PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Κατάφρακτος vs Salex και πρόγραμμα στο 206 RC??
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


S2K χρονολάγνο

Ένταξη: 16 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 544
Τόπος: Αθήναι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Σεπ 2009, 14:03:24    Θέμα δημοσίευσης: Κατάφρακτος vs Salex και πρόγραμμα στο 206 RC?? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με αφορμη κάποια ποστ σε αλλο τεχνικό θέμα για βελτίωση και πρόγραμματα μετάφεραμε τα παρακάτω ποστ σε ξεχωριστό έμα μιας και δεν ειχαν αμεση σχέση και καλό ειναι να μην μπερδευονται κάποια πράγματα.


Πολλοί ανθρωποι όταν σε κοιτούν στα μάτια βλέπουν στις κόρες σου ''ευρώ''.

Υπάρχουν και αξιόλογοι άνθρωποι που όμως θα αρνηθούν τις όποιες παράλογες απαιτήσεις σας και σίγουρα δεν ''ψάχνουν'' πελάτες μέσα από φόρουμ και clubs



ΤΜΗΜΑ ΤΟΥ ΠΟΣΤ ΣΒΗΣΤΗΚΕ.
ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΙΣ ΕΙΡΩΝΙΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ.
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΝΑΦΕΡΘΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ

EK THS MOD TEAM
VOLVOS

.


Γνώση είναι η γνώση οτι δέν είσαι γνώστης.

ΑγιοςVTECιος o....Turboκτόνος....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Σεπ 2009, 14:11:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

eχω δουλεια μη παρεις τηλ Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


S2K χρονολάγνο

Ένταξη: 16 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 544
Τόπος: Αθήναι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Σεπ 2009, 19:01:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
eχω δουλεια μη παρεις τηλ Evil


Δεν είναι ειρωνίες αλλά γεγονός και ακριβώς επειδή δεν αναφέρω συγκεκρινά ενώ θα μπορούσα δεν επρεπε να σβηστεί.

Και μόνο ότι έσβησες ότι έσβησες ενισχύει το τί έγραψα. Wink

Δεν έχω λόγο να σε πάρω τήλ. επι τούτου.
(σε πήρα προτού δω ότι το έσβησες)

Είναι άσχημο αυτό που γίνεται γιατί το φόρουμ δεν έχει ουσία.
Ακόμη και να θέλω να κατηγορήσω εγώ ή καποιος άλλος π.χ κάποιον αν τα στοιχεία δεν ''αρέσουν'' ή αρκούν στο ''δικαστή'' π.χ. (εσύ?) πάλι θα σβηστούν.

Επι του θέματος απλά δεν θέλω να ασχοληθώ άμεσα με τον απαράδεκτο που κατάλαβες.... αν ήθελα θα μπορούσα με πάρα πολλούς τρόπους. δεν είναι του χαρακτήρα μου, ούτε έχω την ψυχική όρεξη για καβγάδες και όχι μόνο.

Υπο αυτή την έννοια βέβαια ήταν λάθος μου που έγραψα...αλλά με όλα αυτά που έχω δεί και διαβάζω εδω ένιωσα την ανάγκη να πώ την εμπειρία μου....

Η λογοκρισία αλλά και η επιθετική συμπεριφορά ακόμη και σε ανοησίες ή σκοπιμότητες δεν βοηθούν το φόρουμ ή την όποια λέσχη. Wink


Γνώση είναι η γνώση οτι δέν είσαι γνώστης.

ΑγιοςVTECιος o....Turboκτόνος....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Σεπ 2009, 19:29:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ως τωρα δε σου εχει γινει ποτε λογοκρισια στις μαλ***ες που γραφεις γιατι πολυ απλα δεν ασχολειται κανενας.

