PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 How To - Προσθηκη ενισχυσεων σε 106/Saxo
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Αύγ 2009, 18:19:29    Θέμα δημοσίευσης: 106 How To - Προσθηκη ενισχυσεων σε 106/Saxo Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οπως καποιοι γνωριζουν τα 106 rallye-gti και saxo vts 1400και 1600 διαθετουν ενισχυσεις στο μπροστινο συστημα που αυξανουν την ακαμψια,κατι που δε συμβαινει με τα υπολοιπα μοντελα.
Το να βαλει καποιος αυτες τις ενισχυσεις δεν ειναι κατι δυσκολο αρκει να ξερει να χειριζεται καποια εργαλεια(μηχανηματα) π.χ αργκον. Ο σκοπος αυτου του τοπικ ειναι να βοηθησει οποιον επιθυμει να προβει σε αυτη την κατ'εμε χρησιμη βελτιωση και εγινε αρκετη προσπαθεια ωστε τα βηματα να ειναι οσο πιο σαφη γινεται.

Ξεκινωντας πρεπει να αναφερουμε τι χρειαζεται για να πραγματοποιηθει η εργασια:
-Αναβατοριο (το συνεργειο καποιου φιλου μας θα εχει σιγουρα Laughing )
-Τις ενισχυσεις (φυσικα!)
-Ενα σπρεϊ "ψυχρο γαλβανισμα"
-Ενα κρυο φραπε και...καλη παρεα


Τα πραγματα που παραγγειλαμε ειναι αυτα:

και το αυτοκινητο μας ειναι καπως ετσι:
]

Για να τοποθετησουμε το λεγομενο "Π"(a και b) πρεπει πρωτα να αφαιρεσουμε τις ταπες που βρισκονται χαμηλα στο αμαξωμα,εδω φαινεται μονο η αριστερη

οι ταπες αυτες αφαιρουνται ευκολα με ενα ισιο κατσαβιδακι

Αφου τις αφαιρεσουμε τοποθετουμε το "a" στη δεξια πλευρα οπως βλεπουμε το αυτοκινητο και το "b" στην αριστερη και κατ'ευθειαν οι τρυπες απο τα δυο αυτα σιδερα συναντουν τις τρυπες που προεκυψαν οταν αφαιρεσαμε τις ταπες

εδω ειναι ηδη βιδωμενο στις τρυπες να σημειωσω πως μεσα απο τις ταπες υπαρχουν ετοιμα τα παξιμαδια για να βιδωσουν οι βιδες.
και σε αυτο το σημειο καταληγει το ακρο του καθε κομματιου του "Π"

Τωρα ειμαστε ετοιμοι να τοποθετησουμε τα κομματια "c" και "d" στη θεση τους και να τα βιδωσουμε προχειρα για να σημαδεψουμε που θα γινουν οι κολλησεις τους

Με ενα μαρκαδορο μαρκαρουμε τα σημεια που θα γινουν τα γαζια με την αργκον,απο την εταιρεια τα πιατελα εχουν χαραγμενο που θα γινει η καθε κολληση,ετσι λοιπον τα αφαιρουμε ξανα αφου εχουμε μαρκαρει και τριβουμε τις περιοχες των κολλησεων με ενα χοντρο γυαλοχαρτο ωστε να αφαιρεσουμε τη μπογια για να μπορεσουμε να κολλησουμε το ιδιο ισχυει και για τα πιατελα τα οποια ειναι βαμμενα με μαυρο ασταρι.
Εδω φαινονται δυο απο τα σημεια που τριφτηκαν:

Εδω το ενα πιατελο βιδωμενο ετοιμο να κολληθει,το παξιμαδι οπως φαινεται βιδωνει στο ακρο του "Π" ενω η βιδα που φαινεται ειναι βιδωμενη για επιπλεον στηριξη κατα την κολληση και θα αφαιρεθει μετα το περας των εργασιων αφου δεν εξυπηρετει σε κατι

Το επομενο βημα ειναι να κολλησουμε τα πιατελα,το αποτελεσμα θα ειναι καπως ετσι

Αφου διαλλειμματισετε οπως εκανα κι εγω με τον πατερα μου για μια γουλια καφε μπορειτε να τριψετε τις κολλησεις για να "πιασει" καλα πανω τους το "ψυχρο γαλβανισμα",το σπρεϊ αυτο θα δωσει αντισκωριακη προστασια στην κατασκευη μας
και ιδου το αποτελεσμα:

