PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Βασεις μηχανής και συνεμπλοκ πολυουρεθάνης
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Σεπ 2010, 12:22:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντως περαν της πλακας,δε νομιζω να κανουμε γρηγορες αλλαγες αν δεν αλλαχτουν και οι βασεις μηχανης Sad
Γι αυτο συμβιβαστειτε σε ρεπριζ..αλλωστε πανε καλυτερα απο ρεπριζ τα 207 απ οτι απο σταση Wink


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Σεπ 2010, 15:23:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SAKIS-LEMANS έγραψε:
...Καλα αυτα τα pirelli πως τα υποφέρετε στο ραλλί.... Σαφώς το bridgeston πιο σκληρό και πιο καλό για στροφές. Χριστούγεννα πάω για παράντα ο θεός βοηθός!


τα parada ειναι πιο σκληρα απο τα T1R κ εχουν ενα θεμα στην υδρολισθηση.φιλος με βουλκανιζατερ μου ειπε,μακρια,αφου εχεις τα T1R που ειναι πιο μαλ**α,γιατι να βαλεις τα parada?του ειπα κ απο εμφανιση οτι μου αρεσουν κ γενικα μου τα απεριψε,για να μην εχω προβλημα στη βροχη.οπως κ τα R1R που σκεφτομουν,αλλα μου λεει,μονο πιστα αυτα τα semi,αλλιως στον "αγιο" που ανεβαινεις συνεχεια,αν σε πιασει βροχη,παει για τροπετο το αμαξι Laughing



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Σεπ 2010, 17:29:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
SAKIS-LEMANS έγραψε:
...Καλα αυτα τα pirelli πως τα υποφέρετε στο ραλλί.... Σαφώς το bridgeston πιο σκληρό και πιο καλό για στροφές. Χριστούγεννα πάω για παράντα ο θεός βοηθός!


τα parada ειναι πιο σκληρα απο τα T1R κ εχουν ενα θεμα στην υδρολισθηση.φιλος με βουλκανιζατερ μου ειπε,μακρια,αφου εχεις τα T1R που ειναι πιο μαλ**α,γιατι να βαλεις τα parada?του ειπα κ απο εμφανιση οτι μου αρεσουν κ γενικα μου τα απεριψε,για να μην εχω προβλημα στη βροχη.οπως κ τα R1R που σκεφτομουν,αλλα μου λεει,μονο πιστα αυτα τα semi,αλλιως στον "αγιο" που ανεβαινεις συνεχεια,αν σε πιασει βροχη,παει για τροπετο το αμαξι Laughing
μπααα δεν με νοιαζει η βροχή... το πολύ πολύ να το κλειδώνω χαχαχ! ή να πάω κότα, μου αρ΄σει και αυτό που και που! Τα παραντα τα είχα σε άλλο αμάξι με τα μισα ηλεκτρονικά από το 207 και ήμουν μια χαρα. Θέλω σκλήρό λάστιχο πλαϊνα. Πιο σκληρό και από το E050.

Ε σιγά το τροπέτο, εγώ τα είχα λιώσει τα Ε050, πελμα και πλαϊνα δεν είχαν (θα σου πει ο kane) και έπεφτα στα νερά με 120χλμ π.χ και λόγω ηλεκτρονικών και μπλοκέ εύκολα το κρατούσες. πάντα στην ευθεία ε... γιατί σε καμια στροφή ο θεός βοηθός με βροχή...


Άρε αυτό το άτιμο το 207 τι εύκολο αμάξι!

Βάγκο R1R του μάτς ρε. Παραντα και πάμε σκρα το καλοκαίρι!

Πάντως θα δούμε μπορεί να πάρω και βροχολάστιχο για τον χειμώνα να έχω.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Σεπ 2010, 17:46:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing
παντως το δικο μου,με φαγωμενα λαστιχα(σε σημειο να τα περνας για semi) κ με βροχη,στην εθνικη με 120κμ σταθερη πορεια,αν πατουσα σε σημειο με περισσοτερα νερα(σα λιμνουλα)αλλαζα λωριδες χωρις καν να κουνησω το τιμονι Laughing οποτε πηγα αμεσως κ τα αλλαξα Laughing



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Σεπ 2010, 10:07:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
Laughing Laughing Laughing
παντως το δικο μου,με φαγωμενα λαστιχα(σε σημειο να τα περνας για semi) κ με βροχη,στην εθνικη με 120κμ σταθερη πορεια,αν πατουσα σε σημειο με περισσοτερα νερα(σα λιμνουλα)αλλαζα λωριδες χωρις καν να κουνησω το τιμονι Laughing οποτε πηγα αμεσως κ τα αλλαξα Laughing


η αλήθεια είναι ότι στο "τέστ" πάτησε η μία ρόδα, αλλα ελέω και μπλοκέ την γλίτωσα....Εντάξει δεν είπαμε ότι πήγε και τρένο...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pistolas (STATHIS)
Μέλος
Μέλος