\προσωπικα παιρνω θεση πλεον γιατι γνωριζω και τις δυο πλευρες και ξερω ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΝΟΜΙΖΕΙς. ή τουλαχιστον οχι τοσο που να σου δινει το δικαιωμα να γραφεις αυτα τα πραματα. απλα εκμεταλευεσαι το γεγονος οτι ο στελιος ποτε δεν ανοιξε το στομα του να σε βαλει στη θεση του και να παραθεσει τα πραματα πως εγιναν. αυτο δε παει να πει οτι εχεις δικιο να γραφεις κακιες ειρωνιες και λασπολογιες. και οταν το κανεις κατα κορον εδω και χρονια χωρις να ασχολειται κανενας καποτε θα ξεχειλισει το ποτηρι.\

\
απο εδω και περα λοιπον οταν αναφερεις οτιδηποτε για το εν λογω περιστατικο με εμμεσο ή αμεσο τροπο θα στο σβηνω και να κανεις τα παραπονα σου στο δ.σ να με καταργησουν απο μοδερετορα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Σεπ 2009, 19:51:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΦΙΛΑΚΙΑ

εκ της mod team
volvos

Όσα φιδάκια και να δώσεις, εδώ θα είμαι.
volvos έγραψε:
και να κανεις τα παραπονα σου στο δ.σ να με καταργησουν απο μοδερετορα.
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ έγραψε:
Και μόνο ότι έσβησες ότι έσβησες ενισχύει το τί έγραψα. Wink


Είναι άσχημο αυτό που γίνεται γιατί το φόρουμ δεν έχει ουσία.
Ακόμη και να θέλω να κατηγορήσω εγώ ή καποιος άλλος π.χ κάποιον αν τα στοιχεία δεν ''αρέσουν'' ή αρκούν στο ''δικαστή'' π.χ. (εσύ?) πάλι θα σβηστούν.


Η λογοκρισία αλλά και η επιθετική συμπεριφορά ακόμη και σε ανοησίες ή σκοπιμότητες δεν βοηθούν το φόρουμ ή την όποια λέσχη. Wink
Και ξαναλέω, τα παράπονα τα κάναμε στην παράγκα, και πήγαν στην χωματερή Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
turborabbit (Κύριλλος)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 06 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 178
Τόπος: Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Σεπ 2009, 21:46:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν πρόλαβα να δω προς ποιόν ήταν το χώσιμο του Κατάφρακτου, πάντως αν θέλει να με βρίσει κάποιος - μπορούμε να ξεκαντινιαστούμε και με ΠΜ Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Σεπ 2009, 23:41:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όχι βρε, αυτό πήγαινε σε μένα! Ο Μήτσος με αγαπάει ιδιαίτερα και χαίρω της βαθύτατης εκτίμησής του εδώ και αρκετό καιρό..

Σε παρακαλώ μη μου παίρνεις τη δόξα! Smile


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


S2K χρονολάγνο

Ένταξη: 16 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 544
Τόπος: Αθήναι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Σεπ 2009, 00:13:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ως τωρα δε σου εχει γινει ποτε λογοκρισια στις μαλ***ες που γραφεις γιατι πολυ απλα δεν ασχολειται κανενας.

\προσωπικα παιρνω θεση πλεον γιατι γνωριζω και τις δυο πλευρες και ξερω ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΝΟΜΙΖΕΙς. ή τουλαχιστον οχι τοσο που να σου δινει το δικαιωμα να γραφεις αυτα τα πραματα. απλα εκμεταλευεσαι το γεγονος οτι ο στελιος ποτε δεν ανοιξε το στομα του να σε βαλει στη θεση του και να παραθεσει τα πραματα πως εγιναν. αυτο δε παει να πει οτι εχεις δικιο να γραφεις κακιες ειρωνιες και λασπολογιες. και οταν το κανεις κατα κορον εδω και χρονια χωρις να ασχολειται κανενας καποτε θα ξεχειλισει το ποτηρι.\

\
απο εδω και περα λοιπον οταν αναφερεις οτιδηποτε για το εν λογω περιστατικο με εμμεσο ή αμεσο τροπο θα στο σβηνω και να κανεις τα παραπονα σου στο δ.σ να με καταργησουν απο μοδερετορα.


Είσαι επιοικώς απαράδεκτος....

1 Σβήσε τους απρεπείς χαρακτηρισμούς σου απέναντί μου καθότι θα πάψει η φιλία και η κάθε σχέση μας.

