PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

308 - Peugeot 308 GT πιο μαλακη αναρτηση?

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
brotherpaul (Panagiotis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 GT

Ένταξη: 22 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Σεπ 2009, 20:30:42    Θέμα δημοσίευσης: 308 - Peugeot 308 GT πιο μαλακη αναρτηση? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατ αρχης χαιρετω τους παντες, μιας και ειμαι νεο μελος του κλαμπ και μολις αγορασα το πρωτο μου peugeot (308 gt 5d) . Αρχικα σκεφτομουν το 150αρι , αλλα με 3τεκνια και τις εκπτωσεις τις εταιριας και σχετικα το επαιρνα με 20.550 ευρω , γεγονος που με οδηγησε τελικως στην αγορα του . Το αυτοκινητο ειναι οτι ακριβως ηθελα, το πηρα με 17ρα ζαντα κιολας γιατι φοβομουν τις κακοτεχνιες των ελληνικων δρομων και την καταπονηση του αμαξωματος . Τελικως ομως, αν και το αυτοκινητο δεν ειναι ιδιαιτερα σκληρο , εχω ενα θεμα με τη μεση μου λογω και μιας ιδιαιτερης ευαισθησιας απο παλαιοτερο τραυματισμο , και ψαχνω μια λυση για μαλακωμα του αυτοκινητου . Απο την εταιρια μου προτιναν να βαλω τα ελατηρια που φοραει το 150ρι , καθως και το 150 αλλα και το gt εχουν το ιδιο αμορτισερ , οποτε βαζωντας τα εταιρικα ελατηρια που ειναι και κατα 1 εκ. ψηλοτερα , το αυτοκινητο θα μαλακωσει καπως . Εχει κανεισ να προτινει και διαφορετικο ? Σκεφτηκα μηπως δοκιμαζα πρωτα αλλα αμορτισερ ,οπως bilstein b6 , και μετα να κανω καποιο συνδιασμο με αλλα ελατηρια μεχρι να βρω κατι αρκετα μαλακο αλλα και χωρις να χασει το αυτοκινητο την καλη συμπεριφορα του . Ξερει κανεις που μπορω να απευθυνθω για ελατηρια για το 308 ?

Ευχαριστω εκ προτινως
Παναγιωτης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Σεπ 2009, 01:49:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να κάνεις ακριβως αυτό που σου ειπαν, ειναι οτι πιο "λογικό" και σωστό.

με αλλα αμορτισερ στην προκειμένη περίπτωση δεν θα αλλάξει κάτι Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Fotigos (Φώτης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


308 1.6 GT 175HP

Ένταξη: 30 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 224
Τόπος: Σπάρτη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Σεπ 2009, 14:26:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στην παρέα.
Πράγματι η λύση με τα ελατήρια του 150 φένεται η καλύτερη για το σκοπό που το θέλεις,είναι όμως;
Προσωπικά εγώ θα προβληματιζόμουν περισότερο,έχοντας οδηγήσει για 1 μήνα το 150άρι πριν αποκτήσω το δικό μου 308GT θα πώ ότι το 150άρι είναι το ιδανικό ξεκούραστο αμάξι από πλευράς ανάρτησης και πάντα σε σύγκριση με το 175 αλλά γιατί να κάνανε πιο σκληρό το 175 αναρωτήθεικες;
Θα πρέπει να ξεχάσεις την γρήγορη οδήγηση αν αλλάξεις τα ελατήρια καθώς αλλάζει όλο το αυτοκίνητο ιδάλλως βάζεις σε κίνδυνο εσένα και τους επιβαίνοντες.
Δεν είναι τόσο απλή επομένως η απόφαση να κάνεις οποιαδήποτε αλλαγή στην ανάρτηση το 308GT είναι μακράν πιο νευρικό απο το 150άρι και οι απαιτήσεις του μεγαλύτερες στη γρήγορη οδήγηση,θα κάνεις προσπέραση και θα το χάνεις,θα στρίβεις και θα νιώθεις ότι θα συμπεριφέρεται σαν βάρκα.
Αν πάλι σου περισσεύουν βάλτα και αν δεν σου αρέσουν βγάλτα. Wink


