PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Βασεις μηχανής και συνεμπλοκ πολυουρεθάνης
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
pistolas (STATHIS)
Μέλος
Μέλος


207 Le man

Ένταξη: 09 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Σεπ 2009, 09:54:15    Θέμα δημοσίευσης: 207 - Βασεις μηχανής και συνεμπλοκ πολυουρεθάνης Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ήξερα που να ανοιξω το τοπικ!
Λοιπον θά ήθελα αν ξέρει καποιος αν η powerflex βγάζει βάση κόντρα σασμαν και αν την έχει τοποθετήσει κάποιος!
ΔΙΟΤΙ οι βάσεις του 207 ειναι για τον Π@τ@π@ο....
-Ακόμη αν υπάρχει σετ συνεμπλοκ για ψαλίδια ζαμφόρα κτλ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Σεπ 2009, 09:58:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

νομίζω μόνο αν φτιάξεις κάτι εσύ. Βέβαια θα ακούς περισότερα μέσα στην καμπίνα. Πάλι καλα το rc ψιλοκαλές είναι, που να νιώσεις τις βάσεις κιβωτίου του rally... Anyway, για κόντρες είναι ότι χειρότερο, του ενός αλλά και του άλλου.... Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pistolas (STATHIS)
Μέλος
Μέλος


207 Le man

Ένταξη: 09 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Σεπ 2009, 10:12:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάνεις αλλαγή και μεχρι να κάνει το μοτερ τα δικά του πάνω κατω περνάει μισο δευτερόλεπτο και ειδικα εσύ που έχεις πρόγραμμα και ροπη 30+ πρέπει η αλλαγή δευτέρα τρίτη να είναι μαρτύριο!!!!! Laughing
Εγω πάντως βαρέθηκα τα γκαπ....κάθε φορά που αφήνω η πατάω γκάζι απότομα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Σεπ 2009, 10:25:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pistolas έγραψε:
Κάνεις αλλαγή και μεχρι να κάνει το μοτερ τα δικά του πάνω κατω περνάει μισο δευτερόλεπτο και ειδικα εσύ που έχεις πρόγραμμα και ροπη 30+ πρέπει η αλλαγή δευτέρα τρίτη να είναι μαρτύριο!!!!! Laughing
Εγω πάντως βαρέθηκα τα γκαπ....κάθε φορά που αφήνω η πατάω γκάζι απότομα!!!!

ε εντάξει όχι και μαρτύριο, τουλάχιστον στις στροφοδιαδρομές!

γενικά οι γρήγορες αλλαγές στις κόντρες είναι μαρτύριο. Αλλα όταν αφήνω το γκάζι απότομα δεν ακούω τίποτα. Μήπως έκοψες καμια βάση?

Εγώ πάντως σκέφτομαι σε κάποια φάση να κάνω custome αλουμινένιες εδώ θεσσαλονίκη, με ότι μειονέκτημα έχει αυτό...

Crying or Very sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pistolas (STATHIS)
Μέλος
Μέλος


207 Le man

Ένταξη: 09 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Σεπ 2009, 10:56:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ούτε εμένα ακούγετε αλλα καταλαβαίνεις οτι το μοτερ κανει βόλτες κάτω απο το καπό!!!
εννοείται στις light αλλαγές δεν έχει πρόβλημα!
Αλλα το χέρι μου έχει πρόβλημα γιατι μου αρέσουν οι καρφωτες!
για αλουμινίου βάσεις δεν θα σου το πρότεινα γιατί θα έχει πολούς κραδασμους το εσωτερικό!!!
Αλλα αν βγάλει η powerflex ή η peugeotsport θα βάλω σίγουρα!!!
Αν μάθεις κάτι πες μου!!!!
Για συνεμπλοκ εχεις ακούσει κάτι????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Σεπ 2009, 19:21:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SAKIS-LEMANS έγραψε:
νομίζω μόνο αν φτιάξεις κάτι εσύ. Βέβαια θα ακούς περισότερα μέσα στην καμπίνα. Πάλι καλα το rc ψιλοκαλές είναι, που να νιώσεις τις βάσεις κιβωτίου του rally... Anyway, για κόντρες είναι ότι χειρότερο, του ενός αλλά και του άλλου.... Wink

Κώστα η διαφορά στις αλλαγές μεταξύ Rallye και RC, πιστεύω οτι οφείλονται περισσότερο στο σασμάν ή στον συμπλέκτη, καθώς οι βάσεις είναι και στα δύο ίδιες (βάσει servicebox)...



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Σεπ 2009, 08:11:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
SAKIS-LEMANS έγραψε:
νομίζω μόνο αν φτιάξεις κάτι εσύ. Βέβαια θα ακούς περισότερα μέσα στην καμπίνα. Πάλι καλα το rc ψιλοκαλές είναι, που να νιώσεις τις βάσεις κιβωτίου του rally... Anyway, για κόντρες είναι ότι χειρότερο, του ενός αλλά και του άλλου.... Wink

Κώστα η διαφορά στις αλλαγές μεταξύ Rallye και RC, πιστεύω οτι οφείλονται περισσότερο στο σασμάν ή στον συμπλέκτη, καθώς οι βάσεις είναι και στα δύο ίδιες (βάσει servicebox)...