2 ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ για να δώσω λύση στο πρόβλημά ΣΟΥ γνώρισα τον salex σε σένα ΔΑΣΚΑΛΕΜΕΝΟ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΞΕΙ λόγω του psclub και της μανίας σου με τα φόρουμ-αυτοκινητογνωριμιών σου που θα τον προωθούσαν όπως και έγινε.

3 Είδα τον salex να μεταμορφώνεται από τον σεμνό χομπύστα που ψάχνεται σε παντογνώστη ακριβοπληρωμένο επαγγελματία tuner που οι ισχυρισμοί και ικανότητές του συγκρίνονται με την...cosworth..
Σωστό tuning εργοστασιακής ECU απαιτεί.
---- Αυτόματο έλενχο
---- Αποκρυπτογράφιση
---- Μηχανολόγο με ειδίκευση στους κινητήρες εσωτερικής καύσης.
---- Ειδικά ΠΑΝΑκριβα εργαλεία για τη ρύθμιση και όλη τη διαδικασία.

Είμαι βέβαιος ότι ο salex δεν έχει κυρίως το 3.
(ξέρεις και εσύ, όπως και εγώ από ΕΜΠ είσαι τι μαθαίνουν στο ΕΜΠ οι Μηχ στο θέμα)

Οπότε τον βάζει στη λίστα και το τσουβάλι όλων των άλλων που ασχολούνται στην Ελλάδα.

Θεωρρώ απαράδεκτη και ανήθικη τη συμπεριφορά του απέναντι σε μένα καθότι θα μπορούσε να κάνει το τυπικό αναλαμβάνοντας το μερίδιο ευθύνης του (το μίσό) για τον ECU μου που απο βλακεία (μάς) κλείδωσε, μα κυρίως να μη με αποφεύγει και ''γράφει'' συνεχώς μιας και ποτέ μα ποτέ δεν τον πίεσα!
Αντιεπαγγελματική συμπεριφορά και απένατι σε τρίτους που,ώς γνωστός πλέον από το psclub, πήρε χρήματα πολλά και μετά αρνείτω να τους αποζημιώσει ή βοηθήσει ενώ το είχε υποσχεθεί!
Εχω δυστηχώς γνωρίσει 3 τέτοια τυχαία περιστατικά.

Δεν επιζητώ τίποτε από εδώ... δεν θέλω να κερδίσω ούτε να εκδικηθώ, μόνο θεωρρώ χρέος μου να προστατέψω-υποψιάσω τους άλλους καθώς νιώθω ένοχος για τη μεγάλη προώθηση και υποστήριξη που χαίρει στο φόρουμ και στη λέσχη ενώ

αυτό που κάνει δεν διαφέρει από τους άλλους μα το κυριώτερο δεν έχει την τίμια και επαγγελματική συμπεριφορά όπως ορισμένοι επαγγελματίες που είναι και το σημαντικότερο για μένα.

ήθελα να μην προεκταθώ και αναφερθώ άμεσα τόοοσο καιρο για να μήν δώσω συνέχεια αλλά δεν μου αφήνεις περιθώρια.

ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΒΗΣΤΕΙ για το καλό του φόρουμ.
ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΑΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΗ ΘΕΜΙΤΑ.


Γνώση είναι η γνώση οτι δέν είσαι γνώστης.

ΑγιοςVTECιος o....Turboκτόνος....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
black7monster (Dimitris)
Μέλος
Μέλος


106 rallye 8v

Ένταξη: 22 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 195
Τόπος: N.Φ.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Σεπ 2009, 00:25:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ έγραψε:
volvos έγραψε:
ως τωρα δε σου εχει γινει ποτε λογοκρισια στις μαλ***ες που γραφεις γιατι πολυ απλα δεν ασχολειται κανενας.

\προσωπικα παιρνω θεση πλεον γιατι γνωριζω και τις δυο πλευρες και ξερω ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΝΟΜΙΖΕΙς. ή τουλαχιστον οχι τοσο που να σου δινει το δικαιωμα να γραφεις αυτα τα πραματα. απλα εκμεταλευεσαι το γεγονος οτι ο στελιος ποτε δεν ανοιξε το στομα του να σε βαλει στη θεση του και να παραθεσει τα πραματα πως εγιναν. αυτο δε παει να πει οτι εχεις δικιο να γραφεις κακιες ειρωνιες και λασπολογιες. και οταν το κανεις κατα κορον εδω και χρονια χωρις να ασχολειται κανενας καποτε θα ξεχειλισει το ποτηρι.\

\
απο εδω και περα λοιπον οταν αναφερεις οτιδηποτε για το εν λογω περιστατικο με εμμεσο ή αμεσο τροπο θα στο σβηνω και να κανεις τα παραπονα σου στο δ.σ να με καταργησουν απο μοδερετορα.


