PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ποιός μάγκας ήταν...
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 266, 267, 268  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Rena (ΕΙΡΗΝΗ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


pug206 1,4 quicksilver

Ένταξη: 07 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 57
Τόπος: ΓΑΛΑΤΣΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Ιούλ 2003, 12:58:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:
Εγω ήμουνα στις 8 something.Αλλα μαλλον λες για 206



Καλά όλοι στη Γαλατσίου μαζευτήκαμε πρωί πρωί Question Question Question

Ναι ήταν ένα ασημί pug206..


INTEGRATED
TUNING
SOLUTIONS
www.itspower.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Ιούλ 2003, 00:19:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποιός quicksilverάς με ασημί χρωματάκι και φώτα στύλ Lexus και με αυτοκολλητάκι του Club σύχναζε σήμερα στο Skipper's; Very happy
Για να αποκαλυφθεί ο clubber Laughing
Όχι,εγώ δεν πήγα στο Skipper's... Την γλύτωσες... Laughing
Πήγα στους κυματοθραύστες και κάθησα για περισυλλογή Rolling eyes


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Ιούλ 2003, 08:48:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
Ποιός quicksilverάς με ασημί χρωματάκι και φώτα στύλ Lexus και με αυτοκολλητάκι του Club σύχναζε σήμερα στο Skipper's; Very happy
Για να αποκαλυφθεί ο clubber Laughing
Όχι,εγώ δεν πήγα στο Skipper's... Την γλύτωσες... Laughing
Πήγα στους κυματοθραύστες και κάθησα για περισυλλογή Rolling eyes


Ο Lord (Πέτρος) ήταν,και αν κοιτούσες λίγο καλύτερα θα έβλεπες ακόμα 2-3 "δικά μας" Wink


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
OLGA (Ολγα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 ΧΝ

Ένταξη: 28 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 208
Τόπος: Καλλιθέα Αγάπη μου-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Ιούλ 2003, 14:32:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τεο ο Πέτρος δεν είχε πάρει χτές αμάξι Wink Shocked



Α Α Α Εσύ είσαι μεγάλο νούμερο........ΨΩΝΙΟ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Ιούλ 2003, 15:34:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OLGA έγραψε:
Τεο ο Πέτρος δεν είχε πάρει χτές αμάξι Wink Shocked


Είχαμε κι' άλλον στην παρέα με q/s και lexus και δεν τον είδαμε??? Shocked


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Lord Cypher 
Μέλος
Μέλος


206 QS

Ένταξη: 15 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 187
Τόπος: Το Στέκι του Πετράν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Ιούλ 2003, 16:58:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
Ποιός quicksilverάς με ασημί χρωματάκι και φώτα στύλ Lexus και με αυτοκολλητάκι του Club σύχναζε σήμερα στο Skipper's; Very happy
Για να αποκαλυφθεί ο clubber Laughing
Όχι,εγώ δεν πήγα στο Skipper's... Την γλύτωσες... Laughing
Πήγα στους κυματοθραύστες και κάθησα για περισυλλογή Rolling eyes


Αποκαλύφθηκα.... Laughing Laughing Laughing

Teo δεν εννοούσε χθες που πήγαμε όλοι μαζί αλλά προχθές (αν κοιτάξεις την ώρα είναι μόλις που έχει αλλάξει μέρα σε 31 Exclamation ).

Δυστυχώς όμως δεν έκατσα γιατί γινόταν πανικός Exclamation Και την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια μετά από λίγο Confused

Και εσύ φίλε Mick τιιιιιι έκανες εκεί στον κυματοθράυστη Question Question Question Και άσε τα ψόφια περι περισυλλογής Exclamation Exclamation Exclamation Laughing Wink



Remember... No Obstacles... Only Challenges...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Ιούλ 2003, 17:42:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lord Cypher έγραψε:
Και εσύ φίλε Mick τιιιιιι έκανες εκεί στον κυματοθράυστη Question Question Question Και άσε τα ψόφια περι περισυλλογής Exclamation Exclamation Exclamation Laughing Wink


Aμαν τον βρωμιαρη Razz ......Για λεγε για λεγε......Τιιιιιιιιι........εκανες εκει Question Δημοσιες σχεσεις με αιθερια υπαρξη Question Question ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ Laughing Laughing Laughing

Λεγε θα φας ντοματα Wink Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Αύγ 2003, 08:28:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lord Cypher έγραψε:

Teo δεν εννοούσε χθες που πήγαμε όλοι μαζί αλλά προχθές (αν κοιτάξεις την ώρα είναι μόλις που έχει αλλάξει μέρα σε 31 Exclamation ).