μάλιστα. Very happy

Από powerflex δεν έχει τίποτα ή peugeot sport, ας μας πει και ο kane.

Τώρα για αλουμινένιες το γνωρίζω για τον ήχο μέσα. Το πόσο θα είναι δεν μπορω να φανταστώ.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Σεπ 2009, 19:43:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ικανοποιητικά "μπόλικος" για να διαταρασει την ηρεμια του εσωτερικου ενός 207...

δεν ειναι ακριβώς "θόρυβος" (οπως η εξάτμιση)
ειναι "βαβουρα" που αντιχει από ολο το σασι του αυτοκινητου καθώς οι κραδασμοιυ του μοετρ μεταδιδοδται (σχεδόν) αφιλτράριστοι σε αυτο


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Σεπ 2009, 08:58:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
ικανοποιητικά "μπόλικος" για να διαταρασει την ηρεμια του εσωτερικου ενός 207...

δεν ειναι ακριβώς "θόρυβος" (οπως η εξάτμιση)
ειναι "βαβουρα" που αντιχει από ολο το σασι του αυτοκινητου καθώς οι κραδασμοιυ του μοετρ μεταδιδοδται (σχεδόν) αφιλτράριστοι σε αυτο


Α καλα άστο καλύτερα τότε.... Crying or Very sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Σεπ 2009, 09:14:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλά δεν ειναι και τιποτα "τραγικο"
ουτε σαν να μπαίνεις σε αγωνιστικό...

οταν βρεθεις σε κάποιο συνεργείο ριξτε ενα βλέφαρο στις βάσεις να δείτε αν υπάρχει χωρος (κενό) στα στοπ των βάσεων (κυριως απο την μερια του εγκεφαλου) τα οποία να μπορείτε να κλείσετε/πακτωσετε, ωστε να μειώσετε λιγο την μετακινηση του μοτερ

στα 106/206 γινεται κάτι τετοιο και εχει αισθητη διαφορα
για τα 207 δεν ξέρω, κοιταξτε το


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
FASTER DRIVER (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 GT

Ένταξη: 05 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 10

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Δεκ 2009, 22:08:42    Θέμα δημοσίευσης: Βάσεις Κινητήρα 207 GT Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω ένα 207 GT με 20000χλμ στο όποιο σε απότομη επιτάνχυση ακούγεται ένα έντονο ''γκαπ - γκουπ' από το μπροστινό σύστημα.
Στο service που έκανα μου είπαν ότι παίζει αρκετά το μοτέρ πάνω στις βάσεις του με αποτέλεσμα να τερματίζει η κάτω βάση. Άλλαξαν την πάνω βάση στ εγγύηση κια μου είπαν να ξαναπάω για να αλλάξουν την κάτω.
Να σημειώσω εδώ ότι το αυτοκίνητο δεν έχει καμία μετατροπή και δεν το σκίζω.
Έχει κάνει καμιά παρόμοια εμπειρία? Πόσο λογικό είναι να γίνει κάτι τέτοιο με δεδομένο τα χλμ. και τον τρόπο χρήση? Υπάρχουν ενισχυμένες βάσεις?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis23 (AKIS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Fabia RS DSG etuned

Ένταξη: 01 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 579
Τόπος: SALONICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Δεκ 2009, 22:11:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι περισσοτεροι, μην ανησυχεις. Θα στην αλλαξουν με νεο βελτιωμενο ανταλλακτικο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
FASTER DRIVER (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 GT

Ένταξη: 05 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 10

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Δεκ 2009, 00:07:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

akis23 έγραψε:
Οι περισσοτεροι, μην ανησυχεις. Θα στην αλλαξουν με νεο βελτιωμενο ανταλλακτικο.


Από ότι κατάλαβα στην έχουν αλλάξει και σε σένα. Μετά την αλλάγη δεν είχες πρόβλημα ξανά?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Δεκ 2009, 11:03:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

FASTER DRIVER έγραψε:
akis23 έγραψε:
Οι περισσοτεροι, μην ανησυχεις. Θα στην αλλαξουν με νεο βελτιωμενο ανταλλακτικο.


Από ότι κατάλαβα στην έχουν αλλάξει και σε σένα. Μετά την αλλάγη δεν είχες πρόβλημα ξανά?

σε εμένα βελτιώθηκε η κατάσταση, αλλά πάλι απλά κάνει λιγόττερο ήχο από ότι η προηγούμενη.

