PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

33ο Ραλλυ ΕΛΠΑ 2009
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
bab2112 (Μπαμπης)
Μέλος
Μέλος


πολλα ποδηλατα

Ένταξη: 27 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 120
Τόπος: shovelville

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Σεπ 2009, 13:33:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

IMG_1242.jpg (3.1 MB)
IMG_1263.jpg (3.1 MB)
το photobucket μου ταπαιξε και εχω κ λιγοτερο απο 1mbps...


βρουμ βρουμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Σεπ 2009, 23:25:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παρτε λιγο 207 να κ*******τε...






Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Σεπ 2009, 23:42:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επιστροφη απο τον αγωνα με χαρες και πικρες...
Γενικα το ολο θεμα δεν μας ηθελε και εγκαταλειψαμε μετα την πρωτη γυρα και σημερα...
Χασατε παντως οσοι δεν μεινατε για την σημερινη μερα.
Το Δροσοχωρι μετα την αλλαγη πορειας ηταν σαν αεροδιαδρομος οπου ολοι οι γρηγοροι εδωσαν ρεστα.
Γενικα σημερα ο αγωνας τα εσπαγε,ασχετα αν το Saxo του μλκα του μπατσου δεν μας εκανε την χαρη...
Δεν μας εφταναν ολα τα προβληματα με την τροφοδοσια και την αναρτηση,ειχαμε και τις ασφαλειες να καιγονται καθε 10λεπτο γιατι ο γκιοζης ο μπατσος ηθελε να βγαλει ασφαλειες,να βαλει οργανα απο τριφυσο και γενικα οπως αποδεικνυεται πρεπει να ηταν ενα απο τα μεγαλυτερα καρναβαλια-αυτοκινητα σε λεκανοπεδιο και Κιλκις...

Παλι καλα που ηταν και ο Κωστας(End) και ελυνε το καθε προβλημα χωρις εμεις να ασχοληθουμε καν...Να και ενα παιδι που δεν μοιαζει στους ποζεραδες βλαχοτσομπανηδες του Saxosportclub.Wink
Γενικα παντως κατι πρεπει να παιζει με αυτο το παιδι,ή παιρνει αμφεταμινες ή χτυπαει Red Bull ολη μερα! Laughing

Tip:
Μην κανετε ποτε χωματινο αγωνα με αναθυμιασεις βενζινης και χωρις ενδοεπικοινωνια. Laughing
Ακομα φτυνω χαλικια λογο του ανοιχτου παραθυρου και ολα γυριζουν γυρω μου απο την μαστουρα της βενζινης. Rotfl
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Σεπ 2009, 23:50:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλως ηρθες στελιο...

Δυστηχως εμεις δεν ημασταν σε "φαση", εξου κι αναχωρηση μας...

Απ'οτι ειδα και σεις δεν πηγατε πισω,οσον αφορα το αγωνιστκο κομματι.

Τι περιμενες απτη μπλε μαλ***α του μπατσου...λογικο να σας προδωσει.

Επρεπε να παρει ο προφητης το δικο μου,καροτσα με αγωνιστικες περγαμηνες (και με εβγα παρακαλω...).

Μιλάμε απο κοντα κουκλες.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Σεπ 2009, 00:40:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:

Tip:
Μην κανετε ποτε χωματινο αγωνα με αναθυμιασεις βενζινης και χωρις ενδοεπικοινωνια. Laughing

Τα εχουμε κανει και τα 2
Συγχαρητηρια για την προσπαθεια παιδες!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Σεπ 2009, 07:11:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ ωραίος ο αγώνας από άποψη θεάματος.
Ο αγαπημένος μου Basso δικαιολόγησε τον λόγο που κάναμε ένα καρο χιλιόμετρα. Και εκεί που μετά την πρώτη μέρα νομίζαμε ότι είναι αυτά τα 5-10 περάσματα...αρχίζει το δεύτερο loop της Κυριακής και γίνεται της ιερόδουλου το κεκλίδωμα!!ήμουν μεταξύ Αγ.Ευθυμίας(σωστή Αγία θυμαμαι??) και Καρούτες όπου είδαμε σύνολο από 2 φορές τις ειδικές. Στο 2ο loop περνούσαν ΟΛΟΙ πολύ σβέλτα.
Προσκυνάω τον Αναγνωστάκο, το παλικάρι τον θυμάμαι με το yaris αλλά με το evo το "παράκανε" (παρόλα τα τουρμποπροβληματα..) και μας άφησε άφωνους!! Παπαδημητρίου και ειδικά ο Βωβός ένα κλικ πάνω σε περάσματα, ξέσπασμα Νιώρα την δεύτερη μέρα πολύ εντυπωσιακός και ένα μπράβο στους φίλους μου Τσίλη-Μαυροδή για την 7η θέση με το evo τους παρ'όλα τα προβλήματα (πισωκίνητο evo και σπασμένο πίσω ψαλίδι την πρωτη μέρα).
Χάρηκα του "ήρωες" με τα Α5 που πολεμούσαν κυριολεκτικά με τα χώματα.
Τέλος τί παραπάνω από ένα τεράστιο ΕΥΓΕ στον Στέλιο και τον Βασίλη που ξάφνιασαν πολλούς όταν ένα μπλε σαξακι έσκαγε μύτη (που πολλοί δεν το περίμεναν). Αυτό δίνει κουράγιο σε πολλούς Laughing

Το χαρήκαμε και το γουστάραμε, και του χρόνου με υγεία.