Είσαι επιοικώς απαράδεκτος....

1 Σβήσε τους απρεπείς χαρακτηρισμούς σου απέναντί μου καθότι θα πάψει η φιλία και η κάθε σχέση μας.

2 ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ για να δώσω λύση στο πρόβλημά ΣΟΥ γνώρισα τον salex σε σένα ΔΑΣΚΑΛΕΜΕΝΟ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΞΕΙ λόγω του psclub και της μανίας σου με τα φόρουμ-αυτοκινητογνωριμιών σου που θα τον προωθούσαν όπως και έγινε.

3 Είδα τον salex να μεταμορφώνεται από τον σεμνό χομπύστα που ψάχνεται σε παντογνώστη ακριβοπληρωμένο επαγγελματία tuner που οι ισχυρισμοί και ικανότητές του συγκρίνονται με την...cosworth..
Σωστό tuning εργοστασιακής ECU απαιτεί.
---- Αυτόματο έλενχο
---- Αποκρυπτογράφιση
---- Μηχανολόγο με ειδίκευση στους κινητήρες εσωτερικής καύσης.
---- Ειδικά ΠΑΝΑκριβα εργαλεία για τη ρύθμιση και όλη τη διαδικασία.

Είμαι βέβαιος ότι ο salex δεν έχει κυρίως το 3.
(ξέρεις και εσύ, όπως και εγώ από ΕΜΠ είσαι τι μαθαίνουν στο ΕΜΠ οι Μηχ στο θέμα)

Οπότε τον βάζει στη λίστα και το τσουβάλι όλων των άλλων που ασχολούνται στην Ελλάδα.

Θεωρρώ απαράδεκτη και ανήθικη τη συμπεριφορά του απέναντι σε μένα καθότι θα μπορούσε να κάνει το τυπικό αναλαμβάνοντας το μερίδιο ευθύνης του (το μίσό) για τον ECU μου που απο βλακεία (μάς) κλείδωσε, μα κυρίως να μη με αποφεύγει και ''γράφει'' συνεχώς μιας και ποτέ μα ποτέ δεν τον πίεσα!
Αντιεπαγγελματική συμπεριφορά και απένατι σε τρίτους που,ώς γνωστός πλέον από το psclub, πήρε χρήματα πολλά και μετά αρνείτω να τους αποζημιώσει ή βοηθήσει ενώ το είχε υποσχεθεί!
Εχω δυστηχώς γνωρίσει 3 τέτοια τυχαία περιστατικά.

Δεν επιζητώ τίποτε από εδώ... δεν θέλω να κερδίσω ούτε να εκδικηθώ, μόνο θεωρρώ χρέος μου να προστατέψω-υποψιάσω τους άλλους καθώς νιώθω ένοχος για τη μεγάλη προώθηση και υποστήριξη που χαίρει στο φόρουμ και στη λέσχη ενώ

αυτό που κάνει δεν διαφέρει από τους άλλους μα το κυριώτερο δεν έχει την τίμια και επαγγελματική συμπεριφορά όπως ορισμένοι επαγγελματίες που είναι και το σημαντικότερο για μένα.

ήθελα να μην προεκταθώ και αναφερθώ άμεσα τόοοσο καιρο για να μήν δώσω συνέχεια αλλά δεν μου αφήνεις περιθώρια.

ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΒΗΣΤΕΙ για το καλό του φόρουμ.
ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΑΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΗ ΘΕΜΙΤΑ.

Tι λες τωρα........,ταραχτηκαν τα νερα της λιμνουλας,και ερχεται τσουναμι....!!!!


