PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Peugeot 308 cc 150T
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
stefplak 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 29 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 51

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούν 2009, 22:04:11    Θέμα δημοσίευσης: Peugeot 308 cc 150T Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια καλησπερα.Ειμαι νεος στο φορουμ σας και θα σας παρακαλουσα εαν γινεται να εχω την βοηθεια σας.Εαν και δεν σκαμπαζω πολλα απο peugeot αυτοκινητα σημερα εγινε μια αγορα αυτοκινητου peugeot 308cc 1600 κ.εκ σε 150 αλογα τουρμπο εαν τα λεω καλα.Το αυτοκινητο εαν και κοστισε αρκετα περιπου 27500 ευρω θα ηθελα να μαθω περισσοτερα.Καταρχην θα ηθελα να ρωτησω ειλικρινα εαν ειναι καλα αυτοκινητα τα peugeot ,τι προβληματα βγαζουν και τελικα εαν αξιζει τα χρηματα του.Θα ηθελα ειλικρινα να μου απαντησετε.
Προσωπικα θεωρω το αυτοκινητο ενα απο τα πιο ομορφα που εχω δει.Δεν γνωριζω ομως ποσο καλη οδικη συμπεριφορα εχει και πια θα ειναι η αποδοση του με το turbo μιας και δεν εχω ξαναοδηγησει ενα τετοιο αυτοκινητο.Παιδια μια βοηθεια θα ηταν οτι πρεπει για μενα μπας και μπω στον θαυμαστο κοσμο της peugeot.Οτι αλλο εχετε να προσθεσετε ως ωφελιμο να μαθω θα ημουν υποχρεος.Ευχαριστω
Στεφανος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιούν 2009, 12:49:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καταρχην καλως ηλθες.


Κατα δευτερον γιατι δε διαβαζεις και λιγο στο φορουμ???υπαρχουν αναλυτικες λεπτομεριες για τεχνικα και εμπειρικα ζητηματα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stefplak 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 29 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 51

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιούν 2009, 19:07:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vamvakoolas έγραψε:
καταρχην καλως ηλθες.


Κατα δευτερον γιατι δε διαβαζεις και λιγο στο φορουμ???υπαρχουν αναλυτικες λεπτομεριες για τεχνικα και εμπειρικα ζητηματα.


εχεις δικαιο για αυτο επεσα χτες με τα μουτρα και διαβαζα ολο το βραδυ. Very happy
Κλατεληξα οτι τα αυτοκινητα ειναι οτι καλυτερο οσο αναφορα τιμη-αποδοσης βεβαια για το 308 cc δεν βρηκα και πολλα διοτι ειναι καινουργιο μοντελλο αλλα οσο να'ναι πηρα μια αποψη απο το 308 για το οποιο γραφτηκαν πολλα.Απλως ηθελα προσωπικες εμπειριες και γνωμες για αυτο το αυτοκινητο και για την εταιρια γενικα.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stefplak 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 29 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 51

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιούλ 2009, 18:16:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα φιλοι εαν και δεν πηρα πολλες απαντησεις θα μοιραστω την εμπειρια μου μαζι σας.Τελικα ηρθε στα χερια μου το νεο 308 cc και εχω παθει την πλακα μου.Το αυτοκινητο ειναι εκπληκτικα ομορφο και η αισθηση cabrio ειναι αξεπεραστη.Αυτη η εταιρια κανει και γα** τα αμαξια.Τα 150 τουρμπατα αλογακια κανουν το αυτοκινητο πολυ γρηγορο τοσο που δεν καταλαβα πως επιασα τα 160 χιλιομετρα..απλα για την πλακα .Σας επισυναπτω μερικες φωτο και ελπιζω να το χαρειτε και εσεις.Για οποιον ενδιαφερεται να το αγορασει με κλειστα ματια αξιζει και την τελευταια δραχμη...σορρυ ευρω Very happy




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιούλ 2009, 18:38:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν και η φωτογραφίες που το εχεις βγάλει το παραμορφώνουν λίγο στο κέντρο (με κινητο τις εβγαλές?) το αμάξακι ειναι απλά πανεμορφο...

καλές βόλτες



(δοκιμασε να το βγαλεις φώτο από λιγο πιο μακριά) Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιούλ 2009, 23:48:04    Θέμα δημοσίευσης: Peugeot 308 cc 150T Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαλοτάξιδο φίλε και όντως η αισθηση του κάμπριο ειναι αξεπέραστη,δύσκολο μετα να συμβιβαστείς πάλι με κλειστο αμάξι.Καλες βόλτες!!!Τώρα κατα πόσο αξιόπιστα είναι θα το δείς στο περασμα του χρόνου οπως ολοι μας. Thumbs Up Thumb Left


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιούλ 2009, 10:25:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πανέμορφο και καλοτάξιδο!
να το χαρείς τόσο ανοιχτό όσο και κλειστό!

τώρα από προσωπικές εμπειρίες... έχω το 206 και πήρα το 207 gt, αυτό από μόνο του πρέπει να λέει κάτι.



