PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αυτοκόλλητα 206club.gr
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Μάϊ 2004, 20:39:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδες τα αυτοκολλητα θα ερθουν, λογικα, μαζι με το Welcome Pack του club!!! Μαζι με την πρωτη πληρωμη της συνδρομης φανταζομαι!!! Κατι τετοιο ειχε αναφερθει στην κοπη της πιτας... Wink


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Μάϊ 2004, 22:11:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άντε ρεεεε! περιμένουμε ακόμαααα!

(Είδα το αυτοκολητάκι του PoLiThS σήμερα και ζήλεψα! Sad Rolling eyes Razz )



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


vw passat 1.8T

Ένταξη: 24 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 372
Τόπος: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Μάϊ 2004, 23:08:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολιτησ στην επομενη συναντηση να μην ξεχασεισ να φερεισ μαζι σου αυτοκολητακια!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Μάϊ 2004, 23:52:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε σεις δε διαβαζετε τιποτα?? ειπαμε τα αυτοκολλητα δεν μοιραζονται πλεον ετσι χυμα!!! λυσσαξατε πια!!! οταν βγει ανακοινωση απο την ΠΔΕ θα μαθουμε για τα αυτοκολλητα. μεχρι τοτε δε θα παρει κανεις προφανως οποτε μη γραφουμε τσάμπα συνεχεια!! Mad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
-=N4X=- (ΑL-X)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Corsa OPC ύποπτο ΦΠΕ+cooler!

Ένταξη: 10 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 462
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάϊ 2004, 15:13:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εσυ αφου δεν ξερεις τωρα τι λεγαμε με τον PoLiThs γιατι πεταγεσαι σαν το σκ@το???? Π Λ Α Κ Α Κ Α Ν Ω !!!!!!!!! Very happy Very happy
Αλλα οντως ειχε πει οτι μπορει να μας φερει



Powered by
CAR RACING TEAM
&
Autospeed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lucifer (kostas)
Μέλος
Μέλος


206 cc

Ένταξη: 27 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 136
Τόπος: Ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάϊ 2004, 23:00:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μηπως ξερει κανεις να μου πει ποσο θα ειναι το κοστο της πρωτης εγγραφης στο club? τι θα προσφερθει δηλ. αυτοκολητα, καρτα μελους η οτιδηποτε αλλο.και ποτε θα ξεκινησει αυτη η ιστορια επιτελους Smile
καιγομαι να κολησω το ευλογο αυτοκολητο στο εργαλειο μου Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάϊ 2004, 08:32:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lucifer έγραψε:
μηπως ξερει κανεις να μου πει ποσο θα ειναι το κοστο της πρωτης εγγραφης στο club? τι θα προσφερθει δηλ. αυτοκολητα, καρτα μελους η οτιδηποτε αλλο.και ποτε θα ξεκινησει αυτη η ιστορια επιτελους Smile
καιγομαι να κολησω το ευλογο αυτοκολητο στο εργαλειο μου Cool


Αγαπητέ Κώστα, γιατί δεν διαβάζεις και παραπάνω;;;;;
Αν είχαμε καμία εξέλιξη, δεν νομίζεις οτι κάποιος θα έκανε κάποια ανακοίνωση......
Υπομονή, το νερό μπήκε στο αυλάκι, η στέγη Καλατράβα κουνήθηκε, το Τράμ τελειώνει, δημοσιεύθηκε και η ίδρυση του club.......
Κοντεύουμε.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Lucifer (kostas)
Μέλος
Μέλος


206 cc

Ένταξη: 27 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 136
Τόπος: Ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάϊ 2004, 12:52:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
lucifer έγραψε:
μηπως ξερει κανεις να μου πει ποσο θα ειναι το κοστο της πρωτης εγγραφης στο club? τι θα προσφερθει δηλ. αυτοκολητα, καρτα μελους η οτιδηποτε αλλο.και ποτε θα ξεκινησει αυτη η ιστορια επιτελους Smile
καιγομαι να κολησω το ευλογο αυτοκολητο στο εργαλειο μου Cool


Αγαπητέ Κώστα, γιατί δεν διαβάζεις και παραπάνω;;;;;
Αν είχαμε καμία εξέλιξη, δεν νομίζεις οτι κάποιος θα έκανε κάποια ανακοίνωση......
Υπομονή, το νερό μπήκε στο αυλάκι, η στέγη Καλατράβα κουνήθηκε, το Τράμ τελειώνει, δημοσιεύθηκε και η ίδρυση του club.......
Κοντεύουμε.....

ρωτησα μπας και δεν προσεξα εγω καποια ανακοινωση.τεσπα εν αναμονη Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
mourgos7 (sakis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 206 qs

Ένταξη: 15 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 24
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Ιούλ 2004, 19:14:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

re paidia oloi 8eloun na megalwsei to club oloi 8eloin melh.alla synnenohsh den yparxei.mporei kapoios ypeu8ynos na dwsei odhgies gia ta aytokollhta kai gia alla 8emata.kante kati!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιούλ 2004, 09:09:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mourgos7 έγραψε:
re paidia oloi 8eloun na megalwsei to club oloi 8eloin melh.alla synnenohsh den yparxei.mporei kapoios ypeu8ynos na dwsei odhgies gia ta aytokollhta kai gia alla 8emata.kante kati!!!!


αν δεις τα πρακτικα της ΠΔΕ θα καταλαβεις...
είπαμε ολα θα παρουν τον δρομο τους απο τον σεπτεμβρη. Προέχει να βρεθει στέγη για το club. Έλεος πια με τα αυτοκολλητα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
argi_pug_rg (argiris)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot206 rolan garros

Ένταξη: 11 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιούλ 2004, 13:22:04    Θέμα δημοσίευσης: ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΥΤΟΚΟΛΙΤΑ PUG 206 CLUB Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια θελω κι εγω να βρω αυτοκολιτα 206 club που μπορω να βρω???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιούλ 2004, 13:35:09    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΥΤΟΚΟΛΙΤΑ PUG 206 CLUB Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

argi_pug_rg έγραψε:
παιδια θελω κι εγω να βρω αυτοκολιτα 206 club που μπορω να βρω???


Μόνο στα παρ-μπριζ ορισμένων 206.Αν πετύχεις κανένα και καταφέρεις να το ξεκολλήσεις,όλο δικό σου... Razz
Αλλιώς περίμενε ως τον Σεπτέμβρη... Cool


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vangsgr (Vangelis)
Μέλος
Μέλος


206xs 1,6(16v)

Ένταξη: 19 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιούλ 2004, 13:50:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άντε να δούμε μ' αυτά τα αυτοκολιτάκια Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιούλ 2004, 14:32:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον


Επειδη αυτοκολλητα δεν υπαρχουν πλεον και θα εχουμε παλι απο Σεπτεμβρη καινουρια καντε λιγο υπομονη.Σταματηστε να ανοιγετε topic.Οταν βγουν τα καινουρια θα ενεργοποιηθει παλι αυτο.Μεχρι τοτε θα παραμεινει κλειδωμενο.

Υ.Γ.Οποιο καινουριο τοπικ ανοιχτει απο εδω και περα για αυτοκολλητα θα διαγραφεται χωρις προειδοποιηση


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
Σελίδα 4 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1646s (PHP: 46% - SQL: 54%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on