PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206/207 - Ιδεα για Carbon Φρένα
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 10:04:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενημέρωση προς κάθε ενδιαφερόμενο...

Εν όψει αλλαγής φρένων, πρόσφατα παρήγγειλα μέσω Pughell και ήρθαν οι δισκόπλακες 283x26 που φοράει το 206 RC και αρκετά άλλα μοντέλα του group PSA. Με μεγάλη... απογοήτευση να το πώ? διαπίστωσα ότι η κάθε δισκόπλακα ζυγίζει 7 κιλά... Shocked Pale

Φέτος που πήγαμε στο Goodwood με τον Μ*νθο και τον μεικτό Αλέξη, είχα την τύχη σε ένα από τα τοπικά μαγαζάκια να αγγίξω μια full carbon δισκόπλακα χωρίς το bell της... ήταν ίσως κάτι παραπάνω από 283 (ίσως και 283 ακριβώς) αλλά ζύγιζε περίπου όσο ένα laptop ASUS Eee 1000H χωρίς την μπαταρία του (περί το 1 kg).

Οπότε φαντάζεστε διαφορά, τα 5kg ας πούμε μαζί με το bell, σε σύγκριση με τα 14... Smile

Και ερωτώ, αν ψαχτούμε λίγο με τα carbon, μπορούμε να έχουμε σε μια τιμή περί τα 250 ευρώ έστω σκέτες δισκόπλακες χωρίς bell, ή ακόμα και με bell? (αναφέρομαι σε άτομο που ασχολείται με τα carbon να μας βγάλει καλούπι και να έχουμε αρκετά κομμάτια ώστε να ρίξουμε το κόστος)

Ειδικά με τα 207 που βγαίνουν στην φόρα, είναι μια αρκετά καλή λύση και σε διάρκεια, και σε απόδοση και και και και... αρκεί βέβαια να ΜΗΝ ξεπερνάμε το κόστος που ανέφερα, είτε με bell είτε χωρίς...

Ενδιαφέρεται κανείς για μια τέτοια κίνηση?


*EDIT*

f1technical.net έγραψε:
These 1000°C occurs at the very end of the braking, and is approximately the highest temperature a carbon brake disc (as they are used in F1, and limited to 28mm thickness and 278mm diameter by the FIA) can take.
Προς διευκρίνιση αυτού που είπα παραπάνω



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 10:28:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Και ερωτώ, αν ψαχτούμε λίγο με τα carbon, μπορούμε να έχουμε σε μια τιμή περί τα 250 ευρώ έστω σκέτες δισκόπλακες χωρίς bell, ή ακόμα και με bell? (αναφέρομαι σε άτομο που ασχολείται με τα carbon να μας βγάλει καλούπι και να έχουμε αρκετά κομμάτια ώστε να ρίξουμε το κόστος

Χωρίς να ξέρω ακριβώς το κόστος μίας τέτοια δισκόπλακας, από ότι θυμάμε από ένα άρθρο των 4τροχών σε μία παρουσίας μοντέλου Πόρσε, σύγκρινε το κόστος τον μαντεμένιων δίσκων με αυτό των κάρμπον και ήταν απογορευτικό. Αυτό όχι μόνο λόγου κόστους της δισκόπλακας αλλά και λόγο κόστους τακακιού(τα οποία είναι συγκεκριμένα για δίσκους καρμπον).


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 10:30:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τα 207 μόνο τα ΑΡ να βάλουν έχουν κέρδος 10 κιλά σύνολο Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 10:36:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Ενημέρωση προς κάθε ενδιαφερόμενο...

Εν όψει αλλαγής φρένων, πρόσφατα παρήγγειλα μέσω Pughell και ήρθαν οι δισκόπλακες 283x26 που φοράει το 206 RC και αρκετά άλλα μοντέλα του group PSA. Με μεγάλη... απογοήτευση να το πώ? διαπίστωσα ότι η κάθε δισκόπλακα ζυγίζει 7 κιλά... Shocked Pale


Βαλε ultraleggera! Laughing


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 10:37:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνώ Γιάννη,

αλλά ΑΝ με 500-600 ευρώ, έχεις δίσκο και τακάκι και bell σε carbon, με την εργοστασιακή δαγκάνα, μπορεί να συγκριθεί αυτό το πράγμα με τα 1500 ευρώ της AP?

Και έχουν και ίδιο κέρδος σε κιλά Wink

Αν μαζευτούμε 10 αμάξια, 20 δισκόπλακες δηλαδή, φαντάζομαι η τιμή που ανέφερα δεν θα έχει τόσο μεγάλη απόκλιση Wink
sps έγραψε:
Βαλε ultraleggera! Laughing
Τσαλακώνονται εύκολα Confused Mad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 10:42:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ μέσα, αλλά την δύναμη που σου δεινού οι δαγκάνες δεν θα την έχεις !
Και εγώ θα ψαχτώ για διαιρούμενο δίσκο, αλλά η αλλαγή στο 207 μου ήταν θεαματική.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 10:57:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρόμοια δύναμη με αυτή που δίνουν οι δαγκάνες την αποκτάς με το ανθρακόνημα και το ανάλογο τακάκι Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 11:05:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οκ κάνε την σχετική έρευνα και μακάρι τι να πω.
Επίσης είναι για καθημερινή χρίση ? σφυρίζουν ? γενικά κάποια χαρακτηριστικά αυτών ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 11:27:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fynos έγραψε:
Οκ κάνε την σχετική έρευνα και μακάρι τι να πω.
Επίσης είναι για καθημερινή χρίση ? σφυρίζουν ? γενικά κάποια χαρακτηριστικά αυτών ?
(αν και όταν γίνει η κίνηση αυτή) Εγώ θα τους έχω στο δικό μου αμάξι το οποίο για καθημερινή χρήση, είτε κάνουν είτε όχι. Αλλά ΔΕΝ νομίζω να ΜΗΝ είναι για καθημερινή χρήση!