106 rallye 8V.Σπερνει........πανικο!!!
http://i534.photobucket.com/albums/ee341/jimmys7/106_Turbo_97-1.jpg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Σεπ 2009, 01:09:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαλά αυτός ο κατάφρακτος σπανιως γραφει,αλλα οταν πει να γραψει... Laughing Laughing Laughing

Δημητρη,οτι και να εχει συμβει, εγω εχοντας γνωρισει προσωπικα το στελιο, εχω να δηλωσω το εξης:

Εαν δεν θεωρεις επαγγελματια αυτον,ε τοτε κανεις απτους υπολοιπους του χωρου δεν αξιζει ΜΙΑ.

Σιγουρα,ολοι εχουν τις κακες στιγμες τους,κι ολοι αποκλειεται να ειναι αλανθαστοι...

Παντως εγω προσωπικα,εχω στειλει πανω απο 15 γνωστους,φιλους στον στελιο,οι οποιοι με την σειρα τους στειλανε κι αλλο κοσμο...παραπονο μεχρι τωρα ΟΥΔΕΙΣ.

Οσο για την περιπτωση σου,θα κρατησω την αποψη του βολβου,που γνωριζοντας σας αμφοτερους απτην καλή κι απτην αναποδη εχει αντικειμενικοτερη αποψη.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Σεπ 2009, 02:19:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρόλο που κάνει φανερά επίθεση σε κάποιον βλέπεις οτι δεν το σβήνω...
Παρόλα αυτά αγόρι μου όταν κάνεις πειραματισμούς με το αμάξι σου είναι 100% βέβαιο ότι θα γίνει κάποια στραβή. Το αν εσύ νόμιζες ότι δεν θα γίνει αυτό τότε τι να πω...
Εγώ έχω μείνει 100% ευχαριστημένος από τον Στέλιο και σε 2-3 φορές που ζήτησα κάτι αφού είχαμε βάλει το πρόγραμμα, με εξυπηρέτησε με μεγάλη του ευχαρίστηση... Και πολύ πριν ασχοληθεί ως συνεργάτης του κλαμπ...

Υ.Γ. Τον στελιο εσυ τον γνωρισες στον Παναγιωτη?
χα0χ0α0χ0αχ0α0χ0α0χ0αχ0αχ0α0
Γιατι εχω την εντύπωση ότι έγινε το αντίθετο?
Κατι εχεις μπερδέψει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Σεπ 2009, 07:47:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι όμως Νικόλα, έτσι έγινε! Ο Δημήτρης μου είπε για ένα φίλο του που είχε ταλαιπωρηθεί με το αυτοκίνητό του κλπ κλπ.

Βλέπεις υπήρχε μια (αρκετά μεγάλη) εποχή που ο Δημήτρης με εκτιμούσε απεριόριστα (όπως κι εγώ εκείνον για αυτό και είχε προκύψει η συνεργασία μας) και είχαμε πολλες τεχνικές συζητήσεις επί των θεμάτων που τον απασχολούσαν. Παρόλο που είχε κλειδώσει ο ΠΣ εγκέφαλός του πάνω στα πειράματά μας.

Το περίεργο είναι ότι χωρίς να κάνω κάτι ξαφνικά παρατήρησα ότι η στάση του άλλαξε άρδην! Μυστήριαι αι βουλαί του Κυρίου... Rolling eyes

Ο Δημήτρης ξεχνάει μεγαλοπρεπώς ότι του ρύθμισα τον εργοστασιακό εγκέφαλο του RC του και του έφτιαξα ένα ωραιότατο πρώτο στάδιο χωρίς να πληρώσει ούτε δεκάρα, πολύ πρωτού κλειδώσει ο PS.

Όταν μετά από παρότρυνσή του να δοκιμάσουμε να πειράξουμε τον εγκέφαλο τη PS και σαφή προειδοποίησή μου ότι ΔΕΝ το έχω ξανακάνει, ο τελευταίος κλείδωσε, ο Δημητράκης μας τα ξέχασε όλα.
Αλλά έτσι είναι το tuning. Ευχαριστώ δεν ακούς ποτέ. Μόνο γκρίνια.