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιούλ 2009, 14:53:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ωραιο χρωμα Laughing Laughing Laughing

τωρα που ειναι και καλοκαιρακι εισαι αρχοντας

ΚΑΛΗ ΣΥΜΒΙΩΣΗ πλεον


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stefplak 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 29 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 51

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιούλ 2009, 16:22:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστω φιλοι για τα καλα σας λογια.Πραγματικα εχετε ενα υπεροχο φορουμ και οτι χρειστεις καποιος το βρισκει.Δεν ξερω, εαν και δεν ειμαι ο γνωστης των αυτοκινητων αυτο που ελεγα παντα οταν με ρωτουσε καποιος τι αυτοκινητο να παρει ελεγα mercedes.Tωρα αρχιζουν και αλλαζουν τα δεδομενα θα λεω peugeot.Για μενα ειναι best value for money αυτοκιντα,με φινετσα ταχυτητα και αξιοπιστια.Μια συγκριση θα σας πω αναμεσα στο δικο μου και της κοπελλας μου που το οδηγω συνεχεια.Εχει ενα merceds clc sports coupe 1800 ,143 αλογα compressor.Συγκρινοντας και τα 2 αυτοκινητα δεν ειδα καμια μα καμια διαφορα στην οδικη συμπεριφορα , μονο που το δκο μου ειναι ελαφρως πιο γρηγορο.Πραγματικα χαιρομαι το αυτοκινητο μου οσο δεν παει αλλο αλλα χαθηκα λιγο με το στρωσιμο του ρε παιδια.Διβασα χτες το σχετικο θεμα που υπαρχει και δεν καταλαβα τιποτα.Ο καθενας λεει και μια διαφορετικη αποψη.Αυτο που κατεληξα ειναι οτι πρεπει να το παιζεις στις 3000-4000 στροφες στα πρωτα 1000-2000 χιλιομετρα χωρις να πατας τερμα και αποτομα το γκαζι .Μιλαω σωστα;Εαν εχετε καποια γνωμη γιατο τι πρεπει να κανω ενημερωστε με θα σας ημουν ευγνωμων...

Παιδια και κατι αλλο.Τι αναβαθμισεις μπορω να κανω στο αυτοκινητο μου;Αυξανονται τα αλογα;Απο ηλεκτρονικα μπορει να μπει κατι επιπλεον τωρα;Τι θα μου προτινατε;Σαν αρχη θα βαλω δερματινα καθισματα και ενα multi συστηματακι με navi,dvd ...κτλπ....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιούλ 2009, 16:38:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με γειες και απο μένα, πολύ όμορφο. Εγώ θα σου πω μόνο δυο πραγματα που αποτελούν την προσωπική μου γνώμη:
1ον για το στρώσιμο το πιο απλό που έχεις να κάνεις είναι να μην το σκίζεις για 1000 χλμ περίπου, ενώ μετα του δίνεις να καταλάβει! (Εγώ πάντως που το ακολούθησα, μέχρι στιγμής δεν καιω σταγόνα λάδι) και
2ον Μόλις το στρώσεις, βαλ'του ένα πρόγραμμα (etuners που είναι και δοκιμασένο και αξιόπιστο) να δεις τι μπορεί να κάνει το λιονταράκι σου και είσαι οκ. Wink



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stefplak 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 29 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 51

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιούλ 2009, 17:26:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Με γειες και απο μένα, πολύ όμορφο. Εγώ θα σου πω μόνο δυο πραγματα που αποτελούν την προσωπική μου γνώμη:
1ον για το στρώσιμο το πιο απλό που έχεις να κάνεις είναι να μην το σκίζεις για 1000 χλμ περίπου, ενώ μετα του δίνεις να καταλάβει! (Εγώ πάντως που το ακολούθησα, μέχρι στιγμής δεν καιω σταγόνα λάδι) και
2ον Μόλις το στρώσεις, βαλ'του ένα πρόγραμμα (etuners που είναι και δοκιμασένο και αξιόπιστο) να δεις τι μπορεί να κάνει το λιονταράκι σου και είσαι οκ. Wink


οπα τωρα με τρελανες...οταν λες etuners τι εννοεις;Συγνωμη που ρωταω αλλα ειμαι λιγο ασχετος και εαν μπορεις να με ενημερωσεις...


