PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ποιός μάγκας ήταν...
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 266, 267, 268  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Petros (Πέτρος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) ΧS2 (2002)

Ένταξη: 16 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 113
Τόπος: Αθήνα - Βριλήσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Σεπ 2003, 13:16:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν πιστεύω το μπλε 206 (έμοιαζε πάρα πολύ με εκείνο του Alex) που ανέβαινε την προηγούμενη Πέμπτη την Πεντέλης να ανήκει σε μέλος του club.
Είχε "φωσφοριζέ" πιτσιλιστίρια. Και δε φτάνει αυτό, αλλά μόλις σταμάτησα να γελάω, ένα δεύτερο 206 (ασημί αυτή τη φορά) ανέβαινε κι αυτό την Πεντέλης, με φώς νέον από κάτω!!!!!!!!!! Shocked Shocked


In Rallye I trust (παρόλο που το αποχωρίστηκα)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Σεπ 2003, 13:40:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ήταν κλαμπίσια 206;;;
Εννοώ, είχαν αυτοκόλλητα του club;;;
Γιατί το δεύτερο αποκλείεται να είχε..........


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Σεπ 2003, 13:49:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Ήταν κλαμπίσια 206;;;
Εννοώ, είχαν αυτοκόλλητα του club;;;
Γιατί το δεύτερο αποκλείεται να είχε..........


Το δεύτερο θα είχε σίγουρα το σηματάκι με το καγκουρό... Σήμα κατατεθέν!


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Σεπ 2003, 15:19:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Petros έγραψε:
ένα δεύτερο 206 (ασημί αυτή τη φορά) ανέβαινε κι αυτό την Πεντέλης, με φώς νέον από κάτω!!!!!!!!!! Shocked Shocked


αχ... αυτό το fast'n'furius τι μας κάνει!!!! καταστρέφει την νεολαία και τους "γάλλους" μας...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bloom (Άντα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 Quiksilver 1.4

Ένταξη: 19 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 269
Τόπος: Αθήνα - Φιλοθέη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Σεπ 2003, 15:45:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Vaggelis έγραψε:
Ήταν κλαμπίσια 206;;;
Εννοώ, είχαν αυτοκόλλητα του club;;;
Γιατί το δεύτερο αποκλείεται να είχε..........


Το δεύτερο θα είχε σίγουρα το σηματάκι με το καγκουρό... Σήμα κατατεθέν!


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΩΩωωωχ, εσένα σε βλέπω να ανοίγεις πάλι πόλεμο με τα καγκουράκια!... Shocked Wink Laughing Laughing Laughing Laughing


smile... and life will pay u back!
**********************
...............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Σεπ 2003, 17:03:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχτες κατα τις 10.30 το βραδυ,εθεαθει σκουρο clubισιο 206 να κατεβενει το ποταμι και να στριβει δεξια στην Λενορμαν...Ποιος???

Teoman κανω τα στραβα ματια για αυτο που εγραψες ποιο πανω.... Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Σεπ 2003, 21:15:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Vaggelis έγραψε:
Ήταν κλαμπίσια 206;;;
Εννοώ, είχαν αυτοκόλλητα του club;;;
Γιατί το δεύτερο αποκλείεται να είχε..........


Το δεύτερο θα είχε σίγουρα το σηματάκι με το καγκουρό... Σήμα κατατεθέν!


That means war, you know...... Bad talk Cussing out


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Σεπ 2003, 22:22:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χε χε χε,αυτά τα μαρσιποφόρα,πολύ ευέξαπτα είναι τελικά ... Laughing Laughing Laughing Laughing


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Bloom (Άντα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 Quiksilver 1.4

Ένταξη: 19 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 269
Τόπος: Αθήνα - Φιλοθέη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Σεπ 2003, 23:14:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Χε χε χε,αυτά τα μαρσιποφόρα,πολύ ευέξαπτα είναι τελικά ... Laughing Laughing Laughing Laughing


Και εξακολουθεί να ρίχνει λάδι στη φωτιά! Shocked Shocked

.... ααααχ, άτιμο Photoshop... Rolling eyes

Πάλι στις δόξες σου σε βλέπω από αύριο!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


smile... and life will pay u back!
**********************
...............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ofitzis (Γιώργος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2003

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 117
Τόπος: Aθήνα-Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Σεπ 2003, 23:53:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

seridim έγραψε:
Eθεάθη 206 χρώματος πορτοκαλί (Tanquerine;Wink στην πλατεία των Λιστών στην Κέρκυρα το διάστημα 3-9 Αυγούστου με το σηματάκι του club, μπροστινά γωνιακά spoiler, εξατμισούλα και πινακίδα ΖΖΚ... Ποιος ήταν;;;


Αυτό ήταν σίγουρα του Darkvow... Wink


I may be slow
but I am in front of you!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Σεπ 2003, 00:29:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Petros έγραψε:
Δεν πιστεύω το μπλε 206 (έμοιαζε πάρα πολύ με εκείνο του Alex) που ανέβαινε την προηγούμενη Πέμπτη την Πεντέλης να ανήκει σε μέλος του club.
Είχε "φωσφοριζέ" πιτσιλιστίρια. Και δε φτάνει αυτό, αλλά μόλις σταμάτησα να γελάω, ένα δεύτερο 206 (ασημί αυτή τη φορά) ανέβαινε κι αυτό την Πεντέλης, με φώς νέον από κάτω!!!!!!!!!! Shocked Shocked


Παντως εγω δεν φοραω φωσφοριζε πιτσιλιστιρια γιατι 1) δε μου λενε κατι αισθητικα 2) θα με κραζανε ολοι.

Εχω δει αρκετες φορες παντως ενα 3θυρο μπλε 206 με superturismo στην ευρυτερη περιοχη, αλλα δεν εχω προσεξει αν φοραει πιτσιλιστιρια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Σεπ 2003, 18:29:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προς CCδες: έχουμε κάναν συν-club-ήτη με μαύρο εργαλείο που ανεβαίνει στα λιμέρια μου? ZYM 44.... Auto ΔΑΛΑΟΥΤΗΣ ή κάπως έτσι (δεν βλέπω και καλά στην ηλικία μου) Τον κυνηγούσα το μεσημέρι... και δεν τον προσπέρασα Shocked Shocked Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad με πήρε πρέφα και διακοσάριζε κι αυτός... ουαααααααααά Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad απ' τα νεύρα μου δεν τον σταμάτησα ούτε για κάρτα (μη βαράτε τώρα...)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lord Cypher 
Μέλος
Μέλος


206 QS

Ένταξη: 15 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 187
Τόπος: Το Στέκι του Πετράν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Σεπ 2003, 21:52:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lia206cc έγραψε:
Προς CCδες: έχουμε κάναν συν-club-ήτη με μαύρο εργαλείο που ανεβαίνει στα λιμέρια μου? ZYM 44.... Auto ΔΑΛΑΟΥΤΗΣ ή κάπως έτσι (δεν βλέπω και καλά στην ηλικία μου) Τον κυνηγούσα το μεσημέρι... και δεν τον προσπέρασα Shocked Shocked Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad με πήρε πρέφα και διακοσάριζε κι αυτός... ουαααααααααά Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad απ' τα νεύρα μου δεν τον σταμάτησα ούτε για κάρτα (μη βαράτε τώρα...)


Χαχα.... Laughing Laughing Laughing

Η γατούλα βρυγχάται Exclamation Exclamation Exclamation ROOOOAAAAAAARRRRRRRRRRR.... Laughing



Remember... No Obstacles... Only Challenges...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Σεπ 2003, 09:09:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήμερα 9 το πρωί στο φανάρι της Αργυρουπόλεως στην Καλλιθέα! Very happy
Μαύρο 206 με αυτοκολλητάκι του κλάμπ κτλ... Είχε και ένα 16v στα πλάγια σαν και αυτό που έχουν τα Saxo. Shocked


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Σεπ 2003, 09:40:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
Σήμερα 9 το πρωί στο φανάρι της Αργυρουπόλεως στην Καλλιθέα! Very happy
Μαύρο 206 με αυτοκολλητάκι του κλάμπ κτλ... Είχε και ένα 16v στα πλάγια σαν και αυτό που έχουν τα Saxo. Shocked

O Pezomania πρέπει να ήταν......


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Σεπ 2003, 14:17:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ady έγραψε:
mick206 έγραψε:
Σήμερα 9 το πρωί στο φανάρι της Αργυρουπόλεως στην Καλλιθέα! Very happy
Μαύρο 206 με αυτοκολλητάκι του κλάμπ κτλ... Είχε και ένα 16v στα πλάγια σαν και αυτό που έχουν τα Saxo. Shocked

O Pezomania πρέπει να ήταν......


Ναι εγώ Embarassed

Που ήσουν ρε mick και κοίταγα δεξιά αριστερά, αλλά δεν είδα κανέναν Question Question


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Σεπ 2003, 14:23:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να ρωτήσω και εγώ ...... ήταν κάποιος από το club το Σαββατοκύριακο αυτό στους Δελφούς ??? είδα την Κυριακή το μεσημέρι ένα γκρι 206 με ζάντες 5άκτινες πολύ λεπτές σκούρες και φώτα στυλ lexus . Δεν είχε αυτοκόλλητο όμως ... (ούτε και εγώ έχωωωωωωωω Crying or Very sad Crying or Very sad )


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Σεπ 2003, 14:29:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pezomania έγραψε:
Ναι εγώ Embarassed
Που ήσουν ρε mick και κοίταγα δεξιά αριστερά, αλλά δεν είδα κανέναν Question Question

Εγώ Γιώργο δεν ήμουν στο αμάξι... Rolling eyes
Είχα παρκάρει και πήγαινα προς τη δουλειά μου όταν πέρναγες.Στο τέλος σε είδα... Embarassed Είδες το αμάξι μου; Ήταν παρκαρισμένο στο φανάρι! Smile Τέτοια ώρα περνάς απο εκεί;


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Σεπ 2003, 15:32:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
pezomania έγραψε:
Ναι εγώ Embarassed
Που ήσουν ρε mick και κοίταγα δεξιά αριστερά, αλλά δεν είδα κανέναν Question Question

Εγώ Γιώργο δεν ήμουν στο αμάξι... Rolling eyes
Είχα παρκάρει και πήγαινα προς τη δουλειά μου όταν πέρναγες.Στο τέλος σε είδα... Embarassed Είδες το αμάξι μου; Ήταν παρκαρισμένο στο φανάρι! Smile Τέτοια ώρα περνάς απο εκεί;


Περίπου ναι +- 5 λεπτά...


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Σεπ 2003, 15:46:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pezomania έγραψε:
Περίπου ναι +- 5 λεπτά...

Αύριο θα σε περιμένω! Shocked LaughingLaughingLaughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 266, 267, 268  Επόμενη
Σελίδα 3 από 268

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3683s (PHP: 67% - SQL: 33%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on