PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

33ο Ραλλυ ΕΛΠΑ 2009
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Σεπ 2009, 14:25:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και μια 5αδα απτην "ομαδα"... (μπαμπη ετσι και βαλεις την δικια μου σε σκοτωσα)

babis1212 και alonso... Laughing Laughing Laughing




Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Σεπ 2009, 16:03:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
και μια 5αδα απτην "ομαδα"... (μπαμπη ετσι και βαλεις την δικια μου σε σκοτωσα)...

Σιγα ρε μλκα,δεν θα ειναι εκπληξη,ολοι μας ξερουμε οτι εβαλες την αεροκορνα στον κλο σου και δεν την εβγαλες μεχρι να αδειασει η φιαλη... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Σεπ 2009, 16:08:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπάμπη βάλε την, θα γίνω bodyguard Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bab2112 (Μπαμπης)
Μέλος
Μέλος


πολλα ποδηλατα

Ένταξη: 27 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 120
Τόπος: shovelville

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Σεπ 2009, 08:23:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μωρε να την βαλω, αλλα μετα ποιος θα ξυπναει 4 η ωρα για να κανει 300 χλμ;
παντως η φαντασια σας μπορει ευλογα να οργιαζει Smile
την επομενη φορα που θα παμε παντως, βαλω προτεραιοτητα το να βλεπω πολυ παρα να ειμαι στημενος σε φουρκετα για την ιδανικη ληψη.


βρουμ βρουμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Σεπ 2009, 08:25:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βαλτην μωρε μλκα,μας εσκασες! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
xali...jr (ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Οκτ 2009, 10:49:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΒΛΕΠΩ ΟΙ ΛΙΓΟΙ ΘΕΑΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΕΣΕΙΣ ΗΣΑΣΤΑΝ!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΗΡΘΑΤΕ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΞΙΖΕ ΠΟΥ ΦΑΓΑΤΕ ΤΟ ΚΡΥΟ..


ΒΛΕΠΩ ΦΙΛΕ ΚΑΝΕ ΚΑΘΗΣΕΣ ΣΤΟ ΣΩΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ.. ΜΑΣ ΕΒΓΑΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΡΩΞΙΜΟ.. FOTO ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ!!

ΧΑΛΙΒΕΛΑΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ..


206 junior cup 2005 champion!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Οκτ 2009, 15:50:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κωστα δυστυχως φτασαμε πια,οσοι ερχονται στο βουνο να ειναι πια κολλητοι φιλοι,συγγενεις,κλπ... Sad
Πανε οι καλες μερες που εβλεπες γεματες τις πλαγιες. Crying or Very sad
Εγω παντως ανετα τον ξανακανω τον συγκεκριμενο αγωνα παρα που ειμαι ορκισμενος "ασφαλτακιας" και αντιπαθω το χωμα οπως ο διαβολος το λιβανι.Very happy


Υ.Γ. Ξαναευχαριστω για ολα οσα κανατε και εσυ και ο Λεωνιδας,ηθελα να το πω καπου,απλα στους 4Τ δεν ενιωθα και πολυ ανετα για να "ανοιξω" τετοιο θεμα...
Περασαν πολλοι απο εκει που μειναμε,κανενας ομως δεν προσφερθηκε να παει καποιον απο εμας εστω και μεχρι το Μαυρολιθαρι,παρολο που ειμασταν στην μεση του πουθενα.
Εσεις οχι μονον με πηγατε Αμφισσα,κανονισατε και με την οργανωση αλλα και για να με περιμενει ΤΑΧΙ για να με παει Ιτεα.
Ειλικρινα ευχαριστουμε και εγω και ο Βασιλης για ολα!
Thumb Left
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Οκτ 2009, 16:36:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xali...jr έγραψε:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΒΛΕΠΩ ΟΙ ΛΙΓΟΙ ΘΕΑΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΕΣΕΙΣ ΗΣΑΣΤΑΝ!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΗΡΘΑΤΕ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΞΙΖΕ ΠΟΥ ΦΑΓΑΤΕ ΤΟ ΚΡΥΟ..


ΒΛΕΠΩ ΦΙΛΕ ΚΑΝΕ ΚΑΘΗΣΕΣ ΣΤΟ ΣΩΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ.. ΜΑΣ ΕΒΓΑΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΡΩΞΙΜΟ.. FOTO ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ!!

ΧΑΛΙΒΕΛΑΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ..


Κωνσταντινε,λυπηθηκα πολυ για το συμβαν...Δεν μ'αρεσει ποτε να τραβαω τετοιες φωτό, μιας και φιλος ειχε προσφατως βαρβατη εξοδο (ζαχοι-κλιο-φωκιδος)...

Προφανως κοψατε ημιαξονιο,ηταν το σημειο πολύ υπουλο,ελεω των 4κινητων κουβαδων.

Απλα δν ηθελα να σας πιασω τη κουβεντα,γιατι στις στιγμες αυτες τα πληρωματα ειναι καπως ευαισθητα,πραγμα πολύ λογικο.

Ο φιλος που σας βοηθησε στο σπρωξιμο είναι ο εταιρος καμμενος με τα βουνά, μπαμπης...

Εμενα προσωπικα το χωμα δεν μου αρεσει,ηλθα απλα για τα παιδια με το μπλε σαξο,που πλεον εχουμε γυρισει ολη τη χωρα...μεχρι και κρητη Laughing Laughing Laughing

Ελπιζω να γνωριστουμε την επομενη φορα που θα συναντηθουμε σε καποιο ραλλυ,οχι φυσικα απο τις ιδιες συνθηκες...(εννοω το εμεινε).

Υ.Γ. και επειδή διαβασα το ποστ του στελιου απο πανω,αν και μου τα πε απο κοντα, πραγματικα μπραβο σας,γιατι φερθηκατε σαν ανθρωποι πανω απ'ολα, και οχι σαν τα ζωα που εχουν γεμισει τους αγώνες αυτοκινήτων.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
alonso (panagiotis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 18 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 31

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Οκτ 2009, 19:56:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μόνο μην μάθει η αδερφή μου τα μέρη στα οποία βρέθηκε το κατα τα άλλα αθώο 107.

Καλά δεν χρειάζεται να πω οτι τα φρένα του 107 είναι για τον.........
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
bab2112 (Μπαμπης)
Μέλος
Μέλος


πολλα ποδηλατα

Ένταξη: 27 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 120
Τόπος: shovelville

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Οκτ 2009, 09:40:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το επλυνες πριν το δωσεις ε; Cool


βρουμ βρουμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
Σελίδα 4 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1337s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on