PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Η Πάτρα γίνεται . . . Μονακό
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MTerry 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


320 si

Ένταξη: 09 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 243
Τόπος: Λευκάδα-Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Ιούλ 2009, 17:00:44    Θέμα δημοσίευσης: Η Πάτρα γίνεται . . . Μονακό Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μόλις το ειδα και μου αρεσε πολύ σαν ιδέα . . . Very happy
Μπράβο !!!

"Σε μία καινοτόμο για τα ελληνικά δεδομένα πρωτοβουλία προχώρησε η τοπική αυτοδιοίκηση της Πάτρας σε συνεργασία με την Εθνική Επιτροπή Καρτ και την αγωνιστική λέσχη ΑΟΠ. Συγκεκριμένα, οι φορείς της πόλης πήραν την απόφαση να μετατρέψουν την πόλη τους σε Μονακό διοργανώνοντας αγώνα καρτ στο ιστορικό κέντρο της πόλης και στους δρόμους όπου τις υπόλοιπες ημέρες κυκλοφορούν αυτοκίνητα.

Την είδηση έκαναν γνωστή πριν από λίγο, ο Νομάρχης κ. Δημήτρης Κατσικόπουλος, ο Δήμαρχος κ. Ανδρέας Φούρας, και κατά τη διάρκεια συνέντευξης Τύπου που είχε θέμα το 1ο “Patras International Circuit Kart” (P.I.C.K.). Παρόντες στην εκδήλωση ήταν και οι, Δημήτρης Αθανασέκος (Πρόεδρος της Εθνικής Επιτροπής Καρτ), Κωνσταντίνος Κούλης (Αντιπρόεδρος του Αυτοκινητιστικού Ομίλου Πατρών) και Παναγιώτης Κίτρου (Πρόεδρος ΑΔΕΠ). Σύμφωνα με το πλάνο ο αγώνας θα φιλοξενηθεί στην Πάτρα το διήμερο 19 - 20 Σεπτεμβρίου όπου το παρών αναμένεται να δώσουν περισσότεροι από 100 οδηγοί καρτ από όλη την Ελλάδα.

Αξίζει να σημειώσουμε ότι, ο αγώνας θα διεξαχθεί σε ευρωπαϊκά πρότυπα ενώ ο στόχος των διοργανωτών είναι να φιλοξενήσουν στο μέλλον αγώνες τύπου Formula 3, Formula 3000 κ.α._(Δελτίο Τύπου)
"

Πηγή:
http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=race-other-news-article&race_id=0&article_id=16706


. . .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Ιούλ 2009, 18:36:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ενδιαφέρον... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
abaleo (stathis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Pug 206 1.6 (16V) GTi (2005)

Ένταξη: 04 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 890
Τόπος: Καλλιθέα - Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Ιούλ 2009, 20:58:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ακούγεται εδώ και καιρό το γεγονός κια έχουν βγει ήδη οι σχετικές ανακοινώσεις... αλλά Πάτρα είναι εδώ οπότε πρέπει να περιμένουμε (το αρχαιολογικό μουσείο Πατρών υποτίθεται θα ήταν έτοιμο για την πολιτιστική το 2006 και εγκαίνια έκανε την... περασμένη Παρασκευή!)

τουλαχιστον αν είναι να στρώσουν και καναν δρόμο γιατί θα πρέπει τα καρτ να τα κάνουν τζιπακια!


---
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
formulagloria (Makis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 106 Rallye

Ένταξη: 23 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 88
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Ιούλ 2009, 22:28:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί κανονικότατα..! Cool

Ηδη εχουν αρχίσει οι συμμετοχές και αν θέλετε περισσότερες
πληροφορίες εδώ εχει τα πάντα για τον αγώνα....!!

http://www.pickpatras.gr/

{{{99% θα υπάρξει και event της Formula Gloria μαζί με τον αγώνα κάρτ.}}}

Μια πραγματική διαφήμιση του Μηχανοκίνητου Αθλητισμού και κυρίως του κάρτ!!θα υπάρχει και τηλεοπτική κάλυψη!!Επίτελους να γίνει λίγος τζερτζελος
και για μας τους Μηχανοκίνητους!!


..Formula Gloria Addict..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kammenos (panagiotis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

PEUGEOT 2

Ένταξη: 24 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 447
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Ιούλ 2009, 22:28:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με τις λακουβες που έχουμε θα πέφτει το γέλιο!
όλοι στις μπαριέρες! Razz
από που αλλού θα βρουν να φανε?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Ιούλ 2009, 00:27:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oσοι αγαπαμε τον μηχανοκινητο αθλητισμο πρεπει να ειμαστε παροντες εκεινη την ημερα.
Να φανει και στην Χωρα μας οτι το μηχανοκινητο εχει πολλους οπαδους μπας και ξυπνησουν!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
formulagloria (Makis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 106 Rallye

Ένταξη: 23 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 88
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Ιούλ 2009, 00:27:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λίγες μέρες πριν τον αγώνα θα στρωθεί καινούργια ασφαλτος ειδικά
για να μπορέσουν τα κάρτ να εχουν την ελάχιστη καταπόνηση...!!
Επίσης τα κάρτ θα "στηθούν" και ανάλογα για road-circuit,,αν και από
την εμπειρία που έχω από κάρτ δεν θα χρειαστούν και πολλές αλλαγές..
((μην σας πώ ότι καλύτερα και από πίστα θα είναι,,μόλις αφήσουν λίγο λάστιχο κάτω))..