Από χαρακτηριστικά, θα δούμε και πόσο κοστίζον με bell, και πόσο χωρίς (όσο λιγότερο ανθρακόνημα χρησιμοποιήσουμε, τόσο καλύτερα θα είναι στο θέμα τιμής, θέλω να πιστεύω) ενώ το bell θα κοιτάξουμε να γίνει είτε από αλουμίνιο, είτε από κάτι άλλο ελαφρύ μέταλλο.

Οι διαστάσεις που θα κοιτάξουμε να βγούνε θα είναι σίγουρα 283 x 26.



(τουλάχιστον έτσι σκέφτομαι το project... αν βέβαια ξεφύγουμε στις τιμές που έχω αναφέρει, εννοείται θα πέσει άκυρο!)



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 15:10:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν καταφέρεις να φτιάξεις δαγκάνες από ανθρακόνημα για 206 και να μην κάνουν όσο το αυτοκίνητο σχεδόν πες μου... Βλάκαν


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 15:26:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικά σε παγκόσμια πρωταθλήματα δικύκλων έχω δει να μην τρέχουν με ανθρακονιμάτινα φρένα με βροχερό καιρό κτλ, οπότε φαντάζομε θα θέλουν να είναι διαρκώς σε θερμοκρασία λειτουργίας αλλά και μακριά από τα νερά !
Σίγουρα για καθημερινή χρίση δεν θα είναι !!!

Που είναι ο Δημήτρης – μηχανόβιος (εκεί είναι μερικά χρόνια μπροστά) Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 18:17:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Αν καταφέρεις να φτιάξεις δαγκάνες από ανθρακόνημα για 206 και να μην κάνουν όσο το αυτοκίνητο σχεδόν πες μου... Βλάκαν
Αν τις φτιάξω, μου παίρνεις μια flowjob?? Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 18:51:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό είναι το νέο μου απόκτημα. Στο κάτω μέρος της σελίδας μπορείτε να δείτε και πόσο ζυγίζει η κάθε δισκόπλακα Very happy

http://bremboaftermarket.com/En/Car_Disc_Catalogue/Catalogue_Detail.aspx?ModelIDMaster=37028

Έτσι κι αλλιώς, το τελευταίο πράγμα που με ενδιαφέρει πια στο αυτοκίνητο είναι το κυνήγι των χαμένων κιλών.


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 20:28:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με αυτά που γράφεις νομίζω ότι έχει μπει στο λογαριασμό σου ο AlienHack...

Έλεος Shocked


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 20:32:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ποσο τις πηρες? εγω εχω μπεντιξ με 70ευρω αν θυμαμαι βρει απο γκαγκα που ειναι μια χαρα. γενικα μη δινετε μεγαλη σημασια στη δισκοπλακα και σε καμια πετιπτωση μη μπλεκετε με χαρακτες και τρυπητες μαλ***ες....

στεβε αν φτιαξεις ανθρακονηματινη δισκοπλακα σου χαριζω το κιτκαρο.

απλα για ενημερωση μια πλευστη με αλουμινενιο μπελ παει στο 400αρι η μια... ακομα και οι πιο φτηνες (hispec) εχουν 300 η μια!

οποτε σταυρο μου πιο φτηνα ειναι τα τετραπιστονα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 20:44:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να σταματήσετε να πετάτε μ.... (διαβάζει και κόσμος) απλά ξεχάστετο σε καθημερινό αυτ/το. Με το που μυρίσουν βροχή δεν έχετε ΚΑΘΟΛΟΥ φρενο και το εννοώ. "ΚΑΘΟΛΟΥ"

Είχα ξεχάσει τα carbon τακάκια(σε ατσάλινο δισκο) από το 6ωρο πάνω στο μηχανάκι και με πιάνει ένα ψιλόβροχο και ευτηχώς που πίσω είχα απλά σκληρή συμβατική πάστα. Η μανέτα του φρένου ήταν απλά ΤΣΙΜΕΝΤΟ και δεν φρέναρε Κ Α Θ Ο Λ Ο Υ.(μπας και δεν το καταλάβατε πριν.)

Παντού σε οποιαδήποτε μορφή αγώνα σε πίστα όταν βρέχει γυρνάνε σε ατσάλινους. Ο καλύτερος απο όλους σε τριβή είναι ο μαντεμένιος αλλά καταλαβαίνετε για ποιούς ευνόητους λόγους δεν χρησιμοποιήτε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 20:47:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και τα διάφορα αμάξια που έχουν από το εργοστάσιο ανθρακονηματινα τι κάνουν; Razz


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 20:49:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Και τα διάφορα αμάξια που έχουν από το εργοστάσιο ανθρακονηματινα τι κάνουν; Razz


Για πές μου ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 20:56:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μην μπερδεύσεσαι με τα κεραμικά, καμία σχέση με τα carbon.( και μιλάμε για φούλ carbon όπως λέει ο Σταύρος, όχι ά έχει και carbon σε πρόσμειξη 0,00002% Laughing )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 21:06:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τις αναλογίες ακριβώς δεν τις γνωρίζω, αλλά Carbon-Ceramic έχουν πάρα πολλά.

Αν μιλάς για 100% ανθρακονημάτινο φρένο, αλλά αυτό δεν νομίζω να μπορεί να τον φέρει κανείς σε θερμοκρασία λειτουργίας στο δρόμο.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1443s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on