Κι έτσι θέλει και πληρωμη για μισό εγκέφαλο από πάνω. Το πρόγραμμα πρώτου σταδίου όμως, που ήταν η βασική αιτία γιατί χάλασε κι ο PS εγκέφαλος το ξέχασε.

Α ρε Μήτσο με την επιλεκτική μνήμη σου! Να ζήσεις χίλια χρόνια! Laughing


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Σεπ 2009, 09:02:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χωρίς να σβηστουν τα παραπάνω ποστ, κανονικα πρεπει να μεταφερθουν κάπου αλλου (δεν ξερω που, - ίσως εδω ?? )
Ειναι μια (ΚΑΙ ονλινε/δημοσια) κουβεντα που επρεπε να εχει γίνει εδω και πολυ καιρό...
Ελπίζω να καταληξει κάπου.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Σεπ 2009, 09:14:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επισης ξεχνας το πιεστικο και αφορητο τροπο με τον οποιο εκβιαζες εμμεσα και αμεσα το στελιο να σου φτιαξει το πεζο σπορτ εγκεφαλο .
και αυτο δεν εχει νοημα να το αρνηθεις καθως ημουν στη μεση και το ζουσα.
και συν των αλλων εβριζες και λασπολογουσες οπου βρισκες σε τριτους κοντρες και μη το στελιο επι παρα πολυ καιρο εχοντας την απαιτηση ο στελιος να μην αντιδρασει σε ολα αυτα και να σου φτιαξει τσαμπε και αυτο τον εγκεφαλο.
επισης ξεχνας οτι ερχοσουνα λεσχη και ελεγες ολα αυτα και σε τριτους οι οποιοι ειναι σε θεση ανα πασα στιγμη να το επιβεβαιωσουν

μεχρι και οτι κανει μαλ***ες στο αμαξι μου και δε προκειται να δουλεψει ποτε ελεγες ασχετα αν το αμαξι γαζωνε...

επισης μπροστα μου ειχες πει απειρες φορες οτι ΕΣΥ ΖΗΤΗΣΕΣ και ο στελιος σου ειπε -δεν το εχω κανει θα δουμε αν θα δουλεψει- να περασεις το προγραμμα το μαμα πανω στο πεζο σπορτ για να εχεις αρκουδα και abs στο πεζο σπορτ εγκεφαλο.

οποτε οταν οπως λες ειπα στο στελιο - μαλ**α πρεπει να πληρωσεις το μισο πεζο σπορτ (200ευρω δηλαδη) για ηθικους λογους - μου αραδιασε ποσες εργατωρες ειχε χαλασει πανω σου ποσες φορες σου ειχε φτιαξει το μααμα και μη εγκεφαλο μεχρι και στο πεζο σπορτ πειραζατε - και το βουλωσα καθως τα 200ευρω ειναι αστειο ποσο μπροστα σε αυτα που επρεπε να εχεις πληρωσει.

τυχαιο ειναι οτι μεχρι και ανδριανακης οταν του σφυριξαν ποιος εισαι εκανε τη παπια και αρνηθηκε ευγενικα να ασχοληθει μαζι σου και με τις φαντασιοπληκτες μαλ***ες που ηθελες νακανεις στο αμαξι σου?

δεν ειναι καθολου τυχαιο γιατι σε αποφευγουν ολοι αυτοι οι ''βελτιωτες'' που αραδιασες

επισης τα παραδειγματα που αναφερεις με προγραμματα των etuners κατονομασε τα με αποδειξεις γιατι δεν αργει η ωρα που θα φας καμια μηνυση για δυσφημιση . λογω ακριβως του psclub ΠΟΤΕ ΔΕΝ εχει αρνηθει επιστροφη χρηματων οι etuners σε οποιοδηποτε δεν ηθελε μεσα σε ευλογο χρονικο διαστημα και εφοσον ειχαν προβλημα αφου εμπαινε η λεσχη μπροστα (οχι σκας μετα απο 4 μηνες και λες δε μου κανει δε μου αρεσει καντε το μαμα χωρις κανενα προβλημα)

τρανο παραδειγμα ο ακης1987 που εγραφε τα απειρα στην υπογραφη του για τα παιδια και απο οτι εμαθα χτες τελικα εφταιγε ενα κολαρο.