Ήμουν κάποτε σε 2 ρόδες,,,
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Σεπ 2009, 19:03:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλα μη τα τραγικοποιουμε. οκ ναι θα ειναι ενα κλικ κατω σε συμπεριφορα αλλα οχι οτι θα ειναι και επικινδυνο. προφανως ο ανθρωπος με 3 παιδια μεσα δε θα πηγαινει ταπα

βεβαια απο την αλλη το 175 ειναι μπουρδελο απο οδηγικη συμπεριφορα οποτε αν το κανεις χειροτερο........
γνωμη μου πηγαινε οδηγησε ενα 150αρι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Σεπ 2009, 01:34:31    Θέμα δημοσίευσης: Re: 308 - Peugeot 308 GT πιο μαλακη αναρτηση? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παναγιώτη (αρχικέ, όχι απο ο πάνω), δοκίμασε να δεις με χαμηλότερη πίεση ελαστικών πώς συμπεριφέρεται το αυτοκίνητο.

Περαιτέρω, μπορείς να αλλάξεις τα λάστιχά σου -κι ας είναι καινούργια- γιατί ένα μεγάλο ποσοστό των ανωμαλιών του δρόμου και της ελαστικότητας οφείλεται στα λάστιχα.

Ανάλογα με τη γόμα και το σκελετό ελαστικού μπορεί να δεις τεράστια διαφορά προς το καλύτερο.

Τα εργοστασιακά ελαστικά έχουν συνήθως προορισμό την οικονομία καυσίμου - καλή κατανάλωση. Για αυτό είναι σκληρά και δεν παραμορφώνονται εύκολα, περνώντας έτσι στο αυτοκίνητο (στην ανάρτηση) ένα μεγαλο μέρος κραδασμών. Αλλάζοντας τα με μαλακότερα ελαστικά επιδόσεων θα δεις μεγάλη διαφορά στο πόσο πιο ήσυχο είναι το αυτοκίνητο.

Στο γράφω γιατί τα έπαθα στο 207 μου. Τα εργοστασιακά ήταν κούτσουρα και το αυτοκίνητο κοπανούσε σε βαθμό απαράδεκτο. Όταν τα άλλαξα με μαλακότερα, ήταν σαν να άλλαξα ανάρτηση μονομιάς.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Σεπ 2009, 07:26:32    Θέμα δημοσίευσης: Re: 308 - Peugeot 308 GT πιο μαλακη αναρτηση? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
Στο γράφω γιατί τα έπαθα στο 207 μου. Τα εργοστασιακά ήταν κούτσουρα και το αυτοκίνητο κοπανούσε σε βαθμό απαράδεκτο. Όταν τα άλλαξα με μαλακότερα, ήταν σαν να άλλαξα ανάρτηση μονομιάς.
Εσένα είχε τα Pzero ή τα Bridgestone?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Fotigos (Φώτης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


308 1.6 GT 175HP

Ένταξη: 30 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 224
Τόπος: Σπάρτη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Σεπ 2009, 10:45:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:

βεβαια απο την αλλη το 175 ειναι μπουρδελο απο οδηγικη συμπεριφορα


Για να το λές εσύ Clapping


Ήμουν κάποτε σε 2 ρόδες,,,
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Σεπ 2009, 17:38:40    Θέμα δημοσίευσης: Re: 308 - Peugeot 308 GT πιο μαλακη αναρτηση? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Εσένα είχε τα Pzero ή τα Bridgestone?


Νομίζω ότι είχε Pzero...