Αφου στεγνωσει το "ψυχρο γαλβανισμα" μπορουμε να βαψουμε τα πιατελα στο χρωμα του αμαξωματος,καλο θα ηταν βεβαια να παμε σε καποιο καταστημα που κερωνει αμαξωματα να μας κερωσει τα πιατελα για να ειμαστε σιγουροι πως το γαλλακι δε θα σκουριασει!
Σημαντικο στοιχειο ειναι οι κωδικοι των ανταλλακτικων που ειναι οι εξης:
-5132A7 ΒΙΔΑ (2 τεμαχια)
-6935C9 ΠΑΞΙΜΑΔΙ (2 τεμαχια)
-7212X9 ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΔΕΞΙΑ (πιατελο)
-7213Z4 ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ (πιατελο)
-7213Z3 ΜΠΡΑΤΣΟ ΓΕΦΥΡΑΣ ("Π")
-7212X7 ΜΠΡΑΤΣΟ ΓΕΦΥΡΑΣ ("Π")
Ελπιζω να βοηθησα και θελω να πιστευω πως ο τροπος που τα εγραψα ειναι κατανοητος.
Θελω να ευχαριστησω τον πατερα μου για την πολυτιμη βοηθεια που μου προσεφερε και το χρονο που αφιερωνει συνεχως για να με βοηθησει με το γαλλακι μου, και το φιλο μου Νικο για την παραχωρηση των εργαλειων του και του χωρου εργασιας του.


....Αλλοτινές μου εποχές...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την geo106xs στις Σαβ 18 Φεβ 2017, 19:58:35, 7 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
B.M-SPORT (ΒΑΣΙΛΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Citroen Xsara 1.4 (8v) coupe 1999

Ένταξη: 11 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: Πειραιας-Κερατσινι-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Αύγ 2009, 09:46:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολυ καλο geo106xs. Thumb Left

Να ρωτησω ομως κατι,
Για καποιον που δεν εχει δυνατοτητα argon θα μπορουσε απλος να βιδωσει τα πιατελα πανω στο Π και να εχει παρομιο αποτελεσμα; θα μου πεις οτι με την κοληση γινεται ενα σωμα ποιο στιβαρο αλλα λεω σε περιπτωση που δεν εχουμε δυνατοτητα argon;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Αύγ 2009, 10:29:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολυ καλό Γιώργο Thumb right


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Αύγ 2009, 11:57:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είσαι Ωραίος!!! Thumb right


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Αύγ 2009, 13:26:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σας ευχαριστω πολυ ολους για τα καλα σας λογια Very happy
Τωρα φιλε Βασιλη με το θεμα της αργκον,δε νομιζω πως χωρις κολληση θα εχεις το ιδιο αποτελεσμα αλλα πιστευω πως αρχικα αν βιδωσεις τα πιατελα οπως εχω κανει εγω πριν να τα κολλησω,μαζι δηλαδη με τη βιδα που φαινεται εδω http://www.imageshack.gr/view.php?file=3yv6y24r18n2aegn0pv9.jpg τοτε κατι γινεται αλλα αυτο δεν παυει να ειναι προσωρινη λυση,αν το κανεις αυτο οποτε το θελησεις μπορεις ανα πασα στιγμη να το κολλησεις σε καποιο συνεργειο Cool


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
lyciferakos (Lyciferakos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


-

Ένταξη: 19 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 51

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Σεπ 2009, 17:15:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλαρακι πολυ καλη δουλεια!! Ηθελα να ρωτησο αυτες τις ενισχυσεις τις αγοραζουμε απο την αντιπρωσοπεια?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Σεπ 2009, 18:06:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lyciferakos έγραψε:
Φιλαρακι πολυ καλη δουλεια!! Ηθελα να ρωτησο αυτες τις ενισχυσεις τις αγοραζουμε απο την αντιπρωσοπεια?

Να'σε καλα φιλε! Very happy Ναι,απο την αντιπροσωπεια,το κοστος τους αν θυμαμαι καλα ειναι γυρω στα 60 ευρα.


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Λευτέρης (Λευτέρης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 1.3 (8v) rallye (1995)

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 333
Τόπος: Βάρη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Σεπ 2009, 10:23:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρα πολύ ωραία παρουσίαση Wink απλά μπράβο!!!
1 ερώτηση..σε 13αρι μπαίνουν??


1300 8v miniature!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Σεπ 2009, 15:59:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λευτέρης έγραψε:
Παρα πολύ ωραία παρουσίαση Wink απλά μπράβο!!!
1 ερώτηση..σε 13αρι μπαίνουν??

