PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Τρίξιμο συμπλέκτη σε 207 rallye
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Byakuya (Ηaris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 LeMans 0012

Ένταξη: 10 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 205
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Σεπ 2011, 11:31:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Gotcha έγραψε:
Λοιπον επειδη και εγω εχω ενα τετοιο τριξιμο στο ασε του συμπλεκτη, απο το τερμα μεσα μεχρι τη μεση, νοιωθω λες και τριζει καποιο ελατηριο. Το ανεφερα στο συνεργειο και μου λενε πως ειναι το υδραυλικο συστημα του συμπλεκτη. Δεν ειναι επιστευασημο και φτιαχνει μονο με αλλαγη σετ συμπλεκτη.

Ενας φιλος που το δε μου πε με τη μια πως ακουγετε το ρουλεμαν του συμπλεκτη στο ασε (με νεκρα σταματημενος)


Δεν είναι ρουλεμάν συμπλέκτη. Είχα αλλάξει στα 20000 χμ σετ δισκο-πλατο (εγγύηση) γι'αυτο το λόγο. -Είναι και η μόνη επισκευή που έχει γίνει πάνω στο αμάξι- που όμως δεν ήταν και απαραίτητη, καθώς στα 30000 το ξανέκανε, το άφησα έτσι όπου και μετά απο 2-3000χμ έστρωσε απο μόνο του και απο τότε μια χαρά. Δεν είναι κάτι, απλά στεγνώνει ο μηχανισμός στο σημείο που κινειται ευθύγραμμα το ρουλεμάν του συμπλέκτη και κάνει αυτο τον θόρυβο. Το παλιο σετάκι το είχα δει και ήταν άψογο. Γι'αυτο λέω οτι δεν διορθώνεται μόνιμα κ καλύτερα να το αφήσετε έτσι.


Σε ευχαριστω.......μαλλον λεμε το ιδιο πραμα.


I enjoy every moment cause it's just a moment and then is gone......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Σεπ 2011, 11:32:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Byakuya έγραψε:
makis106 έγραψε:
Byakuya έγραψε:
Καλημερα και απο εμενα.
Μου παρουσιασε το ιδιο προβλημα.....οταν το αυτοκινητο ειναι ακινητο και παταω τον συμπλεκτη και αρχιζω να τον αφηνω(μονο με ταχυτητα μεσα) ακουγεται ενα τριξιμο σαν τεντομενο συρματοσκινο......μαλλον εχω και εγω το ιδιο στα 26κ χλμ και εκτος εγγυηση εδω και 3 μηνες Crying or Very sad

Μην αγχώνεσαι, παροδικό είναι, θα στρώσει μόνο του! Wink


Δεν ειναι δλδ σαν τις δικες σας περιπτωσεις;Γιατι μου το κανει και εμενα οταν ζεσταθει λιγο και οχι παντα και απο τερμα μεχρι και την μεση της συμπλεξης με ταχητυτα μεσα(R,1η) σαν συρματοσκινο που τεντωνεται και τριζει.
Ευχαριστω

Αυτο ακριβώς, σαν την δική μου περίπτωση είναι, μόνο που δεν έχει να κάνει με το τι ταχύτητα έχεις μέσα, πρέπει να στο κάνει είτε έχεις ταχύτητα είτε όχι.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Byakuya (Ηaris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 LeMans 0012

Ένταξη: 10 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 205
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Σεπ 2011, 11:35:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το δοκιμασα με νεκρα την ιδια στιγμη αλλα δεν το εκανε....θα το ξαναδοκιμασω οταν μου το ξανακανει.


I enjoy every moment cause it's just a moment and then is gone......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Byakuya (Ηaris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 LeMans 0012

Ένταξη: 10 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 205
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Σεπ 2011, 07:12:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:

Αυτο ακριβώς, σαν την δική μου περίπτωση είναι, μόνο που δεν έχει να κάνει με το τι ταχύτητα έχεις μέσα, πρέπει να στο κάνει είτε έχεις ταχύτητα είτε όχι.

