριτη θα τα εχεις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 4 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1558s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on