οποτε οταν αναφερεις τετοια θεματα και εμπλεκεις το psclub θιγεις το κλαμπ πρωτα απο ολα που εκανε συνεργατη τους ετιουνερς και δε προστατευει τα μελη του απο αυτους....
και αυτος ειναι ο λογος που κραταμε επιφυλαξεις οπως εξηγησε ο μανθος στο κυριλλο και προσπαθουμε να ειμαστε οσο γινεται καλυμενοι πριν κανουμε νεους συνεργατες!


επισης επειδη σπουδασα εμπ σε διαβεβαιωνω οτι οι ενεργειακοι εχουν ΑΜΕΣΗ σχεση με μεκ κανουν αρκετα μαθηματα και αποκτουν αριστες γενικες γνωσεις επι του θεματος που αρκουν για να καταλαβουν το ποιοτικο των μετατροπων που κανουν/. και ειδικα ο κρυτωνας που εχω γνωρισει ειναι απο τα σπανια ατομα απο πλευρας γνωσεων μεκ στην ελλαδα πραγμα που ειμαι σε θεση να καταλαβω επειδη τελειωσα και εγω μηχ μηχ.

ομως οι προγραμματισμοι απαιτουν πανω απο ολα αριστες γνωσεις υπολογιστη και για αυτο και βλεπεις ατομα σα το κυριλλο να ασχολουνται με το θεμα με τοση επιτυχια.


υ.γ. και πριν πεις καμια μαλ***α εγω σε αντιθεση με σενα εχω πληρωσει ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ τα παιδια για τα προγραμματα που μου φτιαξανε απο τη πρωτη στιγμη και για updates σε σημειο που καποια στιγμη με κυνηγαγαν να μου τα δωσουν πισω γιατι δεν ηθελα στο μελλον να βγαινουν κατι γυφτοι και να με βαζουν στο στομα τους.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Σεπ 2009, 09:18:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μανθο κανε ενα τοπικ

καταφρακτος vs στελιος
Laughing


εχω να γραψω παρα πολλα ακομα αν το συνεχισει ο δημητρακης.
και οχι μονο για αυτον
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Σεπ 2009, 09:26:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη το θέμα ειναι (πέραν του όποιου χαβαλε μεταξυ μας) αρκετά σοβαρό, μιας και από το δικό μας "χόμπι" (ή/και κ**λα) ο Στελιος και ο κάθε Στελιος "βγάζει το ψωμί του" (=ειναι η δουλεια του), θα φτιάξουμε ενα ξεχωριστό τόπικ. Wink


Επίσης θα παρακαλέσω ΝΑ ΜΗΝ αρχισει να ποστάρει ο καθένας ενα σωρό οφφτοπικ / "ακουσα" / "μου ειπαν" κλπ "ραδιοαρβηλοποστ"...
Όποιος εχει αμεση επαφή με κάτι σχετικό ας πει την γνώμη του.
Τα υπόλοιπα θα σβηνονται επιτόπου.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Σεπ 2009, 09:56:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μανθο το συγκεκριμενο θεμα δεν εχει σχεση με etuners και δε ξερω αν ειναι σωστο να αναφερεται ετσι.

ο καταφρακτος με το στελιο ηταν ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΙ φιλοι πολυ πριν αρχισει στελιος με κρυτωνας τους etuners Και το αμαξι του δημητρη οτι εχει γινει ειναι παρα πολυ παλια. μιλαμε για μια κολωνια 3ετων σχεδον.

οποτε ισως ειναι αδικο για το κρυτωνα και τους etuners να γενικευεται το θεμα. αυτο ειναι προσωπικο θεμα του στελιου και θα πρεπει να τον ρωτησετε νομιζω.

και γι αυτο και δεν αντεξα γιατι δημητρης 3 χρονια λεει λεει λεει και επειδη κανεις δεν εχει ασχοληθει ποτε να του κανει αντιλογο εχει φτιαξει μια φανταστικη ιστορια στο μυαλο του οπως τον βολευει και τη λεει δεξια και αριστερα απλα και μονο εκμεταλευομενος το γεγονος οτι στελιος δε μιλαει και δε του απανταει

και επειδη ειμαι και θα συνεχισω (οτι και να γκρινιαζει μητσος) να παραμενω φιλος και με τους δυο πρεπει αυτο το θεμα να ληξει μια και καλη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Σεπ 2009, 10:01:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
μανθο το συγκεκριμενο θεμα δεν εχει σχεση με etuners και δε ξερω αν ειναι σωστο να αναφερεται ετσι.