Πολυ σωστος φιλε μου....το δοκιμασα σημερα το πρωι οταν μπηκα στο γκαραζ γυρνωντας απο την δουλεια και το κανει ειτε εχεις ταχυτητα ειτε οχι Cool


I enjoy every moment cause it's just a moment and then is gone......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Lefter1s RC 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC κάποτε

Ένταξη: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 659
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Οκτ 2011, 01:11:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εμενα αρχισε σημερα το τριξιμο στο αφημα του συμπλεκτη.
Ειτε με ταχυτητα ειτε χωρις και πολυ εντονο. Διαβασα τις προηγουμενες σελιδες αλλα δεν εβγαλα ακρη ομως.... Φτιαχνει με λαδωμα ή θελει αλλαγη?
Δυστυχως ειμαι εκτος εγγυησης.... Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Οκτ 2011, 04:18:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=455210#455210
Αυτο σε συμβουλεύω εγώ, αν μιλάμε για ίδια περίπτωση. Γρασάρισμα δεν παίρνει.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lefter1s RC 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC κάποτε

Ένταξη: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 659
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Οκτ 2011, 10:53:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οκ μακη οποτε το αφηνω ετσι και περιμενω..
Με προβλιματιζει λιγο βεβαια γιατι ακουγεται πολυ δυνατα και εξω απο το αμαξι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Οκτ 2011, 11:57:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξέρω, κ εγώ το άκουγα κ τότε ήταν 1 χρονου το αμάξι κ τρελεαινόμουνα, αλλα... του πέρασε. Δυστυχώς δεν υπάρχει τρόπος να του περάσεις λίγο γράσο...
Παρακολούθα το και ΑΝ δεις δυσλειτουργία πας για αλλαγή αργότερα, με ευκαιρια να αντικαταστήσεις και το φθαρμένο απο φυσιολογική φθορά πλέον σετ δισκο-πλατό, αλλα για τώρα καλύτερα άφησε το ετσι, μπορει να του περάσει!



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Οκτ 2011, 11:58:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lefter1s RC έγραψε:
Και εμενα αρχισε σημερα το τριξιμο στο αφημα του συμπλεκτη.
Ειτε με ταχυτητα ειτε χωρις και πολυ εντονο. Διαβασα τις προηγουμενες σελιδες αλλα δεν εβγαλα ακρη ομως.... Φτιαχνει με λαδωμα ή θελει αλλαγη?
Δυστυχως ειμαι εκτος εγγυησης.... Crying or Very sad


Βρέ ποντικαρά, αφού σου είχα πεί το χειμώνα προ καιρού που είχαμε βολτάρει ότι τον άκουγα που κροτάλιζε.
Απλά τώρα θα έτυχε να ακούγεται πιό έντονα.
Εμένα κάνει έτσι εξ'αρχής. Το ίδιο και του Γιώργου του οποίου μάλιστα ακούγεται (όπως είπες) και έξω από το όχημα.! Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ParisMcridis (paris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(16v) & 207rc II

Ένταξη: 26 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 979

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Οκτ 2011, 13:52:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Οκ μακη οποτε το αφηνω ετσι και περιμενω..
Με προβλιματιζει λιγο βεβαια γιατι ακουγεται πολυ δυνατα και εξω απο το αμαξι.

