PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Καθαρισμα σε βαρελακι BMC
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Αύγ 2009, 15:04:54    Θέμα δημοσίευσης: Καθαρισμα σε βαρελακι BMC Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι λεει εχει καθαρισει κανεις? στα ποσα χλμ? τροπο καθαρισματος ξερουμε?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Αύγ 2009, 15:11:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οπως ολα τα φιλτρα,χωρις καθολου αερα,ξεπλυμα με ζεστο νερο απο την αναποδη φορα,μουλιασμα μεσα στο ζεστο νερο για κανενα 10λεπτο,στραγγισμα για 3 λεπτα,ψεκασμα με καθαριστικο,αφηνουμε 15 λεπτα και ξεπλενουμε καλα.
Επαναλαμβανεις ακομα μια φορα και αφηνεις να στεγνωσει πολυ καλα(τουλαχιστον 3-4 ωρες).
Οταν με το καλο στεγνωσει(που αργει καμποσο),ψεκαζεις λαδι μονον στην εξωτερικη του πλευρα(οχι στην πλευρα του κονου) ωστε να μπορεις να το καθαριζεις πιο ευκολα.

Tip
Οταν αγοραζετε καινουργιο BMC,καθαριστε το κατευθειαν καθως ειναι λαδωμενο και στις δυο πλευρες με αποτελεσμα απο την πλευρα του κωνου να στουμπωνει και να κολλαει πολυ εντονα η βρωμια με αποτελεσμα να μην μπορει να ξεπλυθει επαρκως ποτε.
Για αυτον τον λογο το πλενετε,λαδωνετε μονον την εσωτερικη πλευρα και απλα το καθαριζετε με συχνοτερους ρυθμους(πχ max 5000 χλμ ιδιαιτερα σε ολα τα τουρμπατα Exclamation ).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Αύγ 2009, 16:07:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το χω τοχω ,οπως χτυπαει ο αερας στο φιλτρο ειναι η εξωτερικη και ας σου δινει την εντυπωση οτι κοιτας χοανη απο τη μεσα μερια εε, αρα η εσωτερικη ειναι η μερια που δε φαινεται στο βαρελι σωστα στελιο?


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Αύγ 2009, 16:12:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη μπερδευτηκα Embarassed ,ο αερας παει προς το μοτερ περνωντας πρωτα μεσα απο την πλευρα που ειναι ο κοκκινος κωνος και μετα απο την αλλη.
Ε,εσυ πλενεις/ξεβγαζεις αντιθετα. Smile

Τωρα που το ξανασκεφτομαι,οντως η εσωτερικη πλευρα(προς το μοτερ) ειναι αυτη που δεν φαινεται καθολου γαζα. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Αύγ 2009, 16:19:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εε ναι το ιδο λεμε ρε μη με μπερδευεις Lol Lol Cool αρα παμε αναποδα απο τον αερα οπως της αλες χοανες


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Αύγ 2009, 16:56:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος



λοιπον επαληθευω για να μη κανω μλκ,καθαριζουμε απο την μαυρη μερια και βαζουμε λαδι εκει.τη κοκκινη μερια που εισερχεται αερας δε κανουμε τιποτα?λογικα δεν ηθελε λαδι μονο στη κοκκινη μερια εκει που χτυπαει ο αερας?


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Σεπ 2009, 15:37:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξερει κανενας χριστιανος που μπορω να βρω καθαριστικα? εχω φαει ολο τον κοσμο και τιποτα,μεχρι bmc αντιπροσωπο πηρα τηλ και μου ειπε σε ενα μηνα και αν. γενικα ολοι μου λενε οτι yparxei ελειψη σε καθαριστικα bmc


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stef80 (stefanos)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


BMW 120i msport auto 1016

Ένταξη: 31 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 281
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 07:47:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάρε της K&N. Το ίδιο είναι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 08:19:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LIONKING έγραψε:


λοιπον επαληθευω για να μη κανω μλκ,καθαριζουμε απο την μαυρη μερια και βαζουμε λαδι εκει.τη κοκκινη μερια που εισερχεται αερας δε κανουμε τιποτα?λογικα δεν ηθελε λαδι μονο στη κοκκινη μερια εκει που χτυπαει ο αερας?
Ακριβώς το ανάποδο! Very happy Τα έχουμε χιλιοπεί και ξαναματαχιλιοπεί!

Η σκόνη/βρωμιά έρχεται από το κόκκινο μέρος και σταματάει εκεί στο φίλτρο.

Άρα ρίχνεις το καθαριστικό σπρέυ-σαπούνι από την κόκκινη μεριά και από την μαύρη μεριά.

Όταν θα το αφήσεις για 20 λεπτά περίπου που θέλει να δράσει, θα ρίξεις άφθονο νερό, από την μαύρη μεριά προς την κόκκινη. Αν δεις ότι δεν έχει καθαρίσει αρκετά (περίπου ύστερα από ένα 5λεπτο πλύσιμο στην βρύση και το αφήνεις για καμια ώρα να στραγγίξει) επαναλαμβάνεις το σαπούνι κλπ.

Ο λόγος που πλένουμε κατά αυτήν την φορά, είναι για να μην εισχωρήσουν με την πίεση του νερού τα σωματίδια στην μαύρη πλευρά, με αποτέλεσμα να προχωρήσουν στην πεταλούδα και κατά συνέπεια, στην μηχανή Confused

Επίσης, όταν θα έρθει η ώρα για το λάδωμα, θα λαδώσεις την κόκκινη πλευρά, και σε αναλογία ποσότητας λαδώματος, θα πρέπει να είναι 3/4 στην κόκκινη και 1/4 λάδωμα από την μαύρη πλευρά.


