PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Βελτίωση Punto Sporting

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Neuge (Chrysovalantis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 18 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 11

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Ιούν 2009, 23:27:35    Θέμα δημοσίευσης: Βελτίωση Punto Sporting Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα σε όλους.

Ως νεο μέλος, ας συστηθώ.

Ονομάζομαι Βαλάντης, είμαι 20 ετών, νέος οδηγός και έχω στην κατοχή μου ένα Fiat Punto Sporting μοντέλο 2000, 1242 κυβικών και 80 HP με 90.000km στις ρόδες του.

Είμαι λάτρης της αυτοκίνησης, αλλά στα δύσκολα μονοπάτια των βελτιώσεων δεν έχω περπατήσει καθόλου.

Με λίγα λόγια, όταν ακούω "σκούπα" σκέφτομαι "φαράσι", όταν ακούω "πρόγραμμα" σκέφτομαι "Microsoft" και όταν ακούω "φίλτρο" σκέφτομαι "AirCondition"..

O λόγος για τον οποίον έκανα εγγραφή στο φόρουμ, είναι αφενός το μεγάλο ενδιαφέρον των συζητήσεων, αφετέρου για να με βοηθήσουν οι "παλιοί" ώστε να ξεκινήσω απο κάπου να μαθαίνω.

Προσπαθώ να διαβάσω κείμενα, αλλά κάπου χάνομαι σε ορολογίες που δεν κατέχω.

Θέλω να ανεβάσω τα άλογα του Punto, αλλά για αρχή χρειάζομαι βοήθεια στο να εμπλουτίσω τις γνώσεις μου.

Εσείς πως μπήκατε στο "λούκι";

Κάθε βοήθεια με παραπομπές/link/γνώμες κ.λ.π. καλοδεχούμενη.
Smile

Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jean (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye 16V, 106 S16 N/2

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 611
Τόπος: ..ξανά στο μπάκετ!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Ιούν 2009, 23:51:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλώς ήρθες αλλά σε λάθος φόρουμ νομίζω κάνεις τις ερωτήσεις σου...
http://www.puntoclub.gr/ εδώ κανε τις ερωτήσεις σου καλύτερα. Very happy



3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m@kis 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 RC Le Mans (2009)

Ένταξη: 02 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 92

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Ιούν 2009, 23:59:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γνώμη μου, μην χαλάσεις τα λεφτά σου για ένα τέτοιο αμάξι.. θα δώσεις και χρήματα και τρελή διαφορά δεν θα δεις. Για παράδειγμα να είχες το GT.. να σου πω.. ok!

Και.. καλώς ήρθες! Very happy


Η διαφορά μεταξύ ενός άντρα και ενός παιδιού είναι... τα παιχνίδια!

(Ayrton Senna)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
smoki (Spyros)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 07 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 410

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Ιούν 2009, 00:02:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλως ορισες αν και αλλης φαμιλιας. Θα συμφωνησω με τον προλαλησαντα οτι το καλυτερο ειναι να γραφτεις στο club των punto ωστε να λαμβανεις πιο σωστες αποψεις αλλα παρολα αυτα ψαξε στις ενοτητες αυτου του site και θα σου λυθουν πολλες αποριες περι των τεχνικων μερων του αυτοκινητου και θα μαθεις αρκετα περι τεχνικων οδηγησης τα οποια θα βελτιωσουν τις οδηγικες σου ικανοτητες. Το σιγουρο ειναι οτι απτη στιγμη που κολλησες το μικροβιο της βελτιωσης πρεπει να οπλιστεις με πολλη υπομονη. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,26s (PHP: 61% - SQL: 39%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on