Πηγαινε να σε λαδωσουν τζαμπα ειναι... Laughing Laughing θα σταματησει για αρκετο καιρο...αν ειναι ομως να αλλαξεις δισκο τωρα κοντα κανε υπομονη και πες τους να σου λαδωσουν και απο μεσα το μοχλο που τριζει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lefter1s RC 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC κάποτε

Ένταξη: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 659
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Οκτ 2011, 16:14:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SαλιγκαρAKIS έγραψε:
Lefter1s RC έγραψε:
Και εμενα αρχισε σημερα το τριξιμο στο αφημα του συμπλεκτη.
Ειτε με ταχυτητα ειτε χωρις και πολυ εντονο. Διαβασα τις προηγουμενες σελιδες αλλα δεν εβγαλα ακρη ομως.... Φτιαχνει με λαδωμα ή θελει αλλαγη?
Δυστυχως ειμαι εκτος εγγυησης.... Crying or Very sad


Βρέ ποντικαρά, αφού σου είχα πεί το χειμώνα προ καιρού που είχαμε βολτάρει ότι τον άκουγα που κροτάλιζε.
Απλά τώρα θα έτυχε να ακούγεται πιό έντονα.
Εμένα κάνει έτσι εξ'αρχής. Το ίδιο και του Γιώργου του οποίου μάλιστα ακούγεται (όπως είπες) και έξω από το όχημα.! Razz


Σακη αυτο που ακουγαμε δεν εχει σχεση με αυτο που ακουγεται τωρα.. μιλαμε πολυ εντονο-δυνατο τριξιμο κατα τη διαρκεια αφηματος του συμπλεκτη.
Χθες που το πηρα χαμπαρι πανικοβληθηκα και σταματησα με αλαρμ στην ακρη να δω τι γινεται... νομιζα οτι εφυγε καμια ροδα και απο τη μια σερνοταν το αμαξι στο δρομο Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Οκτ 2011, 17:09:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lefter1s RC έγραψε:
SαλιγκαρAKIS έγραψε:
Lefter1s RC έγραψε:
Και εμενα αρχισε σημερα το τριξιμο στο αφημα του συμπλεκτη.
Ειτε με ταχυτητα ειτε χωρις και πολυ εντονο. Διαβασα τις προηγουμενες σελιδες αλλα δεν εβγαλα ακρη ομως.... Φτιαχνει με λαδωμα ή θελει αλλαγη?
Δυστυχως ειμαι εκτος εγγυησης.... Crying or Very sad


Βρέ ποντικαρά, αφού σου είχα πεί το χειμώνα προ καιρού που είχαμε βολτάρει ότι τον άκουγα που κροτάλιζε.
Απλά τώρα θα έτυχε να ακούγεται πιό έντονα.
Εμένα κάνει έτσι εξ'αρχής. Το ίδιο και του Γιώργου του οποίου μάλιστα ακούγεται (όπως είπες) και έξω από το όχημα.! Razz


Σακη αυτο που ακουγαμε δεν εχει σχεση με αυτο που ακουγεται τωρα.. μιλαμε πολυ εντονο-δυνατο τριξιμο κατα τη διαρκεια αφηματος του συμπλεκτη.
Χθες που το πηρα χαμπαρι πανικοβληθηκα και σταματησα με αλαρμ στην ακρη να δω τι γινεται... νομιζα οτι εφυγε καμια ροδα και απο τη μια σερνοταν το αμαξι στο δρομο Laughing


Laughing

Θυμάσαι τι μου είχες πεί όταν το πρωτοπήρα;

->"Peugeot πήρες, πρέπει να συνηθίσεις σε διάφορους παράξενους ήχους και απλά να μην δίνεις σημασία". Razz

Πέραν της πλάκας, στα πρώτα km του δικού μου αυτοκινήτου ο θόρυβος από το κροτάλισμα του συμπλέκτη ήταν τρομακτικός.!
Τώρα έχει ηρεμήσει και συν τοις άλλοις τον έχω συνήθισει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ParisMcridis (paris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(16v) & 207rc II