Αυτά και ότι άλλο χρειαστείς εδώ είμαστε Smile



Υπ' όψιν ότι όλη αυτή η διαδικασία κρατάει περίπου μια μέρα και καλό είναι όσο περισσότερο μπορείς (με μέγιστο τις 12 ώρες) να αφήσεις το βαρελάκι να στραγγίξει τα λάδια και να αποβάλλει τα περιττά αν το υπερ-λαδώσεις για να μην εισχωρήσουν στην πεταλούδα σε περίπτωση που με το καλημέρα βαρέσεις κανα κόφτη Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 10:58:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thumb right thanks


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
France_8v (Άγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 1.6 (16v)

Ένταξη: 13 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 167
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Ιαν 2010, 00:02:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γειά σας παιδιά.Χρόνια πολλά κ καλή χρονιά σε όλους εύχομαι!!! Smile

Περνάω στο θέμα μου.Έχω λύσει το βαρελάκι μου κ εγώ με τη σειρά μου να το καθαρίσω κ έχω κολλήσει σε ένα σημείο.
Σε ότι αφορά το λάδωμα, ο pughell αναφέρει ότι πρέπει να λαδωθεί μόνο η πλευρά της μηχανής, ενώ ο Steve δίνει περισσότερη σημασία στην κόκκινη πλευρά, δηλαδή στην πλευρά που βρίσκεται ο κώνος με ελάχιστο λάδωμα στην πλευρά της μηχανής.
Τι γίνεται τελικά? Rolling eyes


Μπαίνω με τις πόρτες κ βγαίνω με το τιμόνι στο χέρι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Ιαν 2010, 00:49:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

νομίζω ότι το ποιο λογικό είναι να το λαδώσεις πιο πολύ από την μεριά που εισέρχεται ο αέρας , η βρωμιά να κολλάει εξωτερικά του φίλτρου .


those who can Do
those who can't teach or that they think..............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
France_8v (Άγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 1.6 (16v)

Ένταξη: 13 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 167
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Ιαν 2010, 01:03:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι κάτι τέτοιο ισχύει.Κ με μια ματιά που έριξα στο site της bmc (ή K&N δε θυμάμαι) λένε ΜΟΝΟ για την εξωτερική μεριά του φίλτρου, δηλαδή την μεριά που τραβάει αέρα...
Ευχαριστώ φίλε μου Wink


Μπαίνω με τις πόρτες κ βγαίνω με το τιμόνι στο χέρι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Ιαν 2010, 08:51:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άρα τα λέει σωστά ο Steve ή όχι? Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Ιαν 2010, 14:05:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να δω τον Steve πως θα το καθαρισει οταν ερθει η ωρα,μια που τα λεει σωστα... Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Ιαν 2010, 15:20:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Άρα τα λέει σωστά ο Steve ή όχι? Laughing


Ποιος είναι ο Steve ρε Steve?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιαν 2010, 01:21:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Να δω τον Steve πως θα το καθαρισει οταν ερθει η ωρα,μια που τα λεει σωστα... Cool
O Steve δεν κάνει το λάθος να πάρει βαρελάκι Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιαν 2010, 01:27:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αμα ο Steve δεν κανει λαθος να παρει βαρελακι,ας παρει τον ποuλο και ας κατσει στα αυγα του. Laughing
Τα βαρελακια της BMC συγκεκριμενα επειδη ακριβως εχουν διαφορετικη λειτουργια απο τα απλα βαρελια που δεν εχουν αναστροφο κωνο μεσα,στουμπωνουν παρα πολυ ιδιαιτερα στο σημειο που ειναι τερμα κατω οπως παει η ροη του αερα.
Ε,επειδη εκει ειναι πααααρα πολυ δυσκολο να βαλετε ακομα και πινελακι ζωγραφικης για να το καθαρισετε,λαδωνετε μονον απο εξω για να μπορει να ξεπλυθει.
Απλως λαδωνετε αρκετα ωστε η γαζα να απορροφησει αρκετο λαδι.

Το οτι η γαζα στην εσωτερικη της πλευρα δεν εχει τοσο λαδι βοηθαει στην λερα να μην κολλαει ευκολα και να ξεπλενεται ευκολοτερα.
Ετσι και αλλιως οταν λαδωνεις εξωτερικα,αποκλειεται να περασει περισσοτερο λαδι στη μεσα πλευρα για να τα κανει χαλια,θα περασει ακριβως τοσο,οσο να βρεξει επαρκως την γαζα. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
France_8v (Άγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 1.6 (16v)

Ένταξη: 13 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 167
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιαν 2010, 00:03:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωπ... Εδώ σε βρίσκω λάθος Στέλιο.
Εδώ το simota που έχω εγώ, με ανάστροφο κώνο είναι!Κ χαρακτηρίζεται σαν "απλό " ας το πούμε βαρελάκι.Φίλτρο γάζας μέσα κανονικά Wink.
Πιστεύω ότι η μόνη διαφορά τους είναι στην ποιότητα του φίλτρου.Αν κ απ'τη στιγμή που είναι κ τα δύο γάζας, ούτε εκεί μπορώ να τη διακρίνω. Rolling eyes


Μπαίνω με τις πόρτες κ βγαίνω με το τιμόνι στο χέρι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιαν 2010, 01:37:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω δει και Simota ρε,και ηταν με κανονικο κωνο... Scratch
Ενα αλλο που ειχα δει,χωρις ονομα και κινεζικης προελευσης,ηταν πιστο αντιγραφο του BMC σε ολα του.

Τεσπα,αυτο δεν ειναι προβλημα,αμα εχει αναστροφο κωνο παντως,τοτε ειναι σιγουρο το γεγονος οτι θα στουμπωσει νωριτερα... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,128s (PHP: 86% - SQL: 14%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on