PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Τρίξιμο συμπλέκτη σε 207 rallye
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kostas88 (kostas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 1.6t (09)

Ένταξη: 02 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Σεπ 2009, 07:07:07    Θέμα δημοσίευσης: hi Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Χριστόφορε αν κατάλαβα καλά, το δικό σου πρόβλημα ήταν στο χώρο της πεταλιέρας. Εκεί μάλλον είναι πιο εύκολο να αλλαχθεί κατι εντός εγγύησης. Για δίσκο-πλατό όμως είναι ΠΑΡΑ πολυ δύσκολο να καλύψει η εγγύηση και ειδικά όταν έχει μαζέψει χιλόμετρα το αμάξι. Εγώ τουλάχιστον δυσκολεύτηκα αρκετά.



εχω το ιδιο προβλημα με εσενα καθως πηγα στην αντιπροσωπεια κ μου ειπαν οτι εχω προβλημα με το πλατο.το θεμα ειναι οτι για να μου το αλλαξουν στην εγγυηση μου ειπαν οτι θα προηγηθει λυσιμο σασμαν, θα στειλουν φωτογραφια σε αθηνα το πλατο να δουν αν το προβλημα ειναι σε δικη μου χρηση κ μετα θα μου πουν τι θα γινει.εχω 20000χλμ.πως μπορω να το περασω στην εγγυηση??ευχαριστω εκ των προτερων.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Σεπ 2009, 10:12:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eχεις pm



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gemilonas (Γιώργος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 13 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 85
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Σεπ 2009, 10:28:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα !!
Εγώ πάλι να ρωτήσω κάτι κουτό σαν αδαής που είμαι ? Άλλο δίσκο - πλατό από αυτό το ρδέλομπου της peugeot που να είναι πιο αξιόπιστο για το μέλλον υπάρχει να βάλουμε ? Και αν ναι τί κόστος έχει ? Στέκει αυτό που λέω ή λέω μαλ.......?

Ευχαριστώ Silly [/img]


ΠΑΝΤΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ !!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Άπορος (Προγραμματισμένος)
Μέλος
Μέλος


207 rallye

Ένταξη: 15 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Οκτ 2009, 19:11:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα.Ελάχιστα off topic,αλλά μην ανοίγω άλλο θέμα...
Όταν είναι κουμπωμένη σχέση φρενάροντας είτε με τον κινητήρα είτε κ με πατημένο φρένο ταυτόχρονα,μεταξύ 1800-1300 στροφές περίπου καθώς αυτές φθίνουν ακούγεται ένα κροτάλισμα.Όσο πιο χαμηλή σχέση έχω τόσο πιο έντονα ακούγεται.Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση ή εύρος στροφών δεν ακούγεται.Όταν το παράθυρο είναι ανοιχτό κ είμαι σε ήσυχο δρόμο επειδή το ξέρω,νομίζω ότι ακούνε κ οι άλλοι το αμάξι σαν κουδουνίστρα.Έχει κανείς ιδέα τι παίζει?

Υ.Γ.32500χμ-Άυγουστος 2008.Δε πάω κότα,αλλά δε του χω πιει κ το αίμα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Άπορος (Προγραμματισμένος)
Μέλος
Μέλος


207 rallye

Ένταξη: 15 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Οκτ 2009, 21:22:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ουσιαστικά πιστεύω ότι ο ήχος δυναμώνει με τις μικρότερες σχέσεις διότι αυτές φρενάρουν τον κινητήρα περισσότερο.Οπότε κάτι παίζει εκεί με την ένταση.Αλλά γιατί μόνο στο εύρος στροφών που προανέφερα?Κ τι μπορεί να ναι?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Άπορος (Προγραμματισμένος)
Μέλος
Μέλος


207 rallye

Ένταξη: 15 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 18:21:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

3 πράγματα συμβαίνουν.
1.Κανείς δε γνωρίζει τι μπορεί να 'ναι.
2.Δεν είναι τίποτα κ δεν χρειάζεται ούτε καν να μου απαντήσει κάποιος
3.Το πρόβλημα είναι πάρα πολύ σοβαρό κ δεν βρίσκει κανείς το θάρρος κ τα λόγια να μου το ανακοινώσει.

Αν συμβαίνει το 3ο σας πληροφορώ οτι είμαι "οπλισμένος" με full extra υπομονή.Αντέχω.Πείτε το χωρίς υπεκφυγές.Καλό βράδυ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 19:12:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άπορος έγραψε:
3 πράγματα συμβαίνουν.
1.Κανείς δε γνωρίζει τι μπορεί να 'ναι.
2.Δεν είναι τίποτα κ δεν χρειάζεται ούτε καν να μου απαντήσει κάποιος
3.Το πρόβλημα είναι πάρα πολύ σοβαρό κ δεν βρίσκει κανείς το θάρρος κ τα λόγια να μου το ανακοινώσει.