Ένταξη: 26 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 979

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Οκτ 2011, 18:12:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον το κροταλισμα ειναι απο το ρουλεμαν.το τριξιμο απο ειναι απο το μοχλο στην ακρη της ντιζας του συμπλεκτη πανω στο σασμαν και λυνεται με λυπαντικο μεσα στη σχισμη που λογικα εχει μπιλια...το εκανε και σε μενα.Το κανει και οταν ειναι σβηστο και απλα πατας συμπλεκτη.Εμενα σε 10 λεπτα, γιατι ηθελε πολυ λυπαντικο γιανα σταματησει τελειως,ηταν ετοιμο.Δε μου πηραν τιποτα και τωρα ολα μια χαρα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Οκτ 2011, 19:58:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

+1
Ανακάλυψαν οτι γρασσάρεται ο μοχλός χωρίς να λυθεί?? Γιατί οταν το είχα πάει εγώ το 2009, μου είπαν οτι δεν γίνεται και προτίμησαν να μου αλλάξουν δίσκο-πλατό (όχι οτι με χάλασε), αλλα αυτό είναι θετικό. Thumb right



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Οκτ 2011, 12:17:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και σταματάει το τρίξιμο.!

Με το κροτάλισμα.; Τι γίνεται, σταματάει και αυτό.;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
surgeon (surgeon)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 10 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: glyfada

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Μάρ 2012, 22:52:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

37000km και αλλαξαμε τον πρωτο δισκοπλατο γιατι τα επεξε το ρουλεμαν ( εφυγαν οι μπιλιες απο μεσα και καρφωσε παρακεντρα). Καπνοι απο το δισκο, να σφυριζει , μιλαμε για πολυ ρεζιλι στο δρομο. Ευτυχως που με εφερε ως το συνεργειο. Και ρωταω γω ο βλαχος τωρα, αυτη η δουλεια θα γινεται καθε 40000km θα δινουμε πεντακοσαρες για το δισκο η θα φοβομαστε να το ανοιξουμε?Αν ειναι να παω να παρω κανα aygo!Σιχτιρ, και οχι δεν του τις καρφωνω με την πρωτη αλλα wrc to keratomoy.


We cannot save them all.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
207_maniac (Agnostos X)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye (2010)

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 29

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Αύγ 2012, 21:33:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα παιδια.. Οταν εβαλα το αυτοκινητο στο παρκινγκ, πριν λιγο ,ακουσα ενα τριξιμο στον συμπλεκτη.Τριξιμο στο πατα - ασε σαν να τεντωνεις ενα λαστιχο (οπως διαβασα και στα προηγουμενα post). Το εσβησα, ξαναδοκιμασα, και παλι εκανε τον ιδιο θορυβο.

Μου το ειχε ξανακανει κ πριν απο 1-2 μηνες, αλλα την επομενη μερα που το δοκιμασα σταματησε.Αποψε το ξανα ακουσα..

Τι πιστευετε οτι μπορει να ειναι? Ειμαι ψιλο ασχετος απο αυτοκινητα για αυτο πειτε τα κατανοητα. Laughing απο χιλιομετρα εχω 9500 χιλ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Αύγ 2012, 22:44:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μην αγχώνεσαι, το κανει μονο οταν βρισκεσαι κολλημενος στην κινηση και ζεστενεται το συστημα. μολις κινηθεις λιγο και κρυωσει, σταματαει.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
207_maniac (Agnostos X)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye (2010)

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 29

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Αύγ 2012, 22:46:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Μην αγχώνεσαι, το κανει μονο οταν βρισκεσαι κολλημενος στην κινηση και ζεστενεται το συστημα. μολις κινηθεις λιγο και κρυωσει, σταματαει.


Σε ευχαριστω φιλε μακη για την αμεση απαντηση. Δηλαδη να μην το κοιταξω καθολου? Ειναι κατι φυσιολογικο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Αύγ 2012, 23:49:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=455210#455210
Είχα ακουσει οτι σε καποιες αντιπροσωπείες, βαζουν γρασο με καποιο τροπο και σταματαει. αν θες ρωτησε το. εμενα μου το κανει πολυ σπανια και δεν εχω ξανασχοληθει...



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1884s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on