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Σεπ 2009, 19:54:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δλδ καποιος που χει 308 το 150 κ εβαλε προγραμμα κ πηγε 190+ κ 30 κιλα ροπης...ειναι χαρος το αμαξι δλδ δεν παταει?
πρεπει να βαλει ελατηρια απο 308 gt για να πατηση?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Fotigos (Φώτης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


308 1.6 GT 175HP

Ένταξη: 30 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 224
Τόπος: Σπάρτη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Σεπ 2009, 20:28:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
δλδ καποιος που χει 308 το 150 κ εβαλε προγραμμα κ πηγε 190+ κ 30 κιλα ροπης...ειναι χαρος το αμαξι δλδ δεν παταει?
πρεπει να βαλει ελατηρια απο 308 gt για να πατηση?


Ε ναι αφού το 308GT είναι μπουρδέλο αυτό τι θα είναι; Laughing


Ήμουν κάποτε σε 2 ρόδες,,,
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Σεπ 2009, 22:05:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Fotigos έγραψε:
android έγραψε:
δλδ καποιος που χει 308 το 150 κ εβαλε προγραμμα κ πηγε 190+ κ 30 κιλα ροπης...ειναι χαρος το αμαξι δλδ δεν παταει?
πρεπει να βαλει ελατηρια απο 308 gt για να πατηση?


Ε ναι αφού το 308GT είναι μπουρδέλο αυτό τι θα είναι; Laughing


βασικα για τα δικα σου λεγομενα ηταν το ποστ μου οχι αν ειναι μπουρδελο η οχι...δλδ το να ξεχασεις την γρηγορη οδηγηση επειδη εβαλες ενα κλικ πιο μαλακο μαμα παλι ελατηριο ε οκ παει πολυ...στα ορια με esp off οκ θα ναι λιγο καλυτερο το gt με τα δικα του ελατηρια...αλλα 3 παιδια ειπε εχει ο ανθρωπος δεν θα μπαινει κ με την ταυτοτητα στο στομα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Fotigos (Φώτης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


308 1.6 GT 175HP

Ένταξη: 30 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 224
Τόπος: Σπάρτη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Σεπ 2009, 22:39:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
Fotigos έγραψε:
android έγραψε:
δλδ καποιος που χει 308 το 150 κ εβαλε προγραμμα κ πηγε 190+ κ 30 κιλα ροπης...ειναι χαρος το αμαξι δλδ δεν παταει?
πρεπει να βαλει ελατηρια απο 308 gt για να πατηση?


Ε ναι αφού το 308GT είναι μπουρδέλο αυτό τι θα είναι; Laughing


βασικα για τα δικα σου λεγομενα ηταν το ποστ μου οχι αν ειναι μπουρδελο η οχι...δλδ το να ξεχασεις την γρηγορη οδηγηση επειδη εβαλες ενα κλικ πιο μαλακο μαμα παλι ελατηριο ε οκ παει πολυ...στα ορια με esp off οκ θα ναι λιγο καλυτερο το gt με τα δικα του ελατηρια...αλλα 3 παιδια ειπε εχει ο ανθρωπος δεν θα μπαινει κ με την ταυτοτητα στο στομα

Ναι οκ δεν θα είναι χάρος το αμάξι νομίζω οτι αυτό είναι αυτονόητο,
απλά το να βάλεις πιο σκληρά ελατήρια σε ενα εργοστασιακό αμάξι ακούγετε πιο συνήθες,ενώ το να βάλεις απο σκληρά μαλακά μου ακούγετε σαν να πήρες Hayabusa και σε ενοχλεί που δεν έχει βαλίτσα πίσω και μεγάλο λασπωτήρα οπότε επεμβαίνεις και τα βάζεις (έλεος),δεν ξέρω αν έγινα κατανοητός.και στην τελική ο Παναγιώτης ρωτάει κάτι που είναι αυτονόητο στο τι να κάνει, απλά εμείς βρισκόμαστε σε λόγια και υπόθεικε ότι είναι μπουρδέλο το GT με την καθαρή Ελληνική επιστημονική τεχνική και πολύχρονη έρευνα.
Αυτα Confused