Οι μπαριέρες θα είναι ειδικές για να αποτραπούν τραυματισμοί.. Wink


..Formula Gloria Addict..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Ιούλ 2009, 00:42:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το εργο της ασφαλτόστρωσης εχει ηδη δημοπρατηθεί!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Ιούλ 2009, 07:49:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
Oσοι αγαπαμε τον μηχανοκινητο αθλητισμο πρεπει να ειμαστε παροντες εκεινη την ημερα.
Να φανει και στην Χωρα μας οτι το μηχανοκινητο εχει πολλους οπαδους μπας και ξυπνησουν!


+τα πάντα όλα

πρέπει να κατεβούμε! βλέπουμε τον αγώνα, μασαμπούκα στο σν'ιάλο, καφεδάκι στο ξυλόκαστρο κ επιστροφή Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Ιούλ 2009, 07:50:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thumbs Up Clapping
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Ιούλ 2009, 07:54:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
μασαμπούκα στο σν'ιάλο


Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Ιούλ 2009, 07:56:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οποιος θελει φιλοξενουμε κιολας!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Ιούλ 2009, 08:20:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Lef205 έγραψε:
Oσοι αγαπαμε τον μηχανοκινητο αθλητισμο πρεπει να ειμαστε παροντες εκεινη την ημερα.
Να φανει και στην Χωρα μας οτι το μηχανοκινητο εχει πολλους οπαδους μπας και ξυπνησουν!


+τα πάντα όλα

πρέπει να κατεβούμε! βλέπουμε τον αγώνα, μασαμπούκα στο σν'ιάλο, καφεδάκι στο ξυλόκαστρο κ επιστροφή Razz


Ενννοείται...


Αραγε θα τρέξει κι ο Ronin? Question


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
abaleo (stathis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Pug 206 1.6 (16V) GTi (2005)

Ένταξη: 04 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 890
Τόπος: Καλλιθέα - Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Ιούλ 2009, 10:09:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Το εργο της ασφαλτόστρωσης εχει ηδη δημοπρατηθεί!
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Confused

επιτρέψτε μου πάντως να διατηρώ τις επιφυλάξεις μου, έχοντας ζήσει για κάποια χρόνια τη νοοτροπία αυτής της πόλης... μιλησε ο εμπειρος!!!
ανεξάρτητα από αυτο το παράρτημα πάτρας περιμένει με "ανοιχτές αγκάλες" τα υπόλοιπα μέλη! Very happy


---
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Ιούλ 2009, 10:47:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oχι Σταθη μην εισαι απαισιοδοξος, σε αυτη τη φαση πρεπει να ειμαστε ολοι αισιοδοξοι οτι ολα θα πανε καλα! Very happy
Ενα τετοιο γεγονος πρεπει να στευθει με επιτυχια!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Ιούλ 2009, 11:04:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλώνω ενδιαφέρον Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Ιούλ 2009, 14:35:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλώνω δυναμική φιλοξενίας 2-3 ατόμων. Laughing

Κοπέλες θα έρθουν; Razz


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Ιούλ 2009, 14:40:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

abaleo έγραψε:
sps έγραψε:
Το εργο της ασφαλτόστρωσης εχει ηδη δημοπρατηθεί!
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Confused

επιτρέψτε μου πάντως να διατηρώ τις επιφυλάξεις μου, έχοντας ζήσει για κάποια χρόνια τη νοοτροπία αυτής της πόλης... μιλησε ο εμπειρος!!!
ανεξάρτητα από αυτο το παράρτημα πάτρας περιμένει με "ανοιχτές αγκάλες" τα υπόλοιπα μέλη! Very happy

Επετρεψε μου να γνωριζω λιγο καλυτερα σαν μηχανικος δημοσιων εργων που εργαζεται σε αυτη την πολη! Rolling eyes


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Ιούλ 2009, 07:31:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Κοπέλες θα έρθουν; Razz
Κι αν δεν έρθουν θα σου βρω εκεί Cool Cool
sps έγραψε:
σαν μηχανικος δημοσιων εργων που εργαζεται σε αυτη την πολη! Rolling eyes
Ποζερά! Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Ιούλ 2009, 16:47:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Το εργο της ασφαλτόστρωσης εχει ηδη δημοπρατηθεί!


ε ρε πως φαινεται το κορακι-εργολαβος...

Πες μου τωρα οτι για 20 μπαλωματα ειναι κανα 500.000ε να πηδηξω απτο πισι. Laughing

abaleo έγραψε:

επιτρέψτε μου πάντως να διατηρώ τις επιφυλάξεις μου, έχοντας ζήσει για κάποια χρόνια τη νοοτροπία αυτής της πόλης


απτη στιγμη που δημοσιευτηκε το εργο,δημοπρατηθηκε, σημαινει πως θα γινει κιολας.
Απλά πράγματα.Δεν ειναι λογια του αερα αυτα σταθη.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1967s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on