207 Le man

Ένταξη: 09 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Σεπ 2010, 18:52:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φοραω τα παραντα εδω και 15000 χλμ το αυτοκινητο εχει απιστευτη συμπριφορα στο στεγνο και ζεστενεται πολυ γρηγορα!
Στη βροχη θελει απιστευτη προσοχη στην ευθεια δεν εχει προβλημμα αλλα σε στροφες πας με προοπτικη!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ypovoleas (manos)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 207 GT

Ένταξη: 26 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 231
Τόπος: thesaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Σεπ 2010, 23:13:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εβαλα σημερα την βαση της powerflex.πολυ θετικες εντυπωσεις.ενα μικρο ελαφρυ τρεμουλο στο τιμονι περισσοτερο και λιγο ποιο εντονο οταν βαλεις πρωτη,καθολου ενοχλητικο.πλεον οι αλλαγες ταχυτητων ειναι ποιο ευκολες και ποιο γρηγορες,βασικα καμμια σχεση με πριν που σκαλωναν με το παραμικρο!με εξαιρεση την πρωτη...νιωθεις το συνολο ποιο 'δεμενο' γενικα.λιγη συνηθεια οταν ξεκινας μονο,επειδη θελει λιγο γκαζι περισσοτερο να μην σβησει.τελειο!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mpokos (panos)
Μέλος
Μέλος


207 GT

Ένταξη: 10 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 100
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Σεπ 2010, 00:36:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ποια βαση εβαλες και ποσο αν επιτρεπεται???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pistolas (STATHIS)
Μέλος
Μέλος


207 Le man

Ένταξη: 09 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Σεπ 2010, 10:50:05    Θέμα δημοσίευσης: ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια βαση υπαρχει μονο απο την powerflex η κοντρα σασμαν και εχει 30 ευρω στα περισοτερα μαγαζια!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ypovoleas (manos)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 207 GT

Ένταξη: 26 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 231
Τόπος: thesaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Σεπ 2010, 17:53:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ετσι ειναι.τα μεταφορικα 5 ευρω και τοποθετηση σε μαστορα αλλα 10.συνολο 45
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mpokos (panos)
Μέλος
Μέλος


207 GT

Ένταξη: 10 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 100
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Σεπ 2010, 17:10:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδια εμενα μου κανει και ενα θορυβο οταν παταω φρενο ,στο σταματημα.αυτη η βαση λετε να φταιει????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
rallaki-1 (Μike)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 Rallyeee..

Ένταξη: 19 Απρ 2010
Δημοσιεύσεις: 398
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Οκτ 2010, 19:30:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπάρχουν βάσεις και από την Peugeot Sport:

http://www.peugeotsport-racingshop.com/Catalogue/Pno002_01.aspx?nom=207

207 -> RC Rallye -> SUPPORT MOTEUR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Οκτ 2010, 19:36:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

rallaki-1 έγραψε:
Υπάρχουν βάσεις και από την Peugeot Sport:

http://www.peugeotsport-racingshop.com/Catalogue/Pno002_01.aspx?nom=207

207 -> RC Rallye -> SUPPORT MOTEUR


Πόσο??? Shocked Είδα καλά? 451 ευρώ?? Dizzy2
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Οκτ 2010, 19:42:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατι που ειναι το περίεργο?
δεν ειναι για τα βολταδικα/κοντραδικα αμαξακια μας...
για αλλο λογω εχουν σχεδιαστει και δεν εχουν βγει σε μαζικη παραγωγή αλλα παραγονται για αγωνιστικη χρηση...

η PS δεν ειναι εταιρία tuning


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Οκτ 2010, 20:12:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστό..Γι'αυτό κοστίζει και το αγωνιστικό κάπου 100.000 (edit:λάθος 200.000) Smile. Aυτά μάλλον μόνο για να τα βλέπουμε είναι. Όχι να τα δοκιμάζουμε.. Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Δεκ 2010, 01:17:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι κ αν αλλάξεις βαλβολίνες, τι κ αν βάλεις αντιτριβικά, τα δοκίμασα όλα, τίποτα. Τελικά όλη η ιστορία είναι στις βάσεις, το επιβεβαιώνω κ εγώ.
Σήμερα έβαλα την βάση της Powerflex... Λες και άλλαξα σασμάν! Όχι δεν έκανε κιχ στην 1η -> 2α κόφτες, αλλα είχα την εντύπωση ότι και καρφωτή να την έριχνα θα την έπαιρνε κανονικότατα, (βέβαια το λυπήθηκα για να το δοκιμάσω!) Οπότε αν το συχρονιζέ δεν είναι διαλυμένο απο τα πολλά γκαπ γκουπ, με τη βάση μπορείς πλέον να πετύχεις γρήγορες αλλαγές.