Το θέμα είναι να βρούμε ένα σετάκι, βασεις μηχανής, κιβωτίου και τέτοιο ακόμα η powerflx δεν εχει βγάλει....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
akis23 (AKIS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Fabia RS DSG etuned

Ένταξη: 01 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 579
Τόπος: SALONICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Δεκ 2009, 12:22:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οτι ειπε ο Κωστας ισχυει και στο δικο μου. Βελτιωθηκε αρκετα, αλλα γινεται και καλυτερα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Δεκ 2009, 12:41:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το θέμα των βάσεων είναι αρκετά σύνθετο. Με την αντικατάσταση της κόντρας του σασμάν, ναι όντως βελτιώνεται η κατάσταση. Αλλά υπάρχει ένα μεγάλο ΑΛΛΑ. Σκεφτείτε το λογικά και με σειρά. Ενισχύοντας την κόντρα αυτή, τι κάνουμε? Της προσθέτουμε περισσότερο έργο απορόφησης μιας και οι υπόλοιπες παραμένουν σε εργοστασιακή μορφή. Άρα ο χρόνος ζωής της μειώνεται αρκετά(αναφέρομαι στο πόσο γρήγορα θα μαλακώσει) μιας και έχεις πάρει και φορτία από τις άλλες δύο. Έτσι στην αρχή θα μας δώσει καλή εντύπωση από θέμα θορύβου και αποτελεσματικότητας, αλλά σε σύντομο χρονικό διάστημα θα παραδώσει πνέυμα μιας και τα μοτέρ του 207 πραγματικά κόβουν βόλτες μέσα στο μηχανοστάσιο. Η μόνη λύση είναι μία συνολική ενύσχηση όλων των βάσεων. Κάτι που αποφορτίζει αρκετά όλες τις βάσεις, από θέμα διαχείρησεις των κραδασμών και έτσι δεν έχουμε τοπικά φορτισμένα σημεία. Αυτά από εμένα.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
pistolas (STATHIS)
Μέλος
Μέλος


207 Le man

Ένταξη: 09 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Δεκ 2009, 16:05:46    Θέμα δημοσίευσης: βασεις Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δυστηχώς η power flex θα αργήσει πολύ διότι καηκε το εργοστάσιο και οτι υπάρχει ειναι σε stock και εμεις δεν έχουμε....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Δεκ 2009, 16:29:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδες...

Να συμπληρωσω σ'αυτα που ειπε ο γιωργος.

Εχει 100% δικιο,πως αν αλλαχθει μια βαση με σκληροτερη θα καταπονουνται οι υπολοιπες.
Πρεπει να αλλαχουν ολες μαζι,γιατι ενδεχεται να πετατε χρηματα διαρκως σε κομμενες βασεις νωριτερα απ'οτι προβλεπεται.

Επισης,να στε προσεκτικοι σε οτι αγορασετε,επειδη στο βωμο της σκληροτητας,αμεσοτητας θυσιαζετε την ανεση και σε καποιους μπορει να μην αρεσει αυτο.

Πχ στα σαξο/106 με τις βασεις πς,ΝΑΙ μεν σασι/μοτερ/σαζμαν γινονται "ενα" αλλα φερνει τοσους κραδασμους και θορυβο μεσα στη καμπινα σα να εχεις ενα τελικο γκρουπΝ μεσα σ'αυτη.

Οποτε προσεκτικες κινησεις.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Δεκ 2009, 16:51:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
Παιδες...

Να συμπληρωσω σ'αυτα που ειπε ο γιωργος.

Εχει 100% δικιο,πως αν αλλαχθει μια βαση με σκληροτερη θα καταπονουνται οι υπολοιπες.
Πρεπει να αλλαχουν ολες μαζι,γιατι ενδεχεται να πετατε χρηματα διαρκως σε κομμενες βασεις νωριτερα απ'οτι προβλεπεται.

Επισης,να στε προσεκτικοι σε οτι αγορασετε,επειδη στο βωμο της σκληροτητας,αμεσοτητας θυσιαζετε την ανεση και σε καποιους μπορει να μην αρεσει αυτο.

Πχ στα σαξο/106 με τις βασεις πς,ΝΑΙ μεν σασι/μοτερ/σαζμαν γινονται "ενα" αλλα φερνει τοσους κραδασμους και θορυβο μεσα στη καμπινα σα να εχεις ενα τελικο γκρουπΝ μεσα σ'αυτη.

Οποτε προσεκτικες κινησεις.


Στάυρο αυτό που έδωσε η peugeot είναι πιο γεμάτο το σινεμπλόκ. Επίσης δεν ξέρουμε κατα πόσο οι άλλες δεν είναι ήδη σκληρές όσο η καινούργια, για κιβώτιο. Ούτως η άλλως αυτό δεν το δίνει η ελληνική αντιπροσωπεία μόνη της , είναι οδηγία της peugeot άσχετα αν η έλληνες δεν το ανακοινώνουν, και το κάνουν μόνο σε αυτούς που παραπονιούντε.

Πάντως δεν έχω σκοπό να αφήσω γενικά τις βάσεις έτσι, είδωμεν...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Δεκ 2009, 20:36:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξέρει κανεις τι στο καλό είναι αυτό και αν δουλευει σωστά?

http://www.youtube.com/watch?v=bSFDfLz62_o


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
Σελίδα 1 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1643s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on