PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Παραγγελια απο Oreca Νο 2
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Σεπ 2009, 10:15:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μεσα στην βδομαδα θα ξερω εγω για τους δικους μου...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Σεπ 2009, 14:01:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επισης θελω να μου πειτε την μαρκα και το βαρος του HANS που βρηκατε στην Αθηνα με τα 520-530Ε σαν feedback προς τους γαλλους.Εχω την εντυπωση οτι δεν θελουν να χασουν την πωληση γιατι δεν μου εχυν ξαναζητησει ποτε τετοιες πληροφοριες. Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Σεπ 2009, 14:31:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Θα χρειαστω βοηθεια απο ολους σας(Νικο,Πανο,κλπ) οσους εχετε σχεση με αγωνες και σκοπευευε να παρετε HANS καθως μου ειπαν οτι αν η ποσοτητα ειναι μεγαλη(πχ 20-25 κομματια),η τιμη θα ειναι ιδιαιτερα ελκυστικη.
Αν εχετε γνωστους/φιλους/κλπ που ενδιαφερονται για HANS,πειτε μου,να δω ποσοι μαζευομαστε για να ξερω συνολικο νουμερο και αν μας εξυπηρετει ωστε να αξιζει να τα παρουμε τωρα. Confused


άμα το βάλεις και στο R40 μπορεί να έχει κόσμο και απο εκεί.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Σεπ 2009, 14:44:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα ρωτησω και εγω

μου ειπε μπαγκς οτι το εχει βρει 515 εδω αθηνα το βαρυ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Σεπ 2009, 15:22:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικολη δεν ειμαι στο R40 ρε και γενικα δεν θελω να το κανω βουκινο για ευνοητους λογους... Sad
Αμα θελετε "δια στοματος" να το πειτε,κανενα προβλημα γιατι οπως ειπα,μας κανουν εξυπηρετηση αλλοι και δεν λεει να μαμησουμε την αγορα μιας και δεν ειμαστε επαγγελματιες,ουτε εχουμε καταστημα. Confused

Πανο ρωτα και πες μου.

Α,επισης οι γαλλοι προτειναν το Racing που εχει το μισο βαρος,για τις δυσκολες κλιματικες συνθηκες της χωρας μας. Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
WilDuck (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


sound of boxer

Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 562
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Σεπ 2009, 19:59:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ντάξει, εγώ στην αρχή διάβασα ΗΑΝS και λέω:

"Καλό, καλό, γελάσαμε!!! Πάντα πρωτότυπος αυτός ο βόλβος!!!" Laughing Laughing


Και μετά βλέπω ότι σοβαρολογείτε...

Καλά, το χρειάζεστε στ'αλήθεια ??? Shocked


Ντάξει, ο Στελάρας που μπαίνει κομμάτια στην Τσιμισκή, να πω ότι το χρειάζεται. Οι υπόλοιποι όμως...? Rolling eyes




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Σεπ 2009, 20:24:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το hans βοηθα παρα πολυ στις κοντρες στο ο.χ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Σεπ 2009, 22:12:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

WilDuck έγραψε:
Ντάξει, εγώ στην αρχή διάβασα ΗΑΝS και λέω:

"Καλό, καλό, γελάσαμε!!! Πάντα πρωτότυπος αυτός ο βόλβος!!!" Laughing Laughing


Και μετά βλέπω ότι σοβαρολογείτε...

Καλά, το χρειάζεστε στ'αλήθεια ??? Shocked


Ντάξει, ο Στελάρας που μπαίνει κομμάτια στην Τσιμισκή, να πω ότι το χρειάζεται. Οι υπόλοιποι όμως...? Rolling eyes


Παντα σοβαρά μιλάμε σε τετοια θεματα ρε συ...