Ήμουν κάποτε σε 2 ρόδες,,,
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
e.koumis (Eftihis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 01 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιούλ 2010, 07:44:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω παντως σκεφτομαι να κανω το αντιθετο... σκεφτομαι να παω στα παιδια στην peugeot και να τους ρωτησω αν γυνεται να βαλω στοι δικο μου 308 τα ελατηρια του 308 GT. εγω εχω παρει το 308 1,6 HDI FAP 110 με 17αρες και γω ζαντες. ειναι καλο στην καθημερινη χρηση αλλα οταν ζηταω το κατι παραπανω μου φαινετε πολυ πολυ μαλακο...δεν ξερω αν τα ελατηρια του GT μπενουν στο δικο μου αλλα θα το ρωτησω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
milvas7 (miltos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RALLYE ON LIMITS

Ένταξη: 29 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 492
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Αύγ 2010, 15:21:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα κ απο μενα ,αν δεν υπαρχει καποιο οικονομικο προβλημα, γιατι δεν δοκιμαζεις τα νεα κονι fsd που ειναι
αυτοματης σκληροτητας αναλογως την ταχυτητα που κινεισαι?δηλαδη γλυκες αποσβεσεις στην πολη, κ στη γρηγορη οδηγηση κ μονο ,σκληραινουν.εχω ακουσει θετικα σχολια..


Καθότι γάλλοι στο steering κ έλληνες στο thinking..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Αύγ 2010, 16:15:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαι η Bilσtein που ειναι πολυβαλβιδες αναρτησεις υποτιθετε οτι δουλευουν ετσι και οντως δουλευουν αν ο δρομος ειναι τουλαχιστον στρωμενος 1 μερα και εννοειται με τον εργολαβο στα κεφια του ωστε να ειναι αλφαδι......γιατι αλλιως με τις διακυμανσεις των Ελληνικων δρομων το μονο που θα κανει ειναι ενα αμαξι κουτσουρο συν οτι οταν θα πεφτει σε λακουβα θα νομιζει οτι θα του φυγει κατι απο πανω....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Αύγ 2010, 17:15:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ίσα ίσα με τα koni fsd λογικά μαλακώνει στις λακούβες. Και εγώ έχω ακούσει καλά λόγια και τα σκέφτομαι πολύ σοβαρά όταν είναι να αλλάξω αμορτισέρ.

Υποτίθεται ότι ειδικά στους ελληνικούς δρόμους θα είναι οτι πρέπει ένα τέτοιο αμορτισέρ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
milvas7 (miltos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RALLYE ON LIMITS

Ένταξη: 29 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 492
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Αύγ 2010, 18:31:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Kαι η Bilσtein που ειναι πολυβαλβιδες αναρτησεις υποτιθετε οτι δουλευουν ετσι και οντως δουλευουν αν ο δρομος ειναι τουλαχιστον στρωμενος 1 μερα και εννοειται με τον εργολαβο στα κεφια του ωστε να ειναι αλφαδι......γιατι αλλιως με τις διακυμανσεις των Ελληνικων δρομων το μονο που θα κανει ειναι ενα αμαξι κουτσουρο συν οτι οταν θα πεφτει σε λακουβα θα νομιζει οτι θα του φυγει κατι απο πανω....
κ γω bilstein χαμηλωματος εχω..αλλα εχω βρει λυση,στην πολη ριχνω λιγο πιεσεις κ ειναι οκ,αλλα στην γρηγορη οδηγηση με αποζημιωνουν κ εμπνεουν ασφαλεια,τωρα για τις λακουβες τα παραπονα στον δημαρχο Smile


Καθότι γάλλοι στο steering κ έλληνες στο thinking..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1431s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on