PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Καθρέφτες στο 206
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάρ 2003, 20:17:51    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Καθρέφτες στο 206 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα ηθελα να μαθω απο οσους ξερουν , ακριβως ποσοι και ποιοι τυποι καθρεπτων υπαρχουν και εφοδιαζουν τα 206 μας.
επισης ποιος τυπος συνοδευει ποιο αυτοκινητο.
νομιζω πως υπαρχουν απλοι/ηλεκτρικοι/ηλεκτρικοι θερμαινομενοι/ ηλεκτρικοι και ηλεκτρ. ανακλεινομενοι κ.λ.π.
θα ηθελα να μαθω τι παιζει ωστε να δω μηπως μπορεσω να αλλαξω τους δικους μου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάρ 2003, 01:40:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εσύ τι έχεις?εγώ έχω ηλεκτρικούς θερμαινόμενους!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάρ 2003, 08:33:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dimi, αφού θα τους αλλάξεις όπως λες, γιατί δεν σκέφτεσαι την λύση των Μ3 Look με τα δυο στηρίγματα...;;;
Τους είχα δει, να φανταστείς, μέχρι και σε 106!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάρ 2003, 17:49:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oι Μ3 πάντως δεν κλείνουν , και δεν είναι θερμαινόμενοι. Το κόστο των ηλεκτρικών χωρίς βάψιμο αγγίζει τα 170 ευρο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάρ 2003, 18:19:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Dimi, αφού θα τους αλλάξεις όπως λες, γιατί δεν σκέφτεσαι την λύση των Μ3 Look με τα δυο στηρίγματα...;;;
Τους είχα δει, να φανταστείς, μέχρι και σε 106!!!!


να γιατι :

τοmcat : Oι Μ3 πάντως δεν κλείνουν , και δεν είναι θερμαινόμενοι. Το κόστο των ηλεκτρικών χωρίς βάψιμο αγγίζει τα 170 ευρο

Κανεις να βοηθησει με τους καθρεφτες ;;;; κανεις ;;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάρ 2003, 18:22:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι δικοί μου πάντως είναι θερμαινόμενοι - ηλεκτρικά χειριζόμενοι και το κόστος τους το ξέρεις Wink

Ηλεκτρικά ανακλινόμενους πρέπει να έχει το GT ή/και το GTi.


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάρ 2003, 18:50:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε Δημήτρη εξαρτάται απο το τι ψάχνεις απο τους καθρέπτες.Ομορφία? Βάλε τους Μ3 απλώς στα στενάκια θα έχεις πρόβλημα.

Ηλεκτρικά ανακλινόμενους έχει μόνο το 607. Μάλιστα την επιλογή την έχει και στο χειριστήριο του συναγερμού... χαχαχα καλό !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάρ 2003, 01:34:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tomcat έγραψε:
Ρε Δημήτρη εξαρτάται απο το τι ψάχνεις απο τους καθρέπτες.Ομορφία? Βάλε τους Μ3 απλώς στα στενάκια θα έχεις πρόβλημα.

Ηλεκτρικά ανακλινόμενους έχει μόνο το 607. Μάλιστα την επιλογή την έχει και στο χειριστήριο του συναγερμού... χαχαχα καλό !


δεν ψαχνω ομορφια, ψαχνω να βρω μεταχειρ. ηλεκτρικους καθρεφτες ωστε να αλλαξω και επιτελους να ησυχασει η μεση και η πλατη μου απο το τεντωμα ωστε χειροκινητα να στριβω τον καθρεφτη .
αλλα δεν ξερω τι υπαρχει ωστε να ψαξω αναλογα.
για παραδειγμα μπορω να βρω ηλεκτρικους αλλα οχι θερμαινομενους ;;
αν ναι! ωραια γιατι δεν με νοιαζει το "θερμαινομενοι".