Ευχαριστω! Very happy
Αυτο δε το ξερω Embarassed βασικα δεν εχει τυχει να δω 13αρι απο κατω! Αν το σηκωσει καποιος σε αναβατοριο και δει αν ειναι ιδιο θα ηταν πολυ διαφωτιστικη πληροφορια!


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
venzinas (Μανθος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 04 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 242

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Σεπ 2009, 16:38:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σηνχαριτηρια στον geo106xs για το do it your self που ανεβασε οποιος θελει αυτη την εποχη εχω ενα Π διαθεσιμο


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Σεπ 2009, 07:05:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geo106xs έγραψε:
Λευτέρης έγραψε:
Παρα πολύ ωραία παρουσίαση Wink απλά μπράβο!!!
1 ερώτηση..σε 13αρι μπαίνουν??

Ευχαριστω! Very happy
Αυτο δε το ξερω Embarassed βασικα δεν εχει τυχει να δω 13αρι απο κατω! Αν το σηκωσει καποιος σε αναβατοριο και δει αν ειναι ιδιο θα ηταν πολυ διαφωτιστικη πληροφορια!

Ναι,μπαινουν κανονικα σε ολα τα 106,Saxo,ΑΧ,κλπ που δεν τις εχουν. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Οκτ 2009, 20:07:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φτου γμτ το imageshack.gr δεν εμφανιζονται οι φωτογραφιες Evil Παλιοσαϊτ,παιδες οι φωτογραφιες θα ξανανεβουν συντομα!


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NemesisUltra (Μιχάλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 1.6 (16V) BlueRallye

Ένταξη: 21 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 391
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Οκτ 2009, 20:19:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπήκα και εγώ να δω πως το κάννες και δεν φαίνονται xxaxa
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
christos.tot (christos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 1.6 16v ralley 1999

Ένταξη: 05 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 16

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Οκτ 2009, 21:20:10    Θέμα δημοσίευσης: 106 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ενα μεγαλο μπραβο γιατι το ψαχνω καιρο αυτο
το θεμα.αν μπορεις τις φωτο γιατι δεν βλεπουμε
τιποτα εστω κ με pm.ευχαριστω.


pug 106.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
yokagyla (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 kid μετατροπη Gti=τραβέλι

Ένταξη: 06 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 224

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Οκτ 2009, 21:50:38    Θέμα δημοσίευσης: Re: 106 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ενα μεγαλο μπραβο και απο εμενα αδερφε. θα το επιχειρήσω μολις φτιαξουν και οι φωτογραφιες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Οκτ 2009, 03:02:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδες,οι φωτογραφιες ανεβηκαν και παλι! Cool
Ευχαριστω για αλλη μια φορα για τα καλα σας λογια και...
Απολαυστε υπευθυνα Laughing !


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
venzinas (Μανθος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 04 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 242

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Φεβ 2010, 18:30:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

5 Φωτο δεν φαίνονται


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Φεβ 2010, 22:48:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

venzinas έγραψε:
5 Φωτο δεν φαίνονται

Αναθεμα τα σαϊτ Evil ...Μανθο σε ευχαριστω για την παρατηρηση,θα επιστρεψουν συντομα!


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Φεβ 2010, 12:28:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geo106xs έγραψε:
Λευτέρης έγραψε:
Παρα πολύ ωραία παρουσίαση Wink απλά μπράβο!!!
1 ερώτηση..σε 13αρι μπαίνουν??

Ευχαριστω! Very happy
Αυτο δε το ξερω Embarassed βασικα δεν εχει τυχει να δω 13αρι απο κατω! Αν το σηκωσει καποιος σε αναβατοριο και δει αν ειναι ιδιο θα ηταν πολυ διαφωτιστικη πληροφορια!


Πολύ καλή η παρουσίαση.

Λευτέρη μπαίνουν σε 13άρι. Έχω βάλει και εγώ στο ΑΧ το αγωνιστικό.


EDIT. Aπάντησε ο Στέλιος πριν.



www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Λευτέρης (Λευτέρης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 1.3 (8v) rallye (1995)

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 333
Τόπος: Βάρη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Φεβ 2010, 15:33:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το είδα Πέτρο Wink θενκς Very happy Κάποια στιγμή κάτι θα κάνω! Laughing


1300 8v miniature!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2719s (PHP: 89% - SQL: 11%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on