Αν συμβαίνει το 3ο σας πληροφορώ οτι είμαι "οπλισμένος" με full extra υπομονή.Αντέχω.Πείτε το χωρίς υπεκφυγές.Καλό βράδυ


Laughing Laughing Laughing Ωραιος...
Ηρεμησε φιλε μου..τπτ δεν ειναι..το πιο πιθανο ειναι να βρισκει καπου η λαμαρινα που καλυπτει την τουρμπινα και τη στιγμη που συντονιζει να ακουγεται ετσι!
Ερωτηση..το κανει ειτε ειναι κρυο ειτε ζεστο?
2η ερωτηση..εχεις αλλαξει downpipe?


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Άπορος (Προγραμματισμένος)
Μέλος
Μέλος


207 rallye

Ένταξη: 15 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 19:45:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είτε κρύο είτε ζεστό.Πιο έντονα όταν είναι ζεστό.Ρωτάς ίσως λόγω διαστολών να διαφοροποιείται?Να πηγα'ινει κ να ακουμπά πιο πολύ όταν διαστέλεται?
Εξάτμιση από σπυράλ.Κι άλλος μου πε το ίδιο.Πίστευα χωρίς να μαι απόλυτα σίγουρος πως μετά το πρόγραμμα ηταν λίγο εντονότερο.Με αυτό που μου πες δικαιολογείται εν μέρει κ η εικασία μου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Άπορος (Προγραμματισμένος)
Μέλος
Μέλος


207 rallye

Ένταξη: 15 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 19:55:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λόγω αυξημένων πιέσεων να "ταλαντεύεται" η τουρμπίνα εντονότερα.Α,επίσης σήμερα το άκουσα,για κλάσμα,σβήνοντας τον κινητήρα ενώ αυτός στιγμιαία τρέμει κ σβήνει.Το απόγευμα παρκάρωντας πάτησα ένα ξερόγκαζο απότομο ίσα να πάει 2000+κάτι ψιλά.Πέφτωντας οι στρόφες,ακούστηκε στο ίδιο προαναφερθέν εύρος τους ο ίδιος κωλοήχος,στιγμιαία(όσο κάνει να πέσει κ το στροφόμετρο)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Φεβ 2011, 12:00:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγνμώμη Embarassed που ΄ξεθάβω' αυτό το topic, ήθελα όμως να ρωτήσω εάν ακούς ακόμα αυτό τον ήχο ή έβγαλες καμία άκρη γιατί και γώ ακούω κάτι αντίστοιχο και μου έχει σπάσει τα νεύρα!!!

Για να μήν πώ και για το συμπλέκτη που στο ρελαντί κροταλίζει σαν διαόλι..δύο δηλαδή τα θέματα σε καινούριο αμάξι!Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Άπορος (Προγραμματισμένος)
Μέλος
Μέλος


207 rallye

Ένταξη: 15 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Μάρ 2011, 15:31:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αξονάκι wastegate 1000%
Αργά το είδα.Ίσως μέχρι τώρα να χεις βρει την απάντηση ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Άπορος (Προγραμματισμένος)
Μέλος
Μέλος


207 rallye

Ένταξη: 15 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Μάρ 2011, 15:39:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρουλεμάν συμπλέκτη.Όσο πιο πολύ έχεις κολλήσει σε κίνηση ή το ΄χεις σκίσει πριν, τόσο περισσότερο κροταλίζει.
Το είχα αλλάξει μετά την αλλαγή κινητήρα αλλά μετά από λίγο τα ίδια.
Αυτό το αμάξι είναι φλύαρο.
Συνεχώς με τροφοδοτεί με νέα ακούσματα!
Αν είσαι ακουστικός τύπος θα ευχαριστηθείς ιστορίες
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Μάρ 2011, 20:02:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμένα τις τελευταίες 2 μέρες, φτάνοντας σε φανάρι και κατεβάζοντας ταχύτητα για να "φρενάρει" έχω προσέξει ότι ο συμπλέκτης γίνεται πολύ σκληρός.
τι μπορεί να συμβαίνει;



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Byakuya (Ηaris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 LeMans 0012

Ένταξη: 10 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 205
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Σεπ 2011, 10:14:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα και απο εμενα.
Μου παρουσιασε το ιδιο προβλημα.....οταν το αυτοκινητο ειναι ακινητο και παταω τον συμπλεκτη και αρχιζω να τον αφηνω(μονο με ταχυτητα μεσα) ακουγεται ενα τριξιμο σαν τεντομενο συρματοσκινο......μαλλον εχω και εγω το ιδιο στα 26κ χλμ και εκτος εγγυηση εδω και 3 μηνες Crying or Very sad


I enjoy every moment cause it's just a moment and then is gone......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Σεπ 2011, 11:05:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Byakuya έγραψε:
Καλημερα και απο εμενα.
Μου παρουσιασε το ιδιο προβλημα.....οταν το αυτοκινητο ειναι ακινητο και παταω τον συμπλεκτη και αρχιζω να τον αφηνω(μονο με ταχυτητα μεσα) ακουγεται ενα τριξιμο σαν τεντομενο συρματοσκινο......μαλλον εχω και εγω το ιδιο στα 26κ χλμ και εκτος εγγυηση εδω και 3 μηνες Crying or Very sad

Μην αγχώνεσαι, παροδικό είναι, θα στρώσει μόνο του! Wink



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Σεπ 2011, 11:10:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον επειδη και εγω εχω ενα τετοιο τριξιμο στο ασε του συμπλεκτη, απο το τερμα μεσα μεχρι τη μεση, νοιωθω λες και τριζει καποιο ελατηριο. Το ανεφερα στο συνεργειο και μου λενε πως ειναι το υδραυλικο συστημα του συμπλεκτη. Δεν ειναι επιστευασημο και φτιαχνει μονο με αλλαγη σετ συμπλεκτη.