Αμ δε,Τετάρτη 30 του μήνα δεν πήγαμε μαζί?Τότε εννοεί...
Είχαμε κατάσκοπο ανάμεσά μας Laughing


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Αύγ 2003, 14:38:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lord Cypher έγραψε:
Και εσύ φίλε Mick τιιιιιι έκανες εκεί στον κυματοθράυστη QuestionQuestionQuestion Και άσε τα ψόφια περι περισυλλογής ExclamationExclamationExclamation Laughing Wink

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
......Για λεγε για λεγε......Τιιιιιιιιι........εκανες εκει Question Λεγε θα φας ντοματα Wink Wink

Όντως για περισυλλογή πήγα... Rolling eyes
Πήγα και έκατσα μόνος μου γιατί χώρισα... Sad Confused
Άμα δεν ήμουν έτσι θα έμπαινα με τη μια στο Skipper's για να σας δώ.


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mick206 στις Παρ 01 Αύγ 2003, 14:44:14, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Αύγ 2003, 14:42:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Teoman έγραψε:
Ο Lord (Πέτρος) ήταν,και αν κοιτούσες λίγο καλύτερα θα έβλεπες ακόμα 2-3 "δικά μας" Wink

Και πώς και δεν τα είδα; Rolling eyes
Μόλις είδα του Πέτρου κοίταγα μπάς και βρώ και κανένα άλλο...
Φαίνεται σας έμαθε ο Πέτρος τα κόλπα της κάλυψης-απόκρυψης... Very happy


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lord Cypher 
Μέλος
Μέλος


206 QS

Ένταξη: 15 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 187
Τόπος: Το Στέκι του Πετράν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Αύγ 2003, 23:36:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
Teoman έγραψε:
Ο Lord (Πέτρος) ήταν,και αν κοιτούσες λίγο καλύτερα θα έβλεπες ακόμα 2-3 "δικά μας" Wink

Και πώς και δεν τα είδα; Rolling eyes
Μόλις είδα του Πέτρου κοίταγα μπάς και βρώ και κανένα άλλο...
Φαίνεται σας έμαθε ο Πέτρος τα κόλπα της κάλυψης-απόκρυψης... Very happy


" I'm the invisible man,
I'm the invisible man,
incredible how you came...."

Scatter



Remember... No Obstacles... Only Challenges...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Αύγ 2003, 21:06:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
Πήγα και έκατσα μόνος μου γιατί χώρισα... Sad Confused
Άμα δεν ήμουν έτσι θα έμπαινα με τη μια στο Skipper's για να σας δώ.


ΟΠΑ.......................ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ ΦΙΛΑΡΑΚΙ.ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ (ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟΥΣ ΜΑΣΑΙ ΠΟΥ ΤΣΙΧΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΜΑΣΑΕΙ Laughing )

Και εμενα μου πηρε χρονο να το ξεπερασω αλλα μετα απο αυτο τις χωριζω εγω ανα τακτα χρονικα διαστηματα Wink Κανε το ιδιο εχει αποτελεσμα Wink Οπως το ταβλι ενα πραγμα.....Πρωτα πλακωτω και μετα ΦΕΥΓΑ. Wink ΚΑΙ ΦΕΥΓΑ ΜΕ ΧΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Αύγ 2003, 21:15:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
ΟΠΑ.......................ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ ΦΙΛΑΡΑΚΙ.ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ (ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟΥΣ ΜΑΣΑΙ ΠΟΥ ΤΣΙΧΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΜΑΣΑΕΙ Laughing )

Σιγά μην κάτσω να σκάσω... Wink Όσο ήταν να στεναχωρηθώ στεναχωρήθηκα! Wink Φίλε Νικόλα δεν έχασα εγώ... ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ... ΠΑΜΕ ΣΑΝ ΑΛΛΟΤΕ! Laughing

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Κανε το ιδιο εχει αποτελεσμα Wink Οπως το ταβλι ενα πραγμα.....Πρωτα πλακωτό και μετα ΦΕΥΓΑ. Wink