Κατ'εμε οποιος μπαινει πιστα,θα πρεπε να χει υποχρεωτικα ενα τυπικο κλουβι 6 σημειων για την τουμπα, και κρανος/χανς...Το χανς ισως οχι τοσο,αλλα καλυτερα να κοψεις 10 αλογα και να δωσεις τα χρηματα στο χανς...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
WilDuck (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


sound of boxer

Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 562
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Σεπ 2009, 09:53:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειχα μεινει στην F1, που εδεναν το κρανος με συρματοσχοινα πανω στο πλαισιο. Αλλα,απ'οτι φαινεται στις φωτο, κανει καλη δουλεια το συστημα. Μηπως περιοριζει λιγο την κινητικοτητα του αυχενα στο δεξια-αριστερα? (Δυσκολια στο να γυρισεις να βρισεις τον συνοδηγο π.χ...) Παντως, χωρις πλακα σταθεροποιει πολυ καλα την αυχενικη μοιρα. Απο εκει ξεκινανε ολα. Καλη συνεχεια παιδια...




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Σεπ 2009, 11:00:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στελιο τι βαρος εχει το χανς της προσφορας???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Σεπ 2009, 11:49:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.badgemania.gr/library/downloads/Docs/Documents/Microsoft%20Word%20-%20Hans%20Device%2020o%20Sport%20%201.pdf

AYTO einai stelio που πρεπει να πιεσουμε γαλλους να κυνηγησουν στη τιμη τους Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Σεπ 2009, 14:27:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το HANS της Oreca ειναιη βασικη εκδοση και ειναι στο 1kg.
Υπαρχει και το Racing που ειναι στα 600 γραμμαρια με 100Ε επιπλεον αν θυμαμαι καλα...

Μεχρι στιγμης εχω τιμη 430Ε για το απλο του 1 kg και πιεζω για το κατι καλυτερο.
Λογικα η ιδια εκπτωση θα ισχυσει και για αυτο του μισου κιλου.
Ε,HANS εστω και με 430Ε δεν νομιζω οτι βρηκε καποιος καπου... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Σεπ 2009, 22:47:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εδω θα βρειτε καποιες επιπλεον info επι του HANS της Oreca.
http://www.stand21.fr/hans/hans-2.html
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Σεπ 2009, 23:34:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

stelio πιεζουμε για 430-530 με ζωνη δωρο?
γιατι τοτε ειναι πολυ καλη τιμη και νομιζω οτι η stand21 ειναι η τοπ εταιρεια ποιοτικα σε χανς Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Σεπ 2009, 05:25:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι ρε,τα 430Ε ειναι το HANS μαζι με την ζωνη....
Απλα περιμενω να μου πουνε αν γινεται κατι ακομα καλυτερο. Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Σεπ 2009, 09:07:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

stelio δε πιεζεις και μια αντιστοιχη τιμη και για το πιο ελαφρυ (οχι το πανακριβο) αυτο με τα 600κατι γραμμαρια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Σεπ 2009, 10:03:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτά έχουν και τα λουράκια τα ελεύθερα που κοιτάς αριστερά δεξιά ?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Σεπ 2009, 13:44:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι,δεν εχουν SEA system Νικο... Confused

Πανο λογικα μια απο τα ιδια θα ισχυσει και για το πιο ελαφρυ. Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Σεπ 2009, 14:43:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατι δν εχεις καταλαβει Στελιο..
Το σεα ειναι συστημα της στιλο και δεν εχει καμια σχεση με τα χανς τα οποια σε αφηνουν να γυρισεις το κεφαλι δεξια αριστερα...
Το σεα σε αφηνει να γυρισεις το κεφαλι, αλλα το συστημα που το κανει αυτο βασιζεται κυριως στο κρανος.
Το χανς που σε αφηνει να γυρισεις το κεφαλι απλα εχει τα λουρακια ελευθερα να κουνιουνται (δεν ειναι δεμενα πανω στο χανς, αλλά περασμενα μεσα σε "οδηγους") και ετσι μπορεις και γυριζεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Σεπ 2009, 14:54:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

to sea της στιλο δεν εχει κλιπσ χανς πιανει το λουρακι μεσα στο κρανος σε ειδικο σημειο. αρα θες κρανος και λουρακια της στιλο

αυτο που λες νικο ειναι το Vision Advantage Plus tethers που λεει το οποιο το εχουν ολα σχεδον τα χανς οπου εχουμε 1 λουρακι που γυρναει πισω απο χανς ωστε να στριβεις το κεφαλι οσο θες δεξια αριστερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Επόμενη
Σελίδα 3 από 22

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1346s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on