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Σεπ 2009, 09:12:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικα να κανω μια,off topic,παρενθεση και να πω οτι για οσους πιστευουν οτι το χωμα εχει εξοδα,κανουν μεγαλο λαθος...
Με μια σωστη αναρτηση και λαστιχα κανεις ευκολο αγωνα χωρις πολλα-πολλα.
Ουτε δυναμη πολυ χρειαζεται,ουτε 4κινηση κλπ καθως με 130 αλογα,ενα κοντο Κ/Π και ενα μπλοκε,βγαζεις αφανταστα γουστα!

Επισης special thanks σε Χαλιβελακη-Μαχαιρα Thumb right που με βοηθησαν να ειμαι εγκαιρα Ιτεα για τεχνικο ελεγχο(αλλιως δεν θα τρεχαμε καν) γιατι ο ποδαροδρομος Παυλιανη-Ιτεα θα μου επαιρνε καμια εβδομαδα να το κανω... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Σεπ 2009, 09:15:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
[...] γιατι ο ποδαροδρομος Παυλιανη-Ιτεα θα μου επαιρνε καμια εβδομαδα να το κανω... Laughing


Γιατί αυτό; Όχι το "μια βδομάδα", το "ποδαρόδρομος"... Rolling eyes


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Σεπ 2009, 10:02:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατι αμα στα δοκιμαστικα πηγαινεις ταπα με βολτισιο αμαξι,κοβεται το μπαλακι του ψαλιδιου και φευγει το γονατο απο την θεση του...Οποτε φραζεις την ειδικη και αμα ειναι και στου διαολου την μανα(βλεπε Παυλιανη),μεχρι να ερθει η οδικη απο την Ιτεα να το φορτωσει,απο Σεπτεμβριο εχεις φτασει Χριστουγεννα. Laughing
Ε,για αυτο και ειπα να το παρω με τα ποδια γιατι εχει και αρκουδες εκει ψηλα και δεν ειμαι εξοπλισμενος με το surprise weapon of the "back door" του Προφητη. Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Σεπ 2009, 10:08:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητηρια για την προσπάθεια.
Αντε και εις χωματότερα Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Σεπ 2009, 10:13:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ ευχαριστήθηκα την... παρέα αυτό το ΣΚ. ok και τα S2000 και λίγα ελληνικά. πάντως την πρώτη μέρα ήταν λίγο αδιάφορο το σκηνικό και να σκεφτείς ότι πήγαμε Δροσοχώρι που ήταν στεγνό τη στιγμή που στην Παυλιανή τρέχανε RAC

πολλές ανατροπές, πολλές εγκαταλείψεις αλλά την Κυριακή τα πράγματα ήταν καλύτερα μιας και δεν.. έβρεξε και όπως είπε και ο mits γουστάραμε γιατί.. εγώ με τον κουμπάρο είπαμε να κλειστούμε σε κείνο το σημείο που βλέπεις 4 περάσματα αβάδιστα. γενικά την περάσαμε πολύ χαλαρά, πάνε τα χρόνια που "κυνηγούσαμε" να βρούμε καλά σημεία και να κυνηγάμε με το ρολόι να προλάβουμε να δούμε όσο πιο πολλές ειδικές γίνεται.

ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ όπως περιμέναμε. στο Δροσοχώρι την πρώτη ημέρα ξέραμε ότι όλοι (εκτός από ένα ζευγάρι της παρέας) ήταν σχετικοί με τους αγώνες, μηχανικοί ή αγωνιζόμενοι ! και ήμασταν σε κοπάνα επίσημη, του χάρτη. δύο είχε όλες κι όλες δηλαδή. θα μου πεις όταν στη μέση του αγώνα έχει 24 διελέυσεις τι να λέμε από κει και πέρα. είπα, κατέβηκα για τον basso και για την παρέα, αλλιώς καθόμουν να δω F1 στην τηλεόραση...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
georgio3gr 
Μέλος
Μέλος


Saxo vts 1,6

Ένταξη: 14 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 111

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Σεπ 2009, 14:56:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Γενικα σημερα ο αγωνας τα εσπαγε,ασχετα αν το Saxo του μλκα του μπατσου δεν μας εκανε την χαρη...
Δεν μας εφταναν ολα τα προβληματα με την τροφοδοσια και την αναρτηση,ειχαμε και τις ασφαλειες να καιγονται καθε 10λεπτο γιατι ο γκιοζης ο μπατσος ηθελε να βγαλει ασφαλειες,να βαλει οργανα απο τριφυσο και γενικα οπως αποδεικνυεται πρεπει να ηταν ενα απο τα μεγαλυτερα καρναβαλια-αυτοκινητα σε λεκανοπεδιο και Κιλκις...