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάρ 2003, 01:55:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι δικοί σου καθρέπτες σίγουρα δεν ειναι θερμενόμενοι αν και μηχανικοί?Έχω την εντύπωση ότι γίνεται αυτο!Για πάτα την αντίσταση για το πίσω τζάμι αστην για κανα 5-10 λεπτά και μετά πιάσε τον καθρέπτη!Για δοκίμασε και βλέπουμε!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάρ 2003, 09:28:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GIANNIS206 έγραψε:
Οι δικοί σου καθρέπτες σίγουρα δεν ειναι θερμενόμενοι αν και μηχανικοί?Έχω την εντύπωση ότι γίνεται αυτο!Για πάτα την αντίσταση για το πίσω τζάμι αστην για κανα 5-10 λεπτά και μετά πιάσε τον καθρέπτη!Για δοκίμασε και βλέπουμε!

Απο οσο ξερω οι δικοι μας καθρεπτες (μηχανικοι) δεν ειναι θερμενομενοι!! Επισης εχω και καποιες επιφυλαξεις εαν μπαινουν σε μας οι ηλεκτρικοι και αυτο γιατι στη LION της Αθηνας μου ειχανε πει οτι τετοια μετατροπη δεν γινεται Rolling eyes Τωρα κατα ποσο ειναι αυτο αληθεια μονο αυτοι το ξερουν..




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάρ 2003, 12:43:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπάρχει υποδοχή για το χειριστήριο των ηλεκτρικών καθρεφτών?
Αν όχι, θα πρέπει να κάνεις κάποια πατέντα για να το βάλεις κάπου.
Και μετά θα πρέπει να περάσεις τις καλωδιώσεις...

Λίγο δύσκολο να τα κάνει αυτά η αντιπροσωπία


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάρ 2003, 13:23:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δείτε και αυτό....
χειροκίνητοι:
http://www.fk-automotive.de/de/artikelanzeige.php?id=501&sid=ce25e755c000639fcf530d486e2b9ec8

και ηλεκτρικοί:
http://www.fk-automotive.de/de/artikelanzeige.php?id=502&sid=ce25e755c000639fcf530d486e2b9ec8

Η Εriclub φέρνει τα προιόντα της FK...
http://www.ericlub.gr


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Vini στις Πεμ 20 Μάρ 2003, 13:36:50, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάρ 2003, 13:34:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:
Οι δικοί μου πάντως είναι θερμαινόμενοι - ηλεκτρικά χειριζόμενοι και το κόστος τους το ξέρεις Wink

Ηλεκτρικά ανακλινόμενους πρέπει να έχει το GT ή/και το GTi.


Το δικο μου εχει τετοιους που λες. Ο δεξιος καθρεπτης ομως κλεινει και ανοιγει οποτε το θυμαται Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Μάρ 2003, 19:16:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GIANNIS206 έγραψε:
Οι δικοί σου καθρέπτες σίγουρα δεν ειναι θερμενόμενοι αν και μηχανικοί?Έχω την εντύπωση ότι γίνεται αυτο!Για πάτα την αντίσταση για το πίσω τζάμι αστην για κανα 5-10 λεπτά και μετά πιάσε τον καθρέπτη!Για δοκίμασε και βλέπουμε!


λες ;;;

να προσεξω μην καω μονο !!

Wink Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Μάρ 2003, 19:20:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:
Υπάρχει υποδοχή για το χειριστήριο των ηλεκτρικών καθρεφτών?
Αν όχι, θα πρέπει να κάνεις κάποια πατέντα για να το βάλεις κάπου.
Και μετά θα πρέπει να περάσεις τις καλωδιώσεις...

Λίγο δύσκολο να τα κάνει αυτά η αντιπροσωπία



ΤΙΣ καλωδιωσεις βρηκα ανθρωπο και μου τις περναει, για το χειρηστηριο θα μπει εκει που ειναι το μαμα. θα αλλαξει ολο μαζι με το διακοπτη για τα παραθυρα (του οδηγου που κατεβαινει μονο του ειναι και χαλασμενο οποτε...)

