PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Αυτοκόλλητα Le Mans
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Stef207 (Stefanos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 16 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 21

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Σεπ 2009, 22:00:54    Θέμα δημοσίευσης: 207 - Αυτοκόλλητα Le Mans Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα . Θέλω να βάλω αυτόκολλητα λιονταρακια στο 207 μου , που να έχουν ίδιες διαστάσεις με του Le Mans αλλα σε ασπρο . Λογικά θα ταιριάξει ωραία με τις άσπρες ζάντες http://img9.imageshack.us/img9/7316/image424.jpg . Μπορεί κάποιος με το le mans να μου πεί τις ακριβείς διαστάσεις για να ξέρω τι να ζητήσω ? Ευχαριστώ πολύ Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ntemis (Nicolas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 13 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 39
Τόπος: Athens.Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Σεπ 2009, 07:58:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ψαξε στο ebay μαζι με τα μεταφορικα θα σου βγει κανα 30αρι...αλλα στη θεση σου θα εβαζα κοκκινα..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Stef207 (Stefanos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 16 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 21

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Σεπ 2009, 11:23:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ntemis έγραψε:
ψαξε στο ebay μαζι με τα μεταφορικα θα σου βγει κανα 30αρι...αλλα στη θεση σου θα εβαζα κοκκινα..


Κοκκινα δεν τα θελω γιατι εχει μια μπλε ριγα η ζαντα και δεν θα ταιριάζει . Ασπρα καλυτερα . Στο ebay τα εχω ηδη βρει εδω http://cgi.ebay.co.uk/PEUGEOT-106-107-206-207-306-307-308-GRAPHIC-STICKER_W0QQitemZ120469332887QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item1c0c882397&_trksid=p3286.c0.m14 αλλα θέλω να ζητήσω τις ακριβείς διαστάσεις του lemans αυτοκόλλητου . Υπολογίζω καπου σε 90x20 . Ας κάνει κάποιος την καλη να τα μετρήσει να μου πεί σίγουρα . Ευχαριστώ .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stef207 (Stefanos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 16 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 21

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 13:30:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είχα χρόνο σήμερα , και έφτιαξα στο Photoshop αυτό που ψάχνω . Δηλαδή άσπρα λιονταράκια στις διαστάσεις του Lemans . Ιδού το link http://img3.imageshack.us/img3/392/image424b.jpg . Άψογο , απλά άψογο Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 14:02:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παρε ρε οπως ειναι την φωτο σε ενα αρχειο και πηγαινε σε εναν που να φτιάχνει αυτοκολλητα και ζητα του να στο φτιάξει
μετρα και ποσο θες να ειναι σε πλάτος και υψος πάνω στο αμαξι και θα σου φτιάξει οτι του ζητησεις


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 14:21:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Stef207 έγραψε:
ntemis έγραψε:
ψαξε στο ebay μαζι με τα μεταφορικα θα σου βγει κανα 30αρι...αλλα στη θεση σου θα εβαζα κοκκινα..


Κοκκινα δεν τα θελω γιατι εχει μια μπλε ριγα η ζαντα και δεν θα ταιριάζει . Ασπρα καλυτερα . Στο ebay τα εχω ηδη βρει εδω http://cgi.ebay.co.uk/PEUGEOT-106-107-206-207-306-307-308-GRAPHIC-STICKER_W0QQitemZ120469332887QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item1c0c882397&_trksid=p3286.c0.m14 αλλα θέλω να ζητήσω τις ακριβείς διαστάσεις του lemans αυτοκόλλητου . Υπολογίζω καπου σε 90x20 . Ας κάνει κάποιος την καλη να τα μετρήσει να μου πεί σίγουρα . Ευχαριστώ .
The standard size that i supply is 290mm x 80mm
6 λίρες Αγγλίας μόνο? Αυτά είναι! Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Stef207 (Stefanos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 16 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 21

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Σεπ 2009, 16:28:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εφυγε custom παραγγελια στον τύπο στο Ebay . 30euro τελική τιμή . Σε καμια βδομάδα που θα ρθουν θα κοιτάξω να βάλω καμια φωτογραφία .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ntemis (Nicolas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 13 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 39
Τόπος: Athens.Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Σεπ 2009, 18:33:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τωρα τι λενε?καλοφορετα?anyway εγω θα πω καλη μοστρα αγορινα!και εγω ειμαι πσιμενοσ να ωαλς κατι παρομια στο λιονταρι μου!:D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
koytel.kos (Κωστής)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (2000)