ΡΕ παπαρα, τοσα αλλαξατε, στην τρομπα κολλησατε; 96 μοντελο ειναι το αυτοκινητο με μαμα τρομπα, ηθελες να τα βγαλει περα και σε συνθηκες αγωνα; Ειναι σαν να ζηταμε απο μια κωλογρια σαν κι εσενα να γ@μηθει 10 φορες το ιδιο βραδυ(ασχετα που εσυ καμια φορα τα καταφερνεις)... Laughing Και τι σχεση εχει το καντραν; Οτι και αν αλλαξα ποτε δεν μου εκαψε αυτο το αυτοκινητο ασφαλεια πλην του A/C το οποιο δεν νομιζω να το ειχατε πανω... Και αν ηταν καρναβαλι γιατι δεν εβαλες το κοκκινο μπουρδελο που εχεις και κυκλοφορεις το οποιο ονομαζεις αμαξι; Εδω κανατε αγωνιστικο το παλιο ρημαδι που ειχες το οποιο προχωρουσε με το πλαι και αυτο σε χαλασε... Παλιοπ@π@ρα... Splat
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Σεπ 2009, 16:32:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να καταλαβεις ποσο μλκας εισαι,η τρομπα ηταν καινουργια,απο σωληνακι ειχαμε προβλημα,απλα με την μλκια το καντραν που εβαλε ρε τσιρκο,το φλοτερ εδειχνε οτι ηθελε...
Οσο για τα ηλεκτρικα,αμα εβλεπες την πλεξουδα και ποσα καλωδια βγηκαν θα σου ελεγα εγω μετα αν εφταιγε το αμαξακι ή η μλκια που σας εδερνε(εσενα και τον προηγουμενο κατοχο του). Rolling eyes

Περι κοκκινου μπρδελου,εχει ηλιοροφη,κοινως γιοκ ομολογκασιον. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Σεπ 2009, 17:17:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια λιγο τι γραφετε προσεχετε, χαλαρα αλλά ειπαμε! Very happy
Στην ηλιοροφη κολλας μανιτσα? Κομματι λαμαρινα κολληση στοκος βαφη τελος!
Δεν θυμασαι πως ετρεχαν τα VTi πιο παλια? Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Σεπ 2009, 20:14:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω δεν κανω τετοιες δουλειες με λαμαρινες και τετοια... Laughing
Αμα ειναι να το κανω,θα το κανω σωστα παιρνωντας ενα φυλλο ουρανου χωρις οροφη ρε. Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Σεπ 2009, 20:24:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοψτε μουρες και βγαλτε συμπερασμα... Laughing Laughing Laughing
http://www.r40.gr/gallery2/main.php?g2_itemId=63631
http://www.r40.gr/gallery2/main.php?g2_itemId=63633

Η φραση "Σαν την μαστουρα δεν εχει..." κολλαει απολυτα μπορω να πω!
http://www.r40.gr/gallery2/main.php?g2_itemId=62832
http://www.r40.gr/gallery2/main.php?g2_itemId=62834

http://www.r40.gr/gallery2/main.php?g2_itemId=63302
...και αυτο εγινε κατα λαθος,παλι καλα που δεν φυγαμε κατω στην πλαγια και η επομενη δεξια μας βρηκε με μισο αναποδο προκειμενου να μεινουμε στον δρομο. Confused
http://www.r40.gr/gallery2/main.php?g2_itemId=63304
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Σεπ 2009, 20:55:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στελακο συγχαρητηρια για την προσπαθεια,αν και εμαθα πως δεν ολοκληρωθηκε...δεν πειραζει ομως Wink

Μακαρι να μπορουσα να ερθω και γω να δω το θεαμα που φανταζομαι θα ηταν πλουσιο με τετοιες συμμετοχες..

Υ.γ ειναι δυνατον να βαλει ο γκαντεμης ο μαγκαρας και να πανε ολα καλα?? Laughing Laughing
Μονο στο αμαξι μου εγιναν ολα καλα(κατ εξαιρεση) και αυτο επειδη ηταν ο προφητης Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Σεπ 2009, 21:32:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λεφο δεν εχασες και τιποτα οποτε μην μασας. Laughing

Οσο για το Saxo,αφου δεν μας αφησε απο μοτερ,παλι καλα... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Σεπ 2009, 13:48:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

















και τα μωρα μου... στελιος-προφητης




Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
georgio3gr 
Μέλος
Μέλος


Saxo vts 1,6

Ένταξη: 14 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 111

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Σεπ 2009, 14:08:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
και τα μωρα μου... στελιος-προφητης



Ω ρε δοξες το saxaki... Ευχομαι ο επομενος αγωνας να τους παει καλυτερα και χωρις προβληματα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2063s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on