δεν θα γινουν στην αντιπροσωπεια αυτα. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Νοέ 2003, 00:40:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπάρχουν ηλεκτρικοί+θερμαινόμενοι+ηλεκτρικά αναδιπλούμενοι (και τα 3 μαζί, σαν του RC δηλαδή) στην αντιπροσωπεία? Υπάρχει συμβατότητα για να μπουν σε εμάς?

dimip είπες πως άλλαξες τους μηχανικούς καθρέπτες σε ηλεκτρικούς, σωστά? Έχεις καμία φωτογραφία να δω πως περίπου είναι? Ή έβαλες τον ίδιο μηχανισμό και διακόπτες που βάζει και η αντιπροσωπεία, αλλά όχι στην αντιπροσωπεία (οπότε και δε θα έχει νόημα η φωτογραφία) ?


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Νοέ 2003, 01:02:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lipon
M3 oreoi alla akrivoi kai den diplonoun
iparxoun dio sxedia aplo kai me flas(san tis mercedes)
iparxoun kai dio montela sto kathe sxedio
ena xirokinito - ena ilektriko kai thermenomeno to opio erxete me paragelia gia to car tou kathenos kai koumponei stis mama fises....

tora stous mama kathreftes iparxoun pali dio montela
xirokinitoi - ilektrikoi kai thermenomenoi kai isos den ksero sigoura iparxoun kai anadiploumenoi(an ontos exei dikio o kovac).....

tora an tous allakseis telika thelo na mou peis poso pige to mali gia ta ergatika kai pou tha to kaneis giati thelo na kano kai ego aftin tin doulia se ena opel corsa... ta antalaktika ta vrisko stin frantzi alla den vrisko anthropo na mou kanei tin doulia... se ti anthropo na pao se ilektrologo?


elpizo na voithisa......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Νοέ 2003, 08:40:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:
Υπάρχουν ηλεκτρικοί+θερμαινόμενοι+ηλεκτρικά αναδιπλούμενοι (και τα 3 μαζί, σαν του RC δηλαδή) στην αντιπροσωπεία? Υπάρχει συμβατότητα για να μπουν σε εμάς?

dimip είπες πως άλλαξες τους μηχανικούς καθρέπτες σε ηλεκτρικούς, σωστά? Έχεις καμία φωτογραφία να δω πως περίπου είναι? Ή έβαλες τον ίδιο μηχανισμό και διακόπτες που βάζει και η αντιπροσωπεία, αλλά όχι στην αντιπροσωπεία (οπότε και δε θα έχει νόημα η φωτογραφία) ?


θα τους αλλαζα αλλα λογω κωλυματος με την καλωδιωση δεν εγινε τιποτα τελικα, περιμενω για μελλοντικη αναβαθμιση πακετο. Confused


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crazy206gs ((telis - arta))
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 COLOR LINE - 206 XS 1,6

Ένταξη: 12 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: ARTA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Νοέ 2003, 14:04:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
θα τους αλλαζα αλλα λογω κωλυματος με την καλωδιωση δεν εγινε τιποτα τελικα, περιμενω για μελλοντικη αναβαθμιση πακετο. Confused


Βρε Dimip, δεν έχει περασμένες τις καλωδιώσεις.Γιατι,προχτές που άλλαξε ο αδελφός μου το καθρέφτη,είδε μία φίσσα.Ρώτησε το παιδί που τον τοποθετούσε και του είπε οτι είναι η καλωδίωση για ηλεκτρικό.



Bored of my signature? Click on it and change it!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Νοέ 2003, 15:58:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τους καθρέπτες του RC ότι είναι και τα 3 (ηλεκτρικοί,θερμαινόμενοι & αναδιπλούμενοι) το λέει στο site της Peugeot... http://www.peugeot.gr/cars/206rc/0.shtml . Το θέμα είναι αν υπάρχουν (έχουν έρθει στην αντιπροσωπεία) και αν μπαίνουν σε μας.
fpug έγραψε:
Το δικο μου εχει τετοιους που λες. Ο δεξιος καθρεπτης ομως κλεινει και ανοιγει οποτε το θυμαται

fpug,εσύ που έχεις ηλεκτρικούς/αναδιπλούμενους, είναι θερμαινόμενοι?

Για Μ3...δε νομίζω, ίσως αν έκλειναν να τους έβαζα.


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1559s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on