Ένταξη: 15 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 14
Τόπος: Ρέθυμνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Σεπ 2009, 19:09:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπαρχουν και αυτα

http://global.ebay.com/2_Stickers_Autocollants_Lion_Peugeot_Sport_WRC_1m50/260478416936/item

ειναι 1,5 μετρο αλλα ειναι μαυρα!!! Exclamation

Καλα ετσι κι αλλιως τα παραγγειλες αλλα το λεω για καποιον που δει αργοτερα το ποστ οποτε μπορει να βοηθησει!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
CHRIS106 (CHRISTOS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 13 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 86
Τόπος: nafpaktos

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Σεπ 2009, 20:51:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σκεφτομαι να βαλω και γω-λιγο μικροτερα απο αυτα του Stef207 (να βγαλω και αυτα του Rallye που ετσι κ αλλιως εχουν κακκοτοποθετηθεί)...
αλλα δεν ξερω τι χρωμα να τα βαλω στο δικο μου που ειναι κόκκινο. Άσπρα???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Σεπ 2009, 20:54:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

CHRIS106 έγραψε:
αλλα δεν ξερω τι χρωμα να τα βαλω στο δικο μου που ειναι κόκκινο. Άσπρα???
Τί χρώμα ζάντες έχεις?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ypovoleas (manos)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 207 GT

Ένταξη: 26 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 231
Τόπος: thesaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Σεπ 2009, 21:26:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βαλε η ασπρο η μαυρο.εγω εχω βαλει τα μαυρα και ειναι πολυ ομορφα.βεβαια αν αργοτερα πας σε ασπρη ζαντα βαλε τα ασπρα η αντιστροφα για να ταιριαζει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stef207 (Stefanos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 16 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 21

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Σεπ 2009, 21:27:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ασπρα με άσπρη ζάντα λεει πολύ . Τώρα με τις ασημι δεν ξέρω . Παντως οχι μαύρα , κάπου τα είχα δει και δεν μαρεσαν
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
CHRIS106 (CHRISTOS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 13 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 86
Τόπος: nafpaktos

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Σεπ 2009, 20:54:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
CHRIS106 έγραψε:
αλλα δεν ξερω τι χρωμα να τα βαλω στο δικο μου που ειναι κόκκινο. Άσπρα???
Τί χρώμα ζάντες έχεις?

Της μανας του τις ζαντες εχω επανω.. Γι αυτο και σκεφτομαι. Θα το φτιαξω στο pc να δω πως θα φαινεται..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Stef207 (Stefanos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 16 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 21

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Σεπ 2009, 21:44:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βάλε photoshop , κάνει φοβερή δουλεια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
CHRIS106 (CHRISTOS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 13 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 86
Τόπος: nafpaktos

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Σεπ 2009, 22:11:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eφτιαξα αλλα δεν ξερω που να τις ανεβασω....... Sad Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Stef207 (Stefanos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 16 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 21

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Σεπ 2009, 00:21:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κλασσικά http://imageshack.us/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
CHRIS106 (CHRISTOS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 13 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 86
Τόπος: nafpaktos

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Σεπ 2009, 22:57:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OK
Για πειτε γνωμες
http://img10.imageshack.us/i/peugeot207gt21qj7.jpg/

τα εβαλα στις λιγο ποι μπροστα στις κανονικες διαστασεις της εκδοσης Le mans
απλα θελω να δω πως χτυπαει το ασπρο γιατι το μαυρο δεν βλεπεται κατα τη γνωμη μου πανω στο κοκκινο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Stef207 (Stefanos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 16 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 21

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Σεπ 2009, 13:29:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαρέσει φιλε μου . Οι διαστάσεις αυτές βέβαια δεν είναι lemans αλλα RCUP αλλα αυτό δεν παίζει ρόλο . Να σού πω οτι χθές είδα ενα ολόιδιο στην Νεα Σμύρνη και ήτανε κορυφή .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Snap5 (Παναγιώτης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.4 Dynamic (2005)

Ένταξη: 22 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 263
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Σεπ 2009, 13:32:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικά ήμουν και εγώ στο δήλημα άσπρα ή μαύρα αυτοκόλλητα, τελικά λόγο λεπτομεριών (μαυρα φανάρια,ηλιοροφή κτλ) επέλεξα τα μαύρα. Το άσπρο να ξέρεις θα χτυπάει πιο έντονα για αυτο και προτίμησα κάτι λιγοτερο κραυγαλέο και πιο νορμαλ. Η επιλογή είναι δική σου Wink




Έχει επεξεργασθεί από τον/την Snap5 στις Κυρ 01 Νοέ 2020, 13:07:00, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1176s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on