ΟΜΩΣ Exclamation Αν ήταν τόσο απλό το θέμα, θα το είχαν λύσει πολυ πριν απο εμάς αυτοί που ξέρουν κάτι παραπάνω απο εμάς Wink
Το τίμημα... αυτό το τρέμουλο και το βουητό που μεταφέρεται σε όλο το αμάξωμα στο ρελαντί είναι ανυπόφορο, για μένα τουλάχιστον, μου έσπασε τα νεύρα στο πρώτο κιόλας τέταρτο, το τιμόνι μου έκανε μασαζ στα χέρια και το κάθισμα στα @@.
Συμπέρασμα, αν είσαι κοντράκιας, τύπος του φαναριού ή λάτρης της σκληροπυρηνικής οδήγησης, ή μιας κάποιας νεαρής ηλικίας, μπορεί και να θυσιάσεις την άνεση σου και ηρεμία σου για να έχεις σωστές αλλαγές. Εγώ πάντως όχι, άντε κανα φανάρι μια φορά στο τόσο!

Την πατέντα μου πάντως την έκανα, κρίμα λέω να την βγάλω, τσάμπα τα 30 €. Θα υπάρχει μια συμβιβαστική λύση.
Αφαίρεσα (έκοψα) μια λεπτή φέτα απο το ένα τμήμα της Powerflex, με αποτέλεσμα να μη σφυνώνουν τόσο τα πρόσθετα τμήματα στη φωλιά της βάσης που την κάνουν κούτσουρο, αλλα να της δίνουν τη δυνατότητα να είναι πιο ελέυθερη. Αποτέλεσμα, μειώθηκε κατα πολύ το τρέμουλο, αλλα βέβαια χάθηκε και το τόσο καλό κούμπωμα που είχε στην αρχική της κατάσταση, αρκετά βελτιωμένο όμως, δλδ ακουσα ελάχιστο γρατσουνισματάκι σε μια απ τις πολλές γρήγορες αλλαγές που δοκίμασα, αλλα δεν έχασα καμία. Οπότε με λίγη παραπάνω προσοχή θα είναι οκ. Thumb Left



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
rallaki-1 (Μike)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 Rallyeee..

Ένταξη: 19 Απρ 2010
Δημοσιεύσεις: 398
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Δεκ 2010, 14:02:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Τι κ αν αλλάξεις βαλβολίνες, τι κ αν βάλεις αντιτριβικά, τα δοκίμασα όλα, τίποτα. Τελικά όλη η ιστορία είναι στις βάσεις, το επιβεβαιώνω κ εγώ.


και εγώ!


makis106 έγραψε:
ΟΜΩΣ Exclamation Αν ήταν τόσο απλό το θέμα, θα το είχαν λύσει πολυ πριν απο εμάς αυτοί που ξέρουν κάτι παραπάνω απο εμάς Wink


ΑΚΡΙΒΩΣ!

makis106 έγραψε:
Το τίμημα... αυτό το τρέμουλο και το βουητό που μεταφέρεται σε όλο το αμάξωμα στο ρελαντί είναι ανυπόφορο, για μένα τουλάχιστον, μου έσπασε τα νεύρα στο πρώτο κιόλας τέταρτο, το τιμόνι μου έκανε μασαζ στα χέρια και το κάθισμα στα @@.


Για αυτο και εγώ την έβγαλα μετα από 2 μέρες!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Δεκ 2010, 14:29:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
... το τιμόνι μου έκανε μασαζ στα χέρια και το κάθισμα στα @@. ...


ΕΛΙΩΣΑ. Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chiefjian (Ηλίας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Smart CDI

Ένταξη: 04 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 220
Τόπος: Aσπρα Σπιτια Βοιωτιας-Χανια Κρητης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Ιαν 2011, 03:55:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω εχω μια απορια..οταν βαζουμε πιο σκληρες βασεις σαζμαν η μηχανης οι κραδασμοι του κινητηρα δεν περνανε στο αμαξωμα του αυτοκινητου..??Και δεν τιθεται θεμα ανεσης αλλα και αμαξωματος???


It's not the ride...it's the rider!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Ιαν 2011, 09:17:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chiefjian έγραψε:
Εγω εχω μια απορια..οταν βαζουμε πιο σκληρες βασεις σαζμαν η μηχανης οι κραδασμοι του κινητηρα δεν περνανε στο αμαξωμα του αυτοκινητου..??Και δεν τιθεται θεμα ανεσης αλλα και αμαξωματος???


το μεγαλο προβλημα ειναι απο 1 βαση την κατω του σαζμαν. οι κραδασμοι περνανε στο αμαξωμα αλλα δεν ειναι κατι τρομερο , ειδικα αν καταλαβεις το ποσο πιο ωραια θα κουμπωνουν οι ταχυτητες Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
Σελίδα 7 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1537s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on