Ενας φιλος που το δε μου πε με τη μια πως ακουγετε το ρουλεμαν του συμπλεκτη στο ασε (με νεκρα σταματημενος)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Byakuya (Ηaris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 LeMans 0012

Ένταξη: 10 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 205
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Σεπ 2011, 11:21:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Byakuya έγραψε:
Καλημερα και απο εμενα.
Μου παρουσιασε το ιδιο προβλημα.....οταν το αυτοκινητο ειναι ακινητο και παταω τον συμπλεκτη και αρχιζω να τον αφηνω(μονο με ταχυτητα μεσα) ακουγεται ενα τριξιμο σαν τεντομενο συρματοσκινο......μαλλον εχω και εγω το ιδιο στα 26κ χλμ και εκτος εγγυηση εδω και 3 μηνες Crying or Very sad

Μην αγχώνεσαι, παροδικό είναι, θα στρώσει μόνο του! Wink


Δεν ειναι δλδ σαν τις δικες σας περιπτωσεις;Γιατι μου το κανει και εμενα οταν ζεσταθει λιγο και οχι παντα και απο τερμα μεχρι και την μεση της συμπλεξης με ταχητυτα μεσα(R,1η) σαν συρματοσκινο που τεντωνεται και τριζει.
Ευχαριστω


I enjoy every moment cause it's just a moment and then is gone......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Byakuya (Ηaris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 LeMans 0012

Ένταξη: 10 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 205
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Σεπ 2011, 11:22:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gotcha έγραψε:
Λοιπον επειδη και εγω εχω ενα τετοιο τριξιμο στο ασε του συμπλεκτη, απο το τερμα μεσα μεχρι τη μεση, νοιωθω λες και τριζει καποιο ελατηριο. Το ανεφερα στο συνεργειο και μου λενε πως ειναι το υδραυλικο συστημα του συμπλεκτη. Δεν ειναι επιστευασημο και φτιαχνει μονο με αλλαγη σετ συμπλεκτη.

Ενας φιλος που το δε μου πε με τη μια πως ακουγετε το ρουλεμαν του συμπλεκτη στο ασε (με νεκρα σταματημενος)

Φιλε μου σου ειπαν το κοστος αυτης της αλλαγης;
Ευχαριστω


I enjoy every moment cause it's just a moment and then is gone......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Σεπ 2011, 11:26:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gotcha έγραψε:
Λοιπον επειδη και εγω εχω ενα τετοιο τριξιμο στο ασε του συμπλεκτη, απο το τερμα μεσα μεχρι τη μεση, νοιωθω λες και τριζει καποιο ελατηριο. Το ανεφερα στο συνεργειο και μου λενε πως ειναι το υδραυλικο συστημα του συμπλεκτη. Δεν ειναι επιστευασημο και φτιαχνει μονο με αλλαγη σετ συμπλεκτη.

Ενας φιλος που το δε μου πε με τη μια πως ακουγετε το ρουλεμαν του συμπλεκτη στο ασε (με νεκρα σταματημενος)


Δεν είναι ρουλεμάν συμπλέκτη. Είχα αλλάξει στα 20000 χμ σετ δισκο-πλατο (εγγύηση) γι'αυτο το λόγο. -Είναι και η μόνη επισκευή που έχει γίνει πάνω στο αμάξι- που όμως δεν ήταν και απαραίτητη, καθώς στα 30000 το ξανέκανε, το άφησα έτσι όπου και μετά απο 2-3000χμ έστρωσε απο μόνο του και απο τότε μια χαρά. Δεν είναι κάτι, απλά στεγνώνει ο μηχανισμός στο σημείο που κινειται ευθύγραμμα το ρουλεμάν του συμπλέκτη και κάνει αυτο τον θόρυβο. Το παλιο σετάκι το είχα δει και ήταν άψογο. Γι'αυτο λέω οτι δεν διορθώνεται μόνιμα κ καλύτερα να το αφήσετε έτσι.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Σεπ 2011, 11:28:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι δυστυχως δε ρωτησα, μιας και μου παν πως δεν υπαρχει προβλημα, απλα το οτι εχει βαρυνει λιγο ο συμπλεκτης. Τωρα αυτο εγω δεν το καταλαβαινω (το οτι εχει βαρυνει) μιας και εχει γινει σταδιακα με την παροδο των χιλιομετρων και το εχω συνηθησει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1393s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on