ο καταφρακτος με το στελιο ηταν ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΙ φιλοι πολυ πριν αρχισει στελιος με κρυτωνας τους etuners Και το αμαξι του δημητρη οτι εχει γινει ειναι παρα πολυ παλια...


σωστά Wink
το διόρθωσα


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Σεπ 2009, 10:37:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
Kαλά αυτός ο κατάφρακτος σπανιως γραφει,αλλα οταν πει να γραψει... Laughing Laughing Laughing

Δημητρη,οτι και να εχει συμβει, εγω εχοντας γνωρισει προσωπικα το στελιο, εχω να δηλωσω το εξης:

Εαν δεν θεωρεις επαγγελματια αυτον,ε τοτε κανεις απτους υπολοιπους του χωρου δεν αξιζει ΜΙΑ.

Σιγουρα,ολοι εχουν τις κακες στιγμες τους,κι ολοι αποκλειεται να ειναι αλανθαστοι...

Παντως εγω προσωπικα,εχω στειλει πανω απο 15 γνωστους,φιλους στον στελιο,οι οποιοι με την σειρα τους στειλανε κι αλλο κοσμο...παραπονο μεχρι τωρα ΟΥΔΕΙΣ.

Οσο για την περιπτωση σου,θα κρατησω την αποψη του βολβου,που γνωριζοντας σας αμφοτερους απτην καλή κι απτην αναποδη εχει αντικειμενικοτερη αποψη.
Προσωπικά με καλύπτουν τα λεγόμενα του Σταύρου, έχοντας και εγώ γνωρίσει τον Salex από κοντά.

Αυτό όμως που δεν καταλαβαίνω, και ίσως γιατί δεν ξέρω το όλο σκηνικό. Αφού υπήρχε κάποια παρεξήγηση ίσως, και ο ένας γνωρίζει τον άλλον γιατί έπρεπε να δημοσιευτεί στο φόρουμ? Π.χ αφού είστε φιλαράκια (λέω εγώ τώρα) και συστήνει ο ένας στον άλλον προγραματιστές, λαστιχάδες και δεν ξέρω τι άλλο. Δεν πιάνω κάν το θέμα όσο αφορά το ρίσκο σε μία μετατροπή και ιδίως όταν κάποιος έχει προειδοποιηθεί για το ρίσκο και το πρόβλημα που μπορεί να δημιουργηθεί.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
akis1987 (akis)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 09 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 304

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Σεπ 2009, 13:03:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
...τρανο παραδειγμα ο ακης1987 που εγραφε τα απειρα στην υπογραφη του για τα παιδια και απο οτι εμαθα χτες τελικα εφταιγε ενα κολαρο...


κατσε λιγο γιατι πεταξες την μαλ***α σου...
εφταιγε ενα κολαρο που δεν ανεβαζε πιεση οχι που μου εβγαζε σφαλμα,το σφαλμα προυπηρχε πριν σκιστει το κολαρο και δεν ανεβαζα πιεση,μην με χρησιμοποιεις για προσωπικες σου αντιδικιες,προφανως και γω αν δεν ικανοποιηθω απο το Στελιο και τον Κριτωνα και τον καθε Στελιο και Κριτωνα εχω πολλους και σοβαρους λογους να ζητησω μερικη η ολικη αποζημιωση,απο κει και περα ο καθενας το χειριζεται οπως θελει.Αν το αμαξι μου παει καλα και το βλεπουν και αλλοι στον δρομο θα θελουν να βαλουν και αυτοι το προγραμμα μου,οπως και εγω εστειλα 2 vag στα παιδια αλλα δεν το εκανα θεμα να τους πω,κοιταχτε ποιον εφερα για να μου βαλετε καλυτερο-τζαμπε προγραμμα...


back to action...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3499s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on