το βρηκα
http://www.carsinspections.com/gr/contact.html
απο οτι ειδα ανεβαζει 41 αλογα και ροπη εαν δεν κανω λαθος.Το κοστος εαν επιτρεπεται γνωριζει κανενας;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιούλ 2009, 22:03:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω απαντήσει στο pm σου.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιούλ 2009, 22:21:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Με γειες και απο μένα, πολύ όμορφο. Εγώ θα σου πω μόνο δυο πραγματα που αποτελούν την προσωπική μου γνώμη:
1ον για το στρώσιμο το πιο απλό που έχεις να κάνεις είναι να μην το σκίζεις για 1000 χλμ περίπου, ενώ μετα του δίνεις να καταλάβει! (Εγώ πάντως που το ακολούθησα, μέχρι στιγμής δεν καιω σταγόνα λάδι) και
2ον Μόλις το στρώσεις, βαλ'του ένα πρόγραμμα (etuners που είναι και δοκιμασένο και αξιόπιστο) να δεις τι μπορεί να κάνει το λιονταράκι σου και είσαι οκ. Wink


Καλά, αν επί 1.000 πηγαίνεις κυρία και μετά του ρίξεις στα αυτιά κατευθείαν... Confused


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιούλ 2009, 22:30:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
makis106 έγραψε:
Με γειες και απο μένα, πολύ όμορφο. Εγώ θα σου πω μόνο δυο πραγματα που αποτελούν την προσωπική μου γνώμη:
1ον για το στρώσιμο το πιο απλό που έχεις να κάνεις είναι να μην το σκίζεις για 1000 χλμ περίπου, ενώ μετα του δίνεις να καταλάβει! (Εγώ πάντως που το ακολούθησα, μέχρι στιγμής δεν καιω σταγόνα λάδι) και
2ον Μόλις το στρώσεις, βαλ'του ένα πρόγραμμα (etuners που είναι και δοκιμασένο και αξιόπιστο) να δεις τι μπορεί να κάνει το λιονταράκι σου και είσαι οκ. Wink


Καλά, αν επί 1.000 πηγαίνεις κυρία και μετά του ρίξεις στα αυτιά κατευθείαν... Confused

Δεν είπα κυρία, είπα για χίλια όχι σκίσιμο, ή αλλιώς όχι κόφτες.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stefplak 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 29 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 51

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούλ 2009, 11:57:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδια τι κοφτες;Εδω το παλιο μου alfa romeo 146 δεν εκανα ετσι αυτο θα κανω.Απλα ρωτησα εαν πρεπει να το παιζω σε συγκεκριμνο ευρος στροφων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούλ 2009, 12:21:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για τα δερματινα που λες (για προγραμματακι απαντησε) κατα τη γνωμη μου επειδη εχω ασχοληθει λογω αμαξιου εκανες μεγαλη @@ που δε το πηρες εξαρχης με δερματινα δυσκολα θα βρεις κατασκευαστη aftermarket να στα εφαρμοσει τελεια Confused

Επισης αν θα πρεπει να πουμε για ποιοτητα θα πρεπει να δωσεις αρκετα λεφτα που πανω κατω φτανεις στη τιμη των μαμα....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούλ 2009, 12:47:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχουν γραφτεί ενα σωρο τοπικ για το στρώσιμο πάντως...
ριξτε κανα βλεφαρο Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
smoki (Spyros)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 07 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 410

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούλ 2009, 12:51:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vamvakoolas έγραψε:
για τα δερματινα που λες (για προγραμματακι απαντησε) κατα τη γνωμη μου επειδη εχω ασχοληθει λογω αμαξιου εκανες μεγαλη @@ που δε το πηρες εξαρχης με δερματινα δυσκολα θα βρεις κατασκευαστη aftermarket να στα εφαρμοσει τελεια Confused

Επισης αν θα πρεπει να πουμε για ποιοτητα θα πρεπει να δωσεις αρκετα λεφτα που πανω κατω φτανεις στη τιμη των μαμα....


Αντιθετως, καλα εκανες και το πηρες χωρις δερματινα. Πρωτον γιατι στα χρεωνουν διπλασια τιμη αποτι εξω, δευτερον ποιος ειπε οτι ειναι απο την peugeot τα δερματινα καθισματα και τριτον δεν σου βαζουν δερμα αλλα υλικο κατωτερο και απο δερματινη. Τωρα αν θα ταιριαξουν η οχι αψογα πανω στο καθισμα ειναι θεμα μαστορα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούλ 2009, 16:01:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

???

τι να πω....μια απλη ερωτηση: ρε φιλαρακο εχεις εσυ δερματινα? ποσο τα εχεις? εχεις ρωτησει εξω?


Υ.Γ 1Πες μου μια αυτοκινητοβιομηχανια που να εχει βιοτεχνια με δερματα και να βαζει στα δικα της...(εκτος απο ροβερ που ειχε παλια)

2Επισης βρες μου μια σοβαρη εταιρια στΟ Ελλαδισταν που να σου βαζει ιδιο δερμα και χαμηλη τιμη

3Καλο διαβασμα http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=4813


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
smoki (Spyros)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 07 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 410

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούλ 2009, 22:21:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον επειδη βαριεμαι να διαβαζω ο θειος μου τυγχανει να εχει μαγαζι με ταπετσαριες αυτοκινητων εδω και 30 χρονια και αν σου πω με ποσες αντιπροσωπειες συνεργαζεται για τα δηθεν "μαμα" δερματινα σαλονια θα παθεις πλακα. Η μαλλον αν σου πω και ποσο ειναι το κοστος θα παθεις πλακα. Φιλικα παντα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1591s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on