Όπως λέμε "ήρθε η ώρα της αλλαγής και της ανανέωσης" ε; Laughing

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
ΚΑΙ ΦΕΥΓΑ ΜΕ ΧΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Έτσι έτσι... ΤΕΖΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Αύγ 2003, 23:34:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χθες στην Γλυφάδα πέτυχα 3 με το σηματάκι μας.Φαίνεται ότι έφυγε ο κόσμος και φαινόμαστε πιο εύκολα Very happy

-Στις 16:30 έξω από την αντιπροσωπεία της peugeot στην Βουλιαγμένης quicksilver (ποιά ήταν?),

-Στις 18:30 πέτυχα την Όλγα στην Γλυφάδα,

-Κατά τις 0:00 παρκαρισμένο το αυτοκίνητο της Ρένας.


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Αύγ 2003, 01:26:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
-Κατά τις 0:00 παρκαρισμένο το αυτοκίνητο της Ρένας.


Εγω θα εβαζα σκοπια 12-2 και θα ελεγα τον δεκανεα αλλαγης να αργουσε να με αλλαξει Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
seridim (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.4(8V) ΧΤ(2001)

Ένταξη: 31 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 290
Τόπος: ΦΛΩΡΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Αύγ 2003, 10:24:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eθεάθη 206 χρώματος πορτοκαλί (Tanquerine;Wink στην πλατεία των Λιστών στην Κέρκυρα το διάστημα 3-9 Αυγούστου με το σηματάκι του club, μπροστινά γωνιακά spoiler, εξατμισούλα και πινακίδα ΖΖΚ... Ποιος ήταν;;;


Βελτιώνοντας το........"ΑΒΕΛΤΙΩΤΟ"

ANOTHER MEMBER OF K.R.T
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
OLGA (Ολγα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 ΧΝ

Ένταξη: 28 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 208
Τόπος: Καλλιθέα Αγάπη μου-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Αύγ 2003, 13:17:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

seridim έγραψε:
Eθεάθη 206 χρώματος πορτοκαλί (Tanquerine;Wink στην πλατεία των Λιστών στην Κέρκυρα το διάστημα 3-9 Αυγούστου με το σηματάκι του club, μπροστινά γωνιακά spoiler, εξατμισούλα και πινακίδα ΖΖΚ... Ποιος ήταν;;;


Καλά βρέ εσύ δεν έκανες τίποτα άλλο απο το να κατασκοπεύεις?

Υπογραφή
Αιθέρια ύπαρξη απο το πίσω κάθισμα Razz
Ολγα Thumb right

Πλάκα κάνω και εμείς το ίδιο κάναμε, βλέπεις θέλουμε να βλέπουμε όσο γίνεται περισσότερα πεζούλια.....

Το μπλέ που ήταν παρκαρισμένο στο Λιστόν ένα βράδυ με αυτοκόλλητο "www.peugeot.gr" είδες, του άφησε ο Πέτρος καρτούλα.



Α Α Α Εσύ είσαι μεγάλο νούμερο........ΨΩΝΙΟ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Σεπ 2003, 12:17:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OLGA έγραψε:
[Το μπλέ που ήταν παρκαρισμένο στο Λιστόν ένα βράδυ με αυτοκόλλητο "www.peugeot.gr" είδες, του άφησε ο Πέτρος καρτούλα.


Εσείς του αφήσατε καρτούλα... εμένα κυνηγούσε 2 εβδομάδες...!!!!


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
OLGA (Ολγα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 ΧΝ

Ένταξη: 28 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 208
Τόπος: Καλλιθέα Αγάπη μου-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Σεπ 2003, 12:33:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε έπιασε τελικά Laughing

Δεν νομίζω Wink



Α Α Α Εσύ είσαι μεγάλο νούμερο........ΨΩΝΙΟ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Σεπ 2003, 13:10:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OLGA έγραψε:
Σε έπιασε τελικά Laughing

Δεν νομίζω Wink


Μπαααα...

ξέρεις ποια είναι η φάση...?

ένα αυτοκίνητο με αθηναϊκές πινακίδες να ξέρει καλύτερα τους δρόμους (τους) και να σκυλιάζουν να σε περάσουν!!!


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 266, 267, 268  Επόμενη
Σελίδα 2 από 268

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2691s (PHP